Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

kat77
4. kvě 2009

Ahoj holky, patřím ke keliškám z ferťasu a občas k vám nakouknu, tak doufám že se nezlobíte 😉

Iwushko mocinko gratuluji, konečně jedna pozitivní zprávička, doufám že i u nás u kelišek se ty ledy konečně prolomí 😉

ywushka
4. kvě 2009

kat: to si pis ze se nezlobime a jinak moc a moc dekuju!!!!

kat77
4. kvě 2009

Mě čeká tento měsíc IUI už moje druhá... IVF mám taky za sebou loni v červnu, v září laparo a vše OK, tak teď mě ukecal dr. na tu další IUI

ywushka
4. kvě 2009

tak to zkus,to je prece taky sance.....

meduna
4. kvě 2009

ahoj holky,uz jsem sem psala.Tak test negativni.treti IVFko a nic+jeden KET.

kat77
4. kvě 2009

Jj Iwushko a k tomu je to hrazeno pojišťovnou, když se nepodaří, tak hned druhý pokus IVF

Meduno: je mi to líto, že ti to nevyšlo ☹

ywushka
4. kvě 2009

meduna: tak to je mi lito!!!A mas jeste neake mrazacky??? 😒

kat: IVFko je vzdycky nadekej

asmeena
4. kvě 2009

Ivuš: ráno jsem ti psala, hodně štěstíčka na krvi, ale než jsem to stihla odeslat, tak mi v práci odpojili internet.
Medun: jsem ti taky přála hodně štěstí, ale bohužel se to už nenačetlo.

Ivuš: byla jsi i na UTZ? Bylo něco vidět?

asmeena
4. kvě 2009

medun: a co plánujete teď? Jak dlouho se snažíte?
Já jsem po 2xIVF a 1xKET a teď se budeme tak rok snažit sami, potřebuju si od těch hormonů odpočinout.

hnedoocka23
4. kvě 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky,zrovna jsem dorazila z práce..nikdo tam nebyl...
dneska jsme byli v polance,zažádala jsem o IVF,dostala jsem antikoncepci a v červnu jdem na to...tím,že mám endometriozu šance na otěhotnění při iui mám 5% a u ivf 25%takže nic moc...
jinač oslava u kamarádky dopadla tak,jak jsem předpokládala,jsem pěkně v prdeli opět...nedávám to... 😔

hnedoocka23
4. kvě 2009

Ivi,moc moc gratuluji....testík je ukázkový...a tvé hcg at jen stoupá 😵

asmeena
5. kvě 2009

Očko: tak to koukám, že s endometriózou je úspěšnoust IVF 25%, když mě to samé taky řekli a to endometriózu nemám. Já si nějak poslední dobou začínám myslet, že ti doktoři to říkají jak se jim hodí.

asmeena
5. kvě 2009

Očko: koukala jsem, že si změnila album.

ywushka
5. kvě 2009

as: ultrazvuk je az pristi tyden!!!

ocka: dekuju!!! 😉 No snad bude stoupat,zitra jdu zase na krev!!!

Prejuvam krasny den

asmeena
5. kvě 2009

Ivuš: tak to už ti asi spadl jeden velký kámen ze srdce, když je potvrzeno těhulkování z krve, že?

ywushka
5. kvě 2009

No to si pis,ted budu strasne zvedava na to,jak nam to povyroste do zitrka

kat77
5. kvě 2009

Ahoj holky,

Iwushko já ti tak pěkně závidím 😉

meduna
5. kvě 2009

Ahoj holky,omlouvam se,ze jsem vcera uz nenapsala.Ywus,velika gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ptala jsi se,zda mam nejake mrazacky,tak bohuzel nemam,mela jsem jen 4 folicky a z toho jen 2 oplodnene.

Asmeena,snazime se uz dlouho kolem 16 roku.Tohle je moje 3 IVFko a jeden KET jsem taky mela.Vybrecet,nabrat sil a hlavne penize a do noveho boje asi na podzim 😉

meduna
5. kvě 2009

ja nemam vejcovody,tak me domaci snazo je k prdu 😀 😀 😀 😀

kat77
5. kvě 2009

Medunko, příště to musí vyjíííííít... 😉

meduna
5. kvě 2009

no snad jo.jen se clovek muze do nekonecna ptat.Proc to zase nevyslo?ale odpoved jaksi zadna 😠

kat77
5. kvě 2009

jj, taky jsem si to kladla často, když jsme se jen tak doma snažili, pak i po IUI a 1IVF... 😒

meduna
5. kvě 2009

snad se na nas stesti usmeje.Od ctvrtka jdu zase do prace,nechce se mi.Budu mit peklo,za to ze jsem marodila 😝

ywushka
5. kvě 2009

kat: jaj to prece vuuuuubec nemusiiis!!! Holky ja vam to tak strasne vsem preju,aby jste se tech // konecne taky dockaly,protoze si to vsechny hrooooozne zaslouzite!!! Ja taky jeste nemam vyhrano!! Ja jsem se ted vzbudila,chce se me docela casto odpoledne spat

ywushka
5. kvě 2009

za chvilku me zacne ordinace,tak jdu do pyzama🙂!!Zitra podam info,jak jsme dopadli!!🙂Mejte se krasne a prijemny vecer!!!

asmeena
5. kvě 2009

Ivuš: a kolik bylo dnes Hcg?

ywushka
6. kvě 2009

Ja jdu az dneska na kontrolu,budu to vedet odpoledne!!🙂Krasny den

asmeena
6. kvě 2009

Ivuš: promiň jsem nějaká zmatená. Tak už se těším na zprávičku o kolik to povyrostlo. 😉 😵

ywushka
6. kvě 2009

no uvidime,to bude zase nekonecne cekani....!!!Uz za chvilicku vyjizdime!!Venku se nam udelalo nejak skarede...☹,ale krasny den preju i tak

asmeena
6. kvě 2009

Tak příjemné cestování. Jak vám dlouho trvá cesta?