Kdy jste otěhotněly po potratu?

androvamilada
24. zář 2011

Ahoj všem.
Holky, kdy se Vám povedlo otěhotnět po potratu? Uděláme průzkum na zlepšení nálady.. ☹

vercik3
7. kvě 2017

Já první ZT duben/2016 v 11tt. Otěhotněla jsem prosinec/2016 letos v únoru revize v 11tt. A první ms 12.3. Další už nepřišla jsem 8+0 a tentokrát to vypadá dobře 🙂

hani1234
8. srp 2017

Ahoj , chtěla bych obnovit téma.
V červnu jsem v 8tt potratila , a teď bych to rada zkusila zase . Co myslíte , zkusit nebo ještě cyklus počkat ? Jakou mate zkusenost ?

matulinka88
8. srp 2017

@hani1234 po prvním potratu jsem dodržela šestinedělí a počkala na první menstruaci a pak jsme se začali snažit. POd ruhém potratu jsem opět musela dodržet šestinedělí a pak následně půl roku počkat aby se tělo dalo pořádně dohromady ( měla jsem dva potraty za rok ) všechno jsmě dodrželi, po půl roce jsme se začali snažit a na druhý pokus se na mě na těhu testu usmívali // dálnice 🙂

Za mě tedy raději počkat... nic tím nezkazíš.
Vím jaké to je čekat.... na tohle miminko jsme s mužem čekali dlouhých 5 let.... Ale všechno přijde a vše má svuj čas 🙂

mates300
8. srp 2017

My počkali na 1 porevizni ms.Hned jsem otěhotněla.U doktora jsem zatím nebyla ještě chvíli vydržím.

hani1234
8. srp 2017

@matulinka88 Já už teď měla MS , tak si říkám, ze počkám na tuhle ovulaci a zkusíme to .Bud a nebo no

kalucka0017
8. srp 2017

Ja potratila ted v unoru, nechali jsme prejit 2 ms a necekane jsem.hned otěhotnela,sice mam teda od zacatku problemy,ale snad vse dobre dopadne

hani1234
8. srp 2017

@kalucka0017 Super, ze se zadařilo . Ať je to všechno v pořádku !

legelata
12. srp 2017

@matulinka88 Dvakrát za sebou, tak toho se nejvíc děsim. Já potratila teď ve 13 tt a jestli se mi to stane zas, tak na další pokus už psych. nebudu mít, to vim. To tě obdivuju, žes to zvládla. Držím palce.

matulinka88
13. srp 2017

@legeleta jednoduchý to nebylo vůbec. Psychický stavy byli, obviňovala jsem se, ale s podporou mého úžasného manžela a rodiny jsem o zvládla.
A všechno nakonec dobře dopadlo, ač jsem ani nedoufala. Drzim pěsti 😘 protoze čekat, je někdy to nejtěžší

matulinka88
13. srp 2017

@hani1234 Tak vydrž ještě jednu a uvidíš, třeba to vyjde 😊😘 držím pěsti!

legelata
13. srp 2017

@matulinka88 To tedy. Ale musim říct, že jsem týden po revizi a je mi mnohem líp. Má na to asi vliv i to, že po pěti dnech přestaly ukrutné stahy, bolesti a krvácení, břicho splaskává tak to člověk pořád nevidí 🙂

V úterý jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řekne doktor. jestli mi řekne čekat třeba půl roku, tak to bude asi dost těžké, ale zas to nechci uspěchat :(

matulinka88
13. srp 2017

@legelata u mě to trvalo dlouho než jen to všechno vstrebala. Ale postupně to šlo.... Upnuls jsem se na práci a to mi hodně pomáhalo.
Museli čekat půl roku kvůli dvěma potratům ( jeden byl v lednu a druhý v srpnu ) pokud máš za sebou jen jeden, věřím že staví čekat šestinedělí, pak ještě počkat do první menstruace a můžete se zase snažit!

Já po tom půl roce úplně vypla, na mimco jsem vůbec nemyslela a najednou tam ty // byli.... Měla jsem šok, radost a strach zároveň... Ale teď už je vše na dobře cestě! 😉

Uvidíš že se taky dočkáte! Moc držím pěsti!!!!! 😘😘😘😘😘

hani1234
13. srp 2017

@matulinka88 Děkuji Ti moc za podporu. My už se tenhle měsíc snažíme .. Ani nevím, kdy mam ovulaci , necháváme to náhodě , buď to vyjde teď nebo další mesice .. Ale druhé mimčo si moc přeju , tak snad už to teď vyjde .

lenicka2323
1. zář 2017

Ahoj všem, v breznu jsem v 16tt prisla o miminko s přitelem se už 3 měsice snažime ale stále neuspěšně.Kdy se vám

lenicka2323
1. zář 2017

Ahoj všem, v breznu jsem v 16tt prisla o miminko s přitelem se už 3 měsice snažime ale stále neuspěšně.Kdy se vám podařilo otěhotnět po revizi? A jaké máte zkušenosti s ovu testy?😉

koudulinka
1. zář 2017

@lenicka2323 Ahoj to me mrzi ja prisla o mimi ve 14. tydnu v lednu a ted jsme zkusili IVF tak cekame ne vysledky rozhodli jsme se tak kvuli tomu, ze udelali geneticke tgesty mi minkum a dali nam to nej...ovu testy nedelam u me nikdy nic neukazaly

lenicka2323
1. zář 2017

@koudulinka To mě také moc mrzi jak to u vás dopadlo ale urcite to vyjde a vse bude v poradku! 🙂 u nas po pitve miminka zjistily jen to ze to byla souhra nahod jelikoz jsem od zacatku tehu mela srazeninu a oslabenou imunitu moc by jsme si miminko praly na poprve jsem otehotnela temer hned ale ted me to desi ze se tp nedari.

koudulinka
1. zář 2017

@lenicka2323 no mam take rekli ze nahoda nemelo vyvinutou moc.trubici a moc se my hromadila v moc.mechyri...mam strach ale musim to zkouset dal...

koudulinka
1. zář 2017

@lenicka2323 musime bojovat...

lenicka2323
1. zář 2017

@koudulinka To je pravda myslim ze hodne dela i psychika ale nejak mi uplne nejde na to nemyslet.

koudulinka
2. zář 2017

@lenicka2323 to mi povidej. ..

lenicka2323
2. zář 2017

@koudulinka ale hlavu vzhuru urcite se zadari!musi! 😘

koudulinka
2. zář 2017

@lenicka2323 jo mus i do tretice vseho dobreho se rika...tobe se urcite take zadari zkus ty ovu testy alespon abys vedela jak jsi na tom s ovulaci....

lenicka2323
2. zář 2017

@koudulinka zkusim je jsem na to zvědavá ješte jsem je nikdy nezkoušela.

saraiova
26. zář 2017

Dobrý den všem, chci se zeptat o miminko jsem přišla v 10tt 24.7 revize a teď už druha menstruace s přítelem bysme chtěli začít se snažit ale bojím se :(

kokoska321
26. zář 2017

@saraiova My jsme se začali snažit po první MS, teď jsem ve 27 týdnu a všechno v pořádku 🙂. Je to individuální, spíš jak se cítíš ty.

saraiova
27. zář 2017

@kokoska321 tak to gratuluju ať se daří vám i miminku🙂 s přítelem bysme chtěli hrozně miminko, tak snad se nám teď už poštěstí🙂

neria55
27. zář 2017

@saraiova já jsem po revizi v lednu. Začli jsme se snažit po první ms a zadařilo se 5cyklus...dokud tělo není připravené stejně se to nepovede 😉 držím palce ať se brzy dockas nového štěstí ! 🍀

saraiova
27. zář 2017

A ještě jsem se chtěla zeptat, můj gynekolog mi řekl ať se teď snažím neotěhotnět půl roku dal mi prášky duphaston který musím brát dokud znovu neotěhotním, bojím se že když přijdu za ním s tím že jsem těhotná, tak mi vynadá je mi 20 a říká že jsem na těhotenství moc mladá

saraiova
27. zář 2017

@neria55 gratulujuuu, já vím uvidíme jak to půjde nu jinak děkujuuu moc😊