Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

monajs
25. bře 2009

Ass,to je mi líto ☹ Ale aspoň budeš mít ušetřené penízky - co je doma,to se počítá 😉

asmeena
25. bře 2009

ivuš: tak to máš pravdu, pořádnou šlehačku by to chtělo, ale rozhodla jsem se, že už opravdu začnu hubnout, takže raději bez šlehačky. 😀

asmeena
25. bře 2009

monajs: tak za ty tři roky, co každý cyklus testuju jak debil než dorazí mrcha, to by se ty prachy pomalu přehazovaly už vidlema. 😎 😀

semetrika
25. bře 2009

Ahoj děvčátka, mám nervy na pochodu, jsou asi už na Sněžce. Zítra jedeme do Pronatalu pro embryjka. Mám strach, že to dopadne jako minule. 😢

ywushka
25. bře 2009

seme:nepremyslej negativne,vim ze je to tezke,me se to ted povida,kdyz ja mam vlastne jeste cely cyklus pred sebou,ale hlavne bud uplne v klidu a snaz byt co nejvic pozitivne naladena!!
Ja se kukam na slovenskou markizu na modre z nebe,uzasny porad!Tak dobrou nocku vsem

zuzka11
25. bře 2009

Seme - budu moc drzet palce!!!

A Monce v patek!!

Ja se omlouvam, ze jsem nedorazila, mam nejaky pocit ze na me neco leze, po skole jsem hned usnula a jsem KO....zizra vas doctu a vsechno dozenu, mozna i zase na chvili fotku dam, ale jen jestli chcete, prece jen, chlubit se tu spekandirem......

asmeena
26. bře 2009

chceme zuzi, to víš, že ano. 😵

gabina79
26. bře 2009

Dobré ráno, taky u vás padá sníh? Tady už dlouho, ale hned to taje. Kde je to jaro???? ☹

ywushka
26. bře 2009

gabi:taky jsem se rano uplne lekla,co to zase venku je!!!To je totiz penkne nechutne!!!

Jinak preju krasny den!!
Ja mam zase nejake vyrizovacky,uz se opravdu nemuzu dockat!!!

gabina79
26. bře 2009

jj, máš pravdu....já už chci teploučko a sluníčko 😢
Ywuš, ty jsi fakt nezmar, pořád v jednom kole.... 😀

ywushka
26. bře 2009

No jak se to vezme v jednom kole🙂,nekdo to musi vyrizovat,manzel je ted kazdy den od rana do noci na cestach a ja kdyz jsem doma,tak to musim vyrizovat vsechno!Dnes jdu jen vyvetrat na stavbu a jedu na kauland do hodonina,mam tam v jisku objednany stolek pro tchyni,si ho porucila!Pak musim na postu a takove dalsi nesmysly! Alespon me ten den pak rychleji utika!!!

monajs
26. bře 2009

Ahoju holky,
u nás taky pořád padá a padá... no hnus fialový. 😝

Semet: moc držím palce. 🙂

Zítra nám Mudr řekne,kdy bude OPU.To je hrůza,já mám normálně bojara jako blázen. 😕

Ass - s těma testama,na om něco bude.Když bych to taky spočítala tak to je balík. 😲

Zuzi - tu fotečku bříška samozřejmě chceme 🙂

Iw - ty si asi hyperaktivní ne? 🙂

Gabi - tak kde je to jaro krucifix.,Tak se těším a když to vypadá že už tu je tak sněží 😝

zuzka11
26. bře 2009

Dobre ranko!

Tak vy fakt chcete? Tak ja ji sem na chvili soupnu...vecer, je to OK? Aby ji stihla i Asmee a zaroven tu netrcela dlouho......

Mony - budu na tebe strasne moc myslet, bude to dobre, uvidis! Opakuj si to porad jako mantru......

Seme - na tebe myslim uz ted, hned nam pak dej vedet!!!!!

hnedoocka23
26. bře 2009

dobré poledne holky,Zuzí,já bych se taky ráda podívala,ale dřív jak v 20h nebudu doma,tak snad to stihnu a pokochám se 🙂
momajsku+semetriko..budu na Vás myslet..držte se...

zuzka11
26. bře 2009

V pohode, to stihnes, peti----neni ale moc co videt, jen vetsi zadek a sirsi stehna 😖

dckami
26. bře 2009

Monajs, myslím na tebe. 🙂

Já mám za sebou další kontrolní utz - folikl narostl na 16 mm, sliznice 8mm a IUI mám naplánovanou na pondělí. 😵 Jsem ráda, že ještě ped květnovým ivf zkusíme IUI - bez jakékoliv stimulace, v přirozeném cyklu.

hnedoocka23
26. bře 2009

dckami,tak to je super..to držím palečky,já mám taky po iui....ale testovat nebudu,nechávám tomu volný průběh a ani se ijak neomezuji,nechci se na to upínat...

ywushka
26. bře 2009

jejda seky a inkasa opravdu nemam rada!!!Byla jsem dopoledne na poste a nechala jsem tam pet a pul tisice!!!fakt hnus🙂

ywushka
26. bře 2009

a byla jsem dopoledne u tchyne vezla jsem ji nejaky stolik z jisku,tak jsem ji ho zrovna i smontovala!!!🙂

monajs
26. bře 2009

Teda Yw,ty si ale šikula. 😀

ywushka
26. bře 2009

🙂 viiim nee🙂 ha ha ha 😀 Jdu se vykoupat,manzel jeste nedorazil z prace

monajs
26. bře 2009

nikde nikdo.... ☹

asmeena
26. bře 2009

ahoj holky,
zuzi: jsi hodná, že na mě taky myslíš s fotečkou, už jsem napnutá jako struna.
Moni: neboj, čím dřív bude OPU tím dřív bude potom ET a // 😉
dckami: tak to je super, že ještě stihneš IUI - třeba zrovna přijde štěstíčko a už žádné IVF nebude. 😵

monajs
26. bře 2009

holky tak pa,
ráno frčíme na kontrolu.Já dnes umyla všechny okna,protože pak budu asi jenom ležet a odpočívat.Po OPU jsu vždycky hotová.Tak snad půjdu na OPU začátkem týdne.
Tak papa

asmeena
26. bře 2009

moňulko: myslím na tebe, ať ti to rychle uteče.

hnedoocka23
26. bře 2009

Zu:co ta foteččka?? 😉

miky123
26. bře 2009

Ahoj holky,

Jdu na kontrolu UZ v uterý,tak uvidím na čem jsem.

Jinak ,teda muj postřeh ze Synarelem,hnus,je mi při rychlejším otočeni,či pohybu stále na zvracení ,cítím se jaksi vytřepaná,srdce mi stále buší jak bych potkala Casanovu,a on nikde.

Začal mě volat Lukin,asi se mu něco škaredého zdálo.

asmeena
27. bře 2009

miky: tak Casanovu? Ty máš dlouhý protokol?

zuzi: ty jsi se na nás vybodla? A já se tady celý víkend asi nedostanu, jedeme do Jeseníku slavit mamčiny narozeniny. 😉

ywushka
27. bře 2009

Dobre ranko vsem!!🙂 a hlavne prijemny den!!🙂

Ja musim dnes pouklizet a snad bude dnes o neco klidnejsi den,ale porad mi neco rika,ze mam nekam jet,ale bohuzel me vuuubec nenapada kam🙂 Tak to jdu zjistovat u snidane🙂 hezky den

ywushka
27. bře 2009

Jejda dneska nikde nikdo!!! 😀 Tak si budu asi vykladat sama se sebou!!!No ja jsem jela k manzelove babicce pro nudle do polevky,ona nam dela domaci,tak jsem vzala i svou babicku....jejda ty by si vykladali jeste do ted!!🙂Pak jsme se zastavili jeste za moji tchyni a jeste v kauflandu,tam jsem koupila jen pizzu a to je vsechno!!🙂 nic tam dneska nemeli!!!Konecne jdu trosku odpocivat!!Nasi jdou na cely vikend na nas penzion,tak budeme sami doma,prijdou jen zitra na obed🙂,takze musim uvarit🙂Pa