Kolik je podle vás ovulačních dnů v měsíci?

janis
20. dub 2006

Nevím jestli už toto téma zde někdo nenaťukl, ale přesto se zeptám. Holky kolik je podle Vás ovulačních dnů v měsíci? 3 nebo 1? Už dva dny se přu s kamarádkou na toto téma a nemůžeme se shodnout. A jak se dá ovulace vypočítat?
S manželem se pokoušíme o miminko a už jsme vyzkoušeli veškeré výpočty ale zatím se nedaří. Proto však toto téma neotvírám, jen bych chtěla vědět kde je pravda, ať nežiju v omylu. Plodné dny jsou podle mého doktora 11. - 14. den od začátku menstruace, ale kamarádka mi říká něco jiného a dále se plodný den taky se dá zjistit měřením teplot, to jsem však také zkoušela a teplota, kterou jsem naměřila nebyla vždy shodná s mým výpočtem(jestli mi rozumíte).
Budu ráda, když se se mnou podělíte o Vaši zkušenost.

kkamca
3. čer 2009

dadous..taky přeju hodně štěstí a hlavně pevné nervy..ty budete hodně potřebovat 😀

kualalik
3. čer 2009

dadous, ty děláš, jako bys byla nějakej starej kmet či co 😀 😀 😀
Já mám po dvou laparkách a asi budu muset znovu... 😒
Zarůstám a zarůstám,mám to uvnitř jak v pralese 😀

dadous
3. čer 2009

to musíte občas prošťouchnout 😀 😀
kkamca díky moc 😉

kkamca
3. čer 2009

když se pak měří jen ta bazalní tepl.tak to se má jít na styk kdy?když vystoupí hodně?abych věděla.. 😀 😀

kkamca
3. čer 2009

kualalik..jak si prožívala laparky? 😕

kualalik
3. čer 2009

kkamca, když ti BT klesne tak na to vlítněte.. druhý den po ovulaci by zase měla teplota vylítnout nahoru 😉
Jináč jednu laparku mi dělali v 17 letech, další ve 22 a další mě čeká asi v mých 28... snášela jsem to hodně blbě,ani ne tak psychicky,ale spíš zdravotně... 😒

dadous
3. čer 2009

tak tomuhle jsem nikdy nerozuměla 😅 na mě moc složity 😀

kualalik
3. čer 2009

taky jsem o tom neměla ani šajnu,ale kamarádka mě zasvětila a opravdu to tak je.. já mívám ovulku až hoooodně pozdě... jak kdy... dělá si co chce potvora 😀

kkamca
3. čer 2009

to je na mě taky moc složité 😀
Katko se mi tam nedaří registrovat

dadous
3. čer 2009

kkamco si z toho nic nedělej, mě by to taky určitě nešlo 😀

kkamca
3. čer 2009

ty vado to sem z toho jelen..a nebo sem spíš pořádný kopyto 😀 😀

kualalik
3. čer 2009

kkamco, tak to nech na zítra 😀 😀 třeba to bude lepší 😉

kkamca
3. čer 2009

no nevim mi to pořád píše at se registruju a když zadám regisrace tak se mi ukážou nějaký "ukázkový"grafy 😕 🙄

kkamca
3. čer 2009

a jelikož se blíží 22.h tak půjdu..mimochodem sem si tam zkoušela vypočítat plodný dny..a dle toho jsem je dávno projela..to je dobrý no 😒

kkamca
3. čer 2009

prej 25.5 by měli začít plodný dny..divný..a to sem v pondělí..to minulý byla u mudr a ten mi řek at to zkoušíme od pátku--minulýho---a dle toho toho jech výpočtu jsme měli začít dříve 😠

dadous
3. čer 2009

dyt říkam že ultrazvuk je nejpřesnější 😀 😀 😀

kkamca
3. čer 2009

holky loučím se jdu do hajan

dadous
3. čer 2009

dobrou všem 😉 😔

kualalik
3. čer 2009

jojo,já jdu taky na ultrazvuk v pondělí, budu zrovna 17DC,tak se uvidí 😉

kkamca,dobrou noc 😵

dadous
3. čer 2009

od ty doby co mi ji dr potvrdil už poznam kdy ji mam, dřív jsem houby věděla o co jde , ale ted už vím že je to ovu 😀 😀

kualalik
3. čer 2009

dadous, já mám křeče relativně celej cyklus, nějakej hlen či něco na ten způsob mám až ke konci cyklu 😀 mám v tom bordel 😀

dadous
3. čer 2009

no jo kuli maš to zarostly tak se nediv 😅 😀 doktoři to vyčistěj a pak to pujde samo 🙂

kualalik
3. čer 2009

jojo,mám to zarostlý 😀 😀 😀 😀
Kdy vyrazíme na to kafe? 😀 Jsme se domlouvaly někdy před rokem ne? 😀 😀

dadous
3. čer 2009

jsem zapoměla 😅 no mě je to celkem jedno, ja mam ted přes tyden odpo volno pže dadouš je pryč takže zavelíš a jedu 😉

kualalik
3. čer 2009

ty jo, já hnípu v práci do pěti až do šesti teď... ale já se nějak urvu a když tak to naplánuju včas předem a dám ti vědět 😉 si tě tady najdu 😎 😀

dadous
3. čer 2009

ok budu čekat 😉 tak zatím čus 🙂 ty jo ale maš pamatovaka 😀

kualalik
3. čer 2009

dadous, mám pořádnej harddisk 😀 😀 😀
zatím zdárec 😵

kkamca
4. čer 2009

Dobré ráno

majdalena
21. zář 2009

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit s ovu testikem? Rada bych se zeptala, jak vypada opravdu pozitivni ovu testik. Jsem z toho celkem zmatena. Ten muj (fotecka v albu) vypadal velmi pozitivne, ale obe ty carecky nebyly uplne tmave, spis obe stejny odstin... tak nevim

capricorn
26. srp 2010

Holk chci se zeptat, kolik je normální BT?? Já jsem si teď 2měsíce po porodu měřila a měla jsem 37,2! 😕 Je možné abych měla ovulaci i když plně kojím?