• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lázně po neúspěšných IVF pokusech, nejede ještě někdo?

30. října 2013 
autor
@barce nazdárek, proč chceš jezdit v zimě? to tady nebude tak hezky, nejkrásnější to musí být na jaře a v létě, to se dají dělat výlety, nebo chodit po zdejších rozlehlých parcích,ale v zimě a vánici by se mi moc do toho nechtělo...na větší obchodní centrum si tedy počkám do rodného Liberce, věcí mám sebou stejně dost :grinning: a Vietnamci nám už také lezli na nervy, fakt všude....
8. říj 2012 v 17:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1miska Leni, tady ti jeden velký kufr stačí, vždyť bys to ani neuvezla :grinning: vínečko jsem táhla 1 lahvinku pro začátek, tedy stáčené,ale dobré, v kufru přežilo, raději jsem zavalila do dvou igelitek, ale neboj, objevily jsme hned první den obchůdek - potraviny, kde prodávají i stáčené vínečko z Velkých Pavlovic - dnes jsme koupily již třetí lahvinku :grinning: všechno ti ukážeme a poradíme, neměj strach, my už jsme ostřílené lázeňačky :grinning: tak hezký večer, užij si s manželem a zítra tě čekáme, pa pa
8. říj 2012 v 17:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer2012 ahojky, to máš náročný, stěhování a do toho ještě sbalit a odjet do lázní, ale tady si to užiješ, těš se :grinning: ale nečekej tu mladý chlapy, je to tu samý důchodce, mladý je tu akorát manager v restauraci a ředitel hotelu, kterého jsme viděly jen na fotce :grinning: jinak samý důchodce...to máš fajn, že máš MS teď, aspoň až přijedeš, hned "naskočíš" na procedury a nebudeš muset čekat....už se na tebe těšíme, pamatuji si dobře,bydlíš v Belvedere? to budete mít hned vedle sebe s miskou1, ta je v Adlerovi, jdeme na véču, zatím pa
8. říj 2012 v 17:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy72 no v zime oni delaj ruzny specialni nabidky pro samoplatce a vyjde to podstatne levnejc nez na jare a ja mam zimu fakt rada a je tam pry nadherne kdyz je nasnezino :wink: . max se mi bude styskat po nasi zasnezeny chalupe v jizerkach :sunglasses: .ja uz to podruhe na pojistovnu kvuli veku nestihnu :frowning2: . bohuzel za x let kdy se snazime a litame po doktorech mi ani jeden neporadil at jedu do lazni, to jsem zjistila az nejak sama tady na diskusich po x letech. tak aspon 1x jsem to stihla :wink: .
9. říj 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce a kdy chces jet do tech lazni v zime??Ja bych chtela leden,ale jeste nevim datum,uvidim jak mi vyjde MS ale leden chi urcite...
9. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 videla bych to taky na leden. to byva fakt nejlevnejsi. rodice tam byli loni na nejakou specialni nabidku za nejakych 5-6tis. na tyden vc. procedur a vseho a na 4*hotelu. ale radsi bych teda do te doby otehotnela :wink: . urcite ale baru jed, pomuze ti to desne i psychicky. fakt relax po vsech strankach, vypnes a tak.
9. říj 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce ja bych jela hned nejradeji v listopadu...ale kuli praci nemuzu :frowning2:To je moc dlouhy.Chci to vyresit laznemi na 21dnu a pak hned po nich zkusit 3IVF...a to je mesic jako prd...mozna by se to ani nestihlo do Vanoc :frowning2:A nechci delat nic narychle.Takze do lazni to budem zkouset prirozenou cestou zda se to povede a pak v lednu lazne a hned IVF...tak uvidime.Takze je mi to fuk ze to bude v zime...do jara bych totiz cekat nevydrzela...uz ted silim z cekani az do ledna :-/
9. říj 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co vy holky....jak valcite v laznich????Jake procedury uz mate za sebou??Jsou nejktrere neprijemne nebo bolestive???piste nam zkusenosti :slight_smile:))
9. říj 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 ted by ti dali na vyber myslim uz jen blby ubytko, ono to chce resit krapet dopredu. se na to v klidu pripravis :wink: . ono to bohuzel utece jako voda, leti to silene :frowning2: . ale jinak doktorka mi rikala, ze ty procedury ucinkuji az 6mesicu, takze bud v klidu kdyz bys hned dalsi mesic nestihla IVF. a procedury sou v pohode. mne teda nevadila fakt zadna. plynove injekce krapet boli, ale nic strasnyho :sunglasses: .
9. říj 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce plynove injekce???Pro boha co to je???
9. říj 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bara55 ahojky, my už máme za sebou všechny procedury, které nám doktor předepsal, neboj, není to hrozné, všechny se dají přežít :slight_smile: ty dvě gynekologické jsou trošku zvláštní, ale nic nebolí a hlavně to určitě pomůže :slight_smile: většinou je každá procedura na 15 min., k některým je dobré si vzít časopis, abys tam čtvrt hodinky nemusela čučet do zdi, aspoň ti to rychleji uteče :wink: jo, jak píše barce, ty plynové injekce trošku štípou a cítíš mírný tlak v ramenou, ale za chvíli ustane - injekce jsou určeny na bolesti zad a krční páteře...
9. říj 2012 ve 21:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 nic se neboj :sunglasses: . davaji je i do beder, je to i na prokrveni toho spodku. mne davali vzdy 2nahoru a 2 do bederky. pry do kolen to je jako nic moc, ale to nebyl muj pripad. ale pry to dost pomaha a to je hlavni :wink:
10. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce a to jsou injekce jako normální injekce s jehlou?? Já mam totiž fobii z jehel celkově...mne když maj píchat nebo nabírat krev tak jsem totálně v hájI :frowning2: :cry: :cry: :cry:
10. říj 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 no neni to uplne klasicka injekce, ale jehla jo. maj to pridelani na takovy hadicce ze ktere jde ten plyn. kdybys z toho mela mit nejaky trauma, tak te urcite nutit nebudou. neni to rozhodne nejdulezitejsi procedura. dulezite sou ty gynekologicke. vim ze se me snad doktor i ptal jsetli mi nejak vadi injekce. takze kdyby te to melo nejak stresovat, tak ti to urcite nenapise. neboj :wink: .
10. říj 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce auviiiii...smankote ..teda ty mi davas :confused: :sweat_smile:
10. říj 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcatka
piste mi jeste dojmy a pokusy co na Vas tam provadeji...at vim co vsechno mne tam ce :grinning: kaaaaa
10. říj 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy72 ahojky, tak hltam vase informace z pobytu :slight_smile: nastupuju 4.11. do Adlera tak aspo budu vedet jak to tam chodi, kde co je a kam vyrazit, jake jsou procedury :wink: jeste mam dotaz - jak to udelate, kyz dorazej vasi chlapi nebo jiny navstevy? budou tam prespavat a kdyztak kde?
10. říj 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 cekaj te tam jen samy prijemny veci, uvidis.masaze, koupele, bazen, slatinne zabaly atd atd......
za mnou byl manzel na 1vikend a normalne spal se mnou na pawliku, tam to nikdo neresil, provoz tam je fakt velky. na jinych hotelech netusim. max muzou myslim blbe koukat :grinning: .
11. říj 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce a který hotel je vyhlašený?? Nebo který má nejvíce výhod,nebo nejlepších ohlasů??
11. říj 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, lazne jsou fajn - fajn spolubydlici, dobre jidlo, hezke ubytovani u parku - vsechno tu tak pomalu bezi, ze se mozna budu brzo nudit Procedury jsou fajn, ale z nekterych mam smisene pocity - vaginalni vyplachy, gynekologicky plyn... to je super, ale tak polovina procedur mi prijde trochu mimo misu - relaxacni viriva koupel, obden virivka dolnich koncetin, cviceni v bazenu - denne jsou 4 procedury a dve z toho jsou gynekologicke a dve takove relaxacni - ale maji to tak vsichni - no predstavovala jsem si to trochu intenzivnejsi.... tak uvidime jako relax super, ale o lecebnem ucinku trosicku pochybuju tak se mejte
11. říj 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz ubytovani v adleru je super, nevim jaky mas pokoj, ja mam komfort plus - doplaci se na nej 99 Kc na den a uzasnej - velikej se starodavnym nabytkem, velika predsin i koupelna, pohodlne postele, velike skrine, nocni stolky, psaci stul, kresilka.... plno procedur probiha primo tady, takze jen v papucich a teplakach vyjdu o patro vys nebo niz :slight_smile: takze pohoda :slight_smile:
11. říj 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 a neboj, ja treba plynove injekce vubec nemam, zalezi na doktorovi :slight_smile: a ubytovani je asi jedno - celkove si myslim plati cim vetsi priplatek tim luxusnejsi pokoj, ja mam ten s priplatkem, protoze bez priplatku nebyl zrovna zadny volny, ale nelituji toho, mesic je dlouha doba ten pokoj je opravdu krasny a prostorny :slight_smile: ostatni neznam... na zimu myslim i nektere ty bocni zaviraji, az se budes objednavat, tak pani ti rekne co maji zrovna volneho a s jakym doplatkem, nebo bez doplatku, tak koukni na net a uvidis, me se zrovna Adler moc libi - jak jsem psala vyse, plno procedur primo tady v budove, vyhled do parku, dobre vari, zadarmo internet.....
11. říj 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 baro nejlepsi je pawlik a tri lilie. na pawliku mas volny vstup do aquafora, jen projdes vnitrni chodbou, muzes i v zupanu :grinning: a jsi tam. to je na tom super a v zime zvlast prijemne jit se tam vyhrat a nalozit se do teple vody takhle vecer kdy uz tam nejsou moc lidi :wink: . a taky vyhoda je stravovani formou svedskych stolu, to nikde jinde neni, jen max u snidane. tri lilie maj nejkrasnejsi pokoje. doplatky jsou samo vetsi, ale ja toho teda nelitovala ani omylem :sunglasses: .
11. říj 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska nejucinejsi jsou pry slatine tampony, nevim jestli si na tom uz byla. neboj, ucinek to ma rozhodne :sunglasses: . ale virivka dolnich koncetin je zajimava teda :sunglasses: , to sem nemela. ale ty relax procedury k tomu patri.
bezte holky urcite do muzea. moc zajimavy. historicke fotky a zajimave cteni jak to tam drive fungovalo.
11. říj 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kufry sbaleny a ráno můžu vyrazit... Když manža viděl, kolik toho mám, nedal jinak, než že mě vezme autem :-P Už se na vás moc teším :slight_smile:
11. říj 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer2012 tak co? uz jsi tady? :slight_smile:
12. říj 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska Jasně :slight_smile: dorazila jsem hned ráno, oběhala vše potřebné a teď čekám, až mi připraví rozpis procedur :wink:
12. říj 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer2012 super, tak mi do IP posli svůj telefon, jestli chces :slight_smile: jak pujdeme zitra odpoledne na kavu nebo prochazku tak kdyz nebudes nic mit, tak se muzes pridat, napisu ti :slight_smile: a jak se zatim libi? ja prave razim na body styling do akvafora, pak vecere a pak zas akvaforum a jeho teple bazenky :slight_smile:
12. říj 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer2012 hezký večer, tak tě tu vítáme mezi námi :wink: tak až se spojíš s 1miskou, dejte vědět, rádi se připojíme...já tedy až v pondělí, jelikož mi dnes přijíždí na víkend manžílek :wink: tak doufám,že se ti tu líbí...kde bydlíš? my jsme v Máji, ale v úterý 16.10. se stěhujeme do hotelu Goethe, za lepším :slight_smile:
12. říj 2012 ve 21:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy72 Ahojka :slight_smile: já bydlím v Belvederu - dependence Jesenius. Celkem to tu ujde, takové kolejní bydlení :wink: hlavně je tu teplo a čisto a sociálka na pokoji, co víc si přát :slight_smile: Užij si návštěvu manžela a v pondělí se budu těšit :slight_smile:
13. říj 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek