Kdy jste otěhotněly po potratu?

androvamilada
24. zář 2011

Ahoj všem.
Holky, kdy se Vám povedlo otěhotnět po potratu? Uděláme průzkum na zlepšení nálady.. ☹

krausule
13. srp 2013

Ahoj ja se teprv dneska zaregistrovala-protože hledam taky odpoved na tuto otazku-dvakrat jsem potratila,jednou zamkly ..ve 12 tydnu,pak za tři mesice jsem otehotnela a v 7 tydnu samovolne potratila..je to už 8 mesicu,a snažime se znovu otehotnet a pořad nic..možna je nejduležitejší překonat ten strach..a to se mne uplne nedaři-i když mimi bych si moc přala..tak uvidime..

simdan
11. srp 2014

Já dnes 14měsíců od revize a stále nic ☹

betka29
4. zář 2014

3 měsíce po revizi a hned na poprvé 🙂, měli jsme od dr. zelenou.

jarca26
6. kvě 2015

ahoj holki ja jsem poprve otehotnela pred 5 lety. ale kdyz jsem byla cc v10 tydnu zacala jsem mit velke bolesti ale o to horsi ze bydlim v anglii kde doktor muze byt kdo chce samozrejme mi nikdo neudelal ultrazvuk .bolesti prestavali a znovu zacinali asi 12 tydnu se to nedalo vydrzet a skusila jsem jinou nemocnici kde mi udelali ult. a zjistili ze mam mimodelozni tehotenstvi a ze dite ve vejcovodu a ze prasklo a ze krvacim do bricha. okamzite jsem byla na operacim stole asi 4 hodiny.tedka mam jenom jeden vejcovod . snazim se uz 5 let i mimco byla jsem zoufala. ale nasla jsem si soukromeho doktora z polska ktery mu zacal pomahat a pred 2 mesicemi jsem itehotnela ale bohuEl v 6tt jsem potratila .ale aspon vim ze muzu otehotnet . takze drzim palce vsem snazilkam at vam to vyjde doufam ze to vyjde i me .(ps. mezi tim jsem byla jeste 2 na ivf asi pred 2 lety doktori v anglii jsou na nic)

aneztuzka
6. kvě 2015

Ahoj holky, já jsem měla samovolný potrat 19.12. v 9tt, mimi odešlo samo, takže bez kyretáže. Doktoři každý říkal něco jiného, jak dlouho máme počkat se snažením. Má gynekoložka říkala 2 měsíce, vzhledem k tomu, že bylo malinké. Počkali jsme 1 cyklus a další jsem hned otěhotněla. 🙂 Teď jsem v 15tt a zdá se, že je vše v pořádku, tak se modlím, aby ano a také mám obavy, jak ještě nejsou cítit pohyby, teď mi začíná být v 2.trimestru lépe, což v člověku občas vyvolává i pochyby🙂 když mi bylo blbě, tak jsem alespoň věděla, že tam miminko je 😀 Ale jak říkám, doufáme, že to bude dobré a já s napětím očekávám vždy další kontrolu u gynekoložky🙂

kacenkka84
7. kvě 2015

Ahoj holky,po prvnim potratu v 8tt jsem otehotnela za 9mesicu,ale v 7tt jsem bouzel zase potratila 😢snad do třetice všeho dobrého ☺jsem optimista ☺

andren
19. kvě 2015

Ahoj holky tak my otehotneli v 8/2013. Potrat 9tt s revizi. Bohuzel stale nic pry jsme oba zdravi. Mame za sebou prvni insemimaci. Druha bohuzel nevysla. Meli jsme 4 budouci vajicka a to inseminaci nedelaji. Cekame do dalsi menstruace a jdu zpet na antikoncepci uz na to nemam. Tak mimi proste nebude a hotovo.

libah
19. kvě 2015

ahoj tak já v říjnu revize 8tt a v lednu jsem otěhotněla takže vlastně po 6ti nedělí proběhla jedna MS a hned se to povedlo.Ale řekla bych že to bylo i díky hlavě(snažila jsme se mít v hlavě jiné starosti než to že chceme mimčo)

inulka2
19. kvě 2015

ahojky ,tak já otěhotněla přirozeně 2/2015 po skoro ročním snažení ,2x nevydařena IUI ,vše ukončeno 3/2015 zamlklé těhu + revize 😢 No a Teď máme duben a já mám pozitivní TT -nedodrželi jsme šestinedělí a je to tam ,teď čekam na kontrolu u lékaře jestli je vše tam kde má být 😉

xppx
19. kvě 2015

Po druhe porevizni ms, 1.listopadu 2014 mi rekli ze mimi prestalo bit srdicko :( A 1.listopadu 2015 mam nyni termin porodu 🙂

ajkan
24. kvě 2015

já potratila květen 2014 a zatím se znovu nezadařilo ☹

misicka455
24. kvě 2015

přesně do roka jsem byla znovu těhu

p1983k
24. kvě 2015

Já potratila v červenci 2014 (srdíčko a revize) a ted jsem ve 22 tt,obojí po umělém oplodnění.

mala_fazole
7. črc 2015

8 měsíců po samovolnem potratu v 8.týdnu. ale to až když jsem na to přestala myslet každé 2 minuty. Vím, že o nadhledu se mluvilo těžko, ale u mě to opravdu vyšlo, až když jsem se přihlásila na vysokou školu, našla si kurz jízdy na koních atd. Ted jsem ve 14. Týdnu. Všem Vám držím palce!

lajla
7. črc 2015

Po prvním mi radili počkat 6 měsíců dodržela jsem pak hned otěhotněla
Po druhém 3-6...nevydržela jsem a hned po třech měsících jsem si řekla a teď🙂
Ale já mám v tomhle tom ohromné štěstí prakticky otěhotním vždy na přání
Držím pesti

koudulinka
3. srp 2015

Ahoj holky ja otehotnela po skoro 2 lewtech snazeni, v 9tt mi zjistili, ze se plod nevyviji takze jsem musela na revizi, chci se optat, kdy muzu s pohl. stykem?vubec nekrvacim ani jine bolesti nemam staci pockat 14 dni?vim ze by\ se melo do menses, ale uz pres mesic nic nebylo a to vite...pritazlivost stoupa🙂

njanka
3. srp 2015

Po revizi, po dvou měsících, takže skoro po šestinedělí 🙂 měli jsme čekat tři měsíce, ale jak tu píší děvčata, nevydržela jsem to 🙂 A už mám princeznu 18 měsíců 🙂

mandarinka6237
7. zář 2015

Ahoj já v 8 týdnu zjištění, že nebije srdce po 3 měsících snažení. Teď držím šestinedělí tak jsem zvědavá jak to bude dál😉

simsonek89
16. zář 2015

Ahojky, u mě samovolný potrat v 7tt, ted jsem 4. týden po revizi a už bych si moc přála ať přijde MS. Chci zpět ten těhu pocit a nejradši bych na to vlítla hned, ale strach ten je. 😅

hmonika
16. zář 2015

Rok mi trvalo než jsem zas otěhotněla

maudn
16. zář 2015

7 měsíců

shine2015
16. zář 2015

Po první MS.....dorazila přesně za 30 dnů a další už nepřišla.....

alsobo
15. pro 2015

Ahoj, já jsem potratila v 7tt, týden na to revize 12.10, čekala jsem do první MS (4ři týdny) a 14.12 se mi objevili // 😀 (5tt) ... teď si sama sobě držím palečky, aby vše vyšlo 🙂

kratkaanickaemail
15. pro 2015

Ahoj po 7 měsících

bjoucik.15
15. pro 2015

po půl roce 😉 a pro někoho, MS jsem měla jen 2x, takže MS být nemusí aby jste otěhotněly 😉

sarivojvodova
15. pro 2015

Po 3. měsících 🙂

klarka9595
11. bře 2016

Ahoj holky tak cca jsem před týdnem samovolně potratila nebýt mi dr tak bych to snad ani nevěděla :( bylo to bez revize tak jsem se chtěla zeptat zda bych mohla začít zas se snažit o tehu?? Tetka do sebe ladu ji inofolic tak snad to zabere a konečně se zadari a už o to zas nepřijdu.. No ale spíše jde o to jestli stě začali stehů hned nebo stě čekali až po dalším cyklu??

snazimse
12. bře 2016

Klarko9595 mě dr říkala, ze můžeme hned s dalším cyklem, ale ka potratila po ivf, takže čekám až dorazi MS a hurá na další pokus

andysek2512
12. bře 2016

Já byla po revizi a má dr mi řekla, že mám počkat jednu nebo dvě MS a můžem se začít snažit 🙂 A hned po první MS jsem otěhotněla 🙂