Kontryhelový čaj. Kdy ho mám pít a na co přesně je?

amona
27. bře 2012

Holky, v které části cyklu začít pít kontryhelový čaj a na co přesně je? Může pomoci otěhotnět? Díky

cukricek123
17. čer 2016

Ahoj, měla jsem to stejně jako jutu07 ... rok a pul snažení, nepravidelná MS po HA. Jeden cyklus kontryhel a hned //. 🙂

kockopes2724
17. čer 2016

upravuje cyklus, krom čaje můžu ještě doporučit kapky Gynex

kamileska
4. črc 2016

Ahoj 🙂 zacala jsem ho pit uz pred ms a asi to byla chyba...nevim zda je to kvuli caji ale takove bolesti jsem snad nikdy nemela .. Myslela jsem ze to pomaha i proti bostem...u me to ma asi opacny ucinek ..piju cajik 2 x denne a ms se mi opozdila o 5 dnu..tak doufam ze pomuze k miminku 🙂

zuuzzkkaaa
29. zář 2016

@moninak udělej mu nějakou jinou bylinu co mu neuškodí, placebo efekt je někdy i víc 😀

zuuzzkkaaa
29. zář 2016

Jinak snažíme se již 4 měsíc a nic takže začínám s kontryhelem také a jsem zvědavá jaké se dostaví výsledky, trochu nepravidelnou a slabou ms mám poslední 2měsíce

zuuzzkkaaa
3. říj 2016

Tak jsem začala užívat kontryhel minulý měsíc ale asi jen 4x a teď každý den ale už se dostavil výsledek, tahle MS je o dost lepší než ty bývalo poslední 4 měsíce, měla jsem to málo a nepravidelně. Tak doufám že napomůže i k miminku 😀 😎

hancamiki
3. říj 2016

ja ho pila 3měsice,a vysledek žadny,tak jsem ho přestala pít,naopak MSbyla ještě horší

baskooskavy
15. pro 2016

Ahoj holky, můžu se zeptat? 🙂 ms mam dostat cca za 6 dní a dnes jsem si koupila kontryhelovy čaj, můžu ho začít pít už dnes nebo mam počkat ? ja se ptám jen z důvodu kdybych byla těhotná jestli to může ublížit nebo ne 🙂 děkuji za odpověď

baskooskavy
15. pro 2016

Ahoj holky, můžu se zeptat? 🙂 ms mam dostat cca za 6 dní a dnes jsem si koupila kontryhelovy čaj, můžu ho začít pít už dnes nebo mam počkat ? ja se ptám jen z důvodu kdybych byla těhotná jestli to může ublížit nebo ne 🙂 děkuji za odpověď

kaccistar
15. pro 2016

@baskooskavy určite počkať na 1. deň, ale ublížiť to nemůže tiež, takže ak nechcete čakať, tak začnite, ale je to zbytočné..

lobella
29. led 2018

Ahoj, ja piju 1xdenne pul litru rano, ted zacnu treti mesic... Za me zadny ucinek, snazime se o mimco a nic, ms mi prijde posledbi dva cykly o hodne bolestivejsi a slabsi... Tak nevim

nada1985
25. čer 2018

je tu někdo

luciedurcakova121
28. led 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.
Koupila jsem si Kontryhelovy čaj, nevím kdy pít když mi tento měsíc MS nedorazila. Děkuji za odpověď