Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

ivekr
30. lis 2012

@antana123 No já se chtěla doktora zeptat na duphaston místo provery, ale nenašla jsem odvahu. Moc komunikativní doktor to není, už jsem měla chuť i od něj odejít, ale zase se mi nechce u někoho jiného začínat od začátku. Tak jem navedla téma na proveru(s tím že řeknu o duphastonu) a on začal, že proveru píše moc rád, že je k dobrému uhnízdění...hmm tak jsem duphaston ani nezmiňovala ☹ No když si teď šáhnu přes svetr na prsa a zatlačím na ně, tak mě bolí jakoby dvorce....ale nevím jak poznat zda je to k blížíci ms nebo těhu......a nemají k těhu bolet prsa celá? no to má stejně každý jinak 😀 člověk bych chtěl všechno vědět protože hledá někoho, kdo to měl stejné a vyšlo mu to 😅 . Ale nevím, zda 10 dní po IUI není na bolení prsou brzo?. A jinak ti to taky výjde. četla jsem si, že ti při laparo odstranili srůsty, takže se to tam zhojí a nic nebrání. Třeba to není hned první cyklus, ale po tom to už musí vyjít..... Já se těšila po laparo, že mi řeknou že mám srůsty a byly odstarněny a mě řekli, že jsem zcela v pořádku. Takže jsem se ani neradovala, protože mě napadlo..tak proč to kurňa už skoro 3 roky nejde

antana123
30. lis 2012

@ivekr u všech 3 těhu mě boleli bradavky a v podbřišku jen ale jedna strana a to mě bolelo od ovu
no ten duphaston je fajn že když ho pak vysadím a najdu // tak si ho mám zase nasadit zpět je i na udržení 10DPO brzo určo není
no měla jsem srůsty ale jak vidíš ani laparka nám moc nepomohla ted jeden 2 cyklus a nevěřím teda na úspěch ☹ a to jsme se pořádně snažili středu i čtvrtek

ivekr
30. lis 2012

@antana123 a ještě k té sliznici, pokud ti řekla že je to má, tak nebyla spíš jen 4mm (a né 14?) protože ke správnému bezproblémovému uhnízdění mí říkal, že je ideální 8mm (a já mám tak 4-5 - takže mi vždy řekne, že to mám opravdu hraniční)........ale pokud by si měla 14 tak je to hloupost, aby byla špatná

antana123
30. lis 2012

@ivekr né na sliznici mi řekla že je nádherná že je ideální pro zahnízdění ale zdal se jí malej folík i z minulýho cyklu byli 3 a dle ní taky malý

ivekr
30. lis 2012

@antana123 no je to děsný, nikdy by mě nenapadlo že budu o jediný miminko takhle "bojovat" a to jsem chtěla mít do 30 děti dvě...no budeme rádi za jedno. Ale ty už máš prďolíka.....tak zkus si říct, že se budeš věnovat jenom jemu a vynahradíš mu veškerý čas co teď máš jenom jemu, protože za čas už budeš mít druhé mimi. A třeba se od toho odpoutáš a příjde to 🙂. Moje ségra ma první 2letou žabinu z IUI taky po 3 letech, a teď je podruhé těhu v 8 týdnu, a to byl jediný sex za měsíc. že si prý řekla, že jedno dítě má, to je hlavní a to druhé buď příjde nebo ne a nemyslela prý vůbec na to a ni tomu po první zkušenosti nevěřila a stačilo jen jednou a má to tam. No ani jsem z toho neměla radost. začaly jsme stejně a už čeká druhé. Ale musíš říct, že jedno máš, to je hlavní.....a druhé bude takový přilepšení. Podívej na mě....já nemám ještě ani to jedno..... ☹

ivekr
30. lis 2012

@antana123 Jo takhle, tak já to špatně pochopila, promiň. sliznice v pořádku a folík malej. No ta kje pravda, že teď jsem měla folík 34mm, ale to byla opravdu vyjímka.Jinak mi říkal doktor, že stačí nad 20mm, což máš, tak to neřeš...možná chce mít paní doktorka vše podle "knih" a zbytečně tě tím plaší

antana123
30. lis 2012

@ivekr no já si taky říkala že do 30 dvě a prd ☹
ano mám jedno ale taky vybojovaný ☹
1 těhu po 9 měsících snažení MA 9-10tt
2 těhu byl náš Šimonek po 6 měsících a spomocí
3 těhu SP 5tt
takže nic jsem neměla jednoduchý
ale tak snad to chce opravdu jen čas a podaří se i vám 😉

antana123
30. lis 2012

@ivekr 34mm je pro mě sci-fi 😀

ivekr
30. lis 2012

@antana123 Jejda, tak to máte taky teda vybojovaný......... 😨
34 pro tebe sci-fi 😀 pro mě! 😀 a podívej, byl tam 😀. No tak já ještě 2 cykly pokud to teď nevýjde a pak rovnou na IVF.

antana123
30. lis 2012

@ivekr jůů tak pokud nevýjde tohle tak IVF určo 🙂
my pořád zvažujeme IUI ale bůhví jestli by nám to pomohlo 😲

ivekr
30. lis 2012

@antana123 hele tak to zkuste, no co, než se takhle trápit a možná teď po té laparo, by to bylo i nejlepší. Je to nebolestivé, defakto jako když jdeš na kontrolní prohlídku, trochu nepříjemnější...ale máš jistotu, že spermíci jsou přímo v děloze 🙂.
Jinak já ti ani moc nevěřím na to IVF, když si tu čtu kolika lidem se to nepodařilo ☹ ..hodně lidí říká, že jak věděli že půjdou na IVF, tak to z nich spadlo a předtím sami otěhotněli..ale já jsem z toho spíš nervozní, než že byse mi ulevilo

antana123
30. lis 2012

@ivekr no jenže nám řekli v Sanusu že ano IUI ale jedině stimulovat Menopurem čili si píchat a do toho se mi moc nechce proto to pořád zkoušíme doma ☹
hele jestli jste oba ok tak věřím že by IVF vyšlo na poprvé nás od IVF odrazují ty peníze je to hodně a momentálně na to nemáme ☹

ivekr
30. lis 2012

@antana123 no na to IVF taky ty injekce mě děsí...ale furt si říkám, že to za to bude stát a zvládli to ostatní, zvládnu to taky 🙂. Budu muset. No peníze to stát bude, pokud to výjde, tak je objetuju, jenže problém je, pokud to nevýjde..to by mě ale děsně sr.lo

antana123
30. lis 2012

@ivekr no právě mě se k vůli IVF si nechce si půjčovat a pak to třeba ani jednou nevýjde ☹

ivekr
30. lis 2012

@antana123 no my právě "díky tomu" že jsme s manželem sami, oba máme práci a ještě bydlíme v baráků dvougeneračním s našima..tak dost ušetříme za bydlení a i něco málo máme našetřeno. Mohli bychom našetřit sice víc (občas si to i vyčítám)..ale zase žijeme jen jednou, takže fakt dost utratíme - výlety, večeře, hadříky, včera jsme koupili sušičku na prádlo (psala jsem ježiškovi 😀 )........tak na ten jeden pokus bychom měli v pohodě...ale na druhý už bych se kurňa rozmyslela ☹. Je to právě naprd, investuješ a nevíš zda to dopadne nebo ne...

antana123
30. lis 2012

@ivekr my taky šetříme ale jsme v nájmu tak nijak závratně ale je potřeba si dozařizovat ještě bydlení a Šíma nás taky něco stojí

ivekr
30. lis 2012

@antana123 jo a před rokem a půl jsme si pořídili domů fenečku - stafbulku......no a já zase musím mít něco extra, takže od 9 týdne věku byla nemocná....no stála nás snad co měsíc to 2-3tisíce - někdy i do 14ti dní....ale snad už to bude v pořádku. Jinak jsme si ji pořídili, abychom přišli na jiné myšlenky, chodili jsme na cvičák, procházky, ven s lidičkama...a stejně mimisko nikde, tak aať mi netvrděj, že je to jen v hlavě a musím si najít jiný zájmy 😠

antana123
30. lis 2012

@ivekr no je to děsný nejvíc miluju ty rady od lidí co maji 4 děti že na to nemám myslet to bych liskala 😠

ivekr
30. lis 2012

@antana123 já klikla omylem odpověz na to se mi nelíbí 😀 pardon.
Jinak nevím pak jednou jak zkloubím to naše divoký temperamentní rozmazlený zvíře s miminkem. Jenda jsou všude chlupy...do ložnice teda nesmí, ale jinak může..takže opravdu denně vysávám, pes proběhne a podrbe se a chlupy zase všude.....ale je to náš miláček, naše zlatíčko. Akrotá trošičku tvrdohlavý, děsně chytrý a nechce jen tak nechat podřídit hihi. Ale děti miluje......už mám nastudováno, jak postupovat s příchodem nového člena do rodiny ,kde je bafík...no tak uvidíme, bude to těžké

ivekr
30. lis 2012

@antana123 tak se držte, já odtud mizíkuju 🙂

krista1
2. pro 2012

@antana123 Ahoj,tak to mě mrzí,co ti řekl doktor.Ale nic není ztraceno,doktor mojí mamce řekl,že bude zázrak když otěhotní a malý už má 8roků 😉 Takže na doktora bych vůbec nedávala.
@ivekr Ahoj tak co už si testila nebo to necháš na doktorovi na kontrole?

antana123
2. pro 2012

@krista1 Ahoj díky no snad ten zázrak jednou příjde 🙂
@ivekr hele nebolel tě dost podbřišek po tom metforminu???já i včera špinila a to jsem 19DC a jak test????

ivekr
2. pro 2012

@krista1 ahojíky, no testla jsem v sobotu ráno a bílý jako snížek ☹ ale furt si říkám, že může být ještě brzo. Prsa mě děsně bolej, že mě to za noc i několikrát vzbudí, když si na ně nějak "lehnu"...ale jako před MS mě bolela vždycky, alé né takhle. Noo bříško mám nafouklý, těžko jdu na wc aa mám šílený výtok, normálně na slipovku, kolikrát si myslím, že už začala ms a je to jen bílý hustý výtok.....tak nevím ☹. No moc ráda bych a snad s tím už i počítám 😅 takovéto příznaky jsou přece jasné 😀 álee stále mám hlavu na zemi. A co robíš celé dny a co víkendík?🙂

ivekr
2. pro 2012

@antana123 ahojíky, no já ani na sobě nepozrouju, že ten metformin beru.........vůbec žádné vedlejší účinky. Spíš si myslím, že z clostíku mám šílenou únavu. ale když jsem nasadila metformin, tak jsem si žádné změny nevšimla. Noo tak taky možná ty moje "příznaky" jako píšu Krista1 mám klidně i z toho metforminu, chjoo kdyby tak člověk věděl sakriš. a jak dlouhé máš cykly? nemůže to být třeba uhnižďování? to hodně říkají že ženy zašpiní........

antana123
2. pro 2012

@ivekr to jsou těhu příznaky jak vyšité 😀 třeba bylo brzo kdy zase testneš???
cykly mám dlouhé tak 30 dní max no na uhnizdování to bylo brzo pač prehnyl jsem měla na 14DC a dle dr. měla být ovu na 16DC a špinila sem na 18DC takže zahnizdování to nebylo no co už počkáme co z toho vyleze ale břicho mě bolí dost

krista1
3. pro 2012

@ivekr Tak je ještě možnost,že to bylo příliš brzy,zkusila bych testnout třeba dneska a uvidíš?Kdy nemá přijít MS?
@antana123 Třeba to je fakt to uhnizďování,plno holek při tom špinilo,já bych tomu i věřila,už kvůli tomu,že ti doktor řekl,že to bude na dlouho,tak nebude,moooc ti to přiji.Tak držím pěsti 😉

ivekr
3. pro 2012

@krista1
@antana123
holky pokud budu mít cyklus 28 dní jako předchozí, kdy jsem nebrala žádný prášky, tak jsem dnes 27 den, takže MS by měla přijít ve středu. Tak si říkám, že kdyžtak testu až tu středu 🙂 jestli to vydržím hihi.

@antana123 Jinak to špinění si myslím, že z metforminu opravdu asi nebude. Přeci je to lék na cukrovku a pochybuju, že by lidi s cukrovkou s tímto práškem špinili. Buďtoto byla hodně silná OVU a nebo si mohla mít ovu hned třeba 15 den....noo stejně nezbývá než čekat......ale držím všechny palečky co mám 🙂

Tak holky, dosnídám müsli s mlékem, dám vyvenčit toho mojeho chlupatýho miláčka a hurá do práce ☹ . Kolegyně stále marodí (má spálovou angínu) tak to musím částečně dávát ještě za ni,takže docela makačka. To zase příjdu domů kolem 17 hod k.o. a půjdu si schrupnout......Tak hezký den

krista1
3. pro 2012

@ivekr Ať ti to v práci rychle utíká a všechno zvládneš! 🙂

ivekr
3. pro 2012

@krista1
@antana123
Ach jo holky, mám strach, že mám tu spálovou angínu od kolegyně. Dneska odpoledne mě šíleně začalo pálet v krku a stálet pálí. Bojím se, kdyby náhodou IUI vyšlo, zda by to neublížilo mimiskovi. Spálový streptokok je prý ta největší svi.ě mezi streptokoky....loni jsems tím marodila měsíc a brala troje antibiotika, protože mi nezabírala ☹. HOlky, ta smůla se na mě lepí celej život..........uvidíte ten zákon schválnosti, že to tak bude ☹

krista1
4. pro 2012

@ivekr Neboj,určitě to tak není,já jsem taky teď měla týden pálení v krku,nic nezabíralo,cucala jsem snad všechno a stříkala si tantum verde do krku,no a měla šátek,ale teď už je to v pohodě,držím pěsti,ať to streptokok není a ty i mimi budete v pořádku,je to teď i tím smogem ve vzduchu,jsou chřipky a angíny,tak si to nepřivolávej,všechno bude v pořádku,uvidíš! 🙂