Jonášova metoda početí - 2x zabrala

lucka662006
30. pro 2013

Ahoj všechny snažilky, chtěla jsem jen napsat, že nám 2x zabrala Jonášova metoda početí, respektive se otěhotnět podařilo skutečně až v dny, které Jonášově metodě odpovídaly a jindy se nedařilo, z čehož už jsem byla hodně smutná. Podařilo se tedy tehdy, když byl cca prostředek menstruačního cyklu a zrovna to odpovídalo i plodným dnům dle Jonáše (vypočteným dle internetu http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas...). Čekali jsme na tyto příznivé dny 10 měsíců. Do té doby jsme se mohli snažit v plodné dny dle mého cyklu, ale stále nic. A Jonášova metoda skutečně zabrala už 2x. Může to být i náhoda, ale chtěla jsem to jen poradit, třeba to někomu pomůže...

elenes
23. srp 2017

@janicka.h Čas narození je důležitý pouze pro určení pohlaví. Ale až u 2.dítěte. Jinak pohlavní styk je dobré provést 12-24 hodin před.

janicka.h
23. srp 2017

@elenes děkuji🙂

elenes
24. srp 2017

@janicka.h Není za co.. 🙂

kukukacka
24. srp 2017

Ja si to zaplatila a objednala primo ze Slovenska. A hned dva mesice na to otehotnela. Jen s tim rozdilem ze k sexu melo dojit 24.12. a my byli marod a pomilovali se az o dva dny pozdeji. V ten mesic vychazela holcicka a tu opravdu cekame. Termin porodu mam za tri tydny a mela by se dle harmonogramu narodit v noci. Tak jsem zvedava. Navic pisi silnou ci slabou zivotnost plodu v kazdem tom mesici a zrovna zde nam nevychazela vyssi. Ale mala je cile a aktivni miminko s vybornymi vysledky. Takze neco z toho vychazi a neco se mirne lisi ;) Jonase jsem brala jako posledni moznost po potratu, IVF a 4 letech trapeni. Ted uz se nemuzeme male dockat!!!

elenes
16. říj 2017

@kukukacka
@janicka.h
Holky, omlouvám se, ze vás takhle označují.. chtěla jsem se zeptat..dělala jsem si teď ovulační test..Je tam ta slaba druhá čárka nebo jsem paranoidní?

elenes
16. říj 2017
elenes
16. říj 2017

Holky, já se omlouvam, nevím, proč mi sem ta fotka nejde dát a dělá to takovou šmoulí, jen. :( Blbne mi to..

mythologist
16. říj 2017

@elenes : fotku nevidim, ale vis, ze na ovu testu musi byt druha carka alespon stejne silna jako kontrolni? Ducha lovis jenom na hcg tt. Duch na ovu testu neznamena nic, resp znamena testovat dal...

elenes
16. říj 2017

@mythologist uz mi to naskocilo.nevím co bylo za problém. Tady to je. Vím, ze musím testovat dál, jen, jestli ji tam vidíte, nebo jestli uz jsem paranoidní.

janicka.h
16. říj 2017

@elenes A ten ovulační test děláš proč? Jestli ti ukáže těhotenství? To je totální blbost. Čárka tam je. Značí blížící se ovulaci. Ne těhotenství. Na to si kup test určený.

rousse
16. říj 2017

@kukukacka tak jak to dopadlo? V noci nebo ve dne?🙂 my si teď zaplatili taky výpočet (kvůli zdravotním důvodům potřebujeme předpověď pohlaví), tak jsem moc zvědavá.... dny početí nám vyšly naprosto mimo cyklus plodných dní, tak opravdu hořím zvědavostí🙂)

elenes
16. říj 2017

@janicka.h ja vim, ze tento test je určen k určení ovulace. Jen mi šlo o to, jestli tam je nebo jestli jsem to ugerovala. Takže zítra mám ještě pokračovat, dokud čárka nebude silnější?

janicka.h
16. říj 2017

@elenes ano, myslím, že zítra nebo pozítří by měla být ovulace.

kukukacka
16. říj 2017

@rousse tak mala se narodila 13 dni po prvnim terminu a den pred planovanym cisarem... Ve 20:35.... v nedeli, krasny 3,5 hodinovy prirozeny porodn🙂

rousse
16. říj 2017

@kukukacka tak to je nádhera🙂 gratuluju🙂 tak ještě, aby nám klaply ty červené dny🙂

kukukacka
16. říj 2017

@rousse hodne stesti!!! Mala je milacek. Jen ma diky memu rh - faktoru a tehu cukrovce ted mirne zdravotni problemy :( takze jsme z toho smutni. Ale verime ze se to brzy upravi 🙂

isabelafuentes
20. led 2019

Nam to podle toho vyslo 😉

kinder26
7. kvě 2021

Zdravím, chtěla bych otevřít toto téma. Nechal si někdo dělat výpočet pohlaví u Jonáše? Vyšlo Vám to? Já si nejsem úplně jistá, jestli ten výpočet dobře chápu. Nevysvětlil by někdo?