Léčba Dostinexem, pomohla?

dendula79
9. říj 2017

Mate nekdo zkušenost s tímto lékem? Pomohl někomu?

zdenkaell
9. říj 2017

Asi by chteli uvest lecba ceho. Pouziva se na vic nez jednu diagnozu

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
dendula79
autor
9. říj 2017

Diagnozu neplodnost

dendula79
autor
9. říj 2017

kikwita děkuji už jsem si diskuzi přečetla

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
rehulka7
9. říj 2017

@dendula79 Měla jsem a stejně jsem podstoupila IVF..

janapetrvalska
9. říj 2017

zjistili mi na konci kvetna zvyseny prolaktin, poslali k endikronolosce , ta ze st.zlaza ok udelala kontrolni vysetreni kdy opet prolaktin byl zvyseny, tak nasadila dostinex prvni mesic 1x tydne pul tabletky, od druheho mes. 2x tydne .. no po mesici jsem zjistila ze jsem tehu .. bohuzel jsem musela na revizi , ale verim te dostinex pomohl .. jinak hned jak budd pozitivni test vysadit !

janapetrvalska
9. říj 2017

taky zalezi jak moc je zvyseny prolaktin .. od toho lekar urcuje davkovani a kazdy je jiny.. jinak pred i po uzivani pravidelny cyklus ..

janapetrvalska
9. říj 2017

prolaktin zpusobuje neplodnost/neovolujes, tak bych to urcite nenazyva lecba neplodnosti, ale lecba neceho .. zvyseny prolaktin apod.

janapetrvalska
9. říj 2017

tak jak napr. ledvinovy kamen zpusobuje zanety mocaku... musi byt hlavni pricina co to zpusobuje..

dendula79
autor
9. říj 2017

Ahoj, zvýšený prolaktin

dendula79
autor
9. říj 2017

Ale ovoluji normálně

janapetrvalska
9. říj 2017

ja si myslela taky ze ovuluju, a nic, .. proto ten dostinex .. pomuze aby folikuly praskly ..

dendula79
autor
9. říj 2017

Aha, myslím, že chybí komunikace gynekoložky a endokrinologie

janapetrvalska
10. říj 2017

urcite;) ale dostinexu se neboj, a prolaktin neni nic definitniho a zavazneho, prolaktin je zvyseny i hod. po vzbuzeni, proto se odbery nemaji delat brzy po spanku.. a nektery den cyklu..a muze se stat, ze dostinex to nakopne a za mes uz to bude tak dobre ze nebudes muset brat .. telo se samo nastartuje

dendula79
autor
10. říj 2017

@janapetrvalska diky, tak snad se vse uklidni a mimi se povede.

janapetrvalska
10. říj 2017

urcite ;) a hlavne chce to mit i psychiku ok, furt na to nemyslet, uzivat si smat se a povede..