Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
10. únor 2009

asmeen a to se každý den na něco ptáš nebo si jen tak taháš karty???
ahoj miky..

asmeena
10. únor 2009

každý den se ptám na něco

hnedoocka23
10. únor 2009

jo takhle... 😉 a ptala ses,kdy asi budeš těhu???

asmeena
10. únor 2009

ptala jsem se jestli budu těhu a vyšla mi karta Šťastný konec, což znamená, že když budu pozitivně myslet, tak to vyjde.

miky123
10. únor 2009

asme:tuž,už sem si říkala kde jsi,že tu tak dlouho nejsi 😎 😉

Musím si dát nucenou přestavku vzbudil se Lukin a tlačí se mi tu manža 😖

asmeena
10. únor 2009

miky: pořád myslím na to, že ti napíšu něco ohledně toho ubytování v Jeseníku, to co máte je hodně drahé.

asmeena
10. únor 2009

http://www.penziony.cz/jesenik/penzion-emilie/ tady ten je kousek pod lázněma Priessnitz

miky123
10. únor 2009

asme: a jak ty karty vypadají s tou vílou ,tam je jen obrázek nebo i psaní ?

zuzi:dík za IP

asmeena
10. únor 2009

miky: to jsou karty, na kterých je obrázek a jméno karty a k tomu je knížečka, ve které jsou jednotlivé karty popsané.

zuzka11
10. únor 2009

Ahooooj Asmee! Tak ty ses dala na zdravý život??? 😉

asmeena
10. únor 2009

prdlajs, po tom jogurtu a pomelu jsem si dala čtvereček čokolády a to nemluvím ještě o tom, že jsem v práci sežpapala indiánka a spoustu ořechových trubiček. 😲

asmeena
10. únor 2009

právě jsem si zaplatila lístky na tu výstavu Tutanchamon. A taky jsem si dala rezervaci do jednoho super penzionku v Brně, takže už se moc těším na výletek.

zuzka11
10. únor 2009

Ale tos ještě nevěděla jakou si vytáhneš kartu, mohlas doufat, že na dnešek tam je :Zbodni na co přijdeš 😀

Super, uděláte si krásný výlet.......romantika........taky se chystáme někdy na jaře někam na víkend......zatím vybíráme lokalitu 😉

dckami
10. únor 2009

ahoj kočky,
opět po delším čase přicházím do vašeho témátku, už jsem si myslela, že máme vyhráno, ale........ 😢
Naše 1.IVF mělo být v září - dlouhý protokol, gonal, ale uzrál pouze 1 folikl a stimulace mi byla zastavena. Teď v lednu jsem měla 2.IVF s krátkým protokolem - stimulace synarel+puregon, měla jsem 5 foliklů, 5 vajíček, po prodloužené kultivaci mám zbyl pouze 1 bojovníček, kterého jsem dostala do bříška po 5 dnech tj.31.1.09. Dneska jsem tedy 10.den po ET a testík byl negativní, již asi 4 dny špiním. 😢 Jsem zoufalá. ☹

asmeena
10. únor 2009

dckami: nesmutni, ještě není nic ztraceno, to že špiníš může být, že se ti mimišek zahnízďuje. 😵

hnedoocka23
10. únor 2009

ahoj dckami...já si myslím,že mimís se zavrtává..protože nějak moc brzo si začala špinit...a testovat se doporučuje od 16-18dne po ET...držím palečky.. 😵 😵

miky123
10. únor 2009

asme:tak to vypasá na na ten první pension ,je blízko a cena taky se dá,ve čtvrtek jdeme k Dr. na kontrolní krev a moč a že už mi dá potvrzený návrh lázní.Mám si tám pak samazavolat a domluvit termín nástupu.CHtěla sem co nejdříve ale asi to nechám tak aby mi to zasahovalo do té další ivf.,tím myslím aby byl Davča v té době v lázních ,budu mít více klidu na odpočinek.

dckami:opravdu nebud smutná,očko má pravdu 10 den je ke zkoušení velmi brzy ,ale uplně ti rozumím taky sem testovala ,ale musíme doufat.

zuzi:a ty kdyby sis mohla vybrat pohlaví mimča ,co by jsi chtěla?

zuzka11
10. únor 2009

Dckami - ahoj - pamatuj si - dokud ti dr.neřekne, že je t v p.....tak těhotná jsi, a chopvej se podle toho! Zkus vydržet, zítra si udělej hezký den, v rámci možností, vyraž s kímoškou na kafe ....a testuj za 3 dny......to špinění, které se nerozbíhá může být dobrý znak.....

Miky - já mám jisto - chlapečka, ale od začátku tuším, ze budu mít challenge - holčičku........ 😀

ywushka
10. únor 2009

Ahojky holky,my jsme si dnes s manzelem udelali odpoledne vylet do brna,nakoupili jsme si obleceni,meli straaasne moooc slev!!Uplne super a manzel si ale potrpi na drahe veci a tak mi koupil rifle guess za 3tis,jsem myslela ze se prevratim,ale nedal si rict!!Pry si konecne muzu taky nekdy koupit poradne rifle!!!Tak jsem ho poslelchla!Jinak preju prijemny vecer my jdeme koukat na odrinaci

zuzka11
11. únor 2009

Dobré ránko!

Tak super Ivuš, že sis udělala radost! Máš předčasný dárek k Valentýnu, co 😉

miky123
11. únor 2009

Hezké ráno,

Manža mi včera připomínal že chce jet dnes ráno koupit boty,at sme připraveni ,my teda hotovi jsme a on ještě usnul a ještě k tomu tak hlasitě chrápe 😀 že se nedá dělat nic jiného než být na internetu 😎 😀

zuzka11
11. únor 2009

hahahah Miky, tak to je super 😀 Pak bude určitě překvapený, že už je TOLIK hodin 😉

ywushka
11. únor 2009

Ahojky holky,dneska jsem byla doprovodit mamku do sporky,chtela si tam neco vyridit a nebyla tam 25 let 😀 tak ani nevedela kde tam ma co hledat 😀 ,stejne jsme prd vyridili!! 😀 Uz jsme doma a ted mame na obed jitrnice a jelitka a zabijackovou polevku-mnamka 😀 !!!Dneska jsem se pohalada pres internet s jednou zenskou co si ode me koupila na aukru pekarnu-ja jsem ji ji nemela kdy odeslat kdyz jsem ted byla po operaci a ta me uz chtela psat po dvou dnech negativni komentar,manzel je nastesti doma,tak to tam odvezl,uplne nejaka piiiip!!!

hnedoocka23
11. únor 2009

ahoj všem 😉 já dneska byla v caru(otřesné)hodinu jsem čekaala,než jsem přišla na řadu!!!v pátek jdu na ko a odstarnit koněčně ty stehy...jinač je mi už o hodně lépe,můžu už normálně chodit i dýchat 😉
potkala jsem se tam s asmeen,zrovna odcházela 😉

asmeena
11. únor 2009

ahoj holky, tak hlásím, že mám předběžný termín laparky na 5.3.
Jinak mi dneska dělali tu reinseminaci a doktor říkal, že mi ten dominantní folikul praskl, tak to asi praskl během dopoledne, protože ráno mě ještě ta strana příšerně bolela. Takže spermijky už putují kam mají. 😀

zuzka11
11. únor 2009

A poznaly jste se v pohodě?? 😉

Peti - super, že je ti líp!!!A v pátek bude úplně dobře 😉

Asmee - tak to máte pojištěné ze všech stran, super!A 5.3 je dobré datum, má ho i moje kamarádka, která jde taky , ale v Praze 😀 Ale stejně, kéž by k němu nedošlo 😉

asmeena
11. únor 2009

Zuzi: celou dobu v čekárně jsem si říkala, jestli tam ještě v tu dobu, jak přijde očko budu. A byla jsem. Zrovna jsem vycházela v ordinace a jak jsem přišla do čekárny, tak očko na mě už mávala, takže jsem to měla s identifikací hodně jednoduché. Horší by to měla ona, pokud by mávala na někoho úplně jiného.
Očko: připomínáš mi jednu mojí dobrou kamarádku z vyšší odborné školy, nevím čím, ale je ti hodně podobná. Je taky tmavovlasá, hubená a třeštiprdlo a ty tak vypadáš, že budeš dobrá ranařka. 😀 😵

zuzka11
11. únor 2009

Tak jste mohly pak dát kafčo 😀

hnedoocka23
11. únor 2009

ahoj Zuzík,já jsem asmeen poznala hned 🙂 podle fotek ze srazáku jejich..já nejsem ranařka 😀