Komu se podařilo otěhotnět po 1. menstruaci od potratu?

zirafik
13. led 2008

Ahojík!!! Holky, hlodá ve mně červík... .A tak se chci zeptat těch zkušenějších.... 😉
Lékaři se v odpovědi na to, kdy se začít snažit po potratu dosti rozcházejí.... někdo říká po 1. MS, někdo po 3.MS, jiný po půl roce.... A CO VY???
Jsou tu takové, kterým se to povedlo hned a je vše OK?
Nechce se mi tak dlouho čekat, ale zároveň se bojím, aby se vše neopakovalo....

irenan
13. led 2008

Ja jsem slysela od doktorky nejdriv po pul roce, az se vse zahoji a vrati do normalu. Ale je to vlastne podobny jako po porodu a taky uz jsem slysela o zenskych ktery otehotneli prakticky hned po porodu-po sestinedeli. Podle me je ale lepsi fakt pockat aspon toho pul roku, aby bylo vse v poradku, zbytecne neriskovat, protoze kazdej potrat je hroznej a me se to stalo jednou v zivote a nechtela v zadnem pripade aby se to opakovalo. Ja jsem potratila v 16-tem tydnu a bylo to sileny, a taky mi dost dlouho trvalo nez jsem se z toho dostala, jak po zdravotni strance tak po psychicke a pak jsme do toho prastili presne po pul roce, a doktorka mi i rikala, "No to je docela brzo".

mandulka
14. led 2008

Zirafik,známá otěhotněla už další měsíc po potratu.
Lékaři jí řekli,že u někoho to po potratu/porodu jde "jak když přihnojíš".Já sama nevím jestli bych do toho(nedej bože)šla takhle rychle.Asi záleží na tom ,jak se pak žena cítí.
Ale zas ta krása,když to pak vyjde.. 😉

pavlina05
15. led 2008

zirafik já jsem otěhotněla po druhé MS. A znám další holky, které to mají stejně.
Držím pěsti ať se co nejdříve zadaří. Je to ten nejlepší lék na bolístku.

chrisula
20. led 2013

@zirafik ja otehotnela hned dalsi mesic...

terrytess
21. led 2013

no, já jsem necelé 3 týdny po revizi...chtěla jsem počkat 1-2 MS ale manžel si ted párkrát nedal pozor 😅 ale tak doufám, že z toho nic nebude, je vážně brzo 🙂 i když byl by to asi nejlepší lék na tu bolest,ale zase chci, aby už tentokrát bylo vše v pořádku 😉

chrisula
21. led 2013

@terrytess
rika se ,ze po potratu to je jako kdyz pohnojis,dej mi pak vedet,ja take potratila minuly tyden,tak pak budeme zkouset hned

terrytess
21. led 2013

🙂 já bych počkala tu jednu Ms a pak na to hopnout 😉 už mám doma chlapečka 2,5 roku a chci aby byli od sebe co nejméně. Chtěla jsem 2-3 roky,ale to už ted bohužel nestíhám, tak snad se zadaří brzo 🙂 CHRISULA budu Ti držet palce 😉 ....vlastně, nám oboum 😉

chrisula
22. led 2013

@terrytess děkuji drziim takee

terrytess
2. únor 2013

Ahoj holky, je možné, že 4 týdny po revizi je slabě pozitivní těhotenský test?? Asi je, že jo? 😀 ještě mám v sobě zbytky hCG..?? 😕

terrytess
2. únor 2013

Tak nakonec to asi byly zbytky hCG...dneska jsem to dostala-přesně 28 dní od revize. Takže pak už vesele začneme 🙂

terrytess
11. únor 2013

No...tak uvidíme, jak to dopadne...pozor si nedáváme a necháváme tomu volnej průběh 😉

aronek
11. únor 2013

Ahoj, bohužel se mně toto téma týká a to hned dvakrát. Poprvé jsem otěhotněla po první MS po revizi a podruhé ještě v šestinedeli po revizi. Nečekala jsem nikdy a mám dva zdravé kluky. 😉

terrytess
13. únor 2013

Tak to je pro mě pozitivní zpráva 😉 tak uvidíme, jak nám to vyjde. V pondělí jdu na kontrolu po šestinedělí, tak uvidíme, co mi řekne doktorka,ale jak řikam, pozor už si nedáváme 😀

terrytess
20. únor 2013

Tak na kontrole dobrý...a doktorka doporučila ty 3 měsíce...sice jsem jí to odkejvala,ale už zaděláváme 😅 a co vy, holky?? Je tu nějak mrtvo!!! 😉

monkapa
25. únor 2013

Ahoj holky,tak mě se podařilo otěhotnět hned po prvni ms,ale opet nastalo to co po prvním otěhotnění,tak jsem musela v 7týdnu na revizi ☹ .V němocnici mi řekla doktorka,že si myslí,že to bylo moc brzo...Tak snad vy budete mít víc štěstí 🙂

terrytess
25. únor 2013

@monkapa To mě moc mrzí ☹ snad se brzo zadaří a už bude vše v pořádku 😉 no, musí to být hrozný, nedokážu si představit, že se nám to povede a pak se to stane znovu 😢 přeju hodně sil a hodně štěstí!!!!!!

terrytess
26. únor 2013

HOLKY? kde jste????????? ☹

terrytess
2. bře 2013

@chrisula Tak jak jsi na tom??? 🙂

chrisula
2. bře 2013

@terrytess no zrovna ma ovulaci podle ovulačnich testu,tak se budeme tulinkovat,co ty???? 😉

terrytess
2. bře 2013

Já měla ráno krásně silný // 😀 tak doufám, že teď už bude všechno v pořádku 😉 takže se podařilo po 1. menstruaci po potratu 😉

chrisula
2. dub 2013

@terrytess pak mi napis,zda jsi v tom 🙂

terrytess
3. dub 2013

@chrisula Jsem v 9 týdnu 😉

chrisula
3. dub 2013

@terrytess gratuluji ti mooooooooooooooc a opatruj se,dam ti take pak vedet 🙂

terrytess
10. srp 2013

@chrisula ahoj, tak jak se máš? Jak to s tebou vypadá? 😉 já už jsem ve 28 tt utíká to jak blázen.... 😀

chrisula
14. srp 2013

ahooj,byla jsem mimodelozne tehotna ☹ zrovna mi zkoncilo 6 tinedelii.uz nemuzu mit prirozene deti,jen umele ☹ a co ty ,jak se mas? 🙂

chrisula
12. zář 2013

@terrytess jak se vede?ja chci zkusit ivf,snad se to povede a nepotratim....

lili1986
17. zář 2013

Me a uz mam rocni dceru🙂

vojanda00
18. zář 2013

Ahojky,já mám po 2.MS a začínáme se znovu snažit 🙂 ....V nemocnici po revizi mi řekli po 2.MS,moje lékařka po půl roce.Každý lékař to vidí jinak,ale myslím,že záleží hlavně na tobě....Jak se cítíš atd....🙂 Držím palečky ať to výjde 🙂

zhortova
24. zář 2013

Ahoj holky, člověka aspoň povzbudí něco pozitivnějšího. Ja jsem bohužel potratila v 18.týdnu a mám teprve týden po revizi. Psychika silně pracuje, i když se člověk snaží myslet pozitivně. Příští týden bych měla znát výsledky hystologie, tak jsem sama zvědavá, zda se najde příčina, proč tomu tak bylo. Ale člověka drží nad vodou to, že se většině z vás podařilo docela brzy po potratu otěhotnět a máte už zdravá mimča. Přeci jen další těhotenství by mohlo být něčím pozitivním. Je mi 32let, děti zatím nemáme...tak se člověk občas bojí, zda to vůbec ještě přirozeně půjde. Nicméně po 14ti letém užívání antikoncepce se nám podařilo otěhotnět hned 2 měsíc po vysazení...tak neházejme flintu do žita 😉 .

zhortova
25. zář 2013

@vojanda00 Ahoječky, přišla jsem do diskuze později, ale ráda budu v kontaktu. Jak to s Tebou vypadá? Už se zadařilo, nebo zatím pomaloučku startujete znovu? Já jsem potratila v 18.týdnu, zatím čekám na výsledky, kde se snad dozvím, co se stalo. Ty budu mít až příští týden. Strašně jsem zvědavá, jak se Ti daří a jak to zvládáte? Já jsem psychicky ještě nahlodaná, i když mám super manžela a rodinu, ale je to prostě v Tobě. Zatím mě nahlodává červík, co u mě bylo špatně. Budu ráda, když dáš vědět, jak na tom jste. U mě to bylo 1.těhu v 32letech....