Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

petra123
autor
4. říj 2012

@krista1 tak dneska jsem tam volala a vzala to sestřička a ja ji říkám že jsem to dostala a že se chci přeobjednat a ona proč?a ja že mi to sestřička řekla že když to dostanu mam se přeobjednat a ona ne že mě vyštřovat nebude jen mi dá papiry a domluvíme si termín operace.No jsem zvědava zítra tam jedu o půl 11 tak jsem zvědava.Pokud by to šlo raz na raz tak bych na operaci už mohla příští tyden čtrvtek ale spíše by mi vyhovoval pátek no uvidíme ale vzala bych si jen pár dnů dovči a hura zase do práce ted to bude mazec učím se novou práci a bude inventura tak to bude masakr.-)kolega už ted ma hlavu v pejru.-))

CO že klistír???si děláš kozy🙂)a jaky hadice do dupky nebo vypiješ tu hnus vodu🙂nebo gel to je ta nejpřijemnější věc🙂)mam za sebou kolonoskopii tak mě už jen překvapí ta hadice🙂)

krista1
4. říj 2012

@petra123 Tak to je moc dobře,že už tě zítra objedná,no on ti to nějak vypočítá ten den operace,prý to musí být asi v prostředku cyklu,takže myslím,že tě i podle toho objedná na ten příští týden,to je dobře,ne?!Bude to dost rychlé,neboj ani se nenaděješ a budeš to mít za sebou.Jo mě klistýr nedávali,dali mi čípek,jsem si ho zavedla sama a bylo to.Jo ale bacha,ten čípek v sobě musíš mít 20min,ať se pořádně rozpustí.Neboj bude to v pohodě 😉 No některé ty sestry jsou tam takové...no však uvidíš,bude to v pohodě 🙂

petra123
autor
4. říj 2012

@krista1 j doufám že to přežiju přežila jsem dvě narkozy a kolonoskopii cevkovaní močáku tohle mě už asi nějak nepřekvapí jen poprvé v životě krom narození budu ležet v nemocnici stoho mam takové divné trauma🙂)no uvidíme zítra napíšu jak jsem dopadla a kdy jdu na zakrok a ted pak čekat na zazrak🙂)

Kde tedy děláš??myslím práci??

petra123
autor
5. říj 2012

@krista1 tak dneska vydup jak prase příjdu do nemocnice a hup najednou že doktoři jsou všichni na sálech a že mam kramy tak mě malem poslala dom ale nakonec po 4 hodinách mě konečně pan doktor vzal vyšetři i přes menzes 😕 no nadšena jsem nebyla ale co zůstala jsem tam tak jsem si to užila se vším🙂
Doktor na mě kdy jsem to dostala a já že ve středu odpoledne tak dobře nebudem čekat příští tyden ve středu to uděláme🙂šlo vidět že toho májí hodně.Tak jsem zvědava na uterý v 10h mam dojít tak jedu asi busem bo chlap toho bude mít pracovně hodně,ale otazka zní jak ti bylo jak tě pustily?Pač asi dom pojedu taky busem tak jesli to dám nebo mam raději zavolat kamošovi.Ale mam obavy že raději zavolám. 🙂 než ryskovat no uvidím a jo kdy tě pustily dom rano dopoledne odpoledne??

krista1
5. říj 2012

@petra123 No pustí tě určitě dopoledne,pokud nebudeš mít komplikace.Určitě zavolej kámošovi,ať pro tebe přijede,sama to nedáš.Mají tam toho hodně,to je fakt.Ale divím se,že tě vyšetřoval gynekolog,mě to teda nedělal.Takže tě berou tak z kraje,tak to možná po tom fakt otěhotníš hned tento měsíc,džím pěsti,ať to dobře dopadne.

petra123
autor
6. říj 2012

@krista1 tebe brali jaky den cyklu?ja se mu omlouvala víš jak nebyla jsem oholená🙂a ještě menzes 3DC to je trochu mazec ale říkal že mu to nevadí a na krev jsou prí zvyklí🙂 jsem se pousmala ale moc příjemné mi to nebylo na ARU jsem pokecala se super sestrou ta mi popřála at se konečně zadaří🙂)a sestra na gyndě v nemocnici vy chcete rychle otěhotnět tak to nebudem zdržovat🙂) jsem se smála🙂)uvidíme v pondělí k obvodákovi a v uterý nastup to budou nervíky🙂)

Je pravda že mi budou dělat laparku 7DC to je fakt rychlé.

Ještě včera jsem volala šefovi jak na tom jsem tak popřál at vše dobře dopadne a hned další pondělí jdu do práce to už budu OK🙂doufám

krista1
6. říj 2012

@petra123 No mě ji dělali až 15DC,ale byla jsem tam hned po MS,to jsem byla asi 10DC,no já byla oholená a přichystaná a vůbec mě nekontrolovali,to je teda,u každého to dělají jinak...no to aspoň pokud máš ovulku uprostřed cyklu budeš moct sexovat a zapadneš v půlce cyklu hned po laparce,moooc ti držím pěsti,aby ti to tak dopadlo 😉

petra123
autor
6. říj 2012

@krista1 díky moc doufám že i vám se zadaří po laparce bylo by to super🙂na vanoce už být dva a půl🙂)

petra123
autor
7. říj 2012

@krista1 mám ještě jednu otazku, jak půjdu dom obleču si na sebe ryfle e nebo jsi spíše mam vzít něco volného jako šaty nebo neco co nesvíra pas??mám ryfle do pasu bokovky ne tak ted nevím at vím a nachystam to chlapuvi jak pro mě pojede at mi to vezme nebo jsi to vezmu sebou kdyby pro mě jel kamarad??dík

krista1
7. říj 2012

@petra123 vem si radši tepláky nebo tak něco,protože budeš mít zašitý pupek,to by teda nebylo nic příjemného,kdyby tě svíraly rifle a navíc budeš nafouknutá,tak bys je nemusela ani zapnout.

petra123
autor
7. říj 2012

@krista1 tak si vezmu šaty takové nebo jsi vezmu zahradníky no uvidím ale teplaky nejsou taky špatné🙂

krista1
10. říj 2012

@petra123 Péťo,tak doufám,že ti to dneska dobře dopadlo,držím ti moooc pěsti,pak dej vědět,jak si dopadla.

petra123
autor
12. říj 2012

@krista1 Ahojky ,
Tak popíšu den po dni.-)
Bude to i pro zasmání tak jsem nastoupila a ubytovala jsem se na pokoji číslo 5 byli tam dvě super babičky tAK JSME SE DALI DO ŘEČI a pak přišla ještě jedna paní tak jsme byli na pokoji 4 ale bylo to jen dobře krom jedne ta měla v den příjmu už po operaci tak 3 jsme čekaly na 10.10 bylo dobře smaly jsme se a přály si at to vyjde.Pak jsem šla za přijemnou paí doktorkou a prohlídla mě a pak přišek doktor Kummel a ptal se pokud budou vejcovody na hovno sebrat a ja tak jo na co tam budou .

V den operace mě braly až o půl 12 a ve čtvrt na jednu mě dovezli tedy podle kolegynky co byla se mnou na pokoji a pak dovezli i druhou tu brali něco po mě a 3 kolegynka ta jela na JIPku tu vratili až dneska na pokoj ale škoda ja už ji neviděla všechny jsme to přežili a nevzaly mi nic pač neměly co jsem dobrá nic mi není vše průchodné a jsem zdrava🙂) hurá ted to mam přímo od doktorů potvrzene podívali se do vnitř a je jasno🙂) je to v mojí hlavě🙂
Tak jsem v 6 nedělí a proč mě pustili až dnes jsem ráda pač po narkoze druhy den mě spadl tlak na 90/60 což je málo tak ještě že ě nepustili asi bych jela hned zpět.
Bylo to dobré díky tomu že jsem měla na pokoji super postarší holky a jsem ráda že jsem je poznala 🙂)a super sestry a doktoři jsem nadšena a jesli otěhotním tak jim pak donesu dárkovy koš pač jsou uplně super peronál🙂)

Ale jidlo hnus oběd se nedal sežrat jen snidaně a večeře byli supr🙂

antana123
12. říj 2012

Ahoj holky taky mám za sebou laparku byla jsme na ní 4.10 a doufám že to povede k tomu vytouženému výsledku
u mě našli srůsty přes celou dělohu ale jinak vejcovody průchodné tak ted jen čekat jestli se povede 😉
@krista1 Ahojky tam sem tě našla na nějaké diskuzi 😵

petra123
autor
13. říj 2012

@antana123 ahojky vítej mezi námi a jak se ted citíš??mě pořad bolí kolem pupiku ale jinak už dobré i tlak se mi správil🙂
jaky den cyklu jsi šla??ja 7DC jsem byka na laparce🙂

antana123
15. říj 2012

@petra123 Ahoj cítím se docela dobře jen mě pořád bolí břicho jako na MS 😒 byla jsem na 20DC tak čelám na ms

antana123
15. říj 2012

@petra123 hele a taky máme od snažení ted pauzu 6 týdnů???

krista1
15. říj 2012

@petra123 Ahoj,tak to jsem ráda,že si v pořádku,no ono na té psychice asi fakt něco bude,hlavní je si to snažení asi užívat a neupínat se na to,ale po tak dlouhé době u vás,bych asi šla na nějakou kliniku,abych věděla úplně všechno.Víš,že tento cyklus máš největší šanci otěhotnět?Teda prý hned po té laparce je dobré v den ovulky na to jít,ak to zkus,teda pokud víš,kdy máš ovulaci 😉 No jídlo se tam fakt nedalo,to vím 😀 Tak hlavně,že už si doma.Já už jsem plně v pořádku.Vy máte nařízenou 6týdenní pauzu?No my jsme neměli.No každopádně včera dorazila MS,ale teda je mi fakt špatně,no snad další cyklus bude lepší,mám to teda silnější než dřív.
@antana123 Ahoj,tak si mě našla,promiň,že píšu až te´d neměla jsem dřív čas.Jakpak se cítíš?A kdy má dorazit MS?Máš pravidelný cyklus?Byla si u toho doktora?Potvrdil ti teda to,že se nesmíte 6týdnů snažit?

antana123
15. říj 2012

@krista1 Ahoj v pohodě 🙂 hele k dr. jdu dneska tak se na vše zeptám a pak dám vědět 🙂
jinak jsme 31DC a ms zatím nic cykly mám tak okolo 30 dní se s ní domluvím kdyžtak na injekci at mám ms už za sebou a co ty jak je???

krista1
15. říj 2012

@antana123 No snad ti nebude muset dávat vyvolávačku,třeba se to tam nějak změnilo a jeden cyklus budeš mít delší.Nebo není možné,že by si mohla být těhotná?Když máš zpoždění?Dej určitě vědět a zeptej se doktora co a jak můžeš a nemůžeš 🙂 Držím pěsti,ať to dobře dopadne 🙂

antana123
15. říj 2012

Ahoj holky tak mám po KO vše ok a můžem se už snažit navíc jsme dneska dostala ms tak od středy začínám s clostilem 😉

petra123
autor
15. říj 2012

@krista1 čauyk jj ještě mě bolí kolem pupku ale dá se to vydržet ale 6 tydenní mám ale už je to porušeno🙂)ale dneska bych měla mít ovulku tak zkusíme nechávám to na osudu ale myslím si že dopadnu jako Antana a vyfasuju clostil a hura do dalšího snažení.na vánoce bud budu lyžovat nebo už se budu dívat na chlapa na svahu v tatrach jedem si užít vanoce 26 by jsme chtěli odjet a opět vypnout🙂
@antana123 super tak ted hodně snaženíčka🙂)at nám to všem vyjde

antana123
15. říj 2012

@petra123 díky 🙂 vám taky držím palce ty vánoce by byli super kdyby to vyšlo co??? 😵 😵

krista1
16. říj 2012

@antana123 to by bylo fakt super.Jo a MS už ti došla,nebo ti píchl doktor vyvolávačku?

krista1
16. říj 2012

@petra123 jo ty lyže,to bude určitě relax a pomůže to,třeba opravdu otěhotníme všechny na Vánoce,to je největší klid 😉

antana123
16. říj 2012

@krista1 přišla mi včera sama 😉

petra123
autor
16. říj 2012

@antana123
@krista1 holky kéž by to vyšlo bylo by to super🙂

JInak jak to zvladate v práci ja dneska byla poprvé a ještě že sedím a mam klid ale ve vyrobě bych asi byla na nemocenské ale musím říct že mě pořad bolí kolem pupiku a už to začína i svědit🙂)a vytahovat stehy jdu až v pondělí tak doufám že to vydržím🙂)a co sex??ted nemůžete ale dali jste to před MS?My už jo🙂)

antana123
16. říj 2012

@petra123 hele já sem doma se synem ale nic mě není a nebylo stehy mám vytažené a steh ještě neproběhl pač mám ms ale po ms se na to vrhnem 😀 😀 a zítra začínám s clostilem

krista1
16. říj 2012

@antana123 To je moc dobře,že si nemusela na tu vyvolávačku,tak to ti určitě tento cyklus výjde,když ti doktor napsal clostil,tak to budou brzy //! 😉 A doktor ti ho sám doporučil,jo?!Ty máš problém s vajíčkama?
@petra123 No mě to svědilo docela dlouho,kup si na to zinkovou mast,to ti pomůže.No já jsem byla v prostředku cyklu,takže sex proběhl až po vyndání stehů,protože jsem měla strach,byla jsem zašitá i ve vnitř a špinila jsem tak 4dny,radši jsem to nechala tak.No MS jsem dostala v neděli,takže jdeme do nového měsíce od znova!!!To se musí povést 😉 Ať se teda teď strefíte do ovulky,hodně štěstí 😉

antana123
17. říj 2012

@krista1 no já nemám ovulaci bez něj a nebo slabou i HP mi vyšel špatně proto mám closti
hele to neznamená že to musí vyjít u malýho jsme byli celkem ok a trval nám půl roku tak doufám že ted to nebude trvat dýl jak půl roku 😉