Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

monajs
16. led 2009

Ahoj očko,ty nehty ti závidím.
Jí je měla 1x na svatbu.Hrozně se mi to líbilo,ale já nenávidím pilování.Mě to vadí i když jenom vidím pilník.Paní co mi je tehdy dělala ze mne byla na prášky.Že to na mě bylo vidět.I na obličeji husí kůže.Tfuj.Ale chystám se to překonat a půjdu. 🙂
Za chvilku frčím zase plavat.Už se těším. 😀

Co ta Asmee?
A co Zuzi?

hnedoocka23
16. led 2009

já pilování mám ráda,ale ségra se u toho taky krutí jak paragraf 😀 ten zvuk hlavně nemusí..
já už mám nehty úmělé přes dva roky..myslela jsem,že když si sundám ty úmělé,svoje budu mít hnusné krepaté..ale nemám,mám je naopak pevné..ale můj tvar nehtů se mi nelíbí,tak mám raději ty úmělé 🙂 a ruka vypadá hned lépe..můj manžel si potrpí jen na francii..ale mi už to přijde vcelku ohrané a tak spíše ulítávám na křiklavých barvičkách..před 2 měsíci jsem měla žluté fosforové 😀 manža měl radost.. 😠
doufám že asmeen je dobře a nic ji nebolí..nebo třeba šla s manžou na víd.kávu,kterou má tak ráda.. 😉 plavání mám taky ráda,ale u nás máme jen 1 bezén a ten je staršně přelidněný ☹ už se těším na léto a k rodičům na bazén 😵

hnedoocka23
16. led 2009

Monajs a to máš to plavání v rámci dietky 😀 nebo ráda sportuješ 😉

ywushka
16. led 2009

jsme po obidku a ja bych se mela nachystat a vyrazit do hodonina neco vyridit s takou nechuti jak se mi tam nechce se tam nikdy nedostanu

ywushka
16. led 2009

taky se mi libi strasne nehticky upravene,ale ja chodim na dve kosmetiky a jeste ke kadernikovi a na nehty uz se mi nechce nikdy jezdit!!Jedna nehtarka je tady hned pod kopcem u nas,ale mam obavy ze asi ne moc kvalitni

monajs
16. led 2009

Plavání mám ráda,ale mám ho v rámci diety.Konečně neberu žádné léky tak frčím zhubnout aspoň 5 kg.Než jsme se začali snažit,tak jsem měla 54 a TEĎ mám 76.A to jsem prcek,měřím 161 cm.Tak su teď taková kulička.Blbě se mi chodí ,blbě dýchá a tak frčím plavat.Musím se překonat 😀
Ywus,tak se na hodonín vybodni. 😉 A udělej si nějakou radost.Stejně je tam hnusně 😉

ywushka
16. led 2009

Tady nadherne sviti sluniiicko!!!!

hnedoocka23
16. led 2009

my tady máme taky hnusně a docela zimu..já mám ráda i kosmetiku a s masáží obličeje..při té hudbě si pěkně odpočinu..už jsem ale nebyla 2 měsíce..budu muset zase zajít.. 🙂 a nehty mi dělá slečna 75min max..což se dá 😉

hnedoocka23
16. led 2009

jinač já po 1ivf přibrala 3,5kg-..ale byly i svátky 😀 tak jsem to zavčas stopla..
co ta asmeen.. 😒

ywushka
16. led 2009

Ja jsem taky pribrala po tech stimulkach a po tech vitaminkach,ale zatim to jeste nejak neresim!!!Sice se necitim nejlip,ale jsem lenoh,ja musim vzdycky nejakym zpusobem zhubnout sama od sebe a ne se k tomu nutit to opravdu neumim!!!

asmeena
16. led 2009

Ahojky holky, hlásím příjezd z Polanky. Ráno jsem ani nervozitou nemohla nic pozřít a skoro celé ráno jsem proseděla na záchodě.
Řekla jsem doktorovi jak mě to v tu středu bolelo a on mi vysvětlil proč se to tak u někoho stává. Že prý v tom vzorečku jsou nějaké látky, které vyvolávají v děloze alergickou reakci a děloha se stáhne a potom to bolí, někdo má mdloby, je mu špatně na zvracení, točí se hlava. (no přesně můj případ). Tak mi dnes zavedl menší množství vzorečku (spermio jsme měli od minule lepší 21mil., takže jsme aspoň nad hranicí množství potřebného pro otěhotnění). Jinak folikul ještě nepraskl, tak jsem dostala ještě jednou pregnyl a sliznici mám 0,8cm a to prý je až až na to, že jsem brala clostilbegyt.
Jinak dnes to bolelo, ale jen trošku, takže jsem i chodit mohla.

monajs
16. led 2009

Asmee,trak to je paráda.Hoď nožky na stůl a lenoš 😀
Teď jsem dorazila s plavání.25 délek ale uf uf uf .Napitá chlorované vody,tfuj 🙂 Uvidím,jak se mi bude chtít příští týden.Mám noční a ve 2 otvírají bazén.Mohla bych i později,ale to je tam pak narváno.
tak papa v pondělí 😀

ywushka
16. led 2009

asmeena:tak hezky odpocivej at maji spermiky klid! 😀

zuzka11
16. led 2009

Čau sportovkyně a krasavice!

Hlásím příchod domů a dočítala jsem, jste pěkně ukecané 😉

Peťko - ty nehtíky musí bát kráááásné....už chci být v Čechách a dát si je taky, máš pravdu, že ruka s nima vypadá prostě jinak, můžeš se jednoduše oblíknout, džíny, bílé tričko,a le s těma nehtama to hnd vypadá upraveně......

Ivuš - tak milionky? V neděli na tebe budu myslet......Já nevyhraju nikdy nic, jednou na plese vyhráli snad všichni, jenom já ne, tak se jednomu pánovi mě ubohé zželelo a věnoval mi svou výhru - sazenice keřů 😀 a časopis zahrádkář....dala jsem to hned dědovi 😉

As - jsem ráda, že to teď nebolelo, zítra srazík????Těšíš se???

Moni - 25 délek? Super!!!!!!Musíš mít super pocit, viď? Mě strašně trvá než se do bazénu odhodlám, ale ten pocit potom.........

zuzka11
16. led 2009

A co jsem dělala já - odpo jsem byla ve městě, nějak se mi nechtělo dřív, ale všechny kamrádky se mě ptaly na slevy a já nevěděla co odpovědět, tak jsem dneska vyrazila na kafčo a na shopping a koupila si náááádhernou měkoučkou kašmírovou šálu...hned před obchodem jsem strhla cenovku a šálu si omotala kolem sebe🙂))taky jsem šla do LUSH a koupila si pleťovou masku, kterou jsem si hned doma dala, takže jsem taky kočka 😀 😵

hnedoocka23
16. led 2009

ahoj Zuzi..přesně tak,ikdyž si jen obyčejně oblečená,ty nehty tomu dodají šmrnc.. 😉
já mám doma na plet řadu vichy a mám i masky,je pravda,že už dlouho jsem si ji nedala a proto moje plet vypadá tak jak vypadá 😀 nejhorší mám čelo..nevím co to je..budu se muset nějak donutit abych si ji dělala tak 2xtýdně 😉 když mám tolik času..my ted byli na kupovat a to byla síla,lidí jak o svátcích..ale není se čemu divit,jsou výlplaty 😠
takže sis udělala radost??to je dobře,mám taky dvě šály,jednu taky kašmírovou červenou se stříbrnými nitkami,ta je má oblíbená.. 😎 dneska mi přišla dvd cviky Mojžíška,ale asi ji prodám,jsem to zrušila to cvičení a půjdu na jinou metodu,né tak náročnou a úspěchy asi stejné,jak u mojžíšky 🙂

hnedoocka23
16. led 2009

přečti si i ty články k tomu,co lidi napsali a hlavně ten úplně na konci 🙂 budu dojíždět do Ostravy..ten odkaz nám dala jedna holka ze stránek fertimedu a jsem ráda 😉 není to časově náročné hlavně

asmeena
16. led 2009

Tak jsem odpočatá a zapojuji se opět do diskuze i když u toho teď koukám jedním očkem na telku - dávají Ranč u zelené sedmi.

Monajs: jsi šikulka, to já bych se asi nedonutila chodit plavat. Ani permice by mě nedonutila, koupila bych si ji a pak by se mi jenom válela v peněžence (se znám). Vždycky se na plavání domlouváme s kamarádkou a pak jdeme tak dvakrát za rok - přitom mám krytý bazén tady v Porubě asi jenom 200m od baráku.

Zuzi: tak ty sis dnes udělala nakupovací radost? Kašmírová šála, tak ta musí být určitě hodně příjemná. Já se pořád chystám udělat taky tu hedvábnou šálu, ale zase jsem se na to nějak vyprdla a místo toho budu dělat zase trička - (moni budou levnější, protože chcou objednat i holky z práce, takže poštovné bude levnější)

Očko a nemáš tu pleť teď horší taky po těch hormonech? Já z nich teď mám šílený exém na prstech ruky.
Ale jinak pěkné nehty opravdu dělají celkový elegantní dojem. Akorát já je neumím nosit, hned si to někde uloupnu.

zuzka11
16. led 2009

A hádejte jaké barvy šála je???? Správně - černá 😀 😉

As - asi máš svoje nehty mastné....to mě varovali, že ty, které mají mastnější nehty, tak jim odpadávají.......

Peti - u vás říkáte čačaná? my vždycky říkali čančaná 😀

asmeena
16. led 2009

my taky říkáme čananá nebo čačaná a tady v Ostravě se říká čačí a to přímo nesnáším. Fuj - zní to hnusně. 😖 Asi protože to vždycky říkala tchýně na neteř. 😖

asmeena
16. led 2009

Holky koukněte na ty to receptíky. Normálně jsem dostala chuť na ty brambory s tím tvarohem (poslední recept). A protože největší kuchařinka je tady Očko, tak ta to všechno vyzkouší a dá nám potom vědět, co je dobré a my to pak taky zkusíme.

http://ona.idnes.cz/rychle-a-lehke-vecere-se-kt...

asmeena
16. led 2009

né je to předposlední recept. 😉

asmeena
16. led 2009

Holky a taky jste se tady jednou bavili, že rády něco tvoříte, tak super stránky jsou www.brydova.cz teď ta paní byla v televizi v Rady ptála Loskutáka a dělala zvířátka z ponožek a vypadalo to super. Už abych měla ty děti, já budu tvořit o stošest.
Teď k narozeninám chci šicí stroj, tak si zkusím vyrobit spoustu věcí. nejvíc se těším, že si našiju látkové pytlíčky a v létě si otrhám u mamky na zahradě levanduli a pak si ty pytlíčky naplním a dám do prádla. 😉
Holky, zase mě chytá tvořící nálada. Jupííí. Třeba se do té své šály ještě pustím.

hnedoocka23
16. led 2009

já a největší kuchařinka 😀 néné..ale recepty vypadají báječně 🙂

asmeena
16. led 2009

Očko: ty jsi tady největší a nejlepší hospodyňka. V tvém věku je to hodně obdivuhodné. Ale taky je to moc dobře.Bude z tebe super maminka.

hnedoocka23
16. led 2009

někdy vyzkouším 🙂

hnedoocka23
16. led 2009

asmeen,pošli mi taky tvé výtvory 😉 chci kuknout..meil napíši do IP

hnedoocka23
16. led 2009

já si krátím dlouhé chvíle.. 😀 ale houby,uklízečka možná,kuchařka né..přece skoro každý denně vaří 😉

asmeena
16. led 2009

no to teda denně nevařím, já si toho uvařím vždycky hodně, pak to dám na mrazák a postupně vytahuju. V práci obědy nemáme, a přes týden se mi teda moc vařit nechce. S kolegyňkou ještě něž jsem šla na nemocenskou, jsme vařily na střídačku, jednou donesla oběd pro nás obě ona a druhý den já. 😉