Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

antana123
29. říj 2012

Ahoj holky jsem zpět z UTZ 3 dominantní folikuly 19mm a 2x 17mm endiometrium 12mm dr spokojenost aplikován pregnyl 5000jednotek a ted se máme prý 3 dny snažit 😀 😀
jinak mám duphastom 1-0-1 od 18-28DC
a dr byla nadšená a že nám moc drží palce že to vypadá moc nadějně

petra123
autor
29. říj 2012

Hokly dneska mi bylo cely den blbě tak jsem nevydržela a udělala jsi test a nic☹ zase mam t dostat ve středu tak opět se zatím nezadařilo☹Jinak poprvé v životě jse mi stalo včera bylo tulení a rano jsem měla na imtimce a začala jsem špinit dopoledne už jsem měla imtimku čistou asi ve mě bylo něco špatného tak to šlo asi ven ale po tulení jsem nikdy neměla nikdy takové problémy neměla stalo se Vám to někdy?

petra123
autor
29. říj 2012

@antana123 tak držím palečky!!!!!!!!!! 🙂

antana123
29. říj 2012

@petra123 děkuju 🙂
hele to jsme nezažila třeba předzvěst ms??? a s tím testem mi to je moc líto ☹

petra123
autor
29. říj 2012

@antana123 většinou mam cyklus 28-30 dní ale ted by přišla o 3 dny dříve a špinění bylo asi jen po tom tulení a dopoledne už byla imtimka v pohodě a je do ted🙂)tak ms zatím nečekám a doufám že pořad nepříjde🙂)

antana123
30. říj 2012

@petra123 tak třeba bylo na test brzo 😉

krista1
30. říj 2012

@antana123 Držím ti mooooc pěsti,ať to výjde,třeba budeš mít dvojčátka,to je krása 😉
@petra123 Péťo,neboj,to mohlo být špinění i z uhnízďování vajíčka,některé holky to tu už psaly,že to tak měly a už mají po porodu,takže držím moooc pěsti,ať ta mrška nedorazí.

Jinak já mám dneska ovulku,tak na mě holky myslete a držte pěsti 🙂

antana123
30. říj 2012

@krista1 díky a tobě taky držím palce 😉

petra123
autor
31. říj 2012

čauky holky tak už 3 den špiním test asi nic ☹ tak začinám bát zoufalá myslela jsem si že to vyjde☹na poprvé ale asi nic kamoška je těhu moje uča angliny v práci taky a ja opět smoliček pacholíček holky kurnik včem jsem jiná☹

krista1
1. lis 2012

@petra123 Péťo,pokud jen špiníš,nemusí to znamenat,že je to MS,některé holky špinili během prvního těhu normálně,takže zkus třeba ten nejcitlivější test,co si měla za test?

petra123
autor
1. lis 2012

@krista1 mamatest 10 víš jak duch tam je ale uviděla bych ho jen ja zkusím ještě zítra, dneska byla inventura a zítra volno🙂)tak budu odpočívat jak odpočívám tak je to lepší🙂no uvidíme🙂

petra123
autor
1. lis 2012

@krista1 a co jinak jak vy??už se snažíte v plné palbě??

krista1
1. lis 2012

@petra123 Duch,no i to je dobré,proč bys ho viděla jen ty,všechno je možné,dokud nekrvácíš,tak je to v pohodě.Jj snažíme,no uvidíme,ještě mám 10dní do MS,tak uvidíme.

petra123
autor
2. lis 2012

@krista1 Ahojky tak dneska bych měla být 4+2 a to je pro mě kriticjé a rano už to vypada že už to mám a dostala jsem to☹tak opět budu čekat na další těhu☹ach jo ale neva aspon se vyčistím po té operaci a opět do dalšího snažení🙂

krista1
2. lis 2012

@petra123 Neboj,určitě to do těch tří měsíců výjde každé z nás,všechny ženy po to m otěhotněly a my budeme mezi nimi 😉

petra123
autor
2. lis 2012

@krista1 kéž by ja vždycky jak jsem něco založila tak nakonec jsem stejnak zůstala sma bez dítka v jedné diskuzi kde jsme chodila jsem zůstala asam bezdětna a všechny už mají už aji druhé dítko, ale doufám že tady v té nedopadnu stejně a chtěla jsem si dát k narozeninám nejkrásnější dárek tak už je na ty vanoce oběma dám ten nej dárek uplně se bojím ale doufám☹ty jsi dneska taky doma??

krista1
2. lis 2012

@petra123 No zatím jo,jsem doma. Jinak neboj,určitě tahle diskuse bude plodná,vždyť jsme byly všechny na laparce a to přece musí vyjít,užívej si sexu a příjde to,určitě,zkus si koupit bylinky,ty ještě nikoho nezabily a je toho tu hodně,ať se brzy zadaří,já sama beru Gynex a vitamíny pro těhotné...ať to mám pojištěné.Ty nebereš nic?

krista1
2. lis 2012

@antana123 Ahoj jak si na tom?Kdy má dorazit MS?Já ji čekám za týden o víkendu,tak snad nedorazí nám oběma 😉

antana123
2. lis 2012

@petra123 je mi to líto ☹
@krista1 á čekám ms do 12 dní 😉 a vím na 100% že u nás to nevyšlo už mám po ovu a cítím že tohle bylo jen cvičné kolo 😀 testovat budu nejdřív na 35DC ale ms bude rychlejší 😀
@krista1 tak držím palce at do týdne máš // 😵 😵 😵

krista1
2. lis 2012

@antana123 Díky,no já necítím nic,už tomu nepřikládám takovou váhu,nechávám to plynout,jsou jen dvě možnosti 😉 Tak držím pěsti,aby ses mýlila a MS nedošla 🙂

petra123
autor
2. lis 2012

@krista1 jj beru kyselinu listovou a ted jsi půjdu na tenhle cyklus koupit kontrihel a zkusím zase banky moc mi pomahají se pozitivně se naladit chodím do Kopru do theraponu za paní Lenkou je užasná tak zase začnu chodit mam ještě 6 baněk tak to asponvyberu máme to z práce🙂)rehabky ted už je asi nedostanu tak si to musím užít.Ale aspon se mě dostanou to špatné co tam nemám být🙂
Ale jinak držím palečky at aspon tobě to vyjde🙂)
@antana123 nikdy neříkej nikdy ale pro nás taky bylo cvičné🙂)

Holky to musí vyjít kurnik to není možné🙂Tento měsíc za tyden mám narozeniny 11.11 a 10.11 jdu na první kurz na vysokozdvyžné vozíky tak jsem zvědava a na konci měsíce musím se naučit novou práci a do toho udělat zkoušky tak to bude hodně nabité ale neva nebude čas přemyšlet nad nesmyslama🙂)a možna to konečně klapne a na vanoce jsme těhulky všechny🙂)

antana123
2. lis 2012

@petra123 se rozcvičíme a nadělíme si // pod stromeček 😵
já mám narozeniny dnes 😀

krista1
2. lis 2012

@antana123 Tak všechno nejlepší k narozeninkám,hlavně hodně zdravíčka a splněných přání. Jsi už třetí člověk co znám,co má dnes narozeniny 😉

antana123
2. lis 2012

@krista1 děkuju 🙂

petra123
autor
3. lis 2012

@antana123 je tak vše dodatečně k narozeninám🙂)ja mam příští neděli🙂

antana123
3. lis 2012

@petra123 děkuju 🙂

ivekr
5. lis 2012

@antana123
@petra123
@krista1
Ahoj holky, zrovna jsem narazila na vaši diskuzi a budu moc ráda, jestli se k vám můžu přidat. My se snažíme od března 2010 - 2roky a 8 měsíců jestli dobře počítám. A byla jsem na laparo 22.10. takže jsem teď 14 dní po ní. V centru jsme zatím nebyli. Chodím jen ke svému gynekologovi a brala jsem asi 6 cyklu před laparo clostík pregnyl a proveru, přes léto jsem měla pauzu a teĎ ta laparo. Po ní mi chce zkusti další 3 IUI (2IUI mám u něj už za sebou). Takže budu mít ty samé léky. Jinak mi na laparo taky nic nenašly. Dělali mi ji 10tý den v pondělí a domů jsem šla ve středu a hned jsme na to měli vlítnout. Tak jsme to pojitili středa - sobota každý den. A v neděli jsem dostala velký zánět močáku a beru antibitoika. Ty jsem dnes dobrala a jdu s močí v 14hod na kontrolu. Jinak jsem stále na neschopence, teď kvůli zánětu. Jinak jsem bych byla doma jen týden. Holky tak nám držím pěstičky ať na vánoce máme //. Mě už z toho hrabe, je mi to šíleně líto že nám to nejde a doufám, že mi v pátek ta MS nedorazí......

antana123
5. lis 2012

@ivekr Ahojky 🙂
to už je teda pěkná doba ☹
tak držím palce at je vše ok a hlavně at do vánoc jsou // 😵 😵

mě dělali laparku ve čtvrtek a v sobotu jsme šla domů ale dělali mi jí na 20DC s mou ms nešlo to naplánovat jinak měla jsem 2 termíny které em nestihla tak mi to udělali takhle u mě teda byli obří srůsty přes celou dělohu po sekci

ivekr
5. lis 2012

@antana123 tak teď už se vám určitě zadaří 🙂. Odstranili srůsty a teď není důvod, proč by to nešlo 🙂. To já (bude to znít blbě) ale taky doufala, že tam mám nějaký srůst, kvůli kterému to nešlo. Ale když mi řekli, že mám vše v pořádku, tak jsem se ani nedokázala radovat, protože jsem si hned řekla hmm tak proč to teda nejde, když tam nebyl žádnej problém......No tak doufám, že nebudu opět vyjímkou a do těch 3 cyklů se vejdu 🙂. Stejně mi teď nechal jen ty 3 cykly po laparo, kdy mi udělá to iui a pak říkal, že už mě pošle do centra. A můžu se zeptat? nevíš různé testy ty genetické a já nevím co vše se dělá, udělají asi až v tom centru že? můj doktor mi vzal akorát v září 2011 jednou krev, pak mě cpal různýma práškama (to mám 10kg nahoře) a teĎ laparo plus jsem chodila na ult na velikosti folikulů. Ale říkám si, že na to že mě chce teď poslat rovnou na umělé oplodnění, tak moc testů neudělal.......ale to mi asi udělají případně až v tom centru že?

antana123
5. lis 2012

@ivekr hele já mám za sebou už pár HP + folikulometrie+muž asi 5x spermio + já tu laparku a zatím našli jen ty srůsty tak uvidíme moc tomu nevěřím že se povede dr. říkala že tak do půl roku by se mělo povést
clostil mám protože bez něj nemám OVU
jinak ty lepší vyšetření to vám udělají v centru 🙂