Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
19. únor 2009

mony dobrou chuť 😉 já si teď dělám zeleninovou pizzu, těším se, jdu koukat do trouby a pohánět jí 😀

ywushka
19. únor 2009

jo sirup je uzasna vec🙂 byli jsme si s manzelem odvest auto na STKacko,vcera nas zastavili policajti,dostali jsme pokutu,ze mame pul roku propadlou technickou!A ted si chceme koupit nove auto,toto je pro nas uz male,tak jsme byli i s mym tatkou v bazaru¨!!!Az to teda vypadalo,ze si tu alficku vezneme,tak se v tom byli projet a pry uplna hruza,takze zase budu muset vydrzet 😀 !!!a ja uz jsem se tak z toho tesila!🙂
my jsme dnes meli ryzoto,rychlovka a mnamka!!🙂
a ja jsem si posilala zadost na medicinsky reprezentant a jsem na utery pozvana na pohovor!!Tak uvidime,jeste si to rozmyslim,vzdyt ani nevim jak dopadnu v tom breznu!!!ale pracovni nabidka je to super!

zuzka11
19. únor 2009

Tak budeme v úterý držet palce, to by mamka sklapla, co 😉

Jinak to ryzoto muselo být 😀 😉

hnedoocka23
19. únor 2009

ahoj...tak nákupy byly docela rychlé...kalhoty žádné,zdálo se mi vše přebrané a ale slevy jsou řádné 😉 i tak mě nic neuchvátilo...tak mám akorát jedno fialové tričko se stříbbrnými flitry...pěknoučké...Zu máš pravdu,rifle je pro mě největší problém!!!přijde mi,že mi snad nesedí žádné rifle 😒 nebaví mě furt zkoušet další a další a tak se většinou na to vykašlu...ale jak zhubnu ty 3 kulča,tak mám vyhlídnuté jedny rifle šupa 🙂 tak snad v březnu koncem,se pro ně stavím 😕

hnedoocka23
19. únor 2009

niko je...kuř.prsa orestuješ na panvičče...asi dozlatova..potom dáš do pekáče s tím tukem...přidáš smetanu spíše 2 kelímky a sýr nastrouhaný..pěkně to celé posypeš...osolíš,opepříš...a dávám tam trošku provensálského koření...stačí péct 40min...nejlepší je k tomu brambor a rajčata 😉

zuzka11
19. únor 2009

Díky, ten název jsem ještě neslyšela 😕 Peti - aspoň je na ty tři kila motivace, viď???Ae psalas, myslím, že máš 60 a chceš 58, teď už hcceš ještě míň???Jinak vím, že jsi rozum ná, hnubni pomalu před těhu se hubnutí nedoporučuje.....není to dobré pro uhlízdění a pak se i víc přibírá v těhu.......ale ty to děláš hlavně cvíčkem, viď???

Ivuš - sirup tě zase uspal???? 😕

Asmee - ahooooj, pracante, jak bylo dneska? Už jste najely na polévkový težim???

asmeena
19. únor 2009

Ahoj děvčáta.

Zuzi: na polévkový režim jsme najeli, ale nějak mě to neuspokojilo, tak jak jsem přišla domů, tak jsem zdlabala 3 malé krajíčky chleba s debrecínkou a k tomu nějaký zelný salát a to jdu za půl hodiny na ricochet. No to jsem prostě celá já. 😀

Tak to bude zázračné úterý, Monča výsledky a CAR, Ivuš pohovor a já budu netrpělivě čekat jestli mrcha dorazí v termínu. 😀 😵

asmeena
19. únor 2009

Zítra jedeme do Jeseníku zavést k našim psa a v sobotu vyrážíme i s mým bráchou a jeho přítelkyní do Brna na výstavu.
Chci našim dovézt cheescake, tak jsem koupila tvarohy a večer ho budu tvořit. Ještě že to je rychlé a není z toho moc binec. 😉

zuzka11
19. únor 2009

Já ho chci péct v sobotu nebo neděli, manža má svátek...tak ať se povede! 😉 A užijte si výstavu, spojíte ji ještě s nčím? Romantika, véča???

Asmee kolikrát to na ten ricochet chodíte? nebylas nedávno? 😕

ywushka
19. únor 2009

holky,byla jsem s babickou v hypernove-ze maji pry akci na mleko-ona vypije asi 3litry denne!!!Samozdrejme ze nemeli ani 1 litr,tak jsem musela jet jeste do kaufu,tam nastesti meli za 7,90🙂 tak jsme koupili 4 baliky a jeli jsme radostne domu!🙂!!Segra ma promoce pristi tyden a mamka narozeniny!Ani nevim co jim mam sakra koupit!!
No jo na pohovor trebas pujdu,ale co pak,ze??co kdyby me nahodou vybrali a ja trebas otehotnela🙂 ha ha ha to by byla veeelika legrace🙂

zuzka11
19. únor 2009

To teď neřeš, teď se soustřeď na úterý a pak kdyžtak na těhu....aspoň se budeš mít k čemu vrátit.......dárek nevím, co si tak normálně dáváte??Spíš se jako rodina složíte nebo každý za sebe? K promoci se většinou dává špěrk, ale není podmínka...a maka? jako klaždá ženská určitě ocení buď kosmetiku nebo super poukázku buď k super kadeřníkovi, masáž, kosmetiku, co já vím.......Tak babi je taková mlíkařka??? 😀 Tak hlavně že má pocit, že ušetřila a má zásobičky 😉

ywushka
19. únor 2009

no to babicka jee🙂 vzdycky ji nekam vezu kde maji zrovna akce!vidis to je super napad nejaky poukaz!to me ani nenapadlo!!!diky za radu!Jsem si rikala,ze segre asi koupime nejake nausnice!!ale jeste nevim!!!
no uvidime,treba tam v to utery ani nepojedu!🙂,ale zase bych byla blba,kdybych toho nevyuzila!!!Je to prace pres den a neni to zase takove namahave jako treba sestra u luzka!Nebo se me treba pak naskytne prace na ambulanci,uz jsem premyslela ze bych zkusila jit treba na poliklinuku a tam se preptat!!uvidime!!!🙂

helenky
19. únor 2009

ywushko, moje sestřenka dělala výzkumnou sestru na ambulanci v revmaťáku a teď už tuším druhým rokem dělá právě toho reprezentanta a je moc spokojená - jiné peníze a práce, kterou si víceméně organizuje sama. Tak to určitě zkus! Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo řeší IVF a eventuelní nástup do nové práce... 🙂 držím palce na úterý

zuzka11
19. únor 2009

Ivuš to určitě zvládne, je šikula!!!! 😉 Není zač, ještě se mi nestalo, že bych dobrou poukázkou něco zkazila...spíš si lidi zvyknou na rozmazlování apak si to dopřávají i sami, př.moje tchýně si tak oblínila masáže, že chodí pravidelně🙂))

ywushka
19. únor 2009

helenky:jsi zlata🙂 dekuju za podporu!!🙂 no prave,hlavne ze je ta prace jina!!Uvidime,treba neprojdu ani na tom pohovoru!!Ale snad by se mi u toho lip studovalo!Nastupuju letos do skoly na dalkove studium!🙂

zuzka🙂 no jo ja si taky dopravam kazdy mesic masaze🙂 jdu zrovna zitra odpoledne!

kukame ted na ulici🙂

miky123
19. únor 2009

čau,teda vy se máte, jste doma ,nemusíte nikam,když se vám nechce. 😉

zuzi:k holiči mám v plánu jit v příštím týdnu,já si nemužu nic planovat 😖 ,už mě to ser.... 😎

David už měl lázně vyřízené ,potvrzené dneska mi řekli že s ním musí jet jeden rodič,v uvahu připadám jen já pojištovna že mi to proplatí.NNevím jak to mám vyřešit 😖 ,ten týden co má odjezd mám začít stimulaci,a to mi ještě toho mladšího kluka nechce po tu dobu nikdo hlídat 😒
Když sem to řekla manžovi že 6týdnu s ním musi někdo být ,tak se zamyslel a pak vypustil,to budu tak dlouho bez sexu 😎 ,tuž nevím co v té hlavě má ,asi spermie. 😎 😀 😀 😀

Jak sem se tak dívala zuzka se dala na nočni ponocování 😉

asme:sýrová omáčka fakt výýýýýborná ,brokosici jsme skřupli,a dneska se ji v kaufu koupila znovu 😵

asmeena
20. únor 2009

miky: tak to je super, že chutnalo, tak bude další nášup, jo? 😉

Zuzi: snašíme se chodit na ricochet 2xtýdně a to mi připadá, že je málo. Včera jsem si po ricochetu zašla koupit dvě balení femigardu a manža se mnou začal od včerejška taky užívat. 😉
Cheescake se povedl, dala jsem kousek ochutnat manžovi, ale tomu jeden kousek nestačil, tak na mě volal z ložnice do kuchyně jestli mu dám ještě, tak jsem mu to bohužel zakázala, protože to dnes vezeme k našim - byl docela dost zklamaný. Tak jsem mu říkala, že to třeba našim nebude chutnat a on to bude moct celé spořádat, tak to ho trošku navnadilo. 😉

ywushka
20. únor 2009

dobre ranicko vsem holky!🙂 Ja uz jsem vyspinkana,dnes me ceka uklizeni!My zitra chceme jet lyzovat na jeden den,tak si to musim dnes vsechno udelat!!! A dnes odpoledne me ceka jedna straaaaasne prijemna vec-jdu na masaze🙂,uz se fakticky tesim🙂!! jinak preju krasny den...

asmeena
20. únor 2009

Ivuš: tu masáž ti docela závidím.
My jedeme dnes do Jeseníku a jak tak koukám z okna, tak by to možná chtělo na auto nasadit nějaký odhrnovač, abychom se tam vůbec dostali. Doufám, že ty silnice budou odpoledne upravenější. 😖

ywushka
20. únor 2009

jejda holky me uz asi tak tyden lezi v hlave,ze bych si nechala prodlouzit vlasy🙂 ha ha ha🙂 manzel uz je ze me uplne na nervy🙂 pry k cemu to je dobre🙂

hnedoocka23
20. únor 2009

ahoj holky..dobré ráno,byla jsem s pejsanem venku,ale uvažuji,že se zase zpět přesunu do lůžka aspon do 12hod.. 😀
asmeen užijte si výstavu...a Jeseníky...odpočin si a načerpej síly do dalšího prac.týdne...
Ivi,já bych taky koupila poukazy...my už na narozrniny dáváme jenom tohle,pokud se teda neskládáme..nebo si dotyčná osoba neřekne o něco konkrétního 😉
na masáže jsem taky chodila 1x týdně...když jsem ještě dělala,trpěla jsem hodně na krční plotýnky...ale ted v pohodě.. 🙂
Ivi,jenom to ne...žádné prodlužování vlasů...je to sice pěkné(nepoznáš rozdíl,ale musíš si připlatit)já to naštěstí nepotřebuji...ale budeš mít totálně zničené svoje vlasy..jakmile budeš chtít sundat ty nastavené..budeš se muset pak šmiknout...hodně holek na to nadává..dobře si to rozmysli..není to levná záležitost..potřebuješ k tomu speciální přípravky,hřebeny...atd...a nemluvím jeom o těch vlasech,kolik stojí..
ale je to tvá věc..já ti řekl jen svůj názor 🙂

ywushka
20. únor 2009

no to me rika i manzel,takze si asi necham na to zajit chut🙂!!Pry si mam misto vlasu vybrat neco jineho treba barove zidle do demu nebo tak🙂)tak ho asi poslechnu!!🙂

ywushka
20. únor 2009

jejda hlavne at uz bydlime s manzelem sami nebo ja se tady jednou zblaznim mamina ma silenou naladu uz nejaky ten den....a to asi porto,ze jsem ji rekla,ze jeji tema¨: viz bavit se cele dny o obleceni nebo snad o moji sestre,ktera je v anglii a ktere jdeme na promoce me fakticky nebavi!!!

sara.max
20. únor 2009

Ahoj, omlouvám se, že vám sem tak vpadám, jen bych prosila o informaci, za jak dlouho je možné další IVF po prvním nevydařeném pokusu. Díky

ywushka
20. únor 2009

zalezi jak to maji v centru zarizene!!Ja jsem sla hned po mesici!!a posutu holek tak chodi!!Odbyde si jednu MS a pak na tu dlasi uz stimuluje!!

sara.max
20. únor 2009

děkuji, nám to sice taky říkaly, ale nechci se moc těšit. Měla jsem obavy, aby si nevymysleli dalších moc vyšetření

lenkacar
20. únor 2009

za 3 měsíce saro jako všude... 😒 ahoj ywus

sara.max
20. únor 2009

Ahoj Leni, no mě právě doktor říkal, že není na co čekat, už mám i termín další návštěvy a prý hned sepíšeme žádost.

miky123
20. únor 2009

ahoj holky

sara.max:u nas se chodí taky až po 3 menzes od posledního ivf.

asme:sem se zasmála jak si chudáka manžu odehnala od koláče 😀
To musíš příště udělat hned při jednom vrzu dva kusy 😉 ,u nas když peču něco atraktivního tak toho musí být větší dávka když už mám ty 3 slidany doma 😉 😎 😀 😀

Jinak mám taky koupený tvaroh na ten zuzčin koláč,zítra přijde tatka 😵 a neochotná tchýně 😝

miky123
20. únor 2009

yvuš:avy už bydlíte dlouho s rodičma,si to teda neumím představit tchýni u nás na furt 😝