Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
9. črc 2009

Ocko: jen pekne odpocivej!!! Ja jsem svacila dva rohliky se syrem a pul litru stavy co jsem si odstavnila!!!

hnedoocka23
9. črc 2009

no vidíš aspon něco Ivi..z čeho má pak ten mimísek růst 😀 hlavně maso maso 😉 já miluji hovězí maso,snad se mi nezbřídí 😝

hnedoocka23
9. črc 2009

jdu do postele,hezký večer všem......pápá zítra 🙂

monajs
9. črc 2009

Peti, supéééér 😀

Holky,zdravím,jsem tu jen na skok.
Ale v pondělí se tu objevím 🙂

Ass,to jsem ráda,že se ti tu líbilo 😀

ywushka
9. črc 2009

ja se jdu taky vyrochnit v úyzamu do hajan,tak vam preju hezky vecer a dobrou noc

ywushka
10. črc 2009

Dobre ranko! Ja uz jsem vyspinkana,vzbudil me zachod😀!! Preju vam hezky den,ja jedu dneska v 9:30 do brna,taj se mejte krasne paaa

asmeena
10. črc 2009

očko: možná bylo i lepší, že ti nechali prodlouženou kultivaci a když ti embroušky zaváděli, tak byli už hodně buněční. Velká gratulace.

Jinak fotečky z Moravy jsem ještě nepřidala, protože jsem se sem včera nedostala, bylo mi celý den blbě - motala se mi hlava a dnes to není o moc lepší. Asi z toho počasí. Takže hned včera po příchodu z práce jsem zalehla a spala jsem do ráno skoro bez přestávky. 😉

hnedoocka23
10. črc 2009

ahoj,dobré ránko všem..venku je nádherně..mám tady už Barču,tak proto brzy vstávám....půjdu už uvařit obídek,pak se sprchnout,vlasy dát do kupy a asi zase spát 😀

As:že by příznaky těhu? 🙂

ywushka
10. črc 2009

as: no vidiiiiis!!! Ze by jsme na tebe prenesly ty tehu bacily??🙂

hnedoocka23
10. črc 2009

ted mě tak holky napadlo,jestli to mé špinění a občasné krvácení + bolesti břicha nemá něco dočinění s endometriozou...lék na endošku je vlastně těhotenství...proto asi to špinění,zřejmě se čistím vevnitř...a proto i ty bolesti menstruační.....zeptám se na to DR. 😉
Ivi:užij si výlet

miky123
10. črc 2009

ahoj,
tak, počítač už jakž-takž spraveny,manža si šel lehnout a ted už to s nim zaříznul i Lukin 😀 To nechci vidět večer, 🙄 když už se vyspí ted.
David dnes přiletěl s tchanovcama z Bulharska,a FURT jen mluví ☹ 😝

Očko,moc ti držím palce at je vše v pořadku 😵 Jarošek mi tehdy říkal že mají stimulačni uspěchy se synarelem 🙂

Asme,a už víte vysledky s genetiky?

Mony,a jak pokračujješ ty?,chystate se na ket

hnedoocka23
10. črc 2009

Miky tak Ivča měla 20den.(myslím)HCG 8770..ale zaváděli ji myslím 16buněčné..a na testu našla první // už 6.den,kdežto já až 8den a hooodně slabou...takže by u mě ty dvojčata i odpovídali..podle mě bylo u mě zahnízdění 4-5den po ET 🙂 a já měla 12 a 8bun...taky záleží na vývoji a jak rychle roste HCG..
No necháme se překvapit....Jinač děkuji miky 😉A jak ty se máš??????

dala jsem si horkou až vařící česnečku a bolest břicha přestala... 🙂

hnedoocka23
10. črc 2009

hezký večer všem......páá

ZUZU:jak je???všechno OK?

asmeena
10. črc 2009

Kéž by holky těhu příznaky. Dnes jsem měla to samé, v 18hod. jsem usnula a probudila se až teď 😀

Výsledky z imuna ještě nemáme. Dnes to byl přesně měsíc, tak doufám, že dojdou během příštího týdne, jinak tam telefonuju. 😉

ywushka
11. črc 2009

Ahojky holky,preju vam krasny den! Ja jsem vcera byla v brne,byla jsem u toho vestce,me rekl,ze kdyz jsem tehulka,ze me vestit nemuze,ale je uplne super,vedel naprosto vsechno,dala jsem mu fotky manzela,mamky,tatky i segry a vestil alespon jim podle fotek!!! Nic podobneho jsem ani necekala,vubec by me nenapadlo,ze muzu nekod vedet az takove veci a to se me nezeptat vubec na nic (jak to delaji nekteri ji vestci,ze se nejdrive vyptavaji na ruzne otazky),tento si vzal papir,napsal si datum manzela a jmeno a jel proste podle toho a trefil se naprosto do vseho-dokonce mi rekl,ze ma zarostly hrudnik,ze stavime,ze bydlel na byte a ted zije na vesnici v dome,no proste vseeeeeechno! Me teda rekl jen ze teda si neni moc jisty tim,co cekame,ze jsme cekali dvojcatka,ale to jedno uz nezije a to co je tam ted by pry mela byt holcicka,ale neni si jisty,protoze se mu tam porad ukazuje ze to byly dvojcatka holka a kluk!!! Ty jo hledala jsem jak puk!!! Jeste ted to nechapu,kdo nezazije nepochopi,hned jak pry porodim klidne muzu prijit! Jeste mi rekl,ze budu bud rodit cisarem a nebo epiduralem a ze to bude 28.12,tak jsem na to opravdu zvedava!!!

Preju vam krasny den,tady je pekna zima! Odpoledne pojedeme k manzelove babicce!!! Paaa

hnedoocka23
11. črc 2009

dobré ránko všem....... 🙂
u mě žádná změna,pořád lehce krvácím,špiním..tak jsem zvědavá,co z toho bude v pátek 😖
dneska vaří manžel a já můžu v klídku polehávat,stejně jak vidím je to k ničemu,kdyyž se to nijak nelepší sakra 😠

hnedoocka23
11. črc 2009

Ivi,tak to zvědavá s tebou 🙂

ywushka
11. črc 2009

ocko: a davas si nejaky dufaston nebo utros?? Ja jsem mela 3x denne po dvou tabletkach utros a pak dufaston 3x po jedne tabletce!!! Neboooj to ustane

hnedoocka23
11. črc 2009

jedu na pohotovost,krvácím už dost 😢 držte palečky holkx,mám velký strach

zuzka11
11. črc 2009

Peti, bude to dobry, uvidis! je dobre ze jedes......snad te dr.uklidni.......omlouvam se ze neprispivam, cekam na pondeli, taky mam strach......ale snazim se myslet optimisticky.....

hnedoocka23
11. črc 2009

holky,takže vysoká sliznice v ní 1 plod.vejce(5tt)..druhé prozatím vidět nejde...hematom nemám..to embryjko je níž než by mělo být,proto dochází ke špinění+krvácení!
pokud začnu krvácet hodně,mám okamžitě přijet...pokud to bude pořád stejné,mám jet ještě na ko ke svému gynekologovi příš.týden,ale asi to nechám na Olomouc...nohy nahoře,ležet a jen klid mít...žádné tahání a chození..ted to závisí jen na přírodě všechno....mám strach,snad to bude vše OK!!!!!!! 🙂

zuzka11
11. črc 2009

Bue peti, uvidis! Dulezite ze uz je aspon jeden rychlik videt! Druhy byl minbunecky, ten se prida 😉 Tak hod nohy hore, pust si neco na DVD a vydrz......bude to za chvili lepsi......

hnedoocka23
11. črc 2009

snad jo holky,jdu ležet....nic mě z lůžka nedostane.....musíme to s prckem zvládnout,pááá 😵 a děkuji

zuzka11
11. črc 2009

ZVLADNETE TO1 Jste prece nejakci pasaci! Pak dej vedet, jak se ti dari.........ale nech se ted rozmazlovat a zkus se nebat.......

hnedoocka23
11. črc 2009

holky,psala mi Ivča,je v nemocnici,chytli ji záda,nechali si jji tám,dali ji infuzi..ale hlavní je,že je mimísek v pořádku..zdraví vás..a já jdu zase do postele..páááááá 🙂 ,hezký večer..

zuzka11
11. črc 2009

Peti diky za zpravu......chudak Ivus, ze moc zdravim....i tebe, kocko, odpocivej.......my byli ted s manzou na prochajde a nakoupit, pohodicka........a zitra jdeme na obeeeed 😉

asmeena
11. črc 2009

Holky, holky, co se to s vámi děje? Ale hlavně, že jsou mimoušci v pořádku.
My jedeme zítra na borůvky a na hříbky, snad to nějak zvládnu, protože už mě tři dny v kuse bolí hlava. Ach jo. 😖
Pokusím se přidat pár foteček do albíčka z té dovolené, tak doufám, že mi to nesmáznou.

zuzka11
11. črc 2009

Asmee super fotky! A nadherny pohodovy pokojik....a okoli.......fakt nadhera, ja to tam mam strasne rada, loni jsme bydleli v Breclavi a jezdili na kolech vsude mozne, Mikulov a okoli aparada.....svatbu jsme meli v Lednici, turim, ze i Ivus, proste to okoli tam je naaaaadhera...a vypadate tam strasne v pohode.....

At te ta hlava brzo prejde, blby pocasi 😒

asmeena
11. črc 2009

Díky zuzi. Půjdu asi brzo spát. Já jsem teď jak lední medvěd, pořád bych spala. Včera jsem usla v 18hod a probudila se ve 22. Pak jsem šla spát ve 24 a probudila se v 10 ráno. 😉 Dnes se celý den přemáhám, abych neusla.

asmeena
11. črc 2009

Na jižní Moravě bylo super a tak tam jedeme na konci srpna znovu. Opět do toho stejného penzionku.