Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

irennn
17. říj 2012

Holky, tak já jsem dnes 2.D po laparoskopii a hysteroskopii, musela jsem do práce...prostě musela a pěkně mě to začalo bolet, takže jsem šla dřív a sotva jsem se došourala a teď ležím. Jen doufám, že se mi v těch místech nemůžou udělat nějaké srůsty, už mě tím strašily kolegyně...já chtěla zůstat doma, ale kvůli poblbané akreditaci, jsem musela naklusat do práce s tím,že mám jenom sedět a nepřetěžovat se, ale víte jak to je... ☹ do toho je manžel v zahraničí, tak jsem cestu domů z práce probrečela a moc mi nepřidalo,že jsem potkávala samé maminy s kočárkama...

krista1
17. říj 2012

@antana123 Neboj,určitě to půl roku trvat nebude a budeme všechny do Vánoc těhule 😉 Aha,no já jsem měla hp v pohodě a clostil jsem taky brala a nic,asi jsem ho nepotřebovala 🙂 Nevím čím to je způsobené,že to tak je,no prostě mazec,ale kdo si počká ten se dočká a my brzy určitě jo🙂

krista1
17. říj 2012

@irennn Ahoj to mě moc mrzí,ale určitě kvůli tomu nevzniknou srůsty,teda o tom jsem vůbec nic neslyšela,navíc prý stačí 3dny být v klidu bez práce,pokud si teda jen seděla,tak myslím,že se ti nic nestalo,určitě!No hlavně,že teď už můžeš odpočívat.Jak dlouho už se snažíte?Je to opravdu deprimující navíc těhotné a tak vidíš i v televizi,je toho prostě všude moc,ale většina holek mi napsalo,že do 3 měsíců po laparce otěhotněly.,takže věřím,že to tak bude i u nás,takže se můžeme vzájemně přidávat do skupin těhulek...určitě už brzy to bude.

antana123
18. říj 2012

@krista1 uvidíme 😉
@irennn myslím si že to že si šla do práce srůsty neovlivní ty se klidně udělají ikdyž budeš ležet 😉
mě se udělali obří srůsty o sekci a můžu říct že jsme snad měsíc jen polehívala a fakt odpočívala a stejně se mi udělali

irennn
18. říj 2012

@krista1 no my se snažíme 2,5roku...mysleli jsme,že se to podaří na líbánkách po svatbě a nic,tak jsme zašli na spermiogram a chybu zjistili na straně manžela....musíme na IVF. A protože pracuju v nemocnici jako vedoucí sestra, pamn primář gynekologie mě chtěl vyšetřit jak se říká horem spodem,abychom měli 100%jistotu, že jsem zdravá a mohla být co největší pravděpodobnost,že to vyjde. Teď jen čekáme na výsledky genetiky, tj. za 6týdnů ještě a pak se do toho pouštíme...mám z toho hroznej strach, ale zároveň už chci,aby to bylo....aby se něco dělo....tak mi drž palečky 🙂

krista1
18. říj 2012

@irennn jj,tak já ti budu držet moooc pěsti,určitě to všechno dobře dopadne.Jinak na spermiogram jsou různé dobré vitamíny pro chlapy a většinou se to zlepší,zkus selezink,to chlapům pomáhá,pokud budeš v pořádku a manželovi se to zlepší,půjde to samo a nebudete za to muset ani platit.My se snažíme dva roky.Takže tě chápu,je to fakt hrozné ☹ Ale věřím,že teď už to prostě musí jít a půjde to!A na tu genetiku si byla u vás v nemocnici?A to tě poslal gynekolog?No jestli třeba na to neposílají obvoďáci,protože můj gynekolog mi řekl,že jestli to nepůjde do půl roku tak že mě pak pošle do Caru.Já pevně věřím,že se to povede!Nám všem co jsme tady,do Vánoc nebo o Vánocích otěhotníme! 😉

petra123
autor
19. říj 2012

@irennn ahojky vítej tak vidím že jsi hned po operaci šla do práce ja šla chvála bohu až po 5 dnech co mě pustili z nemocnice ale měla jsem dovču a vyšlo mi to na víkend ale šla jsem až v uterý tak abych řekla pravdu taky mě bříško bolelo byla jsem takova stoho unave a to taky sedím v práci.
Dnesak jsem si ale naběhla bo dělam v práci inventuru materiáli a aby toho nebylo málo místo jednoho pořadného chlapa jsem dostala dvě baby co mi byli tak nějak k ničemu pomohly ale mě spíše by pomohl chlap☹ tak jsem se tahala s ještěrkou a gitrama sama no pak mi stoho nebylo zrovna nejlíp ale jo už jsem to rozchodila v pondělí chvála bohu dostanu chlapa bo jsem šla za šéfem pokecala a schválil mi že jsi můžu vzít chlapa🙂)Tak hned jsem šla z práce usmata🙂)
@krista1 čau jak jinak už je po MS?🙂)

krista1
20. říj 2012

@petra123 Jo MS už zkončila,teda doufám,že dneškem už je vše pryč,tak uvidíme co a jak dál,dneska jsem 7DC,jsem zvědavá,jestli se mi posune ovulka.Ty už ji na sobě poznáš,nebo to necháš tak,nebo budeš testovat?

krista1
20. říj 2012

@antana123 Ahoj,tak kolikátý den cyklu si?Už probíhá snažení?Testuješ ovulku nebo to necháš tak?

petra123
autor
20. říj 2012

@krista1 čusky ty jsem teprve 18DC myslím tak v pondělí jdu na gyndu konečně vytahnout ty stehy🙂 už se těším a pak ja nevím ale budu se stestovat jsem hodně zvědava jak to dopadlo trochu se bojím že zase budu sklamana ale myslím si že ne víc jako minule ale aspon budu vědět že funguju normalně ale hlavní je že jsem zdrava🙂

V práci mazec mam dělat inveturu jednoho blokovaného skladu jak jsem tam včera dosla místo jednoho chlapa ktery by mi vytahoval gitry tak jsem dostala dvě holky no svymzpůsobem mi byli k ničemu ale aspon mi pomohli něco skopočítat.Kolega mi trvrdí že je vše v pořadku a je tam uklizeno ale ten bordel už jde vidět jak tam dojdu hnus.Tak v pondělí dostanu chlapa s vozíkem jsem si ho zařídila ještě že mam tak super lidičky kolem sebe a šéfa🙂tak v podělí jdu opět od začatku na ten bordel a jesli to bude sedět systemově asi vítr opět nad tím stravím 3 dny v pondělí počítaní a dva dny to budu dávat do PC no mazec☹jesli to zvládnu vyhraju sama nad sebou že to zvládnu tak aspon nebudu mít čas ymslet na dítě🙂

antana123
20. říj 2012

@krista1 já jsme 6DC až do 7DC jím clostil a na 15DC jdu na UTZ tak ovu testy nedělám dr. mi řekne jak s ovu pokud budou folíky velké tak dostanu pregnyl a pak bude snažení milování proběhlo ale už a jako za mlada 😀
na snažení si ještě počkáme

petra123
autor
22. říj 2012

čauky hokly tak stehy vytahnuté a ted se snažit a snažit pokud se nepovede v co doufám už nedosjde tak hura do lazní nebo na další IVF tak uvidime ale přiklaním se k ivf raději ale moc na to nemyslet a doufámt že laparoskopie pomohla a konečně budem všechny maminky jak se moc na to těším🙂

krista1
25. říj 2012

@petra123 Ahoj,tobě doktor doporučil lázně na neplodnost?To ani nevím,že to existuje 🙂 A co jak to u tebe vypadá?Už došla MS,nebo že by ne?
@antana123 Ahoj jakpak se máš,tak co v pondělí tě čeká ten kontrolní utz,že?!Tak budu držet pěsti,a´t je tam obrovský folík 😉

antana123
25. říj 2012

@petra123 už si byla na IVF????a jaký je u vás problém???
@krista1 Ahoj mám se fajn jo v pondělí jdu na UTZ tak snad tam něco bude at se můžem posnažit 🙂 a ty se máš jak???

krista1
26. říj 2012

@antana123 ahoj mám se dobře,no čekám na plodný hlen,ať vím,kdy bude probíhat ovulka,no podle mých výpočtů měl být dneska,má to krapet zpoždění,možná tou laparkou,tak uvidíme,jak to tento měsíc bude,tobě držím pěsti,ať je tam veliký folík,ať to můžete vychytat už tento měsíc 😉

petra123
autor
26. říj 2012

@krista1 jj existuje říkal že by mi to napsal na sterilitu🙂ale spíše asi IVF vyjde než lázně
jinak čkam je na konci měsíce tedy nečekám ale uvidíme kéž by nedošla mrcha jedna☹
@antana123 ted po 6 letech snažení mi vlasně nenašli nic před dvěma lety jsem měla nerůchudné vejcovody podle centra asistovan= reprodukce a laparoskopie ukazala že jsme zdrava můj chlap je taky OK a jj byli jsme na IVF jednou ale nepovedlo se☹z 6 mrnousku nic ☹dvě mi zavedly a jak jsem šla pro mražaky tak se mi shodou okolností všechny rozpadly☹

antana123
27. říj 2012

@krista1 děkuju a vy se snažením to máte jak????
@petra123 zvláštní že jste oba ok a nic a IUI jste nezkoušeli???to mi je líto že 1IVF nevyšlo ☹

petra123
autor
27. říj 2012

@antana123 už máme za sebou i 3 IUI a taky nic☹ja nevím asi moje hlava je ten obrovský problém☹

petra123
autor
27. říj 2012

@irennn čauky a co ty jak jsi na tom??už jste zkoušeli tulení??

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2012

Holky mě dělali laparku a hysteroskopii a hned první cyklus jsem otěhotněla , tak Vám všem přeji ať i vám to pomůže 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2012

Jsem se dívala, že jsem tu psala 26.9 a 29.9 přesně na moje narozeniny jsem našla krásné // na testíku 😵

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2012

@bohunka81 na neschopence jsem byla 3 týdny 😉 a teď jsem zase až dokonce

antana123
27. říj 2012

@petra123 bojím se že u nás to bude ten samej problém ☹
dle věech vyšetření jsme oba ok 🙂 navíc už jedno dítě máme a ted 22 cyklů snažení a nic ☹
@p.e.t.u.l.k.a super že to tak vyšlo jsi pro nás velká naděje 😵

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2012

@antana123 my se snažili 2 roky a vyzloušela jsem bylinky, které mi minule pomohly , teď nic nezabralo ani hormonální lečba až laparka 😉
Já jsem měla srůsty ty odstranili a ještě mi vzali slepák, už byl načlý a nyní se radujem 🙂
@petra123 ono i hlava je hodně důležitá . Já začala chodit do práce na nepřetržitý provoz a malý do školky nechodí, takže to bylo celkem náročné, nevyspalá, spala jsem třeba 3 hodiny po noční a pak šla na další noční , takže na miminko neměla čas ani myslet :D

antana123
27. říj 2012

@p.e.t.u.l.k.a no u mě byli taky srůsty a to dost velké přes celou dělohu tak uvidíme zda to k něčemu bude ta laparka 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2012

@antana123 určitě ano 😉

petra123
autor
28. říj 2012

@p.e.t.u.l.k.a Peti ahojky a gratuluji že to vyšlo ja doufám pořad že taky otěhotním hned ted po laparce🙂)už se citím těhotně🙂)ale jo hlava to je mapa🙂 já mam zase práci o které jsem snila a mám ji a na dítě myslím už 6 let co se snažíme tak si myslím že už ani práce koníček prostě nic už mi nepomůže je to v hlavě a ted čekam jen na ten zazrak🙂

krista1
29. říj 2012

@antana123 Tak co jak si dneska dopadla u doktora,byl velký folík? a probíhá dneska snaženíčko?Držím moooc pěsti,ať se to podaří 😉
@petra123 Neboj,brzy se to podaří nám všem 😉 Ono stejně nikdy na to nezapomeneš a nepřestaneš myslet 🙂

antana123
29. říj 2012

@krista1 Ahoj za chvilku se chystám a vyrážím ale dám vám vědět neboj 😉
jen mě děsně bolí břicho celý víkend bud bude pozdě a nebo hyperstimulák bojím ☹

krista1
29. říj 2012

@antana123 Já si spíš myslím,že to máš ovulku,tak držím moooc pěsti,mě o víkendu taky píchalo v podbřišku a ovulku mám mít zítra 🙂 Tak držím moc pěsti,ať to dobře dopadne a můžete to pojistit 🙂