Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

antana123
9. led 2013

@krista1 a co ty nějaké novinky???

krista1
9. led 2013

@petra123 to moc nechápu,jak ti neudělají OL celou?To je nějak na části?A co by ti gyndař léčil?Říkala si,že na nic nepřišli? 😒 To mě mrzí, no IVF to už je fakt hodně drahé,ale u vás když to tak dlouho trvá bych to zkusila 😉 No my zatím nic,necháváme to tak,až v květnu jdu na gyndu,tak mi řekne co a jak a uvidí se.
@ivekr To je moc dobře,že půjdeš k léčitelce,určitě ti pomůže a možná nebudeš muset ani na IVF,pořád je to levnější varianta,ale to IUI ještě určitě zkus,budu ti držet moc pěsti,ať ti to pomůže,není moc dobré,že tě to takhle pohlcuje,ale i když jsme každá jinak silná,máme stejné sny a pro ženu není dvakrát pozitivní,když nemůže tak dlouho otěhotnět,úplně to chápu.Věřím,že ti to pomůže a budeš za chvíli v pohodě!
@antana123 Tak to mě mrzí,že nemůžeš najít práci,no u nás se taky vůbec nepřibírá,je to teď špatné,ale máš ještě čas na hledání práce?!No já čekám teď MS,nevím kdy přesně,ale tento týden.

antana123
9. led 2013

@krista1 jj mám čas do 26.8 to mi končí RD jinak na MS taky čekám jsem 29DC

krista1
9. led 2013

@antana123 Já jsem dneska 30DC 😀

antana123
9. led 2013

@krista1 pěkně jsme jen o den 😀 a test si nezkoušela???

krista1
9. led 2013

@antana123 Ne,nemá to cenu,mám to teď po té laparce takové spřeházené,jednou 27DC a jednou zase až 31DC,takže kdyby to bylo 35DC tak bych testovala,dřív ne.A ty si testovala?

antana123
9. led 2013

@krista1 ne ne já vím že nejsem 😉

krista1
9. led 2013

@antana123 Taky bych to chtěla dopředu poznat🙂

petra123
autor
9. led 2013

@krista1 tam dělají jen tobě z krve nějaké alergeny tak se domluvím s gyndařem at mi vezme krev a necha ji odvezt do OL a ještě chceme jet na větší vyšetřnení ale asi se děla jen v Brně a nebo v Praglu.No ještě uvidíme a IVF v Olmiku kolem 15tis. což se dá našetřit🙂

krista1
9. led 2013

@petra123 Tak to není moc,jsem si myslela,že je to dražší,takže ti na gyndě vezmou krev a doktor ji pošle do OL,jo?Aha.No až do Brna,to je celkem kus teda,no ale co bysme neudělali pro miminko 😵 Tak hodně štěstí,ať už vám to vyřeší ať víte co a jak a je brzy miminko 😉

krista1
9. led 2013

@antana123 Tak si to nakonec nevydržela a testla si?Teda a kdy má/nemá dojít MS?Držím pěsti,ať čárka sílí 😉

antana123
9. led 2013

@krista1 no zpoždění má 2 dny díky moc tomu nedávám 😉

krista1
9. led 2013

@antana123 Pokud to máš pravidelné,tak to je velice nadějné,držím moooc pěsti 😉

antana123
9. led 2013

@krista1 děkuju 🙂

ivekr
10. led 2013

@antana123 také jsem tu objevila, že máš dušíka (ale dočetla jsem se, že to není poprvé) nicméně, držím pěstičkýýýýýý

ivekr
10. led 2013

@antana123
@krista1
@petra123
hoky tak jsem včera byla u té paní co se zabývá prostě funkcí těla, duchovnem, energiema........hodinu jsme hovořili o mém problému, který nás s manželem potkal a který prostě musím příjmout jako zkoušku našeho vztahu a dostat to tak trochu z hlavy, aby mě to tak moc negativně neovládalo.....a super mě naladila, dokonce mi měřila nějakou energii (nevím co) ale říkala, že pravděpodobnost otěhotnění mám 70% což je prý moc hezký, ale že jsem si udělala kolem dělohy takovej ochranej kruh a co by mohlo být důvodem že to nejde. Prvně teda jak přejdem do jihlavy, tak si mám vyžádat genetické testy a pokud budou o.k., tak pak budeme pracovat na mé hlavičce. Mám i trochu blok kvůli mé matce a pod....tak ono to tělo je asi fakt zázračný a dokavaď si člověk "nepročistí" hlavu a nesmíří a nepříjme určitý věci, možná to tělo nenechá do toho přivést malý..........no zní to divně, pro někoho kdo tomu nevěří, ale já tomu věřím 🙂 Samo jsem tam byla hodinu a půl a teď to tu zkracuji do pár vět...ale jsem nadšená a 6.2. jdu opět. Dala mi takové určité věci, co si mám denně říkat, dělat...........

antana123
10. led 2013

@ivekr děkuju 🙂 není to poprvé už asi po 10 tak to beru s rezervou 😀
@ivekr byla si u léčitelky????taky zvažuju zda jít

ivekr
10. led 2013

@antana123 ano byla byla - popisuju to v kostce výše 🙂....mám z toho dobrý pocit, už jen pro pocit, že prostě se sebou něco dělám, navíc jsem doma oprášila zase ten orbitrek a už 2x po sobě dala 40minut (ale nevím jak dlouho mi to vydží 😀 ) No prostě chci začít jakoby od nuly, žila jsem děsnej stereotyp - prostě jen práce, doma schrupnout, uvařit, nádobí a spát a takto celý týden dokola. Tak teď se pokusím se věnovat sobě, cvičit si, pracovat na svém podvědomí a smířit se s určitými fuj věcmi co se mi staly.......a snad to půjde. Ono se to nezdá, ale třeba máš něco co ti leží v hlavě a to může být důvodem.........sice jsem teda za tu hodinku platila 500 Kč (ale stojí mi to za to)............no a te´d teda až se objednám do toho Sanusu, tak první co je, žádám o genetické testy, ale vůbec nevím, jak se dělají a kolik to stojí....asi vznesu veřejný dotaz 😀

antana123
10. led 2013

@ivekr určo se to vyplatí 🙂 já ted taky omezila jídlo a shodila sem 7kg ještě bych potřebovala tak 13kg 😀

ivekr
10. led 2013

@antana123 no já právě co to řešíme s doktorem, mám 10kg nahoře. Jsem teda vysoká, tak každej říká, že to ani není poznat, aleee je mi všechno malý 😅 . Noo ale čítám s tím, že kdybych musela si něco píchat v tom sanusu, tak asi váha ještě nahoru půjde, ale to je fuk 🙂 ..... teď mám pocit, že to musím udělat a né furt jen kynout. Támhle 3 roky jen kynu, přestala jsem cvičit (protože co kdyby náhodou že jo) a že to stejně nemá cenu, protože otěhotním a stejně naberu, chááá mohla jsem mít 3 roky postavu modelky 😀 😀 😀

antana123
10. led 2013

@ivekr já se poslední 2 roky tak jen ohlížela ted na to prdím 😉

ivekr
10. led 2013

@antana123 no já právě jsem si tak řekla, že musím vše překopat, nežít tak že jak co kdyby náhodou.....

antana123
10. led 2013

@ivekr jj super plán 😉

antana123
10. led 2013

tady jsou mojí dušící nevím zda něco uvidíte ve skutečnosti jdou vidět líp

ivekr
10. led 2013

@antana123 tak ti na to čučím a nevidím 😠 jsem slepoň

antana123
10. led 2013

@ivekr to je v poho jsou slabí 🙂

krista1
10. led 2013

@ivekr věřím,že ti pomůže a bude to za chvíli v pořádku a bude miminko🙂
@antana123 já ty čárky vidím,sice slabě,ale vidím 🙂

antana123
10. led 2013

@krista1 děkuju 😉
tady je další testík 😀 ty 2 byli ze včera a ten dole je dnešní

krista1
10. led 2013

@antana123 určitě je ta čárka viditelnější,no na fotkách to vždycky vypadá jinak jak ve skutečnosti 🙂

antana123
10. led 2013

@krista1 děkuju 🙂