Je tu niekto kto papá bylinky aj Clostibegyt?

elizabettt
10. zář 2009

Ahojte babulky.Som tu nova a toto je moja prva tema...Chcem sa opytat,ci je tu nejaka snazilka,ktora papa Clostibegyd a popri tom aj bylinky....My sa snazime uz vyse roka .Moj problem spočíva v tom,ze nemam vobec ovulaciu,tak my doktor predpisal Clostibegyd,,ten my predpisal na 3 den po zacati menzesu 2 krat denne..ten som dojedla pred tyzdnom,,a este to kombinujem aj s bylinkami

bzzmajka
10. zář 2009

bylinky nie sú len tak vitamíny, ovplyvnujú sa vzájomne s liekmi, takže určite spozorni. Skontaktuj sa s bylinkárkou, ktorá Ti ich dala.

elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bettynka222
10. zář 2009

eliz a preco nepockas ako zareagujes ty na clostil? ved to, ze kamoske neastimuloval ovu nznamena, ze ani tebe nepomoze. ved ked nepomoze nuiekolko mesiacov, tak potom skus bylinky. a kde is bola, u cinskej bylinkarky na kricku? ja osm bral atiez prvy krat clostil, lebo mi po tom zlozitom potrate odisla ovu...a mam z neho jeden folik 😎

jaspina
11. zář 2009

Já beru Clostil a do toho i další přípravky - střídám to. Měla jsem Gynex, čaje od Diochi a taky mateří kašičku. Jo a Drmek a Kontryhel..

elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bettynka222
12. zář 2009

elizabett aj ja mam od nej bylinky. dala mi take, co sa davaju po troch potratoch (ajked ja som mala "len" dva)...a podla mna je velmi mila. ale moj problem s krvou ajtka nevyriesia a neviem ci su mocnejsie ako clostil. mne nepomohli, ale beriem ich pre dobry pocit 😎 ja chodim tiex k eliasovi, ale ja os mjeho pacientka. neboj, niekam sa to pohne, uz teraz sa to pohyna, ked beries clostil. a ak chces, zabehni k svojmu odkimu, nech spravi folikulimetriu. kolko sa snazite?

elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bettynka222
12. zář 2009

no my sa dlho nesnazime. my sme po svadbe prve tro mesiac enechceli otehu, lebo som len vysadila HAK a telu sa ma dat pauza, no a navyse osm mala statnice, tak keby som otehu hned, tak by som statnicoval aasi v porodnici 😀 no a otehotneli sme hned vo februari (skusali sme od januara), lenze ot zle dopadlo a potom sa vo mne po zakroku este mesiac a pol vyvijalo dalsie tehu. len ten hrozny zakrok, injekcie na stiahnutie maternice vyvolali mesiac trvajuce krvacanie 😝 ja mam nieco s krvou, tak snad nabuduce to uz bude ok. len teraz mame so snazilkovanim este zakaz. elias ma kontroloval po potrate a zistil, ze mi uplne odisla ovu, takze ma lieci teraz tmyi hormonmi. a k ugorovej...nic specialne osm nepocula. poznam baby co k nej chodia, ale ako hovoris, ked im nic nie je...

mata1001
12. zář 2009

ahojte baby,aj ja jem clostyl a pijem alchemilkovy caj...tak neviem ci to ma vplyv a ci mi to zaberie.my sa snz uz í mes a staaaaaale nic....ak viete poredte please...

elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bettynka222
19. zář 2009

eliz aj aj som mala nafuknute brusko...ale tuism to uz trosku ustupuje. ja som unho bol ana 13 DC a povedla, ze k ovu dojde do 72 hodin...

marketa137
19. zář 2009

Já teda nevvim ale s hormonama bych se bylinek bála. Přece jenom se to může negativně projevit. Já po clostíku vždy otěhoněla, vlastně už 3x a teď jsem v 17tt. Bez léků nemám ovulaci, je dobré ještě brát Utrogestan protože clostík snižuje děložní sliznici nebo alespoˇn pít kontryhelový čaj od 1Dc do ovulace pak už ne. U nás to byl vždy běh na dlouhou tra´t. Syn se poved 8 cyklus léčby a te´d 7 cyklus léčby. takže ne hned se povede, na někoho je to slabé a pak je lepší vyhledat centrum. Mě se vždy povedlo když už jsem byla objednaná do centra a věděla jsem že je to poslední pokus 🙂 . každá otěhotní jen v klidu a já jen asi při stresu 🙂 . držim palce ať se brzo podaří.

elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nanenka
19. zář 2009

elizabettt špinenie alebo slabé krvácanie pri ovulácii je normálné. z toho sa vôbec nestresuj.

elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmmk
7. říj 2009

Elizabettt, mne vsichni doktori rekli, ze mi bylinky neublizi ani nepomuzou. A meli pravdu 😎 Takze jim nedavej zbytecne velkou vahu 😉

elizabettt
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
donalona
15. kvě 2011

Ahojte baby, dlho som tu nebola. s manzelom sa snazime o babo asi rok, druhy mesiac beriem duphaston 15-25 den cyklu a prvy mesiac k tomu som brala aj clostilbegyt 3-8 den cyklu.ale zabudla som si vziat posledne 2tbl, brala som ho teda len 3-6 den cyklu. mate niektora skusenost s tmy ze ste otehotneli po tychto tbl??? ovulaciu mam, prolaktin uz v norme, neviem kde to viazne.dakujem

pancuska
15. kvě 2011

@donalona ahoj,ja som brala clostyll 2 mesiace a potom som mala mesiac pauzu a zostala som tehu lenze mmt...takze mne pomohol ale..... 🙂

donalona
15. kvě 2011

@pancuska no, drzim palce, nech sa podari uspesne cim skor.

pancuska
16. kvě 2011

@donalona aj ja ti prajem aby sa bola tehulka!! ale zabudla som napisat ze som clostyll brala v kombinacii s inekciami pregnyl....kazdopadne nech ti to vijde!!!!!! 😉

donalona
19. kvě 2011

@pancuska ahoj, dnes mam 25 den cyklu a na teh teste je taka slabulinka tenka ciarocka druha...co si o tom myslite? aj minule mesiace to tak bolo ale potom dosla MS. tento mesiac som brala prvykrat clostilbegyt, ale aj to namiesto 6 dni iba 4, lebo som sa pomylila. beriem aj duphaston 2. mesiac...este sa netesim, ale neda mi to

pancuska
19. kvě 2011

@donalona este vydrz!! zbytocne by si minala eurace na testy! ja som si tiez robila test na 23DC a nebola som,menzes som nedostala a gyn povedal ze som tehu (bolo to to mmt) kazdopadne pockaj!! ale co ja viem tak tie injekcie pregnyl co som ja brala s clostylom tak viem ze reaguje na ne test a ukazuje sa tam taka slaba ciarocka.....ale ci to robi aj clostyl a duphaston netusim!!! ale urcite by som cakala a uplne to vypusti z hlavy!!vobec sa na to nesustred! 😉 bude to dobreeee

donalona
19. kvě 2011

@pancuska dakujem🙂 kupila som si viac testov ze skusim , nejako to neriesim uz. pregnyl som nemala a v jednej lekarni mi povedali ze spominanae lieky to nemozu ovplyvnit, v duhej ze ano.osoatne testy su negativne, tak pockam a dam vediet🙂

tinadance
4. črc 2011

ahojte snazilky🙂 , som tu nova , ale uz davnejsie tuzim po babatku , ale dnes mi doktorka na kontrolnom ultrazvuku po dobrani clostilbegytu oznamila ze mam na uvolnenie z folikulu az 3 vajicka 🙂 , lenze to je az vela .takze opat musim brať clostyl a zmensit davku .ale taka radost ma naplnila ked mi ukazala na obrazovke tie 3 folikuli, akoby som tam uz videla zazrak 🙂

pancuska
9. led 2012

@donalona ahoj ja som si spomenula na teba lebo som zvedava ako si dopadla?