Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

krista1
4. pro 2012

@ivekr Tak co budeš dneska testovat,nebo to necháš na středu,písni kdyby něco,držím moooc pěsti!

krista1
4. pro 2012

@antana123 Tak co ty,jak se cítíš,nějaké změny?

ivekr
4. pro 2012

@krista1 No doufám, v noci mě to zase povolilo, večer jsem si vzala na špejli vatu do alpy a potřela mandle.
Jinak jsem nervozní jak sáňky v létě.....zítra ráno zkusím možná testnout (se toho testu bojím) dneska se mi dokonce zdálo, že jsem sedla na wc a vyvalila se ze mě krev jak při průjmu 😀 fakt inteligentní. No prsa furt bolej, včera mě začal už i bolet podbříšek, takže moje domněnka, že by se zadařilo nějak začíná klesat.......

ivekr
4. pro 2012

@krista1 jéjda ty si vstávala tak brzo?!!! Teď si to čtu (odepisovala jsem z předchozí stránky a teď našla už i tunaši devátou stranu 🙂 ) No testnu až zítra, zítra má přijít MS, nebo nevím, jestli to ještě nevydržím až do víkendu 😖 Třeba ms příjde.......vždycky totiž, když jsem se rozhodla ráno udělat test, tak to ráno ms přišla.......no zase bych si to aspoň urychlyla do dalšího cyklu....tak zítra testnu 🙂

antana123
4. pro 2012

@ivekr neboj určo to bude ok 🙂 já u Šími na začátku byla taky dost nemocná nemohla jsme ATB nic tak jen čajema a sirupama sem se léčila tak 3 týdny
jinak na test držím palce 🙂
@krista1 hele nešpiním jen podbřišek mě semtam bolí jinak nic a co ty kolikáty DC jsi???

krista1
4. pro 2012

@ivekr Ahoj,neboj všechno bude v pořádku a budeš zdravá určitě a snad i ta MS nedojde,byl by to ten nejkrásnější dáreček pod stromeček pro nás všechny. 😉
@antana123 Já jsem 21DC a ty?No myslím,že ta mrcha dojde,už mě začaly bolet prsa,jako vždy...

antana123
4. pro 2012

@krista1 tak to jsme stejný dc taky 21DC a vím 100% že to nevyšlo...ale jednou to výjde 😉

ivekr
4. pro 2012

@antana123
@krista1
no holky, myslím si, že se vánoční dáreček konat nebude. prsa mě sice pořád trochu bolej, ale už mám pocit že míň, že někdy je ani necítím, z toho chvíli jo...a to při MS mě přestaly vždy bolet...tak uvidíme.......bříško mě taky trochu bolí, no to je na prd, že nezbývá než čekat.......
Jinak tady začalo před chvílí krásně sněžet, tak konečně máme centimeřík snížku 😀

ivekr
5. pro 2012

@antana123
@krista1 Tak holky dnešní tt na 29 den (dnes má po 28 dnechpřijít ms) jeeeeeeeee negativní. Úplně nejvíc negativní jak to jen jde. Tak to vypadá, že nic nebude...... Asi mi to vše zase dělá ta provera co užívám 😠 ☹ Ach jo, mám nějak po náladě. Už jsem si plánovala, jak najdu dušíka, zaběhnu po práci koupit krabičku, papučky malilinký a dám to manželovi večer jako dáreček a zase nic nebude. Pak jsem si naplánovala, že bych udělala na vánoce pro rodinu "poukázku k vyzvědnutí vnoučete s plánovaným datem vyzvednutí:..." noo už mi vážně hrabe ☹ . Tento krát to po té celé době prožívám asi nejhůř. Vím, že ještě může být brzo.......ale v den MS už by ten dušíček měl být....

antana123
5. pro 2012

@ivekr je mi to moc líto ☹

petra123
autor
5. pro 2012

@ivekr tak to jsme dvě 28DC jsem si udělala test a byl tam duch ráno 29DC opět duch tak jsem jela koupit ještě jeden baliček testů a už sněhobílo do 2hodin po prvním testovaní už test sněhověbílý jsem nasrana bo jeden balíček testů ukazoval graviditu a druhy nic☹a večer 29DC už MS přišla ja nevím??co to bylo hormony neberu jen kyselinu listovou no uvidíme doufám že po štědrem dnu se ukazou už ty dvě // vysněné🙂acho jo ja už se chci dočkut konečně☹

krista1
5. pro 2012

@ivekr Myslím,že dokud není MS tak není nic ztraceno 😉 ještě je pořád možnost,některé holky otěhotněly později,ale ty si byla na tom IUI,že?Nebo ne?Jestli ne,tak ještě pořád máš šanci 🙂 Držím pěsti,ať ta mrcha nepříjde,já taky plánovala každý měsíc a vždycky když plánuješ tak to nevýjde,tentokrát to kašlu,prostě buď to příjde nebo ne 🙂 Do vánoc ještě jeden cyklus stihnu 🙂
@petra123 To nemůžeš testovat dvě hodiny po testování, na začátku těhotenství je hladina hCG proměnlivá.U nás to tak jedna holčina taky měla,že měla dva tři dny duchy a pak zase nic a MS,takže ti neporadím.A je to silná MS nebo jen slabá,některé holky byly těhotné i přesto,že měly MS 😉

ivekr
5. pro 2012

@krista1 Já jsem právě po IUI, dnes 14tý den (IUI 21.11. - 15tý den cyklu) No stejně nezbývá než čekat. Před chvílí jsem šla na wc, že jsem měla pocit že už je tady..a zatím nic. Tak uvidíme.

@petra123 Tak to je mi líto těch testů, ti musely udělat šílenou radost a nakonec nic ☹ . Já těm našim tělům nerozumím, jsem v pořádku, při laparo na nic nepřišli a ať mi netvrdí, že hlava to tak ovlivní, přeci myšlení na to nemůže zabránit tomu, aby spermie doplavala k tomu vajíčku

krista1
5. pro 2012

@ivekr ony ty spermie k tomu vajíčku doplavou,možná ho i oplodní,ale nemusí to vajíčko být v pořádku,víš 🙂 Pak jsou ty testy imunologie,to jsem teda ještě nepodstoupila.
Tak to mě mrzí,no uvidíš,třeba je ještě možnost 😉 Po kolikáté si byla na IUI?

ivekr
5. pro 2012

@krista1 byla jsem po třetí, 2 IUI před laparo a teď po laparo další. No já s imunitou teda bojuju pořád, každý rok chodím na kontrolu....teda jen se na mě podívá a řekne mi zase za rok (ale léky žádné nemám), v pátek mám kontrolu po roce, tak se zeptám, co ty testy obnáší 🙂

krista1
5. pro 2012

@ivekr A na tu imunitu chodíš k obvodní doktorce?Protože já se k té své chystám,ale vůbec nevím,jestli tohle dělá 😖

ivekr
6. pro 2012

@krista1 nene, chodím na imunologii. Zítra tam jdu, tak se zeptám, když nejde mimi, tak jestli se dají dělat nějaké testy, nebo co mi k tomu řekne...a dám ti vědět

krista1
6. pro 2012

@ivekr dobře,dej vědět,ať vím,držím pěsti,ať tě pořádně vyšetří a dozvíš se co a jak 😉

krista1
6. pro 2012

@ivekr A co MS,už dorazila?

ivekr
6. pro 2012

@krista1 ne ještě ne, měla včera (to bylo po 28 dnech)...ale nevím no, když jsem brala proveru, měla jsem cykly i 35 dní (bez ní 28)...takže ještě nejásám. prsa tak jako bolí, nebolí, mám teda furt výtok takovej už řidčí, tlačí mě podbříšek (jako bych chvílema měla mít i větry, nebo jak to přirovnat)....no tak se nechám překvapit. s tt jsem se rozhodla že počkám do toho cca 35 dne a když nepříjde ms, tak pak testnu, pamatuji, když jsem s proverou začínala, tak jsem taky testovala o sto šest, a jen mi protáhla cykly.......ale ty prsa mě tak nějak matou, že by to mohlo být......

krista1
6. pro 2012

@ivekr Tak to ti držím moooc pěsti,ať to už konečně je ono!Jinak u mě to je tak každý cyklus,týden jsem nafouknutá,mám chutě,bolestivá prsa a je mi ze všeho špatně,prostě klasický PMS,bohužel 😖 Tak jsem opravdu na tebe zvědavá! 😉 Držím moc pěsti🙂 Mě se teda po té laparce úplně pozpřeházel cyklus,mívala jsem to za 29dní a ten cyklus po laparce jsem to měla 27DC a pak druhý cyklus za 32dní,tak jsem zvědavá na tento cyklus 😖

ivekr
7. pro 2012

@krista1 No sama jsem na sebe zvědavá taky, ach jo.....tohletoto předmesntruační období na tom všem nenávidím. Čekat na OVU od MS uteče, pak snažení a to taky uteče a pak je nejhorší, když máš ty pravý "příznaky" a tt nic a MS taky furt nikde....a člověk neví na čem je, prostě by buď 28 den MS měla přijít a nebo být //.....ale tohle toto, kdo to má vydržet 😀 🙄 .
Jinak jsem kdysi pozorovala i čípek...a zatím na MS nevypadá.....tak pořád mi ta svíčička naděje svítí....alee tam je blbé to, že ze dne na den to může být jinak (v podstatě stejně jak u BT). Takže člověk se pozoruje, zkoumá...a pak stejně zjistí, že nezbývá než čekat.
No dnes mě čeká zase náročný den, jdu do své práce do 16 hod a po ní jedu 15km daleko do manželovi práce a tam každý pátek uklízím. Odešla jim paní na uklid a tak mi nabídli přivýdělek........už takhle chodím od září, no je to v pátek náročný od 17 - 20hod úklid jako "prase".....ale říkám si, že aspoň příjdu na jiné myšlenky a odpočinu si od toho sedění i PC. A co čeká tebe?

krista1
7. pro 2012

@ivekr Chápu,že je to pro tebe těžké po tom všem,že už máš laparku za sebou i 3IUI a pořád jen čekáš,je to nekonečné,já si pokaždé když příjde MS řeknu,no ještě je čas a musím si užívat života,ale pak když je po ovulce si řeknu,mohlo by to vyjít,no a pak jsem zase smutná,pořád dokola,takže držím moc pěsti,ať MS vůbec nedojde! 😉 Já jdu dneska dělat úkol,pak mám odpolední,končím ve 22h.No pak ráno v sobotu mě čeká škola od 8-13:15 a v 17h máme večírek z práce,tak jsem zvědavá,to tam bude zase jako zvěrstvo,no masakr,pak ti písnu co a jak.
Tak přivýdělek se vždycky hodí a už si šetříš na miminko?

ivekr
7. pro 2012

@krista1 šetřit, kdépáákkk 😀......letos na vánoce jsme s manželem pěkně zamávali s prachama, vždycky něco našetříme a pak to utratíme, koupili jsme si sušičku na prádlo (včera ji dovezli) novou televizi do ložnice tu letkovou na zeď (máme tam už starou) a manžel má pro mě na vánoce prý nějaký dárek a že taky nebyl moc levnej. Takže našetřené peníze jsou skoro pryč...noo a pak zase třeba půl roku šetříme a pak si něco koupíme...........loni jsme si koupili nový gauč a tapetu a pořád to nějak "točíme" a zvelebňujeme. Ale malou rezervu si necháváme, ale fakt malou, tak velikostně asi na 3 kočáry 😀 . Protože jsme šetřili když jsem začali s miminkem a jak to roky nejde, tak jsem si řekla, že se na to můžeme vyprdnout a budeme si dělat radost. Manžel miluje nakupování hadříků 😀 takže dost jezdíme do Brna do Olympie a v akcích různě nakupujeme, jezdíme na výlety, občas večeře a korunky jen lítaj. Takže jak říkám, nemáme se špatně, ale milionáři (ani statisícový) nikdy nebudeme 🙂. Manžel má 2 práce, takže je to zase na úkor toho, že není skoro vůbec doma ☹ .
Jinak moc děkuji za pěstičky, MS zatím nikde.
A t yještě studuješ? no vidíš a co vůbec a co máš za práci? To máš teda náročný víkendík, já už dnes sotva sedím, jsem k.o...dostala jsem na zpracování takový úkol...noo rozbor intenzity hnojení (to stejně nevysvětlím) a zabralo mi to celý den...takže mi tu už 2 dny stojí papíry (veškeré papíry jdou přeze mě)...takže v pondělí musím zamáknout. No a za chvíli jedu uklízet do 21 hod a pak budu totálně k.o. hihi

krista1
7. pro 2012

@bohunka81 Ahoj,tak co jak to s tebou vypadá,už se zadařilo?

krista1
7. pro 2012

@ivekr Tak to si teda pořádně užíváte,to jo.Asi nemáte zapotřebí šetřit,no my máme hypotéku,tak je to trochu horší.Ale na ty tři kočárky stačí🙂 To je dobře,že MS ještě nedošla a prsa pořád bolí?Mě začaly dneska nejspíš se MS blíží,ale nějak brzy,po té laparce to mám úplně divné 😖 No já pracuju a dálkově dělám školu,jsem už ve třeťáku,no vůbec mě to nebaví,ale když už jsem tak daleko,tak to musím dodělat.Tak odpočívej a užívej si víkend.Já jdu za chvíli spát.Kdy budeš testovat?

petra123
autor
7. pro 2012

@krista1 ahojky kde děláš školu??ja budu zase od zaří doufám že mě zase vezmou do NJ na zemědělku na podnikání už jsem ji dělala ale po půl roce jsem to blbec zkončila a pak jsem dostala nabídku té práce co ted dělam tak si tu školu ted vklidu dodělam i s mrnětem a pak už pokud bůh dá tak se vratím po mateřské a na stejné místo ale už s maturitou🙂)

Po té laparce sice mi MS chodí na čas ale jak říkate prsa mě bolí před MS tak hodně jako už dlouho ne tak doufám že už další MS nepříjdea konečně bude tento rok zakončeny happyendem🙂)pro všechny
@ivekr tak držím palečky doufám že ti konečně vyšlo aspon tobě🙂)

bohunka81
8. pro 2012

@krista1 Ahojky, zatím je všechno při starém. Já jsem nakonec na laparce nebyla, začala jsem se strašně bát, a takjsem od toho zbaběle ustoupila den předem. Nechtěla jsem prostě už žádné nervy. Navíc jsem byla před 2 lety těhotná ale skončilo to zamlklým, takže pořád mám takové tušení že je to jen a jen o psychice a o trpělivosti, která mi ale hodně chybí.-)

ivekr
9. pro 2012

@krista1
@petra123 Ahoj holky, tak včera MS dorazila ☹

krista1
9. pro 2012

@ivekr To mě moc mrzí,no mě to teprve čeká 😒
@bohunka81 Tak to ta trpělivost chybí nám všem😀 Tak snad se to brzy zadaří,no na tu laparku si radši měla jít,byla bys klidnější a věděla bys co a jak.Co ti na to řekl doktor?Takže tomu necháš volný průběh,jo?!Tak hodně štěstí.Ono je to i o tom,jak je člověk zdravý jak se cítí,hlavně být v pohodě a zdravý a ono to brzy příjde! 😉
@petra123 Dělám ekonomku.Tak držím moc pěsti ať MS nedojde!A kdy to má být?Budeš testovat?