• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení při ovulaci. Víte o tom něco?

6. srpna 2016 
@beandy @vlajka1 holky děkuji za odpověď
5. čer 2014 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
k tomuto tématu jsem našla zajímavý článek:
http://www.rodicka.cz/ovulacni-krvaceni/
28. črc 2014 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No to tak procitam a moc tomu nerozumím.... je možné že bych tu ovulaci měla dvakrát za cyklus?
Od 10.-15. byla MS a 17. jsme měli nechraneny styk, no a další den se obevilo spineni a slabé krvaceni a trvalo tři dny.... a počítala jsem priblizne dny ovulace a to bylo od 20.-25. Ty dny jsem si dělala testy a každým dnem silila i druhá carka...24. byla stejná jako kontrolní takže ovu byla druhý den....no tak teď mi věra hlavou co pak to krvácení?? Že by jen tak?
26. srp 2014 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ptřebovala bych poradit, nikdy jsem na sobě ovulační období nijak nepozorovala a tak jsem se chtěla zeptat je-li možné mít ovulku den po ms ? Den po jsme se s přítelem pousili o mimi a já po tom zakrvácela, snažíme se už skoro rok ale kromě mého prvního potr... před rokem :frowning2: se nám zatím nic jiné nepodařilo, krom toho jsem ještě půl roku po zákroku neměla ms, teď už jí mám zase pravidelnou a rozhodli jsme se o další pokusy. Někdo říka že opldněni hned po ms je velmi nepravděpodoné ale spousty mích kamarádek přišli do jiného stavu právě tak :slight_smile: Jinak náladová jsem a v podbíšku mě pobolívá což by možná nazačovalo ovulku,neboť mě ani při ms bříško moc nebolí proto se divím že po ní ano. Předem děkuji za odpověď
22. lis 2014 v 16:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak se pridavam k vam hledala jsem na netu co je to ovulacni krize a nasla jsem to az na konikovi.....
Vcera to bylo 14dc a ja jsem zacala krvacet ,zasla jsem k doktorce a ona mi rekla ze je to ovulacni krize ,ze na to mame s manzelem skocit :relaxed: ale kdyz mate bolesti a krvacite tak se vam do toho nechce. Ach jo ja se toho mimca nikdy nedockam furt mam nejake problemy. Doufam ze to nebudu mit kazdy mesic . A jak tomate vy holky myvate to kazdy mesic ?
14. dub 2015 v 09:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinecka28 Taky jsem měla když jsme se pokoušeli o druhé, tak jsme snažení ten měsíc vynechali. Další měsíc byla ovulace bez krvácení a normálně jsem otěhotněla.
14. dub 2015 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak doufejme ze pristi mesic to nebude jako tento. Nebo to mam docela hodne silne a je to hodne neprijemne.
14. dub 2015 v 10:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, minuly měsíc menstruace na den přesně v polovině asi slabé ovulačni krvácení(teplotu jsem nemerila) a teď uz mam 8 dni zpoždění...ale nevolno mi není, ani me nic nebolí...nevím jestli dělat další test, nechci dělat paniku doma:smiley:
19. dub 2015 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, trochu to tu obnovím, chtěla bych se zeptat vás, které máte zkušenosti z krvácením při ovulaci: to krvácení (špinění) začne před ovu a uvolnění vajíčka je jakési vyvrcholení nebo začne uvolněním vajíčka nebo dokonce až po?
15. lis 2015 v 09:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (14. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@martulka6188 Ahoj, krvácení se objeví, až když folikul praskne, takže vlastně už při probíhající ovulaci :slight_smile:
17. lis 2015 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jsem tu nova amam problem uz asi 4 den se spinim a dnes se mi obevilo sram cervene svetle skvrny na spodnim pradle a o te dobi nic rano se mi to obevilo a asi po 1 hodine zmizlo a jen slabe se spinim je to takova uplne svetlo bezova barva nevite co to muze bej?dekuji za radi a odpovedi :slight_smile:
19. únor ve 20:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jelikož jsem tady nová, tak tuhle konverzaci obnovím. Mám nejspíš stejný problém. Pět dní před ovulací ( hned po MS) jsme s přítelem na to skočili. Poslední sex byl v sobotu. V sobotu večer se mi udělalo takže nechutně zle, že jsem musela odejít z práce( noční) . V neděli byl ovulační den. Probudila jsem se odpoledne, protože jsem celou noc nemohla usnout jak mě bolelo břicho, občas jsem letěla zvracet. V neděli jsem začala lehce spinit. V pondělí to ale změnilo obrátky a myslela jsem, že to je poslední den v mém životě, jak mě bylo blbě. Silně jsem krvácela. Šla jsem na gyndu,aby mi řekl proč se to děje. Jenže mi nic neřekl, dal mi injekci do zadku proti bolesti a další na zastavení krvácení. Po injekci jsem stejně krvácela. Už asi pátý den nekrvácím, nešpiním, jen mě bolí břicho takovým stylem,že se vůbec pohnu a dnes mám takový lehce průhledný hlen. Takže otázka na tělo... Když jsme měli sex před ovulací, je možné, že by to spermie stihly a oplodnily vajíčko? Snažíme se asi dobrej rok a půl o mimčo a jaksi to nevychází... Děkuji za odpovědi :slight_smile:
6. srp v 16:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek