Krvácení při ovulaci. Víte o tom něco?

kacii
2. pro 2010

ahoj snazilky, mate nekdo podobny problem jako ja? myslela jsem, ze mam menstruaci kazdych 14 dni...jednu slabou, jednu normal..ale dokrorka mi po vysetreni oznamila, ze to je ovulacni krvaceni...dost me boli podbrisek, jedna strana o poznani vic, boli prsa a slabounce krvacim...trva to tri, ctyri dny...je to dost neprijemne a to by se clovek mel snazit..vlastne ani nevim kdy pri tom krvaceni je a nebo neni plodny den, kdy se snazit, kdy muze dojit k oplodneni..kdokoliv cokoliv bude vedet, bude fajn kdyz to sem pisne...dekujiiiii 🙂

janii
21. led 2011

@kacii m8m to podobně a mám strach že kvůli tomu krvácení ani neotěhotním :(

kacii
autor
21. led 2011

@janii myslim, ze urcite se to podari a prave kvuli tomu, je to dobry ukazatel, kdy mas ovulaci a ze ji mas...nam se taky podarilo a muzu aspon presne na den rict, kdy jsem ovulovala a bylo to...prekvapilo me to a neni to nic prijemneho, snazit se o miminko prave, kdyz ma clovek pocit, ze neni vsechno uplne v poradku...ale snazili jsme se a povedlo se na prvni pokus...drzim palce 😉

janii
21. led 2011

@kacii Nechci aby to vyznělo nějak blbě, ale měli jste sex i v ty dny kdy jsi slabě krvácela nebo třeba až po tom co to přestalo?? My už se snažíme 15 měsíců, ale to krvácení při ovu se objevilo porpvé v prosinci, to bylo dost, a ted v lednu jen slabě. Jinak gratuluji k těhu 🙂

kacii
autor
21. led 2011

@janii nejak jsem zhruba pocitala takze jsme se snazili dva dny kdy jsem vedela ze by asi mela byt ovu, ale pak dosel uplne jasny ukazatel a to bylo to krvaceni...jj snazili jsme se i pri krvaceni...nejak jsem si rikala, ze kdyz uz to krvaceni mam a presne vime ze zrovna ovuluju, musime toho vyuzit a rikala jsem si, ze to urcite vyjde....dekuju a preju, aby to taky vyslo... 🙂

yamdena
21. led 2011

také někdy uprostřed cyklu špiním - jen velmi slabě, nárazově a jeden dva dny..tajně doufám, že je to ovulace 😕

janii
21. led 2011

Děkuji, dám pak vědět 🙂 čekám MS za týden, ale popravdě nedělám si moc naděje, toho zklamání už bylo tolik že už s tím ani nepočítám.☹ Ty sis nějak počítala ty dny cyklu nebo tak? a test sis dělala až nepřišla MS nebo už předem?

kacii
autor
21. led 2011

@yamdena mela by byt...ja jsem volala dokrotce kvuli tomu, jestli mam prijet, protoze mi delala utz vajecniku a rikala: ano ano, uprostred cyklu, tak to je ovulace 🙂

janii
21. led 2011

@yamdena ahoj
mě se to právě nikdy nestávalo a až teď poslední 2 m. četla jsem tady v nějaké diskusi že to prý značí nějaké chybějící hormony nebo co, ale zatím to tak nechci hrotit..

janii
21. led 2011

holky, mě dr řekla že když je krvácení při ovu tak se tomu říká tzv. bouřlivá ovulace 😀

kacii
autor
21. led 2011

@janii dzim palce, aby neprisla...snazila jsem se pocitat, ale mela jsem to tak rozhazene...merila jsem bazalni teplotu, coz mi jen potvrdilo, ze je to ovulace a prave kvuli tomu krvaceni jsem volala dr. ze uz nevim, jak to pocitat a co to je...a test jsem si delala (kvuli dlouhemu cyklu) vlastne pred prichodem MS, ale byl to 28 den a testik uz byl slabounce pozitivni...ale pak jsem si to vycitala, protoze prislo slabe krvaceni a na pohotovosti me dr. vynadala, ze nesnasi tady to brzke testovani, ze jsou pak matky deptane, kdyz maji pozitivni test a prijde MS a spatne vajicko odejde s ni, ze tak by to ani nevedely...ale kdo to ma vydrzet 🙂

janii
21. led 2011

@kacii přesně, kdo to má vydržet 😀 hlavně že se udrželo a máte srdíčko, to čekáš prvního prcka?

yamdena
21. led 2011

@janii 😀 tak já jsem bouřlivá asi dost, páč jeden den se kvůli bolestem v podbřišku nemůžu ani hnout a druhý den jsem v takovém rozpoložení, že bych znásilnila i autobusáka :D

podle mé doktorky se jedná o ovulaci, ale variantou může být i zánět (u mě se neprokázal), takže pokud je to něco nového, raději bych to konzultovala s dr., pro jistotu

kacii
autor
21. led 2011

@janii mne dr. rekla, ze je to v pohode, nic o chybejicich hormonech nerikala a pak jsem cetla nekde na netu, ze zeny co to maji jsou citlivejsi, ze je to vyborne ze vi, kdy maji ovulaci, ale pri tehotenstvi pak uz to jasot neni, ze vsechno citi vic a asi jo, protoze vlastne co jsem tehotna, tak neustale slabe spinim, uz jsem mela i hematom na placente a ted mam tvrdou delohu....ale drzime se a snad budeme i dal...jj cekame prvni.... 🙂

yamdena
21. led 2011

@janii BTW nemůžeš být těhotná? tehdy se špinění také objevuje.. 😉

janii
21. led 2011

@kacii tak to jsem zvědavá, mě je 24, první těhu jsem měla když mi bylo 20/21 a těhu bylo z počátku bez problému ale ten konec to byla katastrofa - 2 měs. na udržování v nemocnici, nateklé nohy, ruce, vysoký tlak... Nepřeju to nikomu, tehdy už sem počítala snad i hodiny do termínu... Malý se nakonec narodil o 11 dní dřív. A nepobolívá tě v podbřišku sem tam??? Mě zpočátku hrozně bolelo v podbřišku, dr mi řekli že to bylo proto že se zvětšovala děloha.
@yamdene nejsem byla jsem už na všelijaké testy, říkali ještě že to může být zánět na čípku, ale ten mi taky vyloučili, takže já to mám taky bouřlivé 😀

kacii
autor
22. led 2011

@janii boliva me v podbrisku...ale ne uplne na stredu, ale spis jedna strana a nekdy druha, taky mi rikali, ze je to zvetsovani delohy....nekdy mam pocit jako pri MS a vcera me trosku vylekalo, ze me jakoby bolela stydka kost...tak nahore...ale dr. mi rekla, pokud nebudete mit krece, velkou bolest, neplaste se...odpocivejte a radujte se z tehotenstvi...tak se snazim.... 😉

petula5
4. črc 2011

Ahojky,
to jsem ráda, že jsem našla tohle téma. Právě teď řeším, že zhruba uprostřed cyklu mám krvavý výtok a dneska už snad i špiním. Trvá to už asi 5 den nejdřív jsem si myslela, že je to po sexu, ale trvá to už nějak moc dlouho. Taky mě pořád divně pobolívá v podbřišku a na střídačku mě píchá nalevo a napravo. Zkusila jsem dokonce i poprvé ovulační testy a jsou už třetí den stejně slabě pozitivní. Myslíte, že to bude tím, že snad dojde ovulace? Volala jsem dneska i doktorovi, ale má dovču. V prosinci jsem měla mimoděložní, tak se už všeho nějak děsím. Díky za vaše názory.

radus2011
7. kvě 2012

Také se musím přidat s krvácením a bolestmi. Nevím přesně zdá mám OVU, protože testy jsou prozatím negativní, je na nich jen slabounká čárka, ale když tu někdo píše, že to krvácení měl dva dny před OVU, dává mi to pořád naději 🙂 Dle grafů mám mít OVU tento pátek.

zet83
15. čer 2012

Ahoj holky. Zrovna hledám na internetu todle téma a nejednou ho objevím tady na koníkovi. Jsem ráda, že tady o tom můžu taky diskutovat. Já tyhle problémy měla 5 let !! ☹ doktorka už nevěděla co to může vyvolávat, tak mě poslala pro jistotu i na laparoskopii a tam vše v pohodě. Když jsem se jí jednou zmínila, že se snažíme o prcka a zatím to nejde - po cca 5 měsících snažení, tak se koukla do kalendáře a trklo jí to. Napsala mi Ovestin. Hned následující měsíc krvácení nebylo a já otěhotněla. Doktorka říkala, že se to těhotenstvím srovná. Haaa.. přesně rok po porodu se mi problémy vrátili. Tenhle měsíc krvácím fakt docela dost. Tak už jsem tam volala a že mě vezme na vyšetření. Já jsem z toho vážně zoufalá, páč když se kouknu zpětně do kalendáře - které jsem si vedla jen kuli tomu, já ve směs jeden rok krvácela pořád. Bylo to vážně šílený. Když to třeba odeznělo , tak jsme měli sex a krvácení bylo hned zpět. Tenkrát mi MUDra řekla, že je to tím, že je to ve vnitř silně prokrvený a styk vyvolá krvácení. Vážně se bojím, jaké bude mít řešení tentokrát. Jsem ochotná už kuli tomu brát dlouhodobě léky - ale antikoncepci zatím nechci, a můžu říct , že při ní jsem to mívala vždy nejhorší. Dokonce na mě vyzkoušela 15 druhů a po pár měsících vždy byli problémy zpět, tak mi to furt měnila, měnila až jsem je vysadila uplně. Teď se rozhoduju jestli jít do druhého mimi, nebo nastoupit do práce (nechci ale po tom co nastoupim jít zase na MD, už bych zůstala u jednoho prcka). Tak prostě nevim, jestli jí řeknu léčit (a brát snad až do přechodu léky) a nebo to vyřešit razantně - z čeho mám strach, co kdyby jednou ... co já vím co bude, budu dalšího prcka chtít..
@radus2011
@petula5

radus2011
16. čer 2012

@zet83 Ahojky, já jsem měla ovulaci jen jednou a pak jsem hned otěhotněla, tak jsem takové problémy neměla. Před tím jsem brala 13 let HAK, takže jsem ani na OVU neměla šanci. Ale to krvácení nebylo nic hrozného, bylo to jen jednou, takové špinění a druhý den už nic. Spíš mě bolelo břicho další dny... A od začátku těhu bolí neustále 🙂

rohata30
10. srp 2012

Ahojky snažíme se o mimi asi rok ale pul roku beru Duphaston 16-25 den m.c..Mesíčky sem mela od 29.7-3.8.. a ted znova od včera 9.8. krvácím a bolí mě docela silně v podbříšku dnes už je to lepší ,ale pořád lehce krvacím ..nikdy sem mimo cyklus nekrvácela tak nevím jestli jde o ovulaci nebo ne a kdy je nejlepší mit styk?

zuzinkas
15. kvě 2013

Čau holky, vůbec jsem netušila, že může být i při ovulaci krvácení.. Můžu se zeptat, měly jste to krvácení při ovulaci silné? A jak dlouho vám to trvalo? Mně se to stalo teď poprvé.. Minulý pátek jsem šla na gyndu, protože mě strašně píchalo v podbřišku, doktor mně udělal ultrazvuk a řekl, že se tam chystají vajíčka a že bude ovulace v neděli. Tak jsme na to skočili, ale v pondělí už jsem začala krvácet a dost, víc jak při normální menstruaci a krvácím třetí den. Tak jsme toho "skákání" už zase nechali, protože jsem vyplašená jak blázen a vůbec nevím, co se děje.. ☹

jborufka
28. kvě 2013

já sem měla ovulaci ve čtvrtek patek a v pondelí jsem začala krvacet jeden den vic a druhý min,doktorměřekl žepo ovulaci to muže byt mam nekdo podobnou zkušenost

beandy
29. kvě 2013

Má to stejný. ☹ Dnes po sexu jsem začala dost růžově špinit, skoro krev ze mě jde. Sem se vyděsila. 😨 Dneska jsem 14 DC a měla bych mít ovulku. Mǔže to být teda bouřlivá ovulace??

andrreuska
31. kvě 2013

Ahojky,tak si to tady čtu a jsem z toho jelen 🙂
Já mám po prvním porodu právě rok asi 5měsíců mám zase krásně menzes po 28dnech.Ovulku poznám,pááč ze mě odchází ovu hlen.Tento měsíc začal odcházet 8dnů po menzes,tak jsme na to skočili a řekli si uvidíme.Máme totiž dceru po IVF a 18.6.jsme objednaní na další.Otěhotění přiroenou cestou nám nevyloučili,jen je to u nás delší proces.No a abych se k tomu dostala🙂...sex byl v pondělí první den hlenu a od úterka mě začalo píchat a bolet v podbřišku,ale nepříjemně,taky jsem začala mít problémy s větry,ale i tak jsme zkusili sex znovu ve středu.Bolesti nepřestaly,píchání ve vaječníkách taky ne a k tomu se ve čtvrtek přidalo špinění,ale hnědé..to jsem měla jen jednorázově na slipce a dnes už špiním jen uvnitř na slipce zatím nic.V hloubi duše doufám,že bych mohla být těhu,ale jak to tady čtu,tak to nemusí být pravda 😢
Máte některá takovou zkušenost? Nekrvácím,jen je to hnědé

beandy
3. čer 2013

Tak já začala špinit 13DC po sexu, to jsem si myslela že jsem jen nějaká podřená. Jenže čípek byl nízko a byl otevřený, tak mi to přišlo divný.. 😒 14DC už jsem regulérně krvácela jak při MS a krvácím do teď. A to jsem dnes 19DC. ☹ Ve středu jdu k mudr., dřív nemá čas. Tak se děsím toho co mi řekne. Břicho mě taky bolí, tak já nevim. ☹

nika386
22. čer 2013

Ahoj, jsem rada, ze jsem zrovna ted nasla toto tema. Tri mesice uzivqm Utrogestan vzdy pet dni od 20 DC a tento tyden jsem 13.DC zacala spinit a pak krvacet jako pri menstruaci, bolel mne podbrisek a lva sfrana, sla jsem na vysetreni. Ma Dr. ma dovolenou, jiny dr. mi udela ultrazvuk, odber krve, aby vyloucil mimodelozni tehu a to bylo nega. Jenze spinim do des. Mate nekdo zkusenost s krvacenim pres Utrogestan?

zuzajda20
3. čer 2014

@beandy můžu se prosím zeptat, jak si tenkrát dopadla? Já jsem začala minulý cyklus krvácet 14 DC, trvalo to 1-2 dny, ale opravdu jsem krvácela, první den, pak už špinila, pak došla 35 DC menstruace, dneska jsem znovu 14 DC a ráno mě probudila bolest v podbříšku jakoby MS a zjistila jsem, že opět krvácím, ráno více, přes den spíše špinění a teď znovu, jsem z toho trošku špatná, tak jakmile to skončí běžím k dr., ale jenom mě to zajímalo, podle toho, co si tady psala, si to měla před rokem stejné. děkuji

beandy
5. čer 2014

@zuzajda20 Měla jsem anovulační cyklus a prý se to někdy v ovulaci stává že se krvácí. Jinak mi mudr. nic jinýho neřekla. 😒

vlajka1
5. čer 2014

@zuzajda20 ja to mela jednou, ale. Ylo to po Clostilbegytu a spis jen silnejsi spineni. Za dva dny to preslo. Doktor mi to vysvetlil takto: folikul ma v sobe vajicko a tekutinu, v ktere se vajicko vyplavi do vejcovodu. No a kdyz je ovulace "bourliva" folikul vetsi, muze to provazet i spineni nebo slabe krvaceni. Jestli se to da nejak resit nevim, ale pry to je caste a "normalni".