Jste už taky nervózní po 6 měsících snažení o miminko?

terka3
18. srp 2012

Ahoj holky. Koncem prosince jsem vysadila HA, od února se snažíme s manželem o miminko. Máme za sebou 6 pokusů, včera zase dorazila MS. Je mi z toho smutno, navíc jsem se dnes dozvěděla o další těhuli v okolí. Tak přemýšlím, jestli se objednat k Dr. a začít to řešit. Bude mi 30, tak to nechci zbytečně odkládat ...

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slundo
19. srp 2012

6 měsíců ještě nemusí nic znamenat. Chápu, že každý měsíc kdy místo dvou čárek dorazí MS není příjemný, ale chce to zkusit nesoustředit se na to tolik.... psychika má na otěhotnění velký vliv .Zkus nejdřív nějaké ty běžné rady - kontryhelový čaj, ženské bylinné kapky -např. od Grešíka, vitamínky - calibrum babyplan apod. a hlavně zkus nemyslet na to, že kamarádka je těhu a ty ještě ne. Manžel může zkusit brát zinek . Přeju hodně štěstí 🙂

barusmackova
19. srp 2012

my se snažíme už od ledna a to je teda 8 měsícu a stále nic mám skoro tříletou dceru a ta byla počatá do dvou měsícu ☹

paja424
20. srp 2012

Ahojte holky, my se taky snažíme už od minulého roku a pořád nic..Je to takové zklamání, když přijde MS. Mě kamarádka poradila jíst kyselinu listovou, tak jsem si ji koupila a uvidím...Už moc moc přejeme miminko, v okolí mám taky už dvě kamarádky těhotné...Musíme na to nemyslet... 😒

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz