Kdy jste otěhotněly po potratu?

androvamilada
24. zář 2011

Ahoj všem.
Holky, kdy se Vám povedlo otěhotnět po potratu? Uděláme průzkum na zlepšení nálady.. ☹

prostejina
12. bře 2016

Já potratila 7+4, na začátku prosince. Mela jsem hodně silnou první menstruaci, takže jsem počkala ještě další a třetí už nepřišla..🙂 brala jsem gynex, listovku, pila kontryhel.. Ted jsem 7+0 a strašně doufám, ze už to vyjde 🙂

kopretinkaa183
8. dub 2016

Já jsem teď 6 měsíc od revize, v 10tt zamlk.těhu. Za sebou už mám 5 cyklus a stále se nedaří. Už jsem zkoušela co šlo a nic. Už mi táhne na 33 a vypadá to, že už se ani nezadaří ☹ to je tak, když člověk čeká na vhodnou chvíli a nakonec ji propásne. Nemáte radu jak tomu pomoci? ☹

rezzy
14. kvě 2016

🙂 Tak já vám povím můj splašený příběh. Začali jsme naostro zkoušet na počátku února (přes tři roky neberu antikoncepci, takže jen přerušovaný sex, nebo kondom). 18.3. jsem měla první pozitivní test, 8.4. jsem měla potrat (proběhl asi během pěti minut, kdy jsem měla silnější krvácení a vypudila jsem zárodek cca 5 cm, žádné bolesti a okamžité zastavení krvácení), a zhruba před týdnem jsem zjistila, že jsem opět těhotná. Takže nám to netrvalo ani měsíc. Je mi 33 a začali jsme zkoušet, protože jsem se bála, že už stárnu a nepodaří se mi vůbec otěhotnět. Tak snad doufám, že když jde všechno takhle, tak i porod bude taková paráda 😀

hanka99
23. čer 2016

V 7tt zamlklé těhu dvojčátek, v prosinci revize. Šestinedělí dodrženo ale zatím nic. Držím nám všem palečky 😵

lllhanus
23. čer 2016

Nám se to povedlo cca po 9. měsících a to i přes endometriozu, takže chce to jen neklesat na mysli a věřit 🙂

vanilopka27
5. led 2017

@prostejina Ahoj 🙂 strašně držím pěsti ze ti to vyjde ,Já jsem teď v nejistotě s informací o zamlklém těhotenství v 7tt beru Utrogestan a listovku ale zaujal mě kontryhel ,k čemu je to dobré?

lentilkah
5. led 2017

@vanilopka27 Ten podporuje spravnou funkci zenskych organu, rust delozni sliznice. Ale v tehotenstvi ho nepij.

hanka99
5. led 2017

@kopretinkaa183 - radu nemám jen povzbuzení , neklesej na mysli. Vím není to jednoduché ale zadaří se.

Já už jsem po revizi 13 měsíců z toho 2m, jsem brala clostilbehyd /na recepis od doktorky / na podporu růstu vajíček, reakce krásná ale prd z toho. Tekon čekám na menzes a hurá do reprodukčního centra. Už nechci čekat

vanilopka27
5. led 2017

@hanka99 Já jsem byla také na umělém oplodnění a díky nepozornosti sestřičky mi nebyl předepsán lék na protilátky v těle a pokus byl snad jen zkušební za ne malé psychické potíže a vyluxovaný účet jsem si vyslechla jen pardon 😒
Držím pěsti ze vám to klapne hlavně po nich vše kontroluj...

simi1510
5. led 2017

V září revize a od té doby nic ☹ Jen poslední dva cykly jsem měla před mrchou ducha na těhu testu, ale mrcha došla, tak nevím ☹

Snad se povede co nejdříve...

vanilopka27
5. led 2017

@lentilkah aha Děkuji možná to někdy využiju 🙂

vanilopka27
5. led 2017

@simi1510 to je mi lito 😔 Já jsem jak říkáš na ducha na testu čekala dlouhých 7 let a když už se povedlo tak mi dr. v 7tt řekla že se jedna o zamlklé těhotenství 😢 budu držet palečky aby se zadařilo 🙂

simi1510
5. led 2017

@vanilopka27 já čekala skoro rok, když se objevila čárka... a bylo z toho zamlklé těhu a v 8+5 revize v září 2016 ☹ Pak právě nic a teď dva cykly po sobě duch na těhu testu a mrchy se dostavily... a jak bych si přála,a aby se podařilo mimi.

Moc mě mrzí, že po takovém čekání tě potkalo toto ☹ Držím palce, ať je lépe a povede se brzy a aby bylo už jen vše v pořádku!

hanka99
5. led 2017

@vanilopka27 - To je mi líto. Potrat by neměla zažít žádná žena :(
Já tedy už jedno dítko mám, vyšel hnedka první pokus IUI ale tehdá jsem vůbec neměla menzes jen po injekcích. To bylo taky super na nervy :/
Druhé těhu bylo trošku překvápko , jako cože já můžu otěhotnět? Bohužel to nedopadlo. Druhé jsem nechtěla, jsem asi moc líná na to abych zase běhala po doktorech, ale jak to většinou je, něco nechceš pak to dostaneš a nakonec ti to seberou a ty si uvědomíš, že to vlastně hrozně chceš a najednou ani tak moc líná nejsem 🙂

hanka99
5. led 2017

@simi1510 - držím palce

prostejina
5. led 2017

@vanilopka27 přesně tak, v těhotenství ho nepij. Dej tomu utrogestanu šanci. Co mi teda pomohlo byl gynex a ten kontryhel..jinak.nám to vyšlo a už 2 měsíce máme krásnou holčičku ❤

vanilopka27
5. led 2017

@hanka99 přesně tak, když jeden chce tak aby hory přenášel a když už tak se něco pokazí....ale jak čtu tak ne vždy a to mi také dává ňákou naději 🙂
@prostejina dávám šanci Utrogestanu a listovce tak uvidím...když to nedopadne zkusím ten kontryhel...
Moc krásný že se vám zadařilo tak jen ať prospívá a dela vám jen radost 🙂

lenicka2323
30. bře 2017

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat za jak dlouho se vám po revizi podařilo otěhotnět?Byla jsem na revizi v 16 týdnu bohužel miminko umřelo a s přítelem by jsme se chtěly snažit znovu ale mám strach a nevím kdy je optimální se začít snažit dnes mi doktor řekl že mám počkat na první provizorní menstruaci po revizi a pak ještě 3 měsíce ale příjde mi to jako dlouhá doba ale zas chci aby to bylo vše v pořádku i když vím že to mi nikdo nikdy nezaručí..Jinak u lékaře prohlídka byla v pořádku děloha je už zahojená.Děkuji moc za rady ❤😉

kopretinkaa183
31. bře 2017

@lenicka2323 ja byla na revizi predloni v rijnu, mohli jsme zacit az po novym roce (byly komplikace, dlouho trvalo nez ze me vyprchal hormon a dostala sem prvni menstruaci) a zadarilo se az na konci brezna takze od zakroku to bylo pul roku. Urcite bych pockala na prvni menstruaci a pak to pomalu zkusila . Drzim palce at to vyjde a dobre to dopadne 😉

lenicka2323
31. bře 2017

@kopretinkaa183 Moc moc děkuju ! určitě chci počkat na tu první menstruaci a pak to nejspíš zkusit i když mam trochu strach z doktora kdyby se to náhodou zadařilo dříve než za ty 4 měsíce jak říkal.

matulinka88
5. dub 2017

@lenicka2323 taky přidám jeden svůj příběh.... O první miminko jsem přišla v únoru 2016 ( odešlo to formou menstruace, bolest šílená! ) Za 5 měsíců jsem byla opět těhotná, ale tentokrát už jsem musela na revizi, byl 8TT nedočkali jsme se srdíčka, to bylo koncem srpna 2016. Doktor řekl že určitě dodržet šestinedělí!!! A další snažení až za půl roku!!! Ať se tělo pořádně zahoji.
Půl rok jsme dodrželi a teď se uvidí! Raději počkat delší dobu, pro tělo je revize zásah!
Držím pěsti!

kokoska321
24. dub 2017

holky, tak my první těhu - spontánní potrat v 6tt. Po první následné menstruaci se opět podařilo. tak uvidíme, jsem v 5tt-... mám trochu strach, co přijde..

lenicka2323
24. dub 2017

@kokoska321 Držim pěsti ať je vse v pořádku 🤰

lenicka2323
7. kvě 2017

Ahoj holky uz jsou to skoro dva mesice od revize prvni menses probehl v poradku a po té jsme s přitelem spolu měly sex právě ve dnech kdy jsem měla mit ovu vcera jsem lehounce zašpinila ale menses mam dostat až 17.5 myslite ze je něco spatne a nebo mohlo jit o uhnizdeni vajicka?jsem ted ze vseho vyplašená.☹

sedlackovak
7. kvě 2017

@lenicka2323 ahoj záleží kdy jsi měla ovu, já měla zahnízdění 6dní po ovulaci,ale taky to může být rozhazený cyklus já to měla 3 měsíce,museli mi píchnout Agolutin aby se mi upravil.Menstruace mi zkončila a za 10 dní jsem třeba 2 dny špinila a pak zase klid a pak třeba jeden den.

kukukacka
7. kvě 2017

Nekolik let jsme se snazili o druhe mimco. Dle dr jsem byla uz stara (bylo mi 37) tak nas poslal na umele. 3x IVF z toho 1x potrat v 6tt. Dva roky trapeni a akorat ve me vytvorili pocit stareny a deprimovane zeny. A nechci ani psat o tom kolik penez z nas vytahli :( V srpnu 2016 posledni nezdareny pokus. Deprese a premysleni nad sebou co dal. Po hormonech jsem pribrala 10 kg. Tak jsem se rozhodla zmenit svou postavu do puvodniho stavu a do Brna jsem napsala ze se ozveme za pul roku jestli chceme znova ci ne. Oba uz jsme nechteli. Zacala jsem behat, dala jsem si ocistu tela epsomskou soli a 2x zasla k lecitelce aby mi pomohla vycistit se od tech sajrajtu. V pulce ledna mi zacalo byt divne. 3 tydny pred statnicema. A vysledek? 🙂 k nasemu prekvapeni jsem ted ve 21 tydnu. Cekame zdravou holcicku a to mi bude skoro 40 jak budu rodit. Holky nejste stare. Doktori strasi a ty nervy v nas vyvolavaji oni sami. Muj muz mel dokonce spatny spermiogram. Na to mi jina dr rekla ze spermie se co 3 mesice meni. Takze pokud nemate vylozene tezke vady a srusty apod tak je vzdy sance 🙂 musela jsem se smirit s tim ze dalsi mimi nebude. A ono se naopak rozhodlo prijit. ;) Mejte se rady a budte pozitivni. Podporte telo bylinkami a hlavne usmevem, pohybem a pozitivni energii. Zabere to. 🙂

lenicka2323
7. kvě 2017

@sedlackovak štve mě prave ze nevim na cem jsem po revizi jsem menses mela presne po mesici a to vcerejsi spineni mi vychazi prave take na 6 den po uvu.☹

sedlackovak
7. kvě 2017

@lenicka2323 tak to by mohlo jít i o uhnizdeni,uvidíš,teď už musíš jen čekat.Pokud se to bude opakovat ještě než dostaneš Ms tak budeš vědět že máš ještě rozhazený cyklus.Moje první Ms po samovolnym potratu byla taky ukázková pak už moc ne.Ale ničeho se neboj,pokud bude vše ok třeba už se další Ms nedočkáš 😉

lenicka2323
7. kvě 2017

@sedlackovak Moc děkuji! 🙂

sedlackovak
7. kvě 2017

@kukukacka
Ja mám doma 18.5 letého syna je mi 37 a za chvilku 38 otěhotnela jsem přirozeně jsem 13tt a pokud bude vše v pořádku určitě půjdu s manželem ještě do jednoho.😁😁