Lázně při neplodnosti. Pomohly některé?

vysocanka
1. únor 2009

Ahoj, jsem po laparoskopii a hystero.. a dostala jsem nabídku od dr, že mohu využít lázní ráda bych slyšela Vaše názory, zda-li to některé pomohlo, at už jenom psychicky, tak i třeba k početí? 😎 děkuji moc

vysocanka
autor
12. únor 2009

Zuzí, jak jsi dopadla? 😎

zuzca888
12. únor 2009

Vysocanko: Ahoj, do lázní jedu už tuto nedli. Je to dost narychlo, ale já to tak chtěla. Budu na dvoulůžkovém pokoji v domě Adler, doplácet budu asi 4400 včetně julínkovského a lázeňského poplatku. Na ty pokoje, co jsou zdarma, je dlouhá čekací doba. Docela se už těším, na druhou stranu mám trochu strach. Jak jsi dopadla ty? Potkáme se tam?

zuzca888
12. únor 2009

Kdybys chtěla jednolůžák, tak je volný od 22. února a na něj bys doplácela asi 6600.

vysocanka
autor
12. únor 2009

my sepisovali akorát žádost, zatím nedošlo ani vyjádření, to nebude tak rychlé. Ty jo tak to je hodně velká rychlovka.. 🙂 to koukám. To by mě v práci asi utloukli.

vysocanka
autor
19. únor 2009

Zuzíku, jestli tam máš přístup na net, napiš jak se máš, čekala jsem že napíšeš a nic. Mě se stále nikdo neozval, tak mi nezbývá než-li čekat. 🙄

halpa
19. únor 2009

Holky, ve Františkách se dá chodit na docela levný net do veřejné knihovny, která je na stejné ulici jako lázeňský dům Adler.

vysocanka
autor
20. únor 2009

jé Halpo jsi super, díky za info 😎

1miska
12. zář 2012

holky, zkusim obnovit tema - nechystate se nekdo do klimkovic - rijen/listopad? moje dg. primarni sterilita ....

1miska
20. zář 2012

tak nakonec jsou to frantiskovy lázně - tak co? nejedete nektera?? 🙂

kockacz
26. zář 2012

@1miska jedeme, ale nevime kdy a kde se uvelebime😀

bara55
27. zář 2012

ahoj holky...muzu se pridat?? Rada bych se o te debate dozvedela vice...mam zajem taky o lazne ale nevim jak postupovat,kde si o ne rict a zda mi je pojistovna proplati.....pisnete mi o tom neco bliiiiz 😖

roxy72
28. zář 2012

@bara55 ahojda, mrkni na Fórum Nevzdáváme to: Lázně po neúspěšných IVF pokusech, nejede ještě někdo? tam teď s holkama diskutujeme na toto téma, je to aktuálnější a na 2.stránce najdeš odpovědi, jak postupovat atd., radila jsem takhle tri.niti a dalším....když něco nebude jasné, piš a ptej se dále 🙂

1miska
29. zář 2012

@kockacz jak nevite kdy a kde s uvelebite? 😀 jestli rijen frantiskovy, tak se ozvi, udelame spolecne s @roxy72 skupinku na vylety, na kavicky 😀

karolina999
1. črc 2013

nechystáte se někdo v srpnu do Františkových?

jennyska
30. říj 2013

@bara55 @roxy72 @karolina999 @1miska @vysocanka @halpa

Ahoj snažilky, těhulky, maminky 🙂

na MK máme svou vlastní Wiki knihovničku, do které si spolu s ostatníma maminkama píšeme vše ohledně těhotenství, snažení a mateřství a k nim i cenné zkušenosti. No a i vy se do ní můžete přidat! 😉 Právě v ní totiž přibylo téma, které zde rozebíráte a sice Lázně.

Proto bych Vás chtěla poprosit, zda byste mohly svou zkušeností přispět na https://www.modrykonik.cz/lazne/ ? Pomůžete tím ostatním maminkám, které si právě prochází stejným obdobím a hledají radu, tip, podržení, zkušenost...

Děkuji Vám, že nám pomáháte pomáhat 🙂
Janča