Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

petra123
autor
9. pro 2012

@krista1 tak až za 20 dní mě teprve včera zkončila MS🙂

@ivekr tak to mě mrzí drž se tak pod stromečkem dítko nebude ale na silvestra už budem všechny těhu🙂)

antana123
9. pro 2012

@ivekr to mi je moc líto ☹

ivekr
11. pro 2012

@krista1
@petra123
@antana123
Tak holky došla jsem k názoru, že už nebudu dál čekat, jak si přeje můj doktor. Po laparo chtěl dělat 3 IUI. Zatím jsme dělali jedno a př. týden se k němu objednám (snad nemá dovču) a řeknu mu, žeuž dál čekat nechci, že to chci už nějak urychlit a někam posunout, že už mi to ani psychicky nedělá moc dobře. S proverou co mi nasadil jsem teď měla cyklus zase 35 dní (a on mi tvrdí, že to tím bejt rozhodně nemůže) - zajímavý, vysadím ji - 28 dní, beru ji - 35 dní.......noo aIe ani si to nepřipustí...jé holky, musím valit do práce, jsem se začetla .... ale pak vám to ještě dopíšu, takový druhý díl 😀

ivekr
11. pro 2012

@krista1
@petra123
@antana123 Tak jsem zase tady, tentokrát už z kanclíku. Jinak jsem chtěla říct, že ještě jsem si vzala clostilbegyt s tím, že buď to do toho CAR (Jihlava)(nevím na kdy mě tam objenají, ale chtěli bychom už v lednu) můj doktor to jedno IUI ještě sám stihne (jestli bude chtít, protože ho asi naštvu 😅 , ale nenasadím už proveru).....
Jinak holky, řekla jsem si, že to musím nějak dostat z "hlavy", přistilhla jsem se, že mi už vážně "hrabe", furt na TO přemýšlím, a proč a jakto a pod.....a ani snad na minutu to nevypustím z podvědomí. Tak jsem si říkala, že bych zkusila nejít měsíc na koníka....noo ale jelikož ho mám jak "drogu" 😀 tak teda vůbec nevím. Ale přestat prostě pročítat stránky se snažilkama a těhulkama a zkusit se od toho odpoutat.......dá se to? 😀

antana123
11. pro 2012

@ivekr hele být tebou tak se do Sanusu objednám my tam byli na spermiu a na první konzultaci a pohoda 🙂 takže doporučuju ti mu říct at ti napíše žádanku do centra 😉

ivekr
11. pro 2012

@antana123 určitě, on mi ji chce napsat, ale až za další 3 cykly.......ale já už to nevydržím a chci tam jet už v lednu (pokud budou mít místo).....takže př. týden jdu za svým doktorem s tím, že už nechci dál čekat a chci jet do CAR......🙂. Ještě defakto nemáme s manželem ani pořádně vyšetření žádný (jen já před rokem a půl jednou krev a laparo, a manželovi se jen podíval na mirkoskop, zda se hejbou..ale to že ano prý nic neznamená)

antana123
11. pro 2012

@ivekr no to né
můj muž má taky pohyblivost 60% ale nedeformovaných zdravích spermií má jen 9% ale prý to je v normě a na oplození to stačí

krista1
11. pro 2012

@ivekr Myslím,že jsem na tom podobně a myslím,že to asi ani nejde,taky jsem si to říkala jinak u mě MS taky došla,dneska 😖

petra123
autor
11. pro 2012

Holky tak jsme všechny na jedné lodi tak po vanocích všechny malé opožděné ježíšky pod srdéčkem není možné🙂)

krista1
11. pro 2012

@petra123 Jo kéž bys měla pravdu.Kde si byla na to IUI,v Jičíně nebo v Ově?A to tě tam poslal tvůj gynekolog?Nebo jsi v nějakém CARu?

ivekr
12. pro 2012

@krista1 ahojíky, no tak vidíš, už jsem zase tady....ale příští týden máme s manželem společně dovolenou (budeme doma a spolu péct cukroví, uklízet a zdobit byteček hihi) tak to se tu asi moc neukážu.........jinak samo že informace nebo jakékoli změny tak vám tu budu hlásit. Dnes se musím objednat na př. týden a řeknu mu o tom CARu a doufám, že v lednu budou mít čas a jupí to řešit tam. Na jednu stranu se těším, že se začne něco dít (vyšetření, kde je problém apod., na druhou stranu mám strach, co když to nevýjde ani tam (jiné řešení už pak není ☹ )noo a o injekcích ani nemluvím 😅 .
Tak si teď říkám, že když nevyšel ten Ježíšek, tak aspoň pořádně zapiju konec roku. Už jsem se tak 3 roky fakt nepřivedla snad ani do nálady, je mi hned špatně od žaludku (jsem si už odvykla)...ale cítím že už tu hlavu potřebuju trochu "vyšplouchnout" 😉

ivekr
12. pro 2012

@antana123 No trochu se těch výsledků bojím. Manželův bratr (ale má jiného tatínka, jen společnou maminku) tak nemůže mít přirozeně děti, má špatné spermie (ale úplný problém nevím, myslím málo pohyblivé)........můj doktor mrkal manželovi a říkal, že pohyblivé jsou dobře....ale právě tady to hloubkové vyšetření nebylo, to dělají asi až v CAR, kam už se doufám, v lednu dostaneme.

krista1
12. pro 2012

@petra123
@antana123
@ivekr Tak holky,snad nám to výjde na ten nový rok,jak se říká,jak na Nový rok,tak po celý rok,tak se snažte! 😉 Hodně štěstí všem se nám to brzy zadaří a budeme mít miminko v bříšku! 🙂

petra123
autor
12. pro 2012

@krista1 ja změnila ted v zaří gyndaře chodím k Pětroškovi do Nového Jičína a jinak jsem chodila do Polanky u OV a tam jsem se jednou objednala sama a jezdili jsme tam mam za sebou 3x IUI a 1IVF a nic vyhozené prachy a nervy v prdeli tam už nepůjdu a budem kdyby něco jezdit do OLomouce do faultky je to tam o polovinu levnější a co znám holky tak se jim povedlo🙂)no uvidíme jak vše dopadne už neplanuji mam toho docela dost v práci tak to kalím a ted musím hodně zabrat musím udělat na šéfa dojem🙂

antana123
13. pro 2012

Ahoj holky tak opět bez úspěchu včera přišla MS ☹
tak nevím jestli to už nevzdát ☹ asi není ten správný čas

krista1
13. pro 2012

@antana123 To mě moc mrzí,tak uvidíme co nám nadělí příští rok,no hold jsem si řekla,že to taky přestanu řešit a sledovat,ono to určitě brzy příjde!Stále věřím.Nevzdávej nic,prostě to nech plynout a kašli na hlídání a stresování,užívej si života a počkej do příštího roku...ještě je pořád čas,mě říkal gyndař do půl roku po laparce je největší šance,ještě máme 3cykly,takže se to určitě podaří🙂
@petra123 Jo o té Olomouci jsem taky slyšela a myslím,že to je nejlepší řešení,já teda počkám až do příštího roku a když tak bysme tam zašli,do Ovy bych nešla,to jsem slyšela samé špatné reference.Tak uvidíme jak to všechno dopadne,doufám,že se nám všem tady brzy zadaří a příští rok bude plodný,já teď mám hlavu plnou zkoušek a Vánoc 😀

antana123
14. pro 2012

@krista1 díky za podporu,ale vzdáváme to už nějak nemáme sílu 🙂
začínám si pomaličku hledat práci snad budu mít aspoň v tomhle štěstí 😉

petra123
autor
23. pro 2012

Holky pěkné Vánoce a jednou se ti drobečci k nám dostanou a jen čas ví jak to dopadne🙂)ale doufám že jednou dobře tak do Nového roku hodně štěstí🙂)a zdraví a pod stromečkem zítra plno dátečku páááá.

petra123
autor
1. led 2013

Ahojky holky,tak do Nového roku vše nej a hlavně konečně ty miminko🙂
jinak silvestr proběhl super ně balili jsme se skvěle🙂)a jinak zítra volam sestřičce a jdu jsi ještě pro žadanku na imunologii do Olomouce at už máme všechna vyšetření a a jedem do OL na umělé na nic už nečekáme jen našetříme a není možné aby to už konečně nevyšlo.

@antana123 Tak holky jak jste po Silvestru na tom vy nebo už se nekomu povedlo????
@krista1
@ivekr

krista1
1. led 2013

@petra123 Ahoj,no a tu žádanku na tu imunologii ti dá gyndař?Jinak ti přeji taky šťastný Nový rok 2013,ať se ti splní tvé přání!Jinak u mě nic nového,jen chodím do diskuse,kde už jsou všechny těhulky,tak to na mě dost padlo,tak uvidíme,co nám přinese tento rok 😉

ivekr
1. led 2013

@petra123
@krista1 ahoj holky, tak já akorát čekám po dalším IUI jak dopadnu, chtěla jsem ráno dělat tt ale nedělala, za 3 dny by měla dorazit MS a už mi začaly včera přesně příznaky, pobolívá mě pupík, začaly bolet prsa - jako vždy. Tak nebudu utrácet za další test, a počkám si až na MS (která příjde, cítím to, takže žádné naděje)
Jinak jak dostanu MS tak jdu za gyndařem a jsme domluveni, že mi dá žádanku do CAR do Jihlavy (máme to nejblíž) a tam už se pak budeme domlouvat co dál. Počítám s tím, že mi konečně snad udělají nějaká další vyšetření mě i manžela a dají jiné léky a přemýšlím ještě třeba o dvou IUI tam s novými léky (injekce a pod) a pak až umělé. Ale uvidím, co mi tam doporučí.
Jinak Silvestr byl docela dobrý...poseděli jsme se známíma v jedné pro nás jen otevřené hospůdce, pak jsme byli na náměstí mrknout na ohňostroj a ve 3 jsme došli domů a spali a spali a dneska jsme proflákali a prochrápali celý den u telky 😀 a zítra zase juchůů na celý rok do práce - mě se tentokrát táákk nechceééé

petra123
autor
1. led 2013

@krista1 jj jak pášeš ja vždycky začnu navštěvovat doskuzi a nakonec sama zkončím bezdětná☹ale jo doufám že se konečně stěstíčko obrátí k nám.

petra123
autor
1. led 2013

@ivekr tak to ja se docela do práce těším ale mam toho na tyto 3 dny hodně se nezastavím už to vím dělam ještě práci za kolegu tak ho mam opravdu hodně.☹

antana123
2. led 2013

Ahoj holky 🙂
@petra123 u nás nic mi to vzdali už se ani nesnažíme

petra123
autor
2. led 2013

@antana123 a co práce už se nějaka rysuje???

antana123
2. led 2013

@petra123 no zatím né jen se dívám RD mi končí v srpnu tak mám relativně čas

krista1
8. led 2013

@antana123 Ahoj,tak co už sis vyhlídla nějakou práci?
@petra123 Ahoj jak dopadla ta imunologie,byli jste na ní?
@ivekr Ahoj,chystáš se jít na IVF?

petra123
autor
8. led 2013

@krista1 ty nakonec mi OL neudělaji uplně celou tak jsem se objednala na 15.1 na gyndu pokecáme s gyndařem a doufám že mi něco doporučí, uvidíme 🙂 no pak už bud léčba a mimi a nebo IVF a co Vy jak se s manžou chystate co dál?

ivekr
9. led 2013

@krista1 ahojíky, no já jdu v pondělí 14.1. na gyndu pro žádanku a pak budu volat do Jihlavy. Tam se pak v tom Sanusu budeme domlouvat. Asi bych ještě pak po různých těch testech (teda dle toho jaké budou výsledky) chtěla zkusit třeba ještě 2x IUI....a pak až IVF...ale uvidím, co mi na základě těch vyšetření doporučí. Kvůli penízkům chci vyzkoušet co nejvíce těch "levnějších" variant. Né že bychom na to IVF neměli, ale bylo by mi líto, kdyby to nevyšlo, že jsem nezkusila s novými léky třeba to IUI ještě.
Jinak jdu dnes v 10 hod k takové paní nevím jak jí nazvat - léčitelko psycholožka 😀. No prostě zabývá se funkcí těla, podvědomím. Jsem teď na tom poslední dobou dost špatně. Rok 2012 byl pro mě děsný, jak v práci, v rodině, v manželství...hodně překážek, s kterými se musím naučit žít, že se staly a hold tak jsou...a nějak mi to nejde. Už skoro rok se v tom plácám, pořád hledám důvody proč proč proč a cítím, jak mě to ničí, jak jsem z toho smutná a chtěla bych vrátit čas. Tak je na čase se vnitřně srovnat a začít to nějak řešit. Tak doufám, že paní pomůže. Léčí bylinkami, dělá ty akupresurní body na chodidlech a zároveň pracuje s podvědomím (kdysi jsem k ní chodila, když jsem byla moc nemocná a už se nevědělo co se mnou a ona mi pomalinku pomohla se postavit na nohy)

antana123
9. led 2013

@krista1 Ahoj zatím nic ☹