Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
26. čer 2009

Dobre ranko!

Peti - nemuzu dospat - cekam a drzim palce! 😉

Asmee - ahooooj! tak ty jsi takhle pilna! myslim, ze poukazka na nehtiky je super darek! To zenska vzdycky vyuzije, bud to nebo jeste pouk.na kadernika nebo kosmetiku.........super.........

Ivus - nezlob se, zase te vyuziju jako kosmet.poradkyni - pouzivas neco na ochranu vlasu pred fenovanim nebo zehlenim? Nebo nektera vy holky?

Preju krasny predvikendovy den!

hnedoocka23
26. čer 2009

ahoj holky,testovala jsem mamatestem a nechci to sakra zakřiknout,ale jsou tam dvě 😵 😵 neukázalo se to do 3minut,ale do 5 minut..nemusím ten test nijak otáčet,je viditelná 😵 snad bude síílit,zítra budu testovat zase!
a děkuji všem,za držení palečků.... 😎

zuzka11
26. čer 2009

Peti to je skvelyyyyyy! Je to uspech jako brno, vzdyct je brzo! tak je nech klidne do 5ti minut! Jupiiiiiii!Kocko, ja mam radost!

zuzka11
26. čer 2009

Peti a doufam, ze ho pojmenujes Michael, na pamatku nalezeni // 😉 😀

kathyna
26. čer 2009

Ahoj holky!
Jééééé, Ocko, super, taková radostná zpráva po ránu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jinak všem přeji krásný sluníčkový den 😉

ywushka
26. čer 2009

ocko: to se nic nedeje,me se zacala ukazovat rychleji az nekdy po 10.dnu po Et!!! Moc gratuluju!!! A drzime palecky i nadale! Vidis,mela jsem pravdu,ze tam budou!!!

zuzka11
26. čer 2009

Ocko nekde omdlela radosti 😀

ywushka
26. čer 2009

🙂 to asi jo🙂 😀 ale je to uuuupppplna parada🙂 jaro a leto je dost uspesne!!! Hodne holek i v nasi druhe diskuzi jsou ted cerstve tehulinky!!! Dokonce i s dvojcatkama!!!🙂

hnedoocka23
26. čer 2009

holky neomdlela,byla jsem ještě v posteli 😉
díky moc,snad bude vše v pořádku,hlavně at sílí a vše dopadne v pořádku 🙂

ywushka
26. čer 2009

a co na o rika manzel???

hnedoocka23
26. čer 2009

manžel jenom kuká a asi tomu nemůže uvěřit 😀 ale já ještě taky ne...jak budou sílit,budu klidnější

ywushka
26. čer 2009

ocko: no jo ted je dulezite aby silily!!! Ale neboj jeste zitra se budou objedvovat pomaleji a pak naskoci jak nic!!!🙂 (teda alespon ja jsem to tak mela)!! U me manzel taky ze zacatku neveril,pak jsem prestala tak nejak verit ja a on me musel zacit presvedcovat o tom,ze je to proste pravda!!🙂

hnedoocka23
26. čer 2009

no každopádně se už těším na další testování 🙂 o víkendu kdyžtak hodím testík do albíčka(Jestli bude něco k vidění)

ywushka
26. čer 2009

to si pis ze bude neco k videni!!! Ja uz si konecne musim jit nakreslit nejaky oblicej na ksicht 😀 abych mohla vyraziot mezi lidi!!🙂 tak paaa a hezky den

hnedoocka23
26. čer 2009

pá Ivi,my pak taky vyrážíme do města a zajdeme někam i na obídek 😉

monajs
26. čer 2009

peti,
potichoučku gratuluju 😀 😵 😀
Holky musíte dojet všechny ke mě a postískat mě a aby se to na mě všechno uchytlo.
Včera jsem řekla manžovi,že by sme teda jako mohli i souložit 😀 na mě kukal jak tele,a řekl :JÁ NECHCU,UŽ NIKDY NECHCU a utekl mi do koupelny.Tak jsem ho zase musela znásilnit. 😀

hnedoocka23
26. čer 2009

ahoj Mony...chytne se tě to,neboj na každého jednou dojde 😵 ..někdo zapadne hned a bohužel některé si musí dýl počakt 😖
ty jsi teda číslo,takže si ho normálně znásilnila? 😝 a nechal se asi,že? 😀 kdoby ne......

zuzka11
26. čer 2009

Holky, nedrazdit! jak ja se tesim na PORADNY sex bez hybajiciho se neceho v brise......uaaaaaaa, ja pak budu znasilnovat, to si Mony povime 😀

A dobra zprava - volala jsem na vysledky krve a dobryyyyyyyyy, mam radost, takze zadna cukrovka, proste ketony byly z te moji blbe palici zahy..........

hnedoocka23
26. čer 2009

supééér Zuzi,to jsou moc dobré zprávičky...mám radost 🙂 kup si rennie tablety a pálení zmizía budeš mít klídeček..
já nesexovala 18dní 😅

ywushka
26. čer 2009

ocka: a ja od dubna 😀 ha ha ha 😀

ja musim zase cekat na manzu,jel si jeste ztocit cisternu,auto ma sebou,takze musim zase cekat!!!! 😠

zuzka: gratuuuuuluju🙂

mona: ty jsi teda naaasilnicka🙂 aby te nekde nenahlasil 😀 na policii 😀 ha ha ha

zuzka11
26. čer 2009

Peti - 18dni! 😀 To mi prijde jako vcera! ja sice v nedeli, ale PORADNE uz ani nevim kdy....v lednu? 😕 😀 Snad to jeste budu umet 😉

Ivus, Peti - nemate ten tip na ten sprej na ochranu vlasu??
Uzijte si krasny den, pekne nam zacal!!! 😉

ywushka
26. čer 2009

zuzka no me moc pekne nezacal mamka ma nejakou silenou naladu,tak jsem si ted vyslechla nejake pripominky.....tak jsem se radeji sebrala nahoru,tady je mi nejlip kdyz nemusim nikoho poslouchat,jejda at uz mame dokonceny ten barak nebo ja se z toho jednou zblaznim!!!

ywushka
26. čer 2009

zuzka: ja teda pouzivam od gliskur (ci jak se to pise) ten balzam ve spreji a jsem s nim nadmiru spokojena!!!!

hnedoocka23
26. čer 2009

já používám od Welly výživu,ale je to i na žehlení vlasů(tím si je ničíš)..ve spreji...a pak masku na mokré vlasy..to je vše..nic víc 🙂

hnedoocka23
26. čer 2009

jsme byi ve městě,na jídelko a ted jsem dočetla dva časáky a asi půjdu hají,jsem jaksi unavená...ale zase nechci být dojebaná tak nevím...

zuzka11
26. čer 2009

Diky, mrknu na to, ja mela doted od Loreal takovy gel, ale prave to bylo jen na urcite prameny, tak bych chtela vic....asi sprej nebo penu....kazdopadne dikes 😉

Peti - klido spi, ja ted malem vytuhla v metru u tyce 😀

Ivus - vsak uz se dockate, mate to za par!!!!

monajs
26. čer 2009

Ahoj prdelky 😀

tak přeju krásný a hlavně pohodový víkend! K pc se dostanu až asi v pondělí,tak na sebe dávejte pozor a nezlobte. 😀

papa

ywushka
26. čer 2009

my jsme byli u tchyne pro jeji spesl fazolovou polevecku a ted jsem byla na dvore,tatka s mamnzou tam zasevaji travnik,ale zacalo prset,tak jsem se prisla schovat!!🙂

zuzka11
26. čer 2009

Ivus a mamka uz ma lepsi naladu?

Mony - uzij si krasne vikend a v pondeli se nam tu ukaz, jasnacka?

ywushka
26. čer 2009

nevim spi-ma odpoledni relax