• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení při ovulaci. Víte o tom něco?

10. září 2017 
@beandy @vlajka1 holky děkuji za odpověď
5. čer 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomuto tématu jsem našla zajímavý článek:
http://www.rodicka.cz/ovulacni-krvaceni/
28. črc 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to tak procitam a moc tomu nerozumím.... je možné že bych tu ovulaci měla dvakrát za cyklus?
Od 10.-15. byla MS a 17. jsme měli nechraneny styk, no a další den se obevilo spineni a slabé krvaceni a trvalo tři dny.... a počítala jsem priblizne dny ovulace a to bylo od 20.-25. Ty dny jsem si dělala testy a každým dnem silila i druhá carka...24. byla stejná jako kontrolní takže ovu byla druhý den....no tak teď mi věra hlavou co pak to krvácení?? Že by jen tak?
26. srp 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, ptřebovala bych poradit, nikdy jsem na sobě ovulační období nijak nepozorovala a tak jsem se chtěla zeptat je-li možné mít ovulku den po ms ? Den po jsme se s přítelem pousili o mimi a já po tom zakrvácela, snažíme se už skoro rok ale kromě mého prvního potr... před rokem :frowning2: se nám zatím nic jiné nepodařilo, krom toho jsem ještě půl roku po zákroku neměla ms, teď už jí mám zase pravidelnou a rozhodli jsme se o další pokusy. Někdo říka že opldněni hned po ms je velmi nepravděpodoné ale spousty mích kamarádek přišli do jiného stavu právě tak :slight_smile: Jinak náladová jsem a v podbíšku mě pobolívá což by možná nazačovalo ovulku,neboť mě ani při ms bříško moc nebolí proto se divím že po ní ano. Předem děkuji za odpověď
22. lis 2014 v 16:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se pridavam k vam hledala jsem na netu co je to ovulacni krize a nasla jsem to az na konikovi.....
Vcera to bylo 14dc a ja jsem zacala krvacet ,zasla jsem k doktorce a ona mi rekla ze je to ovulacni krize ,ze na to mame s manzelem skocit :relaxed: ale kdyz mate bolesti a krvacite tak se vam do toho nechce. Ach jo ja se toho mimca nikdy nedockam furt mam nejake problemy. Doufam ze to nebudu mit kazdy mesic . A jak tomate vy holky myvate to kazdy mesic ?
14. dub 2015 v 09:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka28 Taky jsem měla když jsme se pokoušeli o druhé, tak jsme snažení ten měsíc vynechali. Další měsíc byla ovulace bez krvácení a normálně jsem otěhotněla.
14. dub 2015 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak doufejme ze pristi mesic to nebude jako tento. Nebo to mam docela hodne silne a je to hodne neprijemne.
14. dub 2015 v 10:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, minuly měsíc menstruace na den přesně v polovině asi slabé ovulačni krvácení(teplotu jsem nemerila) a teď uz mam 8 dni zpoždění...ale nevolno mi není, ani me nic nebolí...nevím jestli dělat další test, nechci dělat paniku doma:smiley:
19. dub 2015 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trochu to tu obnovím, chtěla bych se zeptat vás, které máte zkušenosti z krvácením při ovulaci: to krvácení (špinění) začne před ovu a uvolnění vajíčka je jakési vyvrcholení nebo začne uvolněním vajíčka nebo dokonce až po?
15. lis 2015 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulka6188 Ahoj, krvácení se objeví, až když folikul praskne, takže vlastně už při probíhající ovulaci :slight_smile:
17. lis 2015 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky jsem tu nova amam problem uz asi 4 den se spinim a dnes se mi obevilo sram cervene svetle skvrny na spodnim pradle a o te dobi nic rano se mi to obevilo a asi po 1 hodine zmizlo a jen slabe se spinim je to takova uplne svetlo bezova barva nevite co to muze bej?dekuji za radi a odpovedi :slight_smile:
19. únor 2016 ve 20:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jelikož jsem tady nová, tak tuhle konverzaci obnovím. Mám nejspíš stejný problém. Pět dní před ovulací ( hned po MS) jsme s přítelem na to skočili. Poslední sex byl v sobotu. V sobotu večer se mi udělalo takže nechutně zle, že jsem musela odejít z práce( noční) . V neděli byl ovulační den. Probudila jsem se odpoledne, protože jsem celou noc nemohla usnout jak mě bolelo břicho, občas jsem letěla zvracet. V neděli jsem začala lehce spinit. V pondělí to ale změnilo obrátky a myslela jsem, že to je poslední den v mém životě, jak mě bylo blbě. Silně jsem krvácela. Šla jsem na gyndu,aby mi řekl proč se to děje. Jenže mi nic neřekl, dal mi injekci do zadku proti bolesti a další na zastavení krvácení. Po injekci jsem stejně krvácela. Už asi pátý den nekrvácím, nešpiním, jen mě bolí břicho takovým stylem,že se vůbec pohnu a dnes mám takový lehce průhledný hlen. Takže otázka na tělo... Když jsme měli sex před ovulací, je možné, že by to spermie stihly a oplodnily vajíčko? Snažíme se asi dobrej rok a půl o mimčo a jaksi to nevychází... Děkuji za odpovědi :slight_smile:
6. srp 2016 v 16:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
S odpovědí je asi pozdě, ale možné to je, spermie uvnitř přežívají a čekají na vajíčko i tři dny, někde jsem četla snad týden, ale to už je podle mě moc dlouho..na vzduchu nevydrží, ale uvnitř ano.
21. led v 15:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nějak jsem bezradna a nevím co to moje tělo blázni. MS mi vam +- pravidelnou a průběh cca stejný první dva dny hodně silnou a pak už ok. No a teď poslední MS byla hoodne Slaba a jen pár dní. A teď 7 dni po konci MS jsem počítala ze by mela byt ovu. Tak jsme na to vlitli a druhém den jsem začala krvácet. A teď už to mám druhý den. Tak jako nevím. Prej mam nějaký miom a tak jestli to muze byt tim. Nebo to předtím byla ovu a teď je Az MS. Ale s takovym zpožděním.
23. led ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,chci se optat zda je tydeni krvaceni pri ovulaci normalni.8.2.jsem zacala spinit,9.2.jsem sla k doktorovi a rekl mi ze je to dost brutalni ovulace a ze folikul na leve strane je 23mm ze az praskne tak se mi ulevi,11
2.preslo spineni v krvaceni az tedy po sexu.S pritelem jsme se tulili 11 a 12.2.Porad krvacim ale uz jen malo.Je normalni krvacet takhle dlouho?nikdy pred tim se mi to nestalo,dekuji za odpoved
14. únor v 07:49  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon stava se to. Je to kvuli korm.poklesu/zmene. Nektera to ma, jina ne. Nektera jen bolest jinak nic. Folik 23mm je krasne velky takze se nedivim :slight_smile: a nasledne krvaceni muze byt prave ze uz praskl.
14. únor v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 aha no ja prave myslela ze je treba krvaceni jen 3 dny,tohle uz mi prijde dlouho a tes se pridala docela i neprijemna bolest v podbrisku,od vcera
14. únor v 08:16  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon jelikoz ani dr.neschledal nic spatne, u tak velkeho foliku ta bolest musi byt celkem hnusna :( za par dni bude konec, a jestli se snazite tak preju at dalsi ms uz neprijde :tulip:
14. únor v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 no uz aby to prestalo uz jsem z toho unavena,doma mam dva lumpiky 4 a 2roky tak si nemuzu dovolit ani se natahnout:frowning2: jojo snazime se,ted to bylo docela neprijemne pri krvaceni ale nebolelo me to az ted,dnes teda uplne sileny jde mi to i do krize:frowning2: kez by se zadarilo :slight_smile:
14. únor v 09:07  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon budu drzet palecky ! To je pekne, uz mas dve deticky. Taky planujeme tri, mame jeste 6 v mrazacku :slight_smile:
14. únor v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 jojo ja mam jeste jednu 11ti letou slecnu ale ta je ve skole:slight_smile: jinak jsem ted prisla od doktora a pry to je vazne k ovulaci a folikul uz tam neni tak ze by to melo ustat.nechtel ve me moc strachat ze pry jestli se to povedlo tak aby tam neco neudelal.ze mam testnout 20-21 a ze uvidime tak jsem zvedava.Ty mas umele oplodneni?tak to je moc dobre ze se to povedlo a budes mit jedno mimi nebo dvojcatka? Pry jich je vetsinou vic kdyz je to umele :wink:
14. únor ve 12:12  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickon umele, ano, na prvni pokus. Zavadeli jsme jen jedno embryo a cekame jednu zdravou holcicku :baby_symbol: nam primar vysvetloval proc nezavadet vic: kdyz se daji 2 a jedno bude spatne a odejde muze stahnout i to zdrave, a take jedno je mensi natlak na telo zeny a tedy vetsi sance na donosene zdrave dite a zdravou maminku :slight_smile: uz davno neplati ze cim vic zavedou tak je vetsi sance.
14. únor ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 jo to je logicke,to je moc dobre a gratuluji :slight_smile: no ja uz se nemuzu dockat pristiho tydne :wink:
14. únor ve 12:38  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon budu na tebe myslet. A kdyby to i nevyslo tak vyjde priste :slight_smile: preju vsem maminam at se podari. Darovat zivot je zazrak a dar.
14. únor ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@witchir no nejlepší odpověď, kterou hledám :wink:
17. únor v 16:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas cetla jsem Tvůj příběh s krvácením pri Ovu - zdařilo se Vam v tom květnu 2013? :slight_smile: promiň ze je to tak dávno, ale ja to taky ted zazivam, slabé krvacim 2 dny... nic příjemného. Ale na ovu testu //..
10. zář ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek