Kde si udělat kompletní imunologii? V jakém městě?

petra123
3. led 2013

Holky potřebuji poradit kde jsi na Moravě popřipadě v čechách udělat kompletní imunologocké vyšetření??
Pokud už nějaka s vás byla pomohlo Vám to k miminku??A co takové vyšetření obnáší??jak u ženy tak u muže??

Díky moc za vaše odpovědi 🙂

mabe
3. led 2013

Ahoj, ja jsem z Brna a moje dr. me poslala do Prahy- Podoli k panu dr. Madarovi. imunologickobiologicke vysetreni zjisti protilatky proti spermiim, plodu,....vezmou ti krev a manzovo sperma a vysledky budes mit do dvou mesicu. drzim palce k mimcu

chrisula
19. led 2013

take tam musime do Prahy,porad potracim,uz tak 7 krat z toho 2 krat mimodelohu

vanule
19. led 2013

já jsem z NJ a chodili jsme do CARu do FM doktor nás poslal na imunologii do Prahy Podolí jak píšou holky k mudr Madárovi. Mi vzali krev a manžel musel dát sperma do 4týdnu přišly poštou výsledky ty jsem donesli do CARu a tam zahájili léčbu. Brala jsem Prednison a zkusili jsme 3IUI nakonec vyšlo první IVF. I tobě přeju štěstíčko k miminku

jika10
19. led 2013

My jsme sli na vysetreni k MUDr. Malickove v Praze na Karlaku. Me odebrali snad 4 zkumavky krve, manzelovi 1 zkumavku a spermouse ani nepotreboval. U nas imuno v poradku, ale co vim, tak MUDR. Malickova lecbu dava sama. A navic nas tam z CARu nikdo neposlal, stacila zadost o obvodacky a nebo gynekologa 😉