Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
15. led 2009

no a laparku budu muset mít taky krátké a čistou francii,at vidí jestli modrají konečky prstů,atak...

asmeena
15. led 2009

to musíš mít krátké nehty a nesmíš mít umělé na lapárku? Ježiši, no to bude maso. Už se na ni netěším. 😖
Mám tam ještě další 4 folíky, ale z těch 3 vpravo prý nic nebude, že jsou hodně malé (nestihnou dozrát). Ale bylo by fajn, kdyby praskly ty dva vlevo a já měla dvojčátka. To by byl nejkrásnější dárek tohoto roku.

hnedoocka23
15. led 2009

no správně by neměli být úmělé nehty,ale už to doktoři tolerují,akorát je musím mít krátké,né žádné drápy a pokud možno francii,ne barevné..a dole musíš být celá oholená..jinač už tak nic nevím..
mamka byla na laparce,no říkala potom děs,měla strašné tlaky do konečníku a myslela že se každou chvíli po.... 😢 dali jí čípky abyl klid,za 3 dny ji pustili,vyšlo ji to akorát tak blbě na víkend,tak proto..
asmeen,to by bylo fajn,kdyby se ti to zadařilo a byly by z toho dvojčátka 😉

asmeena
15. led 2009

tak s oholením nemám problém, ale z těch bolestí bych se bála. Jaroš, ale říkal, že se ráno nastupuje, dopoledne to udělá, večer mě přijde zkontrolovat a ráno jdu domů. Tak doufám, že nebudu mít žádné problémy. 😒

hnedoocka23
15. led 2009

no asi v každé nemocnici to chodí jinač,mamka byla tady u nás..já si myslím,že já budu mít nástup den před,dají mi klistýr a další den na to půjdu..a snad alší mě pustí 🙂
pokud máš horečky a další problémy,tak tě jen tak nepustí..kolegyně z práce chytla vysoké horečky a ještě se ji v těch jizvách udělali nějaké bulky,tak tam zkysla 8 dní 😖

asmeena
15. led 2009

ježiši, to mi ani neříkej. Kéž by se nám v těchto dvou cyklech zadařilo IUI a já na tu laparku nemusela. Stačí mi, co jsem včera prožívala po IUI. Ale třeba po hydrolaparoskopii, jsem žádná problém neměla, ani mě nic nebolelo. 😉

zuzka11
15. led 2009

Tak holky, večer na krku a vy nikde!

Ale mě je to jasný - Peťka se ucvičila, Monča utopila a Asmee kazí pejska 😀 😉

A já tu jsem samotinká.........uznávám, trvalo mi to, ale je konečnš vytřeno, vypráno - i ručně a teď dělám véču.....i chrupka vyšla 😉

ywushka
15. led 2009

Jejda holky,se z toho cekani asi zblaznim

zuzka11
15. led 2009

Na co čekáš Ivuš? 😕

ywushka
15. led 2009

na laparku a pak na dalsi cyklus 😀

zuzka11
15. led 2009

Jo tak, a kdy to má být, máš datum? Jaká byla včera vůbec dermabraze? jak často se na to chodí???

ywushka
15. led 2009

ja chodim kazdy mesic,nejdriv se to muze opakovat po trech tydnech!!Jak mi zacne MS to bude po pristi nedeli,tak mam hned volat a objednat se,tento mesic je snad nekonecny!!!

zuzka11
15. led 2009

Vydrž! 😉 Zkus si to čekání všemožně zpříjemnit!!!!! I když děláš co můžeš, vid?

ywushka
15. led 2009

to si pis!!!Uz nevim co bych vymyslela abych ten cas nejak stravila!!!

ywushka
15. led 2009

jdu do vany........si to dnes zaslouzim 😀

asmeena
15. led 2009

Zuzi: já pejska nekazím. Dala jsem na tebe a dnes manžílka šetřím, došlo mi, že na testíku se udělají // ještě předtím než se vajíčko uvolní a tak myslím, že to do zítra snad vydrží. Už abych to měla za sebou. A čekala jestli přijde mrcha - kéž by už nedorazila.

asmeena
15. led 2009

Ivuš neboj: to zas tak rychle uteče. Já jdu teda už v pondělí do práce, takže mi to bude rychle určitě utíkat.

Doma mám jinak šílený bordel, ale vůbec se mi nechce nic dělat, protože jsem nervózní z toho zítřejšího IUI.

zuzka11
15. led 2009

Ahoj Asmeee! jsem ráda, že tu jsi! Moc na tebe budu zítra myslet, v kolik tam jdeš? A v kolik máte ten srazík?

asmeena
15. led 2009

zítra to mám na 10:30 a srazík máme v sobotu v 15:00

asmeena
15. led 2009

Co si dělala Zuzi dobrého na večeři? Já si udělala hromadu salátu, jak jsem ho dodělala, tak mi volala kolegyně z práce a jenom nadávala a zase mi podávala barvitě jobovky, takže jsem si ten salát ani pořádně nevychutnala. Potom jsem si dala banán se šlehačkou a čokoládou a pak jsem si na půl hodiny zdřímla. 😉

asmeena
15. led 2009

Ivuš: tak na tebe budu myslet, ať vyhrajete ty milióny, a kdy se to táhne?

zuzka11
15. led 2009

Tak mě úplně minulo, že tu máme budoucí milionářku? 😝 Ivčo, ty tajnůstkářko! 😉

Asmee já měla jako dezert čokoládu..........

Teď jsem koukala na program, nic nedávají v telce, asi si pustím DVD........zítra budu moc moc držet palce!

asmeena
15. led 2009

Zuzi u tebe je jedno co budeš jíst, nepůjde poznat, že přibíráš po čokoládě. 😉 😀 😉

ywushka
16. led 2009

asmeena:No my si vsazime i s tatkou,ale ja jsem jeste nevyhrala ani jedno jedne euro,tak to on vyhral uplny majlant asi 20 euro 😀 !!!Ted se to losuje v nedeli 😀 ,ale stejne nic nevyhrajeme,ja jsem si rikala,ze by nam mohli dat alespon par kacek na dokonceni domu 😀 !!!
Jinak mi tu delas chute tim bananem a cokoladou,ale me banan silene nadyma a pak mi manzel rika ze jsem nejvetsi prdlavka co kdy potkal 😀 😀 !!!!
JInak ti drzim vsechny palecky na svete,aby ti to vyslo ted!!!!

monajs
16. led 2009

Ahóóój 🙂
tak jsem se neutopila.Ale byla jsem i 5x na tobogánu a v sauně a v divoké vodě a to plavání jsem tak trošku odflákla.Měla jsem v plánu pro začátek 25 délek a bylo tak 15 a to s funěním.Ale super.Dnes jdu zase.Koupila jsem permošku aby mě to donutilo chodit 🙂 😉

Asmee a hned napiš jak dneska vše dopadlo.Myslela jsem na tebe 😉

Zuzi a co ty?

Očko,já byla na lapárce před 2 roky.Jizva maličká a byla jsem tam asi 3-4 dny.Ale myslím,že druhý den po operaci mně pouštěli,bez teplot.A klistýr jsem neměla.Ptali se jestli nechci takovou pěnu do zadku- asi 2 dcl flaštička,ale že se to platí.Stálo to 80 kč a holky mi tžo moc doporučovali.Brnkačka.Ale prý to nemají v každé nemocnici.I když už je to 2 roky.... 😒

Ywus, jak ti dnes je?

ywushka
16. led 2009

dobre,jen nevim co mam dnes variiit 😀

monajs
16. led 2009

Já si uvařím kapustu.Mám na ni hroznou chuť.mňam 🙂

ywushka
16. led 2009

my jsme meli vcera🙂 a snedl se snad 4litrovy hrnec 😀 a ted jsem si napsala recept na katuv sleh tak udelam ten 😀

monajs
16. led 2009

mňam,ten mám taky ráda,hlavně manža,on miluje ostré jídla 😀

hnedoocka23
16. led 2009

ahoj Zuzi a Mony..byla jsem dneska na nehtech,mám je konečně čačané 😀 stříbrné(třpytivé)konečky ze šikma a na dvou prstech kamínek bílý..no jsou fakt pěkné 🙂 jen za 370,-kč..už jsem se objednala na únor,hned zkraje před laparkou,at mám čistou francii a kratučké 😉
jinač,cítím se lépe a rifle se mi zdají o krapec volnější 😀 jsem ráda a dál budu 2x denně cvičit..
co vy holky??asmeen ta je v polance,každou chvíli by měla sem nakouknout a snad má dobré zprávičky pro nás 😵