Které bylinky vám pomohly k otěhotnění?

markyska
23. únor 2009

Ahoj holky, ve snažilkách se kdysi rozebíralo toto téma a byla tam spousta pozitivních reakcí na tyto bylinky..Některé otěhotněnly po roce snažení, kdy začaly užívat uvedené tinktury. Jiným zase pěkně srovnaly cyklus a pomohly k ovulaci. Taky jsem začala s bylinkami a zajímaly by mě zkušenosti vás, těhulek, kterým pomohly k miminku 🙂

janulazaynab
24. únor 2009

Ahoj, já jsem vysadila prášky 14.12. s tím, že to chvíli potrvá, než se dočkáme - všude psali, jak je těžké po dlouhodobém užívání HA (u mně 4-5 let se dvěmi menšími přestávkami) otěhotnět, než se urovná hladina hormonů. V obchůdku s bylinkami jsem si koupila kyselinu listovou a na doporučení prodavače-lékárníka si k tomu vzala i Čaj na otěhotnění se složením - fenykl, jalovec, jmelí, kontryhel, kopřiva, kozlík, mařinka, máta, meduňka, proskurník a třezalka. 22.1. jsem si udělala test a byl pozitivní 😉 Nevím, jestli je to tím čajem nebo ne, ale každopádně mrňouse tu budeme mít už v srpnu nebo září 😎

skritkova
24. únor 2009

janulazaynab: A mohla bys prosím napsat, jak přesně se ten čaj jmenuje? Já mám za sebou 1. neúspěšné těhotenství - zamlklý potrat☹ Tak se na druhé těhu chci dostatečně vyzbrojit🙂

janulazaynab
24. únor 2009

skritkova: Asi Ti moc nepomůžu, protože název je Čaj na otěhotnění, ale mrknu se na dodavatele, mám dojem, že je na tom sáčku napsaný. Jinak čajík stál do stokoruny a chutnal celkem dobře, pokud jsi naučená pít bylinné čaje bez cukru 😝 😀

skritkova
24. únor 2009

Jo, čaje nesladím, takže bych to mohla zvládnout🙂 Já si koupila kontryhel, to by snad taky mohlo pomoct.

janulazaynab
25. únor 2009

skritkova: S těmi bylinkami Ti moc nepomůžu - piju jen ty, co mi chutnají a na tenhle pro otěhotnění jsem narazila celkem náhodou, když jsem šla s kámoškou pro čaj na nachlazení 😀 Přesně se ten čaj jmenuje Čaj na podporu otěhotnění a pod ním je napsán dodavatel - Byliny "Od Rotha", Ruská 85, 430 01 Chomutov, tel. 724 754 710. Možná budou mít i nějaké svoje stránky, ale nedívala jsem se. Každopádně to normálně posílají poštou.

maximka33
30. led 2013

mně pomohl gynex, kapičky, hned první cyklus jsem otěhotněla.

chrisula
20. únor 2013

doporučuji nosifol,ale to jsou vitaminy..

bebinko1
3. říj 2015

Ahoj holky je tu nekdo z vas, kdo postoupil snad vsechno (endometrioza, syndrom PCO, stitna zlaza apod.) a diagnoza byla -otehotnet prirozene nejde, presto zkusila bylinky a otehotnela????dekuji