Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

antana123
11. led 2013

Přeju dobré ránko 🙂

ivekr
11. led 2013

@antana123 jůj já už ti psala k fotečce, tak znova tady 🙂 už ho vidííímmmmmmmm, a můžu se zeptat, pociťuješ na sobě něco?

antana123
11. led 2013

@ivekr díky 🙂 no prsa ale žádná hrůza bolí mě z boku i ze předu a v podbřišku ale jen na levé straně jako na ms mě břicho nebolí pak mám hodně výtok ale né hustej spíš poád mokro a únava a večer se cítím nafouklá

ivekr
11. led 2013

@antana123 tak uvidíš 🙂 třeba tím, že sis řekla, žeuž na to prdíte, tak to vyšlo 🙂 a kolik dní máš spoždění?

antana123
11. led 2013

@ivekr 3 dny no sílí pomalu uvidíme jak to bude dál 😉

antana123
11. led 2013

tady sem se snažila to nafotit z blízka

ivekr
11. led 2013

@antana123 tak moc držím pěstičky a podávej informaceee 🙂

ivekr
11. led 2013

@antana123 na tom druhém ji vidím, na tom prvním (nad tím) ne...takže silíííí

antana123
11. led 2013

@ivekr jasně 🙂

krista1
23. led 2013

@petra123
@ivekr Ahoj holky,tak co je u vás nového? Tak je vidět,že aspoň jedna z naší stránky už otěhotněla,tak šup šup,ať je to tu samá těhule🙂

antana123
24. led 2013

@krista1 Ahojky novinky u mě budou až zítra jdu na další krev tak snad hcg stouplo

krista1
24. led 2013

@antana123 Já vím Anet,já to všechno sleduju,ale i tak,jestli už se cítíš dost těhotně nebo tak,držím ti moooc pěsti,určitě hcg porostlo a mimi bude v pořádku a už vidět...nepůjdeš i na utz?

antana123
24. led 2013

@krista1 né jen na krev podle se domluvíme kdy na UTZ

petra123
autor
24. led 2013

@antana123 jéé moc gratuluji super že to někomu vyšlo🙂)tak hlavně klidné těhotenství bez komlikací a za chvíli mimi v náruči🙂

JInak u mě nic čekam na MS tak uvidíme ale ted procházím trochu svou vnitřní rozepří neraději bych všechno zabalila a šla do nového života bo mě nic nebaví jen moje práce mě naplnuje aspon to ale jinak stojí vše za h.... ☹ tak doufám že je to chvilkové a tentokráte to není deprese ale spíše je to zlost na všechno a na nic no uvidíme jsem poslední dobou komlikovana no jednoduchá asi moc nejsem 🙂

A co jinyk vy??ja jsem na pohodu kramy chodí na den přesně a vše je dobré 🙂 aspon to 🙂

antana123
26. led 2013

@petra123 díky ale ještě není k čemu gratulovat ☹ uvidíme co uvidí za 2 týdny na UTZ

antana123
26. led 2013

Ahoj holky
tak sem se tady na diskuzi dočetla že moje HCG pomalu rostoucí žádná sláva takže nejspíš z toho nic nebude aspoň jsme se těšili chvilku .....

petra123
autor
26. led 2013

@antana123 nestresuj vše bude dobré 🙂

krista1
27. led 2013

@antana123 Neboj,určitě bude všechno v pořádku,musíš věřit,za dva týdny tady dáš krásnou fotečku se zdravým miminkem,neboj🙂

ivekr
27. led 2013

@krista1
@petra123
@antana123
ahoj holky, omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale ležela jsem s chřipkou..ale brutální. Teploty kolem 39 a né a né srazit. Od středy jsem ležela a dnes už lepší. Bez teplot, sice se teda furt potím a mám kašel a rýmu. No v práci zase "ostuda" tak se mi tam zítra ani nechce ☹ . Závidím těm, co mají super práci (myslím jako kolektiv) Mě práce moc baví, ale jednu osobu bych tam potřebovala vyměnit. Zrovna tu, kterou mám "poslouchat". Akorát se to už trochu zvtzlo a začal si ze mě dělat služku a urážet a posmívat......a být falešný a hrát to na všechny strany ☹ A nějak z toho nejde ven. Jsme s kolegyní spolu na stejné pozici a v sobotu mi volala, že jak jsem tam nebyla tak děs, že to takhle nejde dál a musíme "vymyslet" jak na něj..ale jak, když je to váš šéf - ale není majitel firmy, je zaměstnán jako ředitel. Jenže majitel se z něj míní pos....i když si neplní své povinnosti, jsou na něj stížnosti ze všech stran. Ale za ty roky má takové konekce, že majitel má strach o něj přijít.......a mě to tam ubíjí, střesuje a neskutečně se.e

krista1
27. led 2013

@ivekr Ahoj Ivi,no hlavně se doleč, nevím co ti poradit s tím nadřízeným,kolikrát má člověk v dnešní době strach,že příjde o práci a navíc,když je majitel firmy z něj tak nadšený je to fakt těžké,nemáš to vůbec jednoduché,zkus ho slušně odpálkovat,ať ví kam až může,no přece si z tebe nebude dělat služku,no ne?Co není tvoje povinnost,to nedělej,teda mě se to mluví,ale dál bych nešla. Víš jak se to říká, k nepřátelům se chovej mnohem líp jak ke přátelům,takže zkus hrát jeho hru,ale nenech ze sebe dělat blbce!Drž se!

petra123
autor
28. led 2013

@antana123 tak co jak to vypada že dobře věřím 🙂drž se 🙂myslím na tebe

@ivekr jinak tomu se říká mobing myslím a jak píše Kristinka tak ber to jako hru a nějak se nad to povznes a bud i tvrdá a nenech si srát na hlavu a vymyslete s kamoškou dobrý plán a´by třeba něco zmamlasila a nakonec se v tom vykoupala sama, znáte její slabiny popřemyšlej a domluvte se a jdete do toho opatně a takticky 🙂držím palečky 🙂

krista1
28. led 2013

@petra123 Ahoj Péťo,tak co jak to s tebou vypadá? Neklesej na mysli,no je pravda,že je lepší se soustředit na něco jiného,třeba plánuj s manželem dovolenou a začni se na to připravovat,zkus si začít víc užívat života,vím,že mě se to řekne po dvou letech,to je nic oproti tobě a tvému čekání na zázrak,ale pevně věřím,že se to povede jednou každé z nás!!! A deprese neřeš,teď je takové pochmurné období,vyraž na nákupy,kup si něco pěkného na sebe,začni cvičit,nebo chodit s kámoškama víc ven,neboj nějaký koníček,co tě odpoutá od myšlení na miminko.
Byli ste už v tom Olomouci a to IVF vám nenabídli?

petra123
autor
28. led 2013

@krista1 čusky ty jsi byla v té fakulce??jaké to tam je??a co vám nabídli IUI?

Ty po 6 letech už nečekam na zazrak spíše co bude zítra v práci toho mam dost a kolegové mě zlobíé jak jsou nepořádní a jinak vše ok ja si nestěžuji ale spíše jsem měla krizi jak doma tak v životě už je trochu líp teď můžu říct že s depresí to tentokráte nic nemá společného depka u mě vypadá jinak 🙂
Ale už je líp a doufám že brzy bude teplo a slunce a ráno 🙂
a na dítě už nemyslím nějak mě už nebere nějak po 6 letech pomali 7 začínám hazet za hlavu hold někdo ma hned a některá až za dlouho a jednou se dočkám možna a když ne tak hold jsem měla smůlu ale kurevskou 🙂
Tak teď už jen postavit garaž at moje Beruš konečně má domeček a nesněží na ni 🙂Beruš je moje Peugotka🙂
A dovolená bude na Maltě takzvaně na zahradě bude se stavět o duši 🙂)

krista1
29. led 2013

@petra123 Ahoj,ne nebyla jsem tam,jsem si myslela,že si tam byla ty. Neboj jaro je pomalu za dveřmi,to uteče a bude krásně,taky se těším na sluníčko,hned je to veselejší. To je dobře,že máš tu krizi za sebou,neboj určitě se jednou podaří,musí. Budete stavět barák,nebo už bydlíš na baráku a budete přistavovat?

petra123
autor
30. led 2013

@krista1 jj barak máme už postavený 🙂 a te garaž aby měli autíčka nova motorka od chlapa kde spinkat 🙂 a bude mít konečně svůj kutloch kde bude trucovat 🙂)Baraček máme postaveny už 5 let a jsem ráda že už to máme za sebou ted budem refinancovat hypotéku tak doufám že 14 let jesli to klapne budem mít zaplaceny barak a freedom 🙂 a jen elektrika a televize a voda co 3 měsíce tak asi pak budem spořit ratolesti na studia nebo na bydlení 🙂baraček mam na modréstřeše tak se mrkni 🙂

petra123
autor
1. únor 2013

čauky holky tak 4 dny zpoždění a MS opět tady tak další zkoušení tak to už bude 5 měsíc po laparoskopii tak uvidíme doufám že do 6 měsíce snažení už budem všechny těhu 🙂

krista1
2. únor 2013

@petra123 Péťo,taky doufám,no uvidíme co nám ty naše těla udělají,jestli už jsou zahojené a připravené 😉 Tak co garáž,už je rozestavěná? Tak to je super,že to budete mít za takovu chvilku zaplacené,to spoření je fakt dobrý nápad,taky bych pak chtěla dětem spořit. 🙂

krista1
2. únor 2013

@ivekr Ahoj Ivi,tak co už si plně zdravá a jak to s tebou vypadá?Já jsem dneska 23DC a co ty?

ivekr
2. únor 2013

@krista1 Ahojíky, no já jsem dnes 28 DC, takže zítra čekám MS a když dorazí, tak jdu v pondělí na krev do Sanusu a manžel na spermio a nebo jde sám na spermio. Na tu krev musím 2-4 den..tak je to takový, že mi to určo naschvál nepříjde, manžel si vzal v pondělí volno, že tam pojedeme spolu a mě ta mrcha určo to zase zkomplikuje a zpozdí se.
Jinak ještě pořád dost kašlu a chrchlám, takže úplně zdravá asi nejsem, i dost jsem unavená, že jsem celý týden chodila z práce a doma si tak hodinku a půl schrupla, abych vůbec aspoń měla energii udělat večeři a umýt nádobí 😅 . Jinak snad poprvé nemám žádné příznaky, že by ms měla dorazit, prsa skoro vůbec nebolí ani bříško...tak to víš, že si říkám jéé třeba ani do té JIhlavy už nenastoupíme...noo ale to by byla fakt náhoda 🙂 . A co ty a manžel? co robíte každý den? My se mi zdá, že jen pracujeme a pak se k večeru sejdeme u televize...kde manžel sedí v křesle a já se psem se válíme na gauči 😀

krista1
3. únor 2013

@ivekr Ahoj Ivi,tak co dorazila MS?Doufám,že ne. Třeba bude zpoždění a do Sanusu nebudeš muset vůbec jít🙂 No u nás nic nového,včera jsme byli na bazéně,takže pohoda,jinak jsme zdraví a já si užívám volna a jsem fakt spokojená🙂 No vy to máte doma skoro stejně rozdělené jako my,no my máme opačné směny,takže spolu jsme většinou jen o víkendu,manžel je na křesle a já na gauči.Včera tu byl brácha,tak jsem jim udělala bram.placky na večeři.a co vy děláte o víkendu?