Kdy vám dělali hormonální profil? Před laparoskopií?

misutka007
10. led 2012

Chtěla jsem se zeptat na hormonální profil nebo hormonální vyšetření. Už se s manželem snažíme přes rok a půl o mimčo a v polovině února jdu na laparoskopii. Jenže jsem ještě nebyla na žádném jiném vyšetření. Nemám hormonální profil ani ultrazvuk. Tak se chci zeptat, jestli jste šly na jiné vyšetření dříve než na laparoskopii? Děkuji za odpověď.

petrufa86
10. led 2012

ahoj, mě horm. profil dělali v CARu ihned po vstupním pohovoru, až potom jsem byla na laparu ale kvůli cystě na vaječníku

zvalentova
10. led 2012

ahoj, i mě v rámci vstupního vyšetření v CARu a potom čerstvé před IVF. 🙂 Do CARu jsme šli po dvou letech čekání na Godota, laparo po dalším roce.

elvira
11. led 2012

Mě udělal gynekolog hormonální profil ještě před laparkou - to už jsme se snažili přes rok.
První profil, pak laparka, pak zkoušel clostilbegyt + ultrazvuk...
A samozřejmě hned na úvod šel manžel na spermiogram. 😉

kalipso
11. led 2012

Mně udělala hormonální profil gyndařka potom co jsem za ní příšla podruhé, že mi nedorazila menstruace už 60 dní (po tom co jsem vysadila antikoncepci), tak než mi píchla vyvolávačku, vzala krev na horm. profil a štítnou žlázu

bruni
11. led 2012

Mě dělal HP můj gyndař, když se nám doma nedařilo počít asi 1 rok, na to nemusíš do caru. Pokud už v něm jsi, tak by ti ho měli udělat dřív než laparo. Může se přijít na nějaký problém a ten řešit a počkat s laparo. Je to přece jenom řezaní do těla a pokud není nutné, lepší se vyhnout. Já osobně bych šla na laparo po HP, folikulometrii, vyšetření štítné žlázy a hematologii. To jsou takové menší jednoduché testy a když by byly ok tak pak bych šla na laparo 😉 Po laparo bych šla na genetiku a imuno a pak teprve na IVF. Tak to vidím zpětně po 3,5 letech snažení. U nás se tedy žádný problém nenašel a pomohlo nám až PICSI 😉

hanulka0102
11. led 2012

No hlavne bezte prvni na spermiogram, at vubec vite, jak jste na tom a neleci a nerezou tebe, kdyz je problem jinde

verry
11. led 2012

Ahoj, mě nejdřív udělal horm.profil můj gyndař. Zjistil problém se štítkou a poslal na endokrinologii. Až za další půl rok jsme šli do CARU a tam mi znovu zkontrolovali horm.profil, přítelovi spermio. Zkusili jsme 2 inseminace a pak jsem šla teprve na laparoskopii..

anemi83
13. bře 2012

Ahoj ja som akurat po LPS asi 3 tyzdne.A dnes mi robili prvy odber 5 DM a mam prist 2.4. na druhy odber.No uvidime ako dopadneme.Spermiogram mame pomale spermie.Ja som na tom co sa tyka zenskych veci neviem ci zle ale uplne dobre to neni.Mam endomertiozu a k tomu funkcny iba pravy vajcovod a vajecnik.Lavy je nefunkcny z dovodu zrastov a prirastenia streva na vajecnik.Uz som jednu LPS absolvovala asi 2 roky naspat. ☹ Hmm akurat nechem ist na IVF ani IUI a podobne .... 😠 Snad sa stane zazrak 😀 Snazili sme sa asi rok a pol.Teraz mame pauzu koli tomu ze som po operacii