• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kontryhel. Jaké jsou vaše zkušenosti?

14. června 2017 
kapky kontryhel, už je to i v kapkách.
23. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to ani nevim.........myslim ze je to jedno...ale budou asi drazsi nez caj ze??????
23. únor 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to máš pravdu, já chci teprve čaj začít pít.
:slight_smile:
23. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo skus ten caj,fakt se da pit,me chutna........
23. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si ho dám zítra hned k snídani , jinak děkuji a doufám, že uvidím nějaké změny :slight_smile:
23. únor 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vrátila z Kauflandu z lékárny,ale kontryhel nemají....takže zítra pokus č. 2 až půjdu z práce....Holky a jak dlouho se snažíte o mimi....koukala jsem ke katrince do albíčka,tak ta snad okolo 2 let....a jak ostatní??
My jak jsem psala tak nějak od října a už jsem mírně nervozní..... :frowning2:
23. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,nedalo mi se sem nepodívat.díky kontryhelu jsem otěhotněla..... :wink:
24. únor 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takže, když to chci po 3 měsících pití vzdát, tak to je asi hloupost... :confounded: Za jak dlouho se podařilo? :wink:
24. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jani- já jsem snažilkou od tohodle měsíce, respektive před 2 dny mi skončila MS taže skoušíme, hrozně se na mimi těším tak mám strach že to nepůjde. Ale kontryhelový čaj piju první měsíc a hrozně mi pomohl v MS co se týče silnosti a délky. JInak ji mám na den přesnou. Jinak užívám Calibrum baby plan. Pokud by měl někdo ještě další tipy co pomáhá k otěhotnění tak prosím napište. :wink:
24. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já jsem začala pít kontryhel včera, mám teda ten porcovaný a piju půl litru denně, sice tam je napsané, že se může i dvakrát, ale nechci to přehánět, jinak ještě užívám Femigard a kys. listovou
25. únor 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
renik, prý pomáhá chilli. Podívej se na iskuzi chilli, tam jsou dobré nápady které pomohly druhým.
25. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili- děkuju za radu :slight_smile:
25. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já kombinovala kontryhel s femigardem, jsem po mimoděložním těhotenství, druhý vejcovod nic moc a v pondělí jdeme rodit. Takže určitě nic nevzdávat. :wink:
25. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
halpa: Ahojky a nevíš jestli se může užívat femigard s calibrum baby plan zároveň a plus ještě s kontryhelovým čajem? A jak dlouho jsi kontryhelový čaj pila? Myslím jako v měsíci. Já ho zatím piju první měsíc hlavně kvůli MS a pomohl mi, ale někde jsem četla že se nesmí pít celý měsíc v kuse jen v období před MS a během ní
25. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pila kontryhel jen do ovulace a femigard bez přestávky. Kromě toho jsem pojídala listovku (tu já musela i před snažením), takže si myslím, že ten baby plan ničemu nevadí. :wink:
25. únor 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohu se zeptat co je ten femigard a na co se používá. Já beru listovku někdy a baby plan, kolik stojí. Jedu už v pondělí na uz, tak už je pozdě ho asi kupovat.
25. únor 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si femigard dneska přes internet objednala tak uvidím kdy přijde

Ili: je o něm napsané že upravuje MS, co se týče pravidelnosti, bolesti, podporuje ovu, je na různé záněty, cysty jak na vaječnících tak v prsech.... a kromě toho že podporuje otěhotnění

To jsem všechno zjistila až dneska když tady napsala Halpa :slight_smile: čímš jí moc děkuji za radu, předtím jsem o femigardu nevěděla nic.Ale tak mě zlákal že jsem si ho objednala. Je čistě na bylinkové bázi.

Objednala jsem rovnou dva i pro mou sestru, chudák se snaží už přes rok , byli i na umělém ale nic a navíc má prý špatné vajíčka, k tomu cukrovku- no kéž by jí to pomohlo. :slight_smile:
25. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pila kontryhel každý den celý měsíc a než jsem otěhotněla trvalo dva-tři měsíce.
25. únor 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvi a nedělalo ti to žádné problémy? třeba s MS nebo tak.
25. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho pila do ovulky jen proto, že jsem o něm četla, že pak působí na stahy dělohy a mohl by případně nějak ohrozit zavrtávání vajíčka (už to nevím přesně). V kombinaci s femigardem mi omezil problémy s premenstruačním syndromem a asi i pomohl k těhotenství - brala jsem je asi 5 měsíců, než jsem otěhotněla. Jinak nám to trvalo 10 měsíců.

Jo a femigard je k dostání jen na netu a mě na něm právě taky zaujalo, že jde čistě o bylinky. I když některým holkám i ty bylinky rozhodily cyklus. Vesměs ale působí pozitivně. :wink:
25. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahok holky Halpa, může se tě zeptat: takže kontryhel můžu pít od menstruace po ovulaci.Moc dík za odpověď :slight_smile:
26. únor 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak vám chutná ten kontr.čaj, mě teda moc ne, myslíte, že bych to zkazila, kdybych si tam přidala lžičku medu? :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
polesuvka - jo, já pila kontryhel od končící menstruace do ovulace.

zdenule - myslím, že lžičkou medu nic nezkazíš. :wink:
26. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u mě kontryhel moc pozitivní....sliznice jako peřina. :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já piju taky s medem, je to i lepší, med je zdravý. Dávám si tam i různé byliny k tomu, třeba mateřídoušku, je o dost chutnější. Ale je pravda, nyní jsem si koupila poprvé, jelikož už několik let si ho sbírám sama a je to velký rozdíl. Jak chuťově , tak i barva. Ten kupný chutná jak seno.Letos si nasbírám víc.
Já ho piju třeba 2 měsíce v kuse, pak přestávka a za půl roku zas. Hlavně po operaci a hojila jsem se super.
Je na ženské probémy nejlepší. :wink:
26. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomohl Vám kontryhel i s ovulací?Já si totiž měřím BT u mě asi ještě není. A co se týká chuti, já jsem spokojená, celkem mi chutná. Můžete mi na to prosím odepsat. Moc dík
26. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ovolaci samozřejmě, že ano. A co se týče sliznice, taky jsem měla 10mm, takže opravdu je výborný.2x denně se nemusíte bát klidně celý měsíc v kuse.
26. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ili5 moc dík, za jak dlouho se ti to spravilo? :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho piju několik let, menzes mám přesně 28den na hodinu. Trpím na cysty, tak to piju. Cysty jsou ale furt, bolesti menší. Cysty a endometrioza prostě bylyna nestačí. Po operaci jsem rychle fit, hojí se dobře.
Před odběrem vajuch jsem taky pila dost a měla jsem 10krásných vajuch. :wink:
26. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám zkušenost s kontryhelem a maliníkem velmi dobrou, pila sem je asi před 2 měsíci dohromady a potom mě doktorka na ultrazvuku řekla že mám krásnou vysokou sliznici a folikul 19 mm. Ale menstruace tomu vůbec neodpovídá, spíš mám 1.den špinění, druhej den slabý krvácení a třetí už zas jen špinění. Dala bych všechno za 7denní silný menzes který sem měla před potratem :unamused: ... My se s přítelem od potratu snažíme těhotnět už 2 roky a několik měsíců ale zatím neúspěšně :frowning2:
28. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek