Když chceme miminko, tak co dělat, když se nám nedaří?

aksile20
7. led 2014

Už se snažíme o miminko takový rok a půl.. a nějak se nám nedaří ☹ .. Když si dělám těhotenský test, tak mě pokaždé vychází negativní..je mi 20 let.

blahova_andrea
7. led 2014

tak po měsíci a půl to vážně není nic, co by se mělo řešit. prostě si užívejte tu výrobu a mimi časem přijde.
pokud vím, tak dřív jak po roce, někdo roce a půl snažení se to jako problémový nezdar většinou neřeší 😉

klaire22
7. led 2014

po měsíci a půl bych to vážně neřešila 😀
Lékař to řeší stejně, až když se snažíte minimálně rok 🙂

leonakv
7. led 2014

Ahoj, není to sice moc dlouhá doba ale být tebou už teď bych si koupila kyselinu listovou a brala třeba poloviční dávku. Nám se taky nedařilo po 6 měsících jsem byla u Dr. a ta mi akorát poradila ať stále beru listovku a zkusím si měřit bazální teplotu, k tomu jsem si koupila ještě ovulační testy. No stihla jsem udělat pouze jeden graf a ve druhém už jsem otěhotněla, měla jsem koupené ovu testy a podle nich jsem si počkala na ovulku a hned napoprvé to vyšlo. Nicméně 6 měsíců jsem ani netušila co je bazální teplota a už vůbec jsem nevěděla nic o ovulačních testech. 😀
Držím palce určitě se brzo dočkáte 🙂

pisisvori
7. led 2014

myslím, že zakladatelka myslí rok a půl a ne měsíc a půl🙂 když mluví o tom, že si dělá testy🙂. Je tady o tom spoustu diskuzí určitě je dobré je projít🙂

lucieandrlova
8. led 2014

Mně pomohlo koupit ovulační testy, stihla jsem je dát do šuplíku a byla jsem těhotná... 😉

svija
8. led 2014

No já myslím, že zakladatelka si z nás všech hlavně dělá srandu, je to její první příspěvek. Takže se asi někde nějaká puberťačka dobře baví 🙂 .

saminomimino
8. led 2014

No buď je to vtip nebo je zakladatelce 15 let a hlavně mi příjde mi že zakladatel asi netuší že otěhotnět se dá v cyklu jen asi cca 5 dní,tj že jednou za cca 28dní má pouze cca 5 dní šanci počít,to je v období ovulace,pokud se snaží otěhotnět měsíc a půl tzn.že měla pouze jedenkrát šanci přijít do jiného stavu.¨
Radím si zjistit kdy máte ovulaci ,obvykle bývá někdy v půlce cyklu,ale je to individuální,1 den cyklu je první den mensntruace,žena má cyklus obvykle kolem 28 dní,ale zase ,každá jsme trochu ji ná
Normálně se lidi snaží o miminko i rok,to je 12 pokusů a bere se to jako normální doba

sisi137
9. led 2014

pisisvori pokud si ten test nedělá po každém styku😀

aksile20 nevím kolik ti je let a jak dlouho se tedy snažíte-jestli ten měsíc nebo rok. Pokud už ti je kolem 30 tak bych to, že se nedaří řešila po půl ročním snažení-tvůj gynekolog by vám měl udělat základní vyšetření-hormonální profil a příteli spermiogram.
Pokud ti je teprve kolem 20 tak se to řeší až tak po roce.
Jinak pro začátek si můžeš nakoupit ovulační testy(pokud máš celkem pravidelnou menstruaci)-je na nich návod jak se používají.
Pokud máš menstruaci nepravidelnou tak ti zatím nezbyde nic jiného než mít s partnerem styk každý druhý den🙂

aksile20
autor
24. led 2014

@aksile20
saminomimino a svija : Doopravdy si srandu nedělám.. jenom sem se překlikla.. myslela jsem rok a půl..

Jinak ostatním děkuji za rady 🙂

natulisek
30. led 2014

já jsem se dočetla o kontryhelovém čaji takže ho lemcám jak o život sm tam si vemu kyselinu listovou no co jsem se dočetla tak některé slečny byly těhotné do 2 měsíců po pití kontryhelového čaje, nejen že je na podporu těhotenství ale dává dohromady dělohu, pomáhá k růstu sliznize a napravuje měsíčky 🙂 mrkni na googlu 🙂 jde sehnat v lékárně za 40,-

natulisek
30. led 2014

Slečna tam píše rok a půl né měsíc a půl a nechápu proč by si měla dělat srandu 😕
Já jsem jedna ze slečen kdy vůbec netuší kdy ovulaci mám nebo jak si ji mám vypočítat, měsíčky mám hoodně nepravidelný proto taky ten kontryhel. 😀

sabinkamiska
2. únor 2014

i ja jsem cetla rok a pul.-) my jsme na tom stejne my se snažíme skoro 2roky me je 23let sice synka uz mam ale chtěla bych další .-) ale nevzdavam to....utratila sem vic za testy nez za sebe docela mazec😀D

wendy_
2. únor 2014

@natulisek slecna nejdriv psala mesic a pul a pak to opravila pozdeji na rok a pul, proto ty predesle reakce.

@aksile20 pokud to je jiz rok a pul snazeni a bez uspechu,tak uz je nacase zajit na nejake vysetreni. Nemam s tim zkusenosti,ale gynekolog urcite poradi. Moje kamaradka to zacala resit jiz po pul roku neuspesneho snazeni. Ale u ni bylo jasne,ze vse neni ok, kdyz mela cyklus dvakrat tak dlouhy,nez ma byt.

natulisek
9. únor 2014

@wendy_ : jojo pak mi to došlo 😀

luciasekl
18. únor 2014

rok a půl je docela dlouho,ale jsi ještě mladá..já teď piju kontryhle a beru listovku..

peetul
26. únor 2014

Také bych zašla k lékaři, je tu od toho aby tyto problémy řešil. Já tam byla po půl roce nezdaru. A ještě, že tak brzo, nakonec se nám to snažení protáhlo na děsných 5 let.

hastr
26. bře 2015

@aksile20 ahoj, viem že takéto problémy bývajú aj z prekliatia nejakou blízkou osobou, nemusí to byť vôbec tvoj prípad, ale ak máte s partnerom takýto problém, určite si pozrite pani Lauru. tá pomohla aj mne aj mnohým iným ľudom, má neskutočný dar a väčšinou až ked lekári nepomôžu, pani Laura pomôže...www.liecitelka-laura.sk

romelia
10. kvě 2015

Chtěla jsem se zeptat myslíte, že může mit vliv na spermie když partner bere léky na alergii zodac?

jancisek81
25. kvě 2015

Ahoj, mám za sebou šest potratů v časném těhotenství, nám hodně pomohla Malinová směs od dědka kořenáře, bylinkami vyčistit dělohu, cvičení metody paní Mojžíšové a přesné určení ovulace. Nepříjemné vyšetření,ale užitečné. Určitě na hematologii vyšetření trombofilních stavů ,u nás máme oba ,také je dobré imunologické vyšetření u paní doktorky Ulčové v Plzni, je jediná v celé ČR,kdo je i porodník, imunoložka. Každopádně spermiogram. Kyselinu listovou v aktivní formě folátu ,tři měsíce předem .A po sexu na čtvrt hodinky zadek nahoru !Pak už jen držet palce. Čekáme druhou holčičku po pěti letech snažení. Na Kristýnku jsme čekali osm let ,takže je vymodlená .Základem je partner, který to nevzdá a nehledá chybu jen v ženě.