Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

monajs
15. led 2009

Zuzi,tady je ten odkaz:
http://www.bonella.cz/clanky/Prvni-trimestr-0-8...

A't se líbí 🙂

zuzka11
15. led 2009

Jaká - dobrá 😉

Snad sílí, netestovala jsem.........co mě neuklidňuje je, že mi nic není 😕 😠 Jak já bych se chtěla poblít 😀

Monajs je odvaha, super!

As - takže v práci pořád stejná krize, co? 😝 A máš tam nějakou super kolegyni, se kterou se dá mluvit???

asmeena
15. led 2009

no, já nevím jestli super kolegyni, ony jsou to všechno drbny, ale jednu tam mám, ale taky jí nemůžu říct všechno. Nejlepší jsou kamarádky mimo práci, ale takové tady nemám. Takže to pak všechno chrlím doma na manžela a ten má ze mě potom hlavu jako kolo od vozu.

asmeena
15. led 2009

Jo Zuzi to mně bylo v čera po IUI na blití a to bylo jenom po IUI, kéž by to byly už těhu příznaky. 😖 😵 To bych i vydržela.
Už se zítřka bojím, že mě to zase bude šíleně bolet.

zuzka11
15. led 2009

Neboj, když se budeš bát, budeš stažená......moc na tebe budu myslet! Co dneska, ještě tě to bolí, nebo už OK? Ono tě to bolelo při zavádění katetru nebo potom???

S těma kolegyněma děs, taky jsem to tak jednu dobu měla, teda v práci byli i faj lidi, ale jinde než já celý den byla a s těma drbavýma jsem se nijak osobně nebavila....pak jsem si užívala ty kamarádky mimo - kafíčka....jinak s manžou si taky denně povídáme, všechno semeleme 😀

monajs
15. led 2009

Holky,a vy fakt chcete blít 😉

asmeena
15. led 2009

no začalo to bolet až po vytažení katetru. Když jsem tam ještě potom ležela 5 minut, tak jsem se trošku kroutila, ale dělala jsem hrdinku, ale jak jsem potom šla k autu, tak se mi roztřepaly nohy a měla jsem šílené bolesti v podbříšku. Třeba to teď v pátek nebudu bolet, mívám to totiž na přeskáčku. U 1IUI to nebolelo u 2.IUI bolelo u 3.IUI nebolelo a teď byla 4.IUI. ☹

asmeena
15. led 2009

Holky na chvilku se odmlčím, jdu zase psát ty mzdové listy. 😉

zuzka11
15. led 2009

OK, tak ať to rychle zvládneš!

Dneska až přijdu domů plánuju uklízecí maratonek, už je to víc než nutné 😝

Mony - chci 😀

monajs
15. led 2009

Tak tfuj tfuj 😀 Jdu si udělat salátek a potom frčím s bráchou plavat 😀
papa asi až zítra 😒

zuzka11
15. led 2009

OK, užij si plavčo!!!!

hnedoocka23
15. led 2009

kuk 😀 ahoj kočeny,zase odcházíte??

zuzka11
15. led 2009

Monajs šla plavat a As na chvíli pracuje, co ty, jak se dneska máš??? 😉

hnedoocka23
15. led 2009

ted jsem vstala 😎 měla jsem jít s hafanem k veterináři na injekci proti vzteklině a celkovou prohlídku,ale jak mě manžel viděl,jak si chrupkám v posteli,tak raději jel sám 🙂
dneska nevařím,se mi nechce..navíc za chvíli ám tady má přijít pán,který nám bude seřizovat okna,dost přes ně táhne a to máme plastové 😒 takže musím vše z parapetů sundat 😠 jak odejde dám si půl hodky cvičení,procházku s pejsanem..a pak dělat děti 🙂

zuzka11
15. led 2009

Jonášky? 😀

hnedoocka23
15. led 2009

plavat bych šla taky..a taky by mi přišla vhod ted masáž 😎 jsem celá dolámaná..zítra už jdu konečně na nehty,už brzo ráno a uvažuji,že si zajdu do kadeřnictví sestřihnout ofinu a zase vytenčit kolem obličeje..uvidím.. 🙂

hnedoocka23
15. led 2009

jonášky jsme prošvihli..ale mám ovulku..podle bolesti v podbřišku a výtoku..tak je třeba se snažit 😎 jonášek nám vychází zase ted na únor,lae já jdu pak na laparku,takže to neklapne..se zase budeme snažit po laparce,jak budu už zahojená 😉

hnedoocka23
15. led 2009

Zuzi,musím jít sklidit věci z oken.parapetů..za chvíli přijde..tak at ho pak nezdržuji 😉

kikina666
15. led 2009

ahojte baby, mam po IVF a zostali mi injekcie Fostimon 22 ks, ak by mala niektora zaujem odkupit za doplatok z lekarne, kontaktujte ma do IP, 😵

hnedoocka23
15. led 2009

ahoj kiki,já měla taky fostimon,ale ted u druhého IVF chci puregon,je to pohodlnější..at máš na testu // 😵

asmeena
15. led 2009

Holky už mě ta práce nebaví, pořád jenom píšu, píšu a píšu, ruky už mě bolí. Nechcete mě některá vystřídat?

kikina666
15. led 2009

hnedoocka dakujem, snad to tentokrat vyjde, embryjka su v skumavke a dufam, ze sa dobre drzia

asmeena
15. led 2009

Tak jsem si teď dělala ovu test a je tam krásná silná druhá čárka a tak nevím, jestli to risknout a pomilovat se i dnes a zítra znovu IUI nebo se nemilovat?
Nevím, jestli ta čárka nemůže být taky zkreslena tím, že jsem si včera píchla pregnyl.

Doktor říkal, že se nemusíme dnes milovat, že to snad bude stačit v pátek, ale já mám strach, aby v pátek nebylo třeba pozdě. Včera jsem na ovu testu měla jenom nádech druhé čárky, tak nevím jestli to opravdu neudělal ten pregnyl nebo zda ovulka už je tady na 100%? Asi to asi dnes posichrujeme. Popřípadě bude mít manža zítra málo spermijek, ale možná i z těch něco vyberou. 😉

zuzka11
15. led 2009

As zítra bude ten ten D!!!!Čárku ti malují vysoké hladiny hormonů, ale ovu nastane až jeden z nich klesne! Tak nech manžu odpočinout, a ať jsou zítra šampioni!!!!

Peťi - uvidíš, třeba tě to popadne a i do kadeřnictví zajdeš, hlavně ať se cítíš dobře....nehtíky jsem taky v létě měla a byla jsem nadšená, nechávala jsem si je teda hodně krátké, ale suoer....ale tady stojí přepočteno jenom dodělání tak 1200Kc , tak jsem se na to vyprdla a ž zase budu v ČR.....

asmeena
15. led 2009

No jo Zuzi, ale aby zítra folik nepraskl a vajíčko si už brázdilo někde vejcovodem? Mám strach, abych to nepropásla. 😒

Já jsem byla taky jednou na umělých nehtech, ale jeden se mi začal odlupovat, tak jsem si ho hned sloupla a protože mi vadilo, že mi jeden chybí, tak jsem je oloupala všechny a potom jsem měla tak hnusné nehty, měkké jak z papíru, tak už jsem řekla, že umělé nikdy.

asmeena
15. led 2009

Koukněte na můj testík do alba, kdyby tak vypadal jednou i těhotenský test. 😵 😵 😵

zuzka11
15. led 2009

As vždyť oni se mají setkat ve vejcovodu - neboooooj! 😉
Jdu okouknout ten testík.

zuzka11
15. led 2009

Asmee nemáš ještě ten ze včerejška? Že bychom to porovnaly????Jinak je kráááásný.

asmeena
15. led 2009

No včera na něm nebylo skoro nic vidět, takže by to ani foťák nevzal. 🙂
No já vím, že ve vejcovodu, ale blbě jsem to napsala, aby už dnes nebyly ve vejcovodu. Včera mi totiž na ten vaječník co mám ten folikul 24mm hopsnul pes a to tak šíleně zabolelo, že bych se ani nedivila, kdyby nevydržel a praskl. 😠

hnedoocka23
15. led 2009

ale vždyt tam máš další čtyři folíky 😉 já bych to nechala na zítřejší IUI..aby jste ty spermoše neměli oslabené..záleží na tobě..napiš kackark,ta je expert na ovulku a tak a co teploty??když se ti drží nahoře a pak klesne,máš se začít snažit..
Zuzi,já platím za dolívačku 370,-kč..máte to tam pěkně drahé 😲 někdy si nechám dlouhé drápy,ale ted mám kratučké a jen francii čistou 😉