Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

krista1
12. lis 2012

@ivekr Ahoj,Ms zatím nedošla,ale určo zítra nebo tento týden dojde,nedělám si naděje,jen malilinko doufám,ale fakt nepatrně.Do toho jsem chytla zase zánět močáku,tak furt lítám na záchod 😖
Aha tak to máš hodně zodpovědnou práci,to se ti nedivím,že ten co tě zastupoval to asi nedal,tak snad to všechno brzy stihneš napravit 😉

krista1
13. lis 2012

@helen_8 No já si myslím,že možná ty bolesti nejsou psychické,ale je pravda,že když je žena v klidu tak ji nic nebolí a všechno je v pohodě.No zkus bylinky,jak píše Iva.Někomu je po tom špatně a někomu ne,tak doufám ,že ti to pomůže.Jo já jsem na imunologii nebyla,tady doktoři to nedělají,až na klinikách CAR.
já si myslím,že u tebe je na to čas,dělat nějaké závěry,ono se to většinou do toho roku podaří,věř tomu,užívej si to a nemysli na to,že je něco špatně,protože si to přivoláš myslí.Užívejj si života a nesoustřeď se na to,co kdyby,já to tak dělala pořád a vidíš jak dlouho nám to trvá.Teď si říkám,že to určitě brzy příjde,sice nevím kdy,ale ono opravdu není kam spěchat,moje mamina měla malého brášku v 38 a říkala,že kdyby mohla,tak má dneska děti až po 30roku. 😉

antana123
14. lis 2012

Ahoj holky jak se máte??
u nás první pokus nevyšel dnes sem dostala MS ☹
@krista1 a co ty MS už přišla???

petra123
autor
14. lis 2012

@antana123 nebuď smutna svět se nezboří a příští měsíc se zadaří,ja tomu nedávám bo nějak není čas na tulení tak ani nevěřím že to vyjde tak hold zase si počkám na zazrak🙂jednou to možna příjde i když mě sere cely svět jak je ke mě kruty tak hold musím to nějak zkousnout,mám toho dost v práci a příští tyden dělám jizdy na vysokozdvyžny vozík tak to bude sranda🙂)a příští sobotu zkoučky tak doufám že to dám🙂)

antana123
14. lis 2012

@petra123 no co už ☹ jsem zvědavá na další cyklus ale nějak mě to už neba ☹
ale třeba nový rok bude pro nás lepší jako tenhle rok 😉

ivekr
14. lis 2012

@antana123
@petra123
@krista1
Ahoj holky, bude zase dobře a určitě se dočkáme. Ale taky mě to už vážně neba. Musím přiznat že s manželem poslední rok-dva je mazlení jen snad cílené snažení. Prostě sex za účelem rozmnožení. Vůbec už v tom nemáme snad ani vášeň, prostě jak se to takhle řeší, tak prostě doktor a teď 5 dní musíte a manžel má 2 práce, takže chodí domů kolem 22-23 hodiny apak se mu vážně nechce, ale prostě musíme.....tak se to nějak pořeší a jak se pak nemusí, tak třeba 14 dní nic (i déle) ☹ vím že je to špatně, třeba by se ovu mohla hnout o pár dní i přesto že mi píchne pregnyl, ale prostě na TO není nějak čas a nálada.
Jinak jsem se dnes objednala na pátek na ult. Dnes jsem 8 den, takže se ten 10den podívá na velikost folíků a kdyžtak dostanu zase včeličku a jdu na IUI....ach jo, nějak mi chybí energie do dalšího "snažení". Navíc návrat do práce je děsnej, jsem tak vyčerpaná ☹ achjo, když u tohle pitomé období skončí....

ivekr
14. lis 2012

@krista1 jejda zánět močáku? ouou, tak honem k doktorovi, než se ti to rozjede. A myslím na tebe, aby ta mrška nedorazila 🙂 . Možná to lítání na záchod je taky třeba to, že už si tam mimoušek pěkně lebedí a ty podezříváš močák 🙂

antana123
14. lis 2012

@ivekr no u nás to je tak že chodím na UTZ 14DC mrkne folíky když budou velký pichne pregnyl a pak se snažíme 3 dny ale taky to není s chutí ☹ co se dá ale dělat ☹

ivekr
14. lis 2012

@antana123
Tak já jdu teĎ ten 10den, když budou malé folíky, tak si ještě objedná třeba za den dva, pak pregnyl a taky 3-5 spíš 5 dní snažení kde 2 dny po pregnylu i 2x denně - což se nám podařilo tak za celou dobu snažení jednou. A to jsme si museli dát ráno budíka na 4 hodinu - už nikdy 🤐 . No kdyby tak existovali nějaký kapky na to, aby byla chuť 😀

krista1
14. lis 2012

@antana123 Ahoj,taky došla dneska odpoledne,bohužel,no taky jdeme do dalšího kola 🙂 Snad to do těch Vánoc výjde 😉
@ivekr Držím pěsti,ať jsou folící ukázkoví a výjde IUI 😉

ivekr
18. lis 2012

@krista1 Ahojíky, tak jsem se sem dříve nedostala. V pátek jsem byla na tom ult a nic moc. prý bída. byla jsem 10 den, říkal teda, že ještě může být brzo, takže zítra v pondělí jdu znova. Sliznice byla jen 4mm (to je prý bída) a v pravo folíci žádní a vlevo byl jeden dominantnější a měl jenom 14mm (jeslti si dobře pamatuju). Takže jdu zítra a když to bude větší nad 20mm tak mi dá pregnyl. Ale vůbec neřeší sliznici. Bez prášků jí mám přes 6-8mm a s tím clostilem mi nejde nad 4mm (kamarádka říkala že je to blbě)...ale on to neřeší, tak nevím. Tak uvidím, jak dopadnu zítra, tak dám zase vědět. Ale na to, že teda beru ten metformin a clostík, mám pocit, že nic moc.

krista1
19. lis 2012

@ivekr Ahoj,tak jak si dneska dopadla u dr?Dala ti ten pregnyl a co ta sliznice,už byla vyšší?

ivekr
19. lis 2012

@krista1 ahojíky, ano dostala jsem pregnyl a ve středu v 14 hod jdu na IUI. Dnes sliznice 5,4mm - říkal že je to hraniční, ale jde to.....a v pravo folík žádný (říkal že pravá strana nejspíš nefunguje) a vlevo byli dva a z toho ten největší 34mm - prostě OBR 😀 . Tak říkal, že aspoň to. Píchl mi pregnyl (170Kč) a ve středu jupí na zásun spermijků 😅 . A co ty? jak to jde dál?

krista1
20. lis 2012

@ivekr držím moc pěsti,aby to ve středu vyšlo,budu na tebe myslet.No u nás nic,doktor mi řekl,že mám počkat půl roku a pak že nás odkáže na CAR,já to nechám do května a pak se uvidí.Do té doby daleko.Teď to nebudu řešit,potřebujeme ještě něco doma dokoupit a udělat,takže mi to nevadí,uvidíme co v létě 🙂

ivekr
21. lis 2012

@krista1 ahojky, jejda půl roku, jakto? po dvouch letech snažení ještě dalšího půl roku čekat ☹ Ale zase je pravda, že si ještě "mladá"..takže půl roku uteče jako voda a zařídíte si co potřebujetre, odpočinete a pak se s novými silami na to zase vrhnete a výjde to. Možná to výjded i teď po té laparo. Mě to taky vlastně nechal na náhodě moc dlouho. Antikoncepci neberu už 7 let, teda dávali jsme si pozor (vysadila jsem ji hned po svatbě) ale občas to "ulítlo" a nic, ale neřešili jsme to a až ty 2,5 roku to řešíme opravdu usilovně a to začal doktor spíše z důvodu, že mi bude 30, jinak mi předtím říkal, jste mladá já bych to nehrotil, ušetřete si co nejvíce penízků. NOo pamatuju si, jak mě ty řeči, jsi mladá štvaly, ale zase si říkám, že jsme pro to udělali aspoň maximum. Tak uvidíš že vše dobře dopadne 🙂 . Já toho teď budu určitě důkazem. Včera jsem měla šílené bolesti vlevo (asi OVU, nedalo se ani sedět jak mě tam ten obr bolel) tak hlavně doufám, že pokud došlo k OVU včera (ty bolesti) tak není na dnešní IUI pozdě. A to už sem asi nebudeš chodit viď? aby si pořádně vypla a vyčistila si hlavu....

krista1
21. lis 2012

@ivekr držím ti moooc pěsti,aby to dnešní IUI bylo v pořádku a konečně se vám zadařilo.Neboj,určitě sem budu chodit,jen to prostě nebudu hrotit,jsem na vás holky zvědavá.Hodně štěstí.
Já vím,že jsem ještě mladá a tak to nebudu hrotit,jen mě někdy přepadne depka,že bych už mimi chtěla a mrzí mě,že to nejde,ale pořád si můžu říct,že to tak má být a jsem ještě mladá,jak říkáš 🙂

krista1
25. lis 2012

@antana123 Ahoj jak se máš,co je u vás nového?Už máš nakoupené dárečky?
@petra123 Ahoj,jak je?Něco nového?Nějak si postoupila,jak se těšíš na Vánoce?

petra123
autor
25. lis 2012

@krista1 ahojky tak já se mám relativně dobře opět je v Brose epidemie těhulkování tak kamaradky mi odcházejí na mateřskou a ja nic tak hold opravdu uačínám věřit v osud že se mnou má jiné plány🙂 tak hold si musíme počkat a ted poslední dobou se každy pořád dokola prá tak kdy už je čas a ja odpovím to je osud zatím nechce abych měla mimi tak hodl musíme pořád čekat☹jinak dárky koupené žadné a hned po vyplatězačnu.-)
ja mam jen jedno přáni od ježíška a to je mimi pod srdíčkem tak doufám ale raději si nic nenalhávám.

A co Vy holky ???jak jinak??

antana123
25. lis 2012

@krista1 Ahoj mám se fajn dávám si od MK trochu oddech měla jsem depku ale už mi je líp 🙂 dárečky už jich máme hodně ale ještě jich dost chybí a co ty ???
@petra123 jednou se dočkáme všechny 🙂

ivekr
26. lis 2012

@petra123 ahojíky, no my taky zatím pořád nic. dnes jsem 5 den po IUI - takže čekačka, ale nějak to nevidím. Joo a v sobotu mi sestra ohlásila že čeká druhé mimnko a je v 8tt. Noo super, ani z toho nedokážu mít radost, jak je mi to líto. Začali jsme se snažit tak nějak stejně a ona už bude mít druhé miminko a já nic ☹ . Noo tak mě to trochu sebralo, ale vím, že čas jde dál a až to bude mít přijít tak to příjde 🙂

krista1
26. lis 2012

@antana123 Tak to tě chápu,já už to neřeším,jen tady sleduji ostatní holky a jdu si vždycky pokecat a postěžovat 😀 Jsem ráda,že taková diskuse vůbec existuje.My máme nakoupeno sem tam něco,ještě musíme dokoupit 🙂
@ivekr Neboj,určitě to brzy příjde a třeba budete se sestrou vozit kočárek spolu🙂

petra123
autor
27. lis 2012

čauky holky tak opět test zatím sněhobílý☹ach jo a to jsem muži chtěla dát ten nejkrasnější dárek pod sluncem a opět budu mít smutné vánoce všechny příznaky kramu se příblížily počinaje bolení podbřišku kříží ted se přidal ještě žaludek dva dny mi je na blutí a nalada začíná být hodně podražděná a kříže bolí tak že ani dlouho sedět nemůžu☹ach jo proč ja proč holky 6 let bojujem jako blázni a pořad nic a to jse pomali každy večer klečím na zemi a modlím se k bohu at se konečně povede a pořád nic ach jo☹

ivekr
28. lis 2012

@petra123 ☹ tak to mě mrzí ☹ . A zkoušeli jste už třeba IUI nebo IVF? Když už se pokoušíte takovou dobu? No já taky čekám ☹ o víkednu budu 11DPO, tak bych neraději zkusila test, ale raději ne, bojím se, že bude negativní. Příznaky zatím žádné, jen mám furt pocit nafouklého břicha....ale to mám teď furt. Z těch léků jsem za 3/4 roku přibrala 10kg a je to kurňa znát ☹ . To mě mrzí, že ty vánoce nevyšly dle tvých představ. Ale uděláte si je hezké spolu s mužem. My si s manželem řekli, že si uděláme krásné vánoce, vyzdobíme si obyváček náš prťavej a budeme týden spolu doma na dovolené. Tak se musíme držet a určitě nám to všem výjde.

ivekr
30. lis 2012

@petra123
@krista1
@antana123 ahoj holky, tak včera jsem měla jedinečný zážitek, v pondělí jsem dostala od známého střelené 2 bažanty, mezi dveřma mi je předal a zdarec 😀 Noo tak jsem je pověsila na balkon a do včerejška tam na šnůře byli pověšení 😀 Noo a už mě kolegové strašili, že se mi tam zkazí protože nemrze....tak jsme s manželem našli na netu video, jak stáhnout bažanta a každej si vzali jednoho a jeli jsme podle videa :-d byla to prča :-d a odragování. Teda když se měli vrhnout vnitřnosti, tak jsem myslela, že vrhnu taky 😀 Alee fakt to není tak hroný, dá se to 🙂. Já který se obrací žaludek, jen když vidí zabitou mouchu 😀 😀 a bažantíci už se váli v misce s vodou

antana123
30. lis 2012

@ivekr jak se cítíš a kdy to vidíš na testík???
já byla v úterý na folikulometrií a folík 25mm sliznice 14mm ale dr. se zdálo že málo reaguju na léčbua řekla mi že to u nás bude na dlouho ☹
dostala jsme další léky metformin říká vám to něco????

antana123
30. lis 2012

@petra123 je mi to moc líto ☹

antana123
30. lis 2012

@krista1 a jakpak se máš ty???

ivekr
30. lis 2012

@antana123 t yjo sliznice 14 mm - tak to ji máš super, já mám 4-5mm - že dost malou.
Jo metformin taky mám, každý večer jednu tabletku nonstop. Ono je to jakože lék na cukrovku, ale my to máme z důvodu, že to působí na vaječníky (mrkni na zprávy, taky jsem se tam na to ptala). A folík 25mm je taky krásný, pročpak ti říká že špatně reaguješ, já mám problém se k 20mm vůbec dostat.......až teda teď poprvé po té laparo byl přes 30mm, ale to je rekort, jinak byl tak 19-22mm....podle mě máš moc hezký čísla 🙂

ivekr
30. lis 2012

@antana123 jinak na testík vůbec nevím kdy udělat...nejraději bych o víkendu, protože mám od včera citlivá prsa a hodně výtok, mám mokré kalhotky, že bych si dnes nejraději dala intimku (ale v práci ji nemám hihi).......ale přemýšlím jestli to taky nebude z té provery co užívám teď od 19 - 28 den. Noo Tak nevím, možná v neděli ráno zkusím......ale taky tyto "příznaky" nemusí nic znamenat. Prsa mám před ms většinou citlivá (né vždy) a ten výtok může být k těm lékům. ale přála bych si to moccc 🙂

antana123
30. lis 2012

@ivekr já se sliznici neměla problém nikdy nevím říkala že je to málo ☹díky
@ivekr hele u mě jsem těhu poznala díky prsoum jak poprvé tak u Šími a tyk i loni v září tak držím pace a sem zvědavá kdy příjdeš se // 😵
a metrormin mám taky nonstop 1tbl denně ráno a říkala že jakmile najdu // tak ho mám okamžitě vysadit já mám zase duphaston od 17DC do 26DC