Kdy vás lékař poslal na vyšetření při léčbě neplodnosti?

dublinpub
14. únor 2012

Zdravím všechny snažilky a moc ráda bych se Vás zeptala, kdy Vás váš lékař poslal na vyšetření imunologie, genetiky či hematologie? Mám za sebou 1x ET a 3x KET a zatím bez úspěchu. Přítel má špatný spermiogram, u mě nepřišli zatím na nic - hormonální profil v pořádku, HSG bez patologického nálezu, menstruace pravidelná, ovulace taky, sliznice ukázková. Proto mě zaráží to, že se stále prcci nechtělí uhnízdit..... někde chyba asi bude!?
Všem moc děkuji za odpovědi 😉

werinka1
14. únor 2012

Po prvním (ne)úspěšném IVF - zamlklé těh. Musela jsem si o to ale sama vyloženě říct.

lukza
14. únor 2012

já měla za sebou 1ET a 2Kety neuspěšně a po posledním neuspěšném ketu mě doktr řekl že než začneme další pokus tak mě udělějí genetiku a imunologii ale já nakonec otěhotněla přirozeně takže už na to nedošlo🙂)))

monivo
14. únor 2012

V kvalitním CARu tě pošlou na genetiku a imunologii ještě před prvním pokusem o IVF. Když mi někdo řekne, že ho na tato vyšetření pošlou až po neúspěchu, tak se mi v kapse otvírá kudla 😠

adenka84
15. únor 2012

My jsme byli na genetice a imunologii po prvním nezadařeném IVF a prvním nezadřeném KET..