Je tu niekto kto papá bylinky aj Clostibegyt?

elizabettt
10. zář 2009

Ahojte babulky.Som tu nova a toto je moja prva tema...Chcem sa opytat,ci je tu nejaka snazilka,ktora papa Clostibegyd a popri tom aj bylinky....My sa snazime uz vyse roka .Moj problem spočíva v tom,ze nemam vobec ovulaciu,tak my doktor predpisal Clostibegyd,,ten my predpisal na 3 den po zacati menzesu 2 krat denne..ten som dojedla pred tyzdnom,,a este to kombinujem aj s bylinkami

donalona
9. led 2012

@pancuska ahoj, no vcera som zacala 8 mesiac🙂 nedarilo sa mi kvoli silnej infekcii a dakym gyn problemom, aj tak to preliecili az v tehu. tebe sa ako dari???

pancuska
9. led 2012

@donalona jeeeeej tak uz co nevidiet bude mimi? a co to bude?takze si bola tehulka ked sme si pisali vtedy? no ja zatial nic,9 mesicov po mimomaternicovom ma zasa nadstavili na clostyl ktory prvy mesiac nezabral a druhy to vyzeralo perfis tak sme sa snazili a uvidime..... 😉

donalona
10. led 2012

@pancuska bude to chlapcek, drzim palce nech sa Ti to podari cim skor, hlavne aby bolo vsetko ok

pancuska
11. led 2012

@donalona dakujem kiez by si mala pravdu,lebo uz ste ma zasa vsetky predbehli 😉

donalona
13. led 2012

@pancuska neboj sa nic, vsetko pride v pravy cas

pancuska
13. led 2012

@donalona a ako sa bude volat chlapcek? kedy mas termin ? 😉

donalona
16. led 2012

@pancuska zatial je v ponuke viacero moznosti, tak sami nevieme🙂 koncom marca

pancuska
17. led 2012

@donalona ved to je uz co nevidiet.....ale uz aby to bolo ze? 😉

donalona
18. led 2012

@pancuska 🙂

andreaspilova
28. únor 2012

Ahojte, mne tiez doktor predpisal dve balenia clostilu,ale ziaden vysledok, aj ked sa menzes nedostavil, tehotna som nebola, a musela som dostat injekciu, co sa vlastne opakovalo 2x. Tak mam predpisane dalsie 2 balenia a uvidime,ako to zaberie. K tomu pijem caj z kontryhelu a uzivam vitaminky GS Mamavit. Sem-tam este pridam kyselinu listovu.

pancuska
2. dub 2012

@donalona tak co? uz to mate za sebou? 😎

donalona
2. dub 2012

@pancuska ano, predcasne ale super🙂

pancuska
2. dub 2012

@donalona no a mas chlapceka? sak som zvedava na detaily?? 😉

donalona
2. dub 2012

@pancuska mam chlapceka, mala som sekciu, v 35tt, nemozem nic zle povedat na Sacu, skvely pristup, nadstandardne izby ako v luxusnom hotely, sekcia so spinalom bez bolesti..no super..maly je zlaty🙂

pancuska
3. dub 2012

@donalona gratulujem a som rada ze vsetko dobre dopadlo a ze dr nezlihali!!! no ale to bolo dost skoro,nejake problemy? kolko ste museli byt v nemocnici?

donalona
5. dub 2012

@pancuska problemy ani neboli, boli sme 8 dni, maly musel priberat.ale uz to dobehol davno😀ty sa mas ako?