Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
4. črc 2009

Mony super! V prvni chvili byl asi paf, ale moc si to uzijete! A delas dobre......aspin si odpocine a vy oba prijdete na jine myslenky.........

Jinak vzpominam na Miky, ted mi dosel dopis od soudu, mam byt svedek 😝 V prvni chvili jsem mela sok, co jsem provedla ja 😀

monajs
4. črc 2009

To věřím,mě to kdysi taky tak došlo 😝 nakonec jsem nemusela jít 😅

Ale na tu dovču se moc těším.Jeseníky miluju 😀

hnedoocka23
5. črc 2009

ahoj všem,krásnou neděli přeji... 🙂
testík je ukázkový máme strašnou radost.. 😵 .po 13hod jedeme ještě na oběd,celá rodinka,jsme zváni na obídek.. a ted čekám na mamču,vrátila se v noci z dovolené 🙂 hezký den všem,večer nakouknu.......

ywushka
5. črc 2009

Ahojky vsem!!! To ten den dneska zacal,manzel dneska odjel do italie s kamionem,rano jsme jeste byli kupovat eura,museli jsme tam cekat hodinu,otevirali az v devet! Pak si sel natankovat do firmy,neslo mu to,tak jsem to od jeho zamestnavatele-od meho tatky schytala ja,ze uz to mel mit davno pripravene!!! Fakt super!!! Takze jeste za to muzu ja!!! Mejte se hezky pa

ywushka
5. črc 2009

ted mi volala manzelka od bratranka,ze jestli bych ji nepichla pregnyl dneska,takze to znamena ze nebudu moc jit spat dneska v osm🙂

hnedoocka23
5. črc 2009

holky,právě se chystáme na oběd..a já začala lehce špinit,jsem zvědavá,co z toho bude...... 😒

ywushka
5. črc 2009

ocko: neboj!!!! Dej si utros,chvilku odpocivej!!! nesmis zacit krvacet!! A kdyby jsi zacala tak hned na pohotovost!!! Nozky nahoru a zkus chvilku lezet! Do 12tt rikaji dr.ze spineni je normalni

hnedoocka23
5. črc 2009

ahoj holky.. 🙂 oběd dobrý,ale já snědla jen minimum,protože jinač bych se poblula 😝
břicho trošku pobolívá a špinění stále je 🙄 mamka mě furt uklidnuje,že špiní v těhu skoro každá..děloha se roztahuje a čistí,navíc nedorazili mensky tak je tělo zmatené..tak nevím..budu jen polehávat dneska 😉

ywushka
5. črc 2009

jo polehavej a odpocivej!!!!

zuzka11
5. črc 2009

Ahoj holky!

Peti - moc na tebe myslim....neboj, neplas, mamka ma pravdu!

Ivus - jednou to zvladnes, jit spat i po vecernicku 😀 Jinak ses mela o vikendu hezky?

My dali zase koupak a pak se rozprselo, tak pohodovy cteci a spaci den 😉 Petas ma jeste tyden dovcu, tak budeme vyletovat a chodit na bazenek......

ywushka
5. črc 2009

zuzka: vikend byl prijemny teda az na dnesek!! Ale to je na straaaaasne dlouhe povidani a ted se mi o tom nechce moc psat!!! Ale mam dneska den blbec! Chtela jsem se zeptat,mam nejake bolesti v krizi uz asi pul hodiny,neni to nejaky problme???

zuzka11
5. črc 2009

To me mrzi Ivi, ze mas den blbec 😝 Bolesti v krizi jsou normal, neboj......ja je nemela, ale spousta kamosek jo( zaezi jak jsi mela polozenou delohu, ted s emeni jeji tvar a ona se rovna a muze to ta7lacit na ruzne organy...........bolest nesmi mit charakter kontrkaci.......to by byla jina......neboj, udelej si po injekci pohodu a bude lip........

ywushka
6. črc 2009

Krasne dobre ranko!!! Snad dnesni den bude o neco prijemnejsi,mozna si zajedu do senice ke svagrove na pokec kdyz budu potrebovat trosku povzbudit!!!

hnedoocka23
6. črc 2009

dobré ráno všem....dneska to venku vypadá na pořádný pařáček 😵
dneska jsem 18.den po ET,tak jsem se testla,testík je v albíčku 🙂 ...čárečka stále krásná..špinění skoro žádné,snad to tak vydrží 😵

ywushka
6. črc 2009

Ocko: naaaadherne tlustice!!!! Gratuluju!! Ve stredu uz myslim jdes na odbery!!! 🙂 Jsem zvedava jake bude HCG

hnedoocka23
6. črc 2009

jojo ve středu v 9 tam máme být...ale výsledky budou další den až 😉

ywushka
6. črc 2009

my jsme je vzdycky meli ten den odpoledne!! to je pekne trapne jako 😒 se nacekame 😀

hnedoocka23
6. črc 2009

to jo,to se načekáme..možná budou ten den,protože jsem tentokrát brzy objednaná..uvidíme,spíše ale počítám se čtvrtkem 😒 když už jsem vydržela všechno,ta vydržím už i to 😀

ywushka
6. črc 2009

Vcera jsem pichala ten pregnyl!!! Oni maji sve prvni IUI a ptali se me estli ten zbytek ampul 😀 ek maji vyhodit,jsme jim rekla,at si to schovaji,treba je jeste budou potrebovat!!! Oni se na me tak podivali,a rekli,ze snad neee!!🙂 Jejda taky jsme si vzdycky vsichni mysleli,ze nam bude stacit jednou!!🙂

hnedoocka23
6. črc 2009

tak,každy vždycky myslí pozitivněa nepřipouští si,že by to nemohlo vyjít 😉
nevím,co dneska vařit..venku je hicno,ani nevím co dneska mám dělat..Ivi,opaluješ se??mamka říkala,že tedkom mám na to zapomenout tak 3.měsíce...

ywushka
6. črc 2009

No opalovat se nema!!! Max kdyz chces asi tak 10minut na slunicku! Miminkovi jakekoliv prehrati ublizuje!!! Jen ve stinu a hlavne se zahalenym briskem!!! Koupat v bazenu se muzes,ale doporucuje se jen nejaky soukromy,ne nejake koupaliste kvuli infekcim!!! Na toto jsem se informovala jeste v caru!!!

hnedoocka23
6. črc 2009

aha 😉 tak díky za info..já na koupáky nechodím,rodiče mají bazén...... 😉

hnedoocka23
6. črc 2009

jdu si dát utroš a jdu si lehnout na chvíli...pápá..pak musím něco vykutit na obídek....

ywushka
6. črc 2009

tak bez odpocivat i s utroskem🙂

zuzka11
6. črc 2009

Zdravim! A vy jste mi zmizely...... ☹ U nas prsi.....jinak cely vikend parak jak blazen..........Peti krasne carky!!!! 😉 Ivus - co zada, lepsi?

Jeste otazecka, mate uz favority na jmena? Pochlubte seeeeeee 😉

ywushka
6. črc 2009

Ja mam MIU a TEA (kluk TEO)🙂

Zada jsou mnohem lepsi!!! Uvidime co to dneska udela!! Jsem zvedava co dneska jako mam delat!!! Mamka je ve vinohrade 😀 tatka jel na traktoru do sadu 😀 manzela mam na cestach a ja jsem sama 😒 takze uz ted se pekne nudim!!! Svagrova me rikala at prijedu za ni,ale moc se mi nechce jet 40km samotne

zuzka11
6. črc 2009

Ivi a co nejake ty rucni prace? Pokud si dobre pamatuju, delalas nejake rucni vytvory....patchwork nebo tak neco? nebo si plet na mimo 😉 Hezka jmena! 😉

ywushka
6. črc 2009

🙂 plest neumim🙂 a na petchwork nemam maslicky!🙂 takze se musim nudit dal🙂

hnedoocka23
6. črc 2009

tak jsem si krásně pospinkala 😉 Zu,tak to máte naprd takové počasí.....tady je nádherně a já chrním...manža někam šel ani nevím kam....a pes chrápe 😀

mi se líbí: Victorie/Valerie/Ella-Mathias/Lucas

zuzka11
6. črc 2009

Peti ja jsem za to pocasko rada, tady byly vedra cely tyden a ted se proste procistil vzdousek.......

Jmena moc hezka......koukam obe jdete do mezinarodna🙂)) Hlavne kdyz to pasuje k prijmeni...........