Lázně při neplodnosti. Pomohly některé?

vysocanka
1. únor 2009

Ahoj, jsem po laparoskopii a hystero.. a dostala jsem nabídku od dr, že mohu využít lázní ráda bych slyšela Vaše názory, zda-li to některé pomohlo, at už jenom psychicky, tak i třeba k početí? 😎 děkuji moc

sidonie
8. únor 2009

Ahoj WRTULKO , já s přítelem lazně podstoupila , akorat muj partner si platil noclech a stravu . Procedury měl v ceně . Stavili jsme tam 4tydny , v Klimkovicích . Tak se zkus zeptat doktora .

silver2501
8. únor 2009

Sidonie, a když by přťa chtěl přijet za mnou třeba na víkend, tak může v lázních přespat , když si to zaplatí?? nevíš? jed utaky do Klimkovic.... díky

renys
8. únor 2009

Ahojky holky, zítra jdu ke svému gyndaři škemrat o lázně, už se tam tak těšim 😅 , doufám, že mi je nazamítnou. Můžete mi prosím, některá napsat, kolik tedy vyjde jednolůžák i s ostatními poplatky? Holky mám trochu strach z některých procedur, trpim totiž na mykózy, stačí málo a hned je tam...co se dělá v takovém případě? I když ty výplachy by pak možná byly jen ku prospěchu věci..

silver2501
8. únor 2009

Renys, já jedu do Klimkovic a tam je dvoulužák bez příplatku, jendolužák 150 až 180 kč na den, 15 lázenský poplatek, 10 telka na den, no a samo 60 kč za den poplatek do kasičky zdravotníkům 🙂 jak je to ve Františkách to nevím...

renys
8. únor 2009

Ahojky Silver, díky za info 😉 , to by šlo, horší to bude pak s vydánim na ty kávičky, dortíčky, kina... 😅

silver2501
8. únor 2009

No to jo, to bude asi tak jednou tolik, ale cooo, patří to k tomu, když relax, tak pořádný 😀

kam bys chtěla ty? K.. nebo F lázně?

renys
8. únor 2009

Já bych chtěla ty Frantovky, mám to tak "kousek" a loni jsem je navštívila, je tam krásně....musím se přiznat, že ty Klimk. vůbec neznám, kdepak jsou? A taky se orientujou na ženský problémky?

silver2501
8. únor 2009

Ano, taky jsou na gynd. neduhy.. jsou na severu moravy, jak je ostrava... přesně tkay nevím kde, ješt ě jsem tam nebyla ... já je budu mít kombinované s léčením krční páteře, tak proto zrovna Klimkovice , lečí tam obojí ...🙂

sidonie
9. únor 2009

silver2501 , ahoj , jde si zaplatit pokoj , ale pokud se zeptaš na recepci na soukromy pokoj , tak Ti řeknou kde v klimkovicich , je to garzonka na pronajmutí , už nevím kolik stal pronajem , ale je to levnější než v lazních .

silver2501
9. únor 2009

Díky Sidonie 🙂

lenickan
9. únor 2009

ahoj holky já taky uvažiji o lázních na podzim, pokud se mnou do té doby v CAR něco neprovedou tak pojedu, odpočívat, relaxovat a zároveň léčit. manža by jel na 14 dní se mnou🙂
A určitě Františkovy lázně

vysocanka
autor
9. únor 2009

Holky já jdu zítra do Sanusu, kde sepíšeme s doktorem žádost a pak se uvidí, jestli to schválí na VZP. Jsem zvědavá. Dám vědět, a pak si tu budu schánět nějakou partačku🙂 Třeba by se nám sešly termíny. Chci do FL. 😝

silver2501
9. únor 2009

Určitě ti to schválí a přinejmenším každý říká, že je to bájo relax 😉 😅

halpa
9. únor 2009

Ve Frantovkách - min. 100,- za den za sociálku na pokoji, 60,- julínkovné, 15,- lázeňský poplatek, celkem mě to za měsíc přišlo cca něco kolem 5000,-.

zuzca888
10. únor 2009

Silver, doktor mi napsal Františkovy, tak jedu tam. Jen doufám, že co nejdřív. Taky se bojím těch výdajů v cukrárně a tak, ale co, užiju si to tam. Ale asi mi musí stačit dvoulůžák ☹ Doufám, že tam bude někdo v mém věku, z důchodců mám strach. Já to mám 270 km, přítel za mnou na víkend dorazí.

vysocanka
autor
10. únor 2009

ZUZI a kdy by jsi chtěla jet.? třeba se shodneme na termínu. 😎

silver2501
10. únor 2009

Holky, fakt je fajn, když se domluvíte třeba spolu... já si našla takhle na stránkách holčinu (nááhoda, jede do Klimek a přesně v tem samý termín 🙂 a náhoda ještě, bydlí kousek ode mě 🙂 ) a jedeme tam spolu a objednáme si pokoj spolu, takže už nebudu mít hrůzu z nějaké staré a nebo nemohoucí babičky..😀))) Bo v Klimkách se lečí neurologické a pohybové problémy taky...

renys
10. únor 2009

Ahojky,
tak včera jsem byla trošku zklamaná vlažným přístupem od mého gyndaře po vyslovení mojí žádosti o lázně (jsem po 4 zamlk. potratech, předloni IVF), nejdříve řekl, že on mi je nevypíše, pak že teda jo 😕 , pak zase, že mi je asi stejně nedají, tak mu říkám, no to by byl fakt vrchol, po tom všem co mám za sebou...a on, no to jo. Příští týden mám přijít a sepíšem to. Jestli mi je nedají, tak budu řádit jak tornádo 😀 !!!!!!! 🙄

Vysocanko a Lenicko, co máte vy za problémky?

vysocanka
autor
10. únor 2009

Já jsem po laparce, hysteroskopii, dvou neúspěšných IUI, mám hrozně silnou MS, šílený bolesti. Uvidíme, sám doktor mi navrhl, že mi to napíše, ale jestli to odbouchnou nevím. Ráda bych si tu našla někoho, kdo by jel v ten samej termín, aspon bych z toho nemusela mít takový obavy. P.

zuzca888
10. únor 2009

Vysocanko, já bych chtěla jet co nejdřív. Jsem pořád po té operaci v neschopnosti, tak bych chtěla navázat, uvidím, jestli to výjde. V pátek jsem ty lázně nesla na pojišťovnu. Jak jsi daleko s vyřizováním ty? Bylo by fajn jet tam s někým, koho bych trochu poznala.

Ještě mám dotaz, jak dělají ty procedúry, když je menstruace nebo špinění? Já po té operaci někdy špiním, mám cysty na vaječníku, tak prý kvůli tomu.

vysocanka
autor
10. únor 2009

přesně za půl hodinky odcházím to vyřizovat 🙂 😎 a jak to probíhá při menzesu, to jsem se taky chtěla zeptat. 🙂

halpa
10. únor 2009

Při menstruaci se škrtají bez náhrady procedury, které s tím souvisí (slatinné zábaly, vaginální irigace, koupele).

halpa
10. únor 2009

A s těma pokojema - dávají k sobě ženy v přibližně stejném věku, takže určitě k vám nehodí nějakou důchodkyni. 😉 Nicméně se dá zařídit společný pokoj, pokud tady některé budete mít stejný termín, není v tom problém, aspoň ve Frantovkách nebyl.

zuzca888
10. únor 2009

Vysocanko, teď mi volali z vzp, že to mám schválené, do lázní mám volat ve čtvrtek a dohodnout se. Určitě napíšu, jak jsem dopadla.

vysocanka
autor
10. únor 2009

Zuzi to je super, já už to mám odevzdané, sepsané, určitě napiš jak jsi dopadla..
😎

lenickan
10. únor 2009

renys já mám PCO, tzn. annovulační cykly

vysocanka
autor
10. únor 2009

Rennys, myslím, že na lázně máš stoprocentně nárok, bojuj, nenech se odbejt, co si člověk nevyřve to nemá, z přístupu doktorů je mi dost zle. Držím pěsti.

dorra
10. únor 2009

Ahojte holky, píšu jen k procedurám. V Klimkovicích se chodilo i při ms, ale s tamponem. Jen elektřinu vyškrtávali a některé holky rušily bazén. Když jsem byla ve Frantovkách, tak byl týden volna (až na cvičení a masáže a tuším plyn).

renys
11. únor 2009

Ahojky, holky díky za info a za podporu, však já se odbýt jen tak nenecham 😉 .

vysocanka
autor
11. únor 2009

HOLKY A JE TU NĚKDO, KDO BYL VE FRANTIŠKOVEJ, KOLIK SI ÚČTOVALI ZA JEDNOLŮŽÁK, POPŘÍPADĚ ZA SOCIÁLKU NA POKOJI? 🙄