Lázně po neúspěšných IVF pokusech, nejede ještě někdo?

roxy72
10. zář 2012

Ahoj holky, 2.10.2012 odjíždím z důvodu neplodnosti na léčení na celý měsíc do Františkových lázní, hotel Máj. Nejedete některá z vás přibližně ve stejný termín? Jsem po několika neúspěšných IVF a už nevím, co pro to více udělat...a pevně věřím, že František pomůže 😉

1miska
13. říj 2012

@summer2012 jee v jesseniu bydli jedna kamaradka - tak jsem tam taky byla - no je to takove hodne kolejni 🙂 ale to neva, je to hodne podobne Peto tomu vasemu pokojiku 🙂

kockacz
14. říj 2012

@1miska ten body styling v akvaforu je cviceni, co si platis zvlast jako kdyz jdes treba na aerobik nebo je to v ramci vstupneho do akvafora? jak je to tam celkove s moznostmi chodit nekam cvicit? diky 🙂

1miska
14. říj 2012

@kockacz platis si to zvlast - 85 kc na hodinu, byli jsme predvcerem a jeste dnes jezdim vytahem, jak me hrozne boli nohy 🙂 cviceni co si muzes zaplatit je tu spousta - zumba, power joga, posilovani....

kockacz
14. říj 2012

@1miska tak to je asi opravdu efektivni 😀

roxy72
autor
14. říj 2012

@summer2012 hezký večer, s tím ubytováním si to vystihla hezky 🙂 Kde je ten Jesenius, hned u Belvederu? manžel už musel odpolko odjet, tak už mám zase spoustu času a můžu se věnovat spolubydlící atd. Jsi s někým na pokoji?

summer2012
15. říj 2012

@roxy72 Ahojka 🙂 Jesenius je od Belvederu šikmo přes park, pár minut pěšky. Spolubydlící je o rok starší a vedle na pokoji máme holčinu, té je 22 a celkem jsme si sedly, takže fajn 😉 Včera večer jsme zašly na vínečko a všude bylo úplně mrtvo 😉 tak doufám, že se to tu ještě trochu rozjede 🙂

barce
23. říj 2012

zdravim vsechny lazenacky 😉 , jak se mate holky, jak uzivate? dejte info at si zavzpominam na hezke lonske casy 😎 !!

roxy72
autor
26. říj 2012

@barce ahojky, máme se fajn, dopoledne, někdy až do 14h procedury,tak to utíká, odpolko podle počasí...aquaforum, návštěva muzea,prohlídka lázeňských domů, jízda na kole k rybníku Amerika, procházky k pramenům, kávičky, cukrárna....večer tanečky při živé hudbě 😀 jelikož se nám to už hoodně krátí, v úterý 30.10. už některé z nás odjíždějí, na zítra jsme si zamluvily stůl v restauraci Gruzie a bude rozlučkový večer s holkama, co tu ještě zůstávají....tak to pěkně roztočíme 😉

bara55
29. říj 2012

se máte holky...já si příští týden jdu podat žádost na leden...tak uvidíme.Snad se mi taky poštěstí to vše co si tam užíváte 😀

roxy72
autor
29. říj 2012

@bara55 to se máme, ale už se taky těšíme mooc domů, měsíc je dlouhá doba...dnes máme poslední den, za chvíli na véču a ráno se vyspinkáme, napapkáme a kolem 10h. pro nás přijedou naši milovaní manžílci, hurá 🙂 nechceš Báro si zařídit lázně až na jaro? nebo to máš tak akutní, je tu už docela zima na procházky a přes den, když přecházíš na procedury z jedné budovy do druhé, tak nic moc, hlavně, když jdeš spařená z koupelí atd., dost lidiček je tu z toho nastydlých....promysli to, my jsme ještě chytly skoro celý měsíc krásné slunečné počasí, ale teď jsme rády, že už mizíme, bylo tu ráno už i pod nulou...a někdy předevčírem padal sníh 😠

bara55
29. říj 2012

@roxy72 noo nupřimne chceme jit do 3IVF a nechcem čekat až do jara 😒 . Ale slyšela jsem že kdyby mě ubytovali v hotelu Pawlik tak tam je přímo docela dost procedur i ten aquapark...nebo co bys poradila?? ☹

barce
31. říj 2012

@bara55 ahooooj baro, oni te ubytuji tam, kde si vyberes, takze jim klidne muzes rict ze chces byt v Pawliku, pak uz jde jen o to aby, jste nasli volny termin. ale jsou tam vyssi doplatky, nicmene doporucuji, ja tam byla 😀 . to je pravda, ze vetsina procedur je tam, dojdes na ne suchou nohou. ale ne vsechny. ja myslim, ze to zalezi na kazdem co mu vyhovuje, ja mam treba zimu rada a vubec by mne tam nevadila. ja tam byla do 1.12. a furt sem vyhlizela snih 😀 .
roxy to to uteklo co! a celkove pocity?

dashi
31. říj 2012

@barce
@bara55 Ahoj holky, mám k vám prosbu mohly byste mi napsat postup vyřízení lázní. Já mám sice dekruz z CR kde mi je doporučujou a vše sepsaný, proč bych měla jet do lázní. Jenže si mě tak trochu přehazujou - obvoďákovi to nestačí, že prý můsím mít odborný posudek od gyndaře, ten mě zase posílá k obvoďákovi. Tak prosím o radu jaký kus papíru a od koho mám mít teda napsaný. díky

barce
31. říj 2012

@dashi gyndar nebo CAR ti musi napsat kratkou zpravu ze ti lazne doporucuje a obvodak na zaklade toho ti napise zadost pro pojistovnu.

dashi
31. říj 2012

@barce jo to mi napsal, jenže obvoďákovi to nestačilo, a gyndař mě poslal zpět k obvoďákovi, že mi odbornost napíše až co vyplní obvodák a pak až pošle papíry na pojištovnu ke schválení. Tak fakt nevím co dělat. A za jak dlouho to ta pojištovna schválí?

1miska
31. říj 2012

@bara55 ahojky, jj, na zimu je pawlik uzasnej, vse suchnou nohou - urcite doporucuji, zrovna jsme se vratili z jedne prochazky a jedna pani, co byla loni v pawliku a letos je v sawoji, tak rikala, ze jedine pawlik a ty doplatky nejsou tak hrozny - ted koukam na cenik treba economy stoji 144 kc na den .... za tri tydny 3024 - plus 2100 regulacni poplatek, takze pet tisic za tri tydny je fajn cena - ale je hodne obsazeny, tak si ho zamluv brzo 🙂

1miska
31. říj 2012

@dashi to oni tak nekdy delaji :( me napsali v CAR vse potrebne a ja sla za obvodakem - ten trvdil, ze ne, ze mi to musi napsat gyndar, ze oni to nepisou a plno reci - ale ja si stala za svym, ze to mam zjistene a ze to pisou obvodaci, tak mi pak dost nastvane rekla, ze mi to teda napise a zas zduraznila ze to ma psat gynekolog ze je vlastne hrozne hodna ze to pise za ne.... Chce to nekdy trpelivost a nervy. Z CAR jsem mela kratky popis a potrebnou vetu - Pred IVF velmi vhodna lazenska lecba - ono to sepsala a papir z CAR k tomu pripevnila a bylo to 🙂

dashi
1. lis 2012

@1miska no mě taky napasl dr. v CAru něco podobního a že mi doporučuje lázně, jen obodákovi se do toho nechělo tak jsem šla ke gyn a ten mě zase posílá k obvoďákovi. No já to mám složitější ještě v tom, že jsme se přestěhovali a musím jet 100 km jen k obvodákovik, což je na celej den 😠 Nejspíš zprávu z Caru naskenuju a pošlu mu to mailem at mi to teda laskavě vyplní. A za jak dlouho ti je schválila pojišťovna?

1miska
1. lis 2012

@dashi ahojky, hrozne rychle mi to schvalila - k zadosti jsem dala spermiogram, chteji ho (jakoze problem neni v manzelovi, aby neplatili lecbu zdrave zene), v utery to tam zanesla a v patek v poledne jsem mela na mailu odpoved, ze je to schvalene, ale ze me posilaji do frantiskovych lazni (na zadosti jsem mela napsane ze chci do klimkovic, abych to mela bliz) tak jsem hned volala do frantovek a za tri tydny meli volny pokoj podle mych predstav, tak jsem jela 🙂

1miska
1. lis 2012

@dashi http://www.lecebne-lazne.cz/cs/pro-klienty/jak-... nebo mu posli odkaz na tyhle stranky, ja si to pro obvodaka taky vytiskla, aby nemel reci - je to oficilani web ceske lazenske lecby a pisi tu: Praktický lékař vystaví návrh na lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou dle doporučení odborného lékaře nebo ošetřujícího lékaře při hospitalizaci. Zároveň navrhne typ lázeňské péče (komplexní, nebo příspěvková) a místo vhodné pro léčbu daného onemocnění (indikace).

dashi
1. lis 2012

@1miska díky za vyčerpávající info, na ty stránky už jsem taky koukala po zkušenosti s obvoďákem 😉 A co lázně, asi super co 🙂

1miska
1. lis 2012

@dashi uplne 🙂 lepsi nez jsem cekala, utklo to jako voda, plno fajn holek, fajn spolubydlici, super jidlo.... nemam jedinou vytku 🙂

bara55
2. lis 2012

@1miska počkej tomu nerozumim....pokud mi pojištovna schválí komplexní lazenskou peči a nechci žádný nadstandard,tak si při rezervaci budu muset hotel připlácet??? To bych nerada ☹

1miska
2. lis 2012

@bara55 ne ne nebudes 🙂 jsou tu i bez priplaceni, neboj 🙂 ale nektere jsou fakt typ ubytovna - prijde mi lepsi si nejaky priplatit. Pojistovna proplaci ty "jednodussi", treba ten Pawlik je ctyrhvezdickovy, takze je jasne, ze se tam musi neco priplatit 🙂 nevim jak jste na tom s rozpoctem, ale jestli pojedes v zime, brala bych ten pawlik s priplatkem 🙂

bara55
9. lis 2012

Ahoj devcatka...prosim poradte pro ktery hotel se rozhodnout Goethe nebo Adler?????? Tyhle dva jsou bez doplatku tak ktery?????????? 😒 😒

barce
9. lis 2012

@bara55 ahojky 😉 , ja teda nebyla ani v jednom, do Adlera sem chodila akorat cvicit a k doktorovi, takze to bys mela v baraku, mimo jine teda. v Adleru byla moje mamka na jare a libilo se ji tam. priplatila si teda nejaky lepsi 1-luzak s vyhledem do parku a libilo se ji tam, jidlo taky ok. ale myslim, ze tyhle hotely sou taky s nejakym doplatkem. aspon teda loni byly. mozna myslis nejakou jejich depandance, ktera je jen 2* nebo 1*.

kockacz
9. lis 2012

@bara55 ahojky, ja jsem zrovna v Adlerovi. Mam jednoluzkovy pokoj a doplacela jsem i s tema ruznyma poplatkama necelych 8 tisich na tech 28 dni. Ale muzu ho doporucit. Vari tu vyborne, nektere procedury jsou primo tady. Coz ale na druhou stranu nekdy muze vadit, protoze jsou ordinace a procedury hned vedle pokoju a pak kdyz ti tam od rana od 6,45 stepuji lidi, co chodi na procedury, tak to neni uplne idealni. Ja mam pokoj nahodou na konci kridla, ktere se jmenuje Vah. Je to dobra cast, protoze naproti mne, ani vedle neni zadna ordinace nebo prave procedura a moc lidi tady necoura 😎 Priprav se na sok z toho, ze budes litat po procedurach od 7 rano. Ne kazdy den, ale nekolikrat tydne. Me to nejdriv otravilo 😖

1miska
10. lis 2012

@bara55 ja byla taky v adlerovi a uplne super, muzu jen doporucit - vyborne jidlo, doktor v baraku, cviceni, balneo taky 🙂 doplacela jsem si za "lepsi" pokoj a jsem moc rada, ze jsem si doplatila - krasny veliky pokoj s vyhledem do parku... ono to dela taky hodne kdyz mas pohodu na bydleni, prostor, velkou koupelnu, krasny vyhled.... stalo to 90 Kc na den a fakt nelituju

1miska
10. lis 2012

@bara55 @barce primo tam v hotelu goethe bez doplatku bydlela ted @roxy72 tak vam muze rict jaky to bylo 🙂 obecne jsou to takove ty "horsi" pokoje, treba holky co bydleli primo v adlerovi meli uplne mini pokojicek, ze ani manzelske posele nesly odsunout, jak byl malinky, takze mi to prislo usmevne spat s cizim clovekem na manzelskem lozi 🙂 🙂

bara55
10. lis 2012

Ahoj holky...tak je rozhodnuto.Zvolila jsem Pawlik. Tak snad nebudu litovat.Termin mam od 27.1.2013. @barce jedes taky ??? 😉