• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kontryhelový čaj. Kdy ho mám pít a na co přesně je?

15. prosince 2016 
Ahoj, měla jsem to stejně jako jutu07 ... rok a pul snažení, nepravidelná MS po HA. Jeden cyklus kontryhel a hned //. :slight_smile:
17. čer 2016 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
upravuje cyklus, krom čaje můžu ještě doporučit kapky Gynex
17. čer 2016 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: zacala jsem ho pit uz pred ms a asi to byla chyba...nevim zda je to kvuli caji ale takove bolesti jsem snad nikdy nemela .. Myslela jsem ze to pomaha i proti bostem...u me to ma asi opacny ucinek ..piju cajik 2 x denne a ms se mi opozdila o 5 dnu..tak doufam ze pomuze k miminku :slight_smile:
4. črc 2016 v 08:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moninak udělej mu nějakou jinou bylinu co mu neuškodí, placebo efekt je někdy i víc :grinning:
29. zář 2016 v 07:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak snažíme se již 4 měsíc a nic takže začínám s kontryhelem také a jsem zvědavá jaké se dostaví výsledky, trochu nepravidelnou a slabou ms mám poslední 2měsíce
29. zář 2016 v 07:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem začala užívat kontryhel minulý měsíc ale asi jen 4x a teď každý den ale už se dostavil výsledek, tahle MS je o dost lepší než ty bývalo poslední 4 měsíce, měla jsem to málo a nepravidelně. Tak doufám že napomůže i k miminku :grinning: :sunglasses:
3. říj 2016 v 08:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja ho pila 3měsice,a vysledek žadny,tak jsem ho přestala pít,naopak MSbyla ještě horší
3. říj 2016 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se zeptat? :slight_smile: ms mam dostat cca za 6 dní a dnes jsem si koupila kontryhelovy čaj, můžu ho začít pít už dnes nebo mam počkat ? ja se ptám jen z důvodu kdybych byla těhotná jestli to může ublížit nebo ne :slight_smile: děkuji za odpověď
15. pro 2016 ve 14:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se zeptat? :slight_smile: ms mam dostat cca za 6 dní a dnes jsem si koupila kontryhelovy čaj, můžu ho začít pít už dnes nebo mam počkat ? ja se ptám jen z důvodu kdybych byla těhotná jestli to může ublížit nebo ne :slight_smile: děkuji za odpověď
15. pro 2016 ve 14:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baskooskavy určite počkať na 1. deň, ale ublížiť to nemůže tiež, takže ak nechcete čakať, tak začnite, ale je to zbytočné..
15. pro 2016 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek