• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Které bylinky vám pomohly k otěhotnění?

3. října 2015 
Ahoj holky, ve snažilkách se kdysi rozebíralo toto téma a byla tam spousta pozitivních reakcí na tyto bylinky..Některé otěhotněnly po roce snažení, kdy začaly užívat uvedené tinktury. Jiným zase pěkně srovnaly cyklus a pomohly k ovulaci. Taky jsem začala s bylinkami a zajímaly by mě zkušenosti vás, těhulek, kterým pomohly k miminku :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem vysadila prášky 14.12. s tím, že to chvíli potrvá, než se dočkáme - všude psali, jak je těžké po dlouhodobém užívání HA (u mně 4-5 let se dvěmi menšími přestávkami) otěhotnět, než se urovná hladina hormonů. V obchůdku s bylinkami jsem si koupila kyselinu listovou a na doporučení prodavače-lékárníka si k tomu vzala i Čaj na otěhotnění se složením - fenykl, jalovec, jmelí, kontryhel, kopřiva, kozlík, mařinka, máta, meduňka, proskurník a třezalka. 22.1. jsem si udělala test a byl pozitivní :wink: Nevím, jestli je to tím čajem nebo ne, ale každopádně mrňouse tu budeme mít už v srpnu nebo září :sunglasses:
24. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulazaynab: A mohla bys prosím napsat, jak přesně se ten čaj jmenuje? Já mám za sebou 1. neúspěšné těhotenství - zamlklý potrat:frowning2: Tak se na druhé těhu chci dostatečně vyzbrojit:slight_smile:
24. únor 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
skritkova: Asi Ti moc nepomůžu, protože název je Čaj na otěhotnění, ale mrknu se na dodavatele, mám dojem, že je na tom sáčku napsaný. Jinak čajík stál do stokoruny a chutnal celkem dobře, pokud jsi naučená pít bylinné čaje bez cukru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, čaje nesladím, takže bych to mohla zvládnout:slight_smile: Já si koupila kontryhel, to by snad taky mohlo pomoct.
24. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
skritkova: S těmi bylinkami Ti moc nepomůžu - piju jen ty, co mi chutnají a na tenhle pro otěhotnění jsem narazila celkem náhodou, když jsem šla s kámoškou pro čaj na nachlazení :grinning: Přesně se ten čaj jmenuje Čaj na podporu otěhotnění a pod ním je napsán dodavatel - Byliny "Od Rotha", Ruská 85, 430 01 Chomutov, tel. 724 754 710. Možná budou mít i nějaké svoje stránky, ale nedívala jsem se. Každopádně to normálně posílají poštou.
25. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně pomohl gynex, kapičky, hned první cyklus jsem otěhotněla.
30. led 2013 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporučuji nosifol,ale to jsou vitaminy..
20. únor 2013 v 19:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je tu nekdo z vas, kdo postoupil snad vsechno (endometrioza, syndrom PCO, stitna zlaza apod.) a diagnoza byla -otehotnet prirozene nejde, presto zkusila bylinky a otehotnela????dekuji
3. říj 2015 v 17:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek