Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
26. led 2009

kolikátý si den??neříkalas,že počkáš do ms? 😕 😀

asmeena
26. led 2009

no, ale když mě ta zuzi tak nahlodala. To čekání je opravdu šílené. 😀

hnedoocka23
26. led 2009

co naděláš,tak to je každý měsíc 😉

asmeena
26. led 2009

no právě. 😖

Zuzi zítra na tebe budu myslet, z práce budu zase koukat aspoň přes mobil na net, tak doufám, že nám potom napíšeš vzkaz

hnedoocka23
26. led 2009

Zuzi,držím palečky..hezkou doboru noc..budeme na tebe myslet,dej vědět..dobrou

asmeena
27. led 2009

Zuzi, hned dnes písni, jsem napnutá jako struna. 😀 😵

asmeena
27. led 2009

I můj manža se na tebe doma pořád ptá a oba ti držíme pěstičky. 😵

ywushka
27. led 2009

¨Dobre ranicko holky!!Doufam,ze dnes budu mit den trosku klidnejsi!Vcera jsem behala po uradech,jsem z toho byla uplne unavena!Odpoledne jsem byla na masazi-super!!!Krasny relax!Kdo si tu bude delat Tehu test??Nevim zadne novinky-nejak to jde mimo me!!!
Jinak vsem prijemny den
Se zpbanim,celou dobu pri antikoncepci spinim a MS ted zase nikde....

asmeena
27. led 2009

Ivuš: a jak jsi dopadla s těma dotacema? Je to na dobré cestě?
Já budu asi zítra ráno testovat, protože jsem po IUI v tomto cyklu.
Ty teď čekáš na MS, aby jsi pak mohla hned na tu lapárku?

ywushka
27. led 2009

Jo presne tak!!!Budu ti drzet palecky pri testovani!!!No na dobre ceste jak se to vezme... 😀

ywushka
27. led 2009

Ja nevim,prijde mi to mozna trosku i jako podvod!!!Tatka ty smlouvy dnes bere jednomu pravnikovi si to procist!!!I muj ¨bratranec si to chteji vyridit,ale i oni si kolem toho zjistuji inormace!!!Tak uvidime co z toho bude!Vypadalo to hodne jednoduse-ale tak jednodüche to zase neni....

zuzka11
27. led 2009

Holky, strašně moc díky za podporu, psát, že mám strach, je asi zbytečné, víte to všechny......

Asmee - já tě nechci přemlouvat na test, vůbec ne, jenom zrovna ta REFEXNÍ masáž mi nepřijde úplně bezpečná, buď bych ji změnila na jinou - lávové kameny, aroma....nebo jí řekni, že jsi možná těhu ať určité body vynechá.......

Peti - co tě to čeká dneska? Zase plný den, viď????Strašně se mi líbí, jak v rodině držíte při sobě..........

Tak já se pomalu loučím, jdu se oblíkat a vyrazím.......

hnedoocka23
27. led 2009

ahoj dobré ráno všem..já si přivstala,musím na nákup..moje oblíbená činnost 😒 a odpo čekáme návštěvu.. 😉

ywushka
27. led 2009

Ahojky hnedoocko!Tak ja taky prijdu na navstevu 😀 Ale priprav mi slane tycinky,ty jim u kazdeho na navsteve 😀

monajs
27. led 2009

Dobré ránko 🙂

Zuzi,myslím na tebe. 🙂

Dnes mám odpolední a ráno jsem byla v 6,45 plavat 😉

Včera na hematologii mi Mudr řekl,že mám nějaké trombofilní ¨mutace,ale jde to potlačit vitamínem B,vzali mi krev a za měsíc budou výsledky 😒 Prý mě otestují i na nějaké neobvyklé věci,atd...Tak uvidíme.

Holky,mysím na vás všechny,musím ale končit. ☹

Papa

hnedoocka23
27. led 2009

ahoj monajs a Ivi,klidně přijd,ale abys už vyjela..a mám jen kešu ořechy a uzené mandle,jestli neva..tyčinky nevedeme 😀

ywushka
27. led 2009

Ja jsem ted prijela z navstevy u sestrenky,jela jsem se podivat na malou,ted uz ma 4 mesice je z ni uz velka hooolka a je uplne zlata!Jserm krmila,prebalovala a strasne se porad smala a neco me porad prdolila!!!Nejradeji bych si ji vzala domu....ale je to princezna....

hnedoocka23
27. led 2009

jo to znám..od setřenky malá je taky zlatá..a taky bych si ji hned přivlastnila 😉

hnedoocka23
27. led 2009

Zuzík,tak jak??????? 😵

hnedoocka23
27. led 2009

koukám koukám a nic.. 😕

zuzka11
27. led 2009

Ahoj holky! Tak sotva jsem sundala kabat, uz jsem zapinala comp......tak Gyrosek- pracovní název roste a už má srdíčko!!!!!Takže dnesak zprávy dobré.......

Mony - trombofilní mutece má každý 2, nedělej si toho hlavu, já jím taky anopyrin!!!!Je to fakt prkotina a da se lehce vyresit!!!!!

Peťo - nějak mi uniklo, kdo přijde na návštěvu??? Dneska jsem taky koupila oříšky, tak si dáme do nosu🙂)))

As - moc moc díky za podporu. Jak ses rozhodla s tou masáží????A jak dneska v práci????

Holky, všem vám strašně moc díky, že jste na mě myslely........

zuzka11
27. led 2009

Haló!!!!!Já se tu sama bojím!!!! 😒

Kde všechny jste v tomhle hnusném počasí?
Peťa návštěvuje ale co vy ostatní????As, Moni, Ivuš, Miky?????

hnedoocka23
27. led 2009

ahooooooj Zuziíku,,to je super..až mi vyhrkly slzičky.. 😢 😀 přeji ti,aby jste byli oba dva zdraví a mimísek,at poslouchá 😵 koukám,už máš 8tt...jééééé,já chci taky 😀 to musí být krásný pocit..

hnedoocka23
27. led 2009

jo a měli jsme tady známou,ale přes práci.. 😉

zuzka11
27. led 2009

Ale i tak fajn, ne??? já jsem 7, Kůň přidává.........teda podle UZ 7tt........Co plánuješ na večer??? Já žehlení, tak doufám, že tu bude rušno a já se k tomu nedostanu 😀

asmeena
27. led 2009

Tak koukám, že se opravdu zázraky dějí. Z umělého nic a přirozeně šup a je to tady. Zuzi, jsem z té zprávy úplně na měkko. Moc ti to přeju. Je to nádhera.

Já jsem dnes z práce přišla po 16:00hodiny, hned jsem vytřela a dala prát prádlo a teď si konečně sedla ke koníkovi. Dnes tu ale moc dlouho nebudu, protože jsem příšerně unavená.
Na masáž jdu a řeknu jí, že kdybych byla náhodou těhu, tak ať něco vynechá - ale stejně nebudu, nedělám si velké naděje. i když tak koukám na Zuzi, člověk nikdy neví. 😀

zuzka11
27. led 2009

Právě, aspoň budeš klidnější. jak to žes došla až tak strašně pozdě???máte toho teď hodně???

Holky - zeptám se zkušených kuchařek - jaké suroviny jsou třeba na palačinky? teda spíš poměr? mouka, voda, vajíčko???Díky, mám strašnou chuť a nevím, jak na to 😒

hnedoocka23
27. led 2009

Zuzi,já vše od oka 🙂 at to není husté a ni řídké,tak akorát.. 😉

hnedoocka23
27. led 2009

dneska nemám žádný plán na večer,ale zítra jedeme do bruntálu za babi.. 😉

zuzka11
27. led 2009

Aháááááá, tak to zkusím....a kdyžtak je to podle receptu Peťky a je to na ní! 😉