• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký máte názor na metodu Mudr. Eugena Jonáše?

31. března 2016 
tucniacik: konečně někdo, kdo má s tímto pánem nějaké zkušenosti :slight_smile:
Blahopřeji k otěhotnění a držím vše co mám,aby se tě už miminko nepustilo.
14. črc 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdecek: tohle jsem nasla na netu, tak si z toho zkus neco vybrat, snad ti to pomuze.
K oplodnujici soulozi je treba pristoupit 6-12 hodin pred danym terminem (ne mene nez 6 hodin a ne dele nez 12 hodin). V ostatnich dnech je treba ochrana pred pocetim ze dvou důvodů - jednak aby bylo zajisteno, ze dite bude skutecne pocato pouze ve vhodny termin pro poceti, tehotenstvi a porod a take aby byla jistota, ze bude urciteho pohlavi.

VYJIMKA - Ve dnech, kdy mate zaroven svůj biologicky plodny den, nelze zarucit dite urciteho pohlavi, zvysuje se schopnost otehotneni. Doporucuji Vam merit si bazalni teplotu a sledovat stav vaseho cipku a hlenu. Nebo pouzit ovulacni testy.

Já bych na to moc ale nespolehala, at nejsi smutna, vsak uvidis.
Drzím palecky :slight_smile:
14. črc 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty tabulky na netu jsou o tom, že vypočítají plodné dny podle měsíce. Vycházejí z astrologické teorie, že žena je plodná ve fázi měsíce, kdy se narodila (měsíční fázi!, s datem narození to nemá nic společného). Nejpravděpodobnější je to údajně tehdy, když se to shoduje i s dobou ovu podle cyklu (ale myslím, že je tu dost holek, co otěhotněly např. během MS). Neznamená to ovšem, že nemůžete otěhotnět v době ovu, když nepřipadá na tu fázi měsíce!
Ty placené výpočty pak ukazují i astrologicky vhodné období pro početí (z hlediska zdraví plodu).
Co se týče pohlaví, tak astrologové říkají, že datem početí se to dá ovlivnit až u druhého dítěte, prý to první je dáno horoskopem ženy a nelze s tím nic dělat.
Tož tak. Kdo chce, ať věří, kdo nechce, ať nevěří... :slight_smile:
14. črc 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
listicka77 : díky za vysvětlení, teď už to chápu.
zabýváš se astrologií, nebo tě to zajímá jen tak obecně? :wink:
14. črc 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nella21: Jen jsem četla podrobně některé ty diskuze na koníkovi a něco na jiných webech. Astrologií se nezabývám.
Asi jsem taky otěhotněla na plodný den podle měsíce, ale vzhledem k tomu, že to byl zároveň 17. den cyklu, tak to není nic zvláštního. :grinning:
14. črc 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dulinek: Ale byla by to sranda - výstřik přesně na minutu :grinning:
A to máš v pohodě, jsi mlaďoulinká :slight_smile: , myslím, že s otěhotněním nebudeš mít problém. Já snad ještě taky ne :unamused:

Tucniacik: Jo, může to být jen náhoda, že mi to s tou ovulací vyšlo. Uvidím ten další cyklus a napíšu Vám, jestli to sedělo. Ovulaci u sebe poznám, asi hodinu mě ukrutně bolí břicho a pak to pomalu ustupuje. Zkusím teda k tomu ještě i ty testy, ať můžu říct, jestli je to i "podloženy" :slight_smile: Sice jsem si říkala, že už na to kašlu, ale z "vědeckého hlediska" :grinning: to ještě vyzkouším. Snad bez nervů, protože jak jsem psala, jsem děsnej hypouš :pensive:
K tomu Jonášovi:Je fakt, že když Ti nedokáže vysvětlit, jak je to možný, že jsi plodná dle jeho výpočků v jedny dny a ovulaci máš v jiný dny, je to divný.. Víte, můj bývalý přítel měl maminku a ta se zabývala taky různýma předpověděma a tak. Jednou mi hádala z ruky, že budu mít jedno dítě - syna. Asi za dva roky (už na to zapomněla, co mi říkala) mi hádala děti dvě a první holku :slight_smile: Samozdřejmě, Jonáš je někdo jiný a asi něco umí. Ale já myslím, že my se člověk fakt neměl upínat na termíny, výpočty a tak, protože sice někdo z toho má fajn živnost a někomu to asi i funguje, ale třeba jde jen o náhodu. Já si říkám, milovat se s radostí a ještě líp si říkat: Nechci dítě, ...hlavně ať neotěhotním a pod., protože pak věřím, že to vyjde :grinning: A že se seknul o 9 dní - to je dost :fearful: Každopádně Ti přeju, ať miminko donosíš a je zdravé. To je to nejdůležitější:slight_smile: Držím palec :wink:
14. črc 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Listicka77: ALe je to zajímavé:slight_smile: Kde se najdou ty horoskopy, co Ti řeknou zda první dítě bude chlapeček, nebo holčička, nevíš? :slight_smile: Jen tak bych ráda věděla, co mi řeknou... Bratrova žena pořád říká, že si mám udělat chlapečka, protože mají teďka 3 týdeního kluka a že má spoustu krásných chlapeckých oblečků, tak ať prý nejsou k ničemu :slight_smile: No a manžel by radši holčičku, i když v podstatě je mu to i fuk, ale kdysi mi to říkal :slight_smile: Mě je to jedno, ale ráda bych, aby to mělo manželovy šedomodré oči... :slight_smile: Já je mám hnědé... Uvidíme jak geny sednou :grinning: Hlavně aby sedly, že? :wink:
14. črc 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som pozrela do jeho kalendara - ja som mala ovulaciu 14.5., jeho termin bol 24.5. a stym,a ze styk treba mat den predtym,cize 23.5., a malo by to byt dievcatko a malo by sa narodit v noci, a dalsie dieta by tiez malo byt dievcatko...tak uvidime co ti vide, a uvidime ci vobec donosim...dufam ze ano...
14. črc 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tucniacik: Musíš pak napsat, jestli to vyšlo dle předpovědi:slight_smile: A ten termín od Jonáše je, no jak říkám zvláštní... Ale fakt, kdo ví....
14. črc 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibule: Osobní horoskop si musíš u nějakého astrologa objednat a zaplatit. :slight_smile: Ale já nevím, jestli to funguje, nijak se tím nezabývám. Sama jsem zvědavá, co to ve mě hnízdí...
14. črc 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uplne od veci, ale Dr. Jonas byva nedaleko nas.....ak sa nemylim, maju velmi vela deti...a dost zvlastne vztahy v rodine...napr. dcera od nich usla, ked mala 18 r., vydala sa po velmi kratkom vztahu a odisla k svokrovcom.otec jej totiz zakazoval malovat sa, cestovat samej, stretavat sa s chlapcami...ale vraj o kazdom svojom dietati presne vedel, ake pohlavie to bude. Tak ci tak, ako osobnost je zrejme velmi zvlastny, ale mozno o to lepsi odbornik :wink:
14. črc 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vy jste to tu teda pěkně rozjeli, nestiham číst příspěvky
:slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibule: brzo se dočkáme, ať už podle Jonáše bo podle biologické ovu.
Na každém šprochu je pravdy trochu a i jonáš bude mít možná něco do sebe.
Co houby, kdy vyrážíte a nebo už jste byli?
14. črc 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Listicka77: Aha, tak uvidím.... Se mi nechce k astrologovi. Asi se nechám překvapit. I když možná.... :grinning:
Elenita: Odborníci bývají i podivíni:slight_smile:
Dulinek: Už jsme byli dopoledne:slight_smile: Máme plný koš :grinning:
14. črc 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibule: http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1 odkaz na nativní horoskop online
Stačí vyplnit
14. črc 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som vraj "jonasovo" dieta :slight_smile: moji rodicia sa o mna pokusali 3.5 roka a nic, takze potom napisali jemu, mama mi ukazovala knizku, ktoru im poslal, aj vypocty a hned na prvy odporucany termin moja mama otehotnela :slight_smile: a ja mam uz takmer 38 rokov :slight_smile:
14. črc 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dulinek:slight_smile: Díky, podívám se:slight_smile:

aaandrejka: Aha, takže tu máme živý důkaz :slight_smile:
14. črc 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaandrejka: :slight_smile: :slight_smile:
vyšly mamce jeho vypočty na den ovulace, nebo se neshodovaly,teda jestli to víš, nebo si vzpomínáš :slight_smile:
14. črc 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů, no drsný.... :slight_smile: Teda holky, já už na ty horoskopy radši koukat nebudu. Mám tam totiž napsaný, že ženy, co se narodily jako já ,rodí většinou DVOJČATA, která bývají mimořádně inteligentní :grinning: ALe jestli budu mít holky, nebo kluky, to tam nepsali. Pouze mimořádně inteligentní dvojčata.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibule: tak to je parada.
to mě napsaly, ze dětí budu mít málo a nebo vůbec, a nebo že umře. :frowning2:
Radši už to nečtu
14. črc 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibule: dvojčátka by byla parádní, já si je vždycky přála.
Po vysazení HA se to prý stává často.
určitě by si to zvladla :slight_smile:
14. črc 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dulinek, to ti, bohuzial, neviem povedat, ale nemam pocit, ze by si moja mama bola sledovala ovulaciu... a nevesaj hlavu nad tym, co ti napisali, ved dnes uz existuje asistovana reprodukcia (my sa prave doma tesime z tyzdnovej dcerky, ktoru mame zo skumavky :slight_smile:

cibule, no vidis, to je super, ked budes mat inteligentne dvojcata! :slight_smile:
14. črc 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dulinek: Ježiš, neboj :slight_smile: Jsou to hovadiny.... U nás v rodině taky nikdo dvojčata nemá. To nemůže vyjít... Zbytečně by ses tím stresovala....a já zase představou dvojčat - i když mimořádně inteligentních :grinning:
14. črc 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaandrejka: To jo:slight_smile: Teďka jsem na gyndě potkala paní těhotnou s dvojčaty... Vypadala jako velryba :slight_smile:
14. črc 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dulinek: Nestraš! :grinning:
14. črc 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky diky za podporu.
Nevěřím tomu, teda alespoň nechci.
aaandrejka: gratuluji k holčičce. Musíš být šílěně šťastná.
14. črc 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aandrejka: No jo, taky se přidávám ke gratulacím :slight_smile:

Dulinek: Víš, to je fakt na zbytečný stresy. Moje babička vždycky říkala, že má člověk myslet pozitivně a nebrečet dopředu, protože by pak brečel celej život, že tohle a támhleto a co když... Že má brečet jen až se něco stane, že na nářky je vždycky času dost. Snažím se tím řídit, protože je to pravda. Pak se člověk jen stresuje a stresuje. Mysli pozitivně. Uvidíš, že bude všechno v pořádku :wink: Je to jen hloupej horoskop, kterej si někdo vymyslel...
14. črc 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibule a kde jsou takovy horoskopy kde ti to reknou???
14. črc 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibule: jj. Tvoje babička je moudrá žena. Je to fakt, že na nářky je času vždycky dost.
Tak jako jsem hodila za hlavu měření bazální teploty, tak tam hodím i tohle ostatní.
Někdy bych si přála být flegmatik, aby mi bylo všechno úplně ukradené.
Mně tyhle věci ohledně budoucnosti zajímaly už odmala, a jednou mi věštila cigánka. To co mi předpověděla se zatím vše splnilo. řekla mi, že budu mít dvě děti, tak snad měla pravdu.švagrové naopak věštila nějaká dáma a ta ji řekla hrozné nesmysly, dokonce jí řekla, že jí zemře švagr , což bylo dost silné kafe.
Tomu jsem teda nevěřila ani za mák, ale ta cigánka se fakt trefila.
Já si říkám, že co se má stát, to se taky stane a já to neovlivním, pouze můžu zmírnit jen následky.
Věřím na osud a řídím se pouze vlastní hlavou a srdcem.

:slight_smile:
14. črc 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek