Léčitel Vladimír Hakl - Vaše zkušenost?

fachy
13. pro 2013

Vyřešil Vám neplodnost? Máte s ním dobrou zkušenost? Absolvovala jsem jednu návštěvu a čeká mě druhá. Mám trochu pochyby.

ladus88
14. pro 2013

@fachy primo s nim ne,ale radsi jsme nejdriv zkusili alernativni medicinu 😉

musilka
14. pro 2013

byly jsme kdysi asi před šesti lety a měla jsem co dělat abych tam nedostala záchvat smíchu. Fakt ne. byli jsme tam s manželem oba a fakt to není něco co bych měla pocit že pomáhá 😉 doporučuji spíš čínskou medicínu a akupunkturu. Nám tedy nepomohlo nic a jsme v péči IVF centra 😉

fachy
autor
14. pro 2013

@musilka taky jsem malem mela zachvat smichu a taky jsem si chvili rikala "boze, kam jsem to vlezla"

melodygirl
14. pro 2013

Bylo to docela vtipné, ale věřím tomu. První návštěva u něj, dvě další u jeho dcery - také léčí a pak už těhotná. Jinou pomocnou metodu jsem nezkoušela, byla to první volba. Mám dvě kamarádky, které po také dlouhém snažení otěhotněly po návštěvách u něj. Takže za mě doporučuji, nevzdávat to hned po první návštěvě, u každého je jejich počet individuální.

olusenka
14. pro 2013

@fachy byla jsem u něj kdysi jako dítě (asi v 11-12letech) s jiným problémem. Táta šel se mnou, ale musel zůstat venku, já byla s ním uvnitř sama. Můj dojem? Něco o léčitelství vím, znám, už jsem u několika léčitelů byla, takže některé věci mě teda nepřekvapily, byla jsem zvyklá, ale něco přeci jen ano, takže jsem si říkala taky něco ve stylu "bože, kam jsem to vlezla" nebo že je to úchyl, divnej apod. Mimo jiné mi povídal, že se to u mě chystá a brzy začnu menstruovat, no tak s tím brzy se seknul asi o 3 roky. 🙂 Taky když jsme vylezli ven, tak říkal něco ve smyslu, že jsem moc nespolupracovala a kdesi cosi, a nakonec nám nabídnul koupit "minci", takový plíšek silný kulatý , kde na jedné straně bylo jeho jméno a čas, kdy denně přes něj posílá lidem energii a na druhé straně vyfrézovaný takový symbol. Už tehdy někdy v roce 1992 za něj chtěl asi 1000Kč (!!!), za takovou blbost, jenže jsem nemohla tátovi na plno říct, že se mi to nezdá, že je divnej, ať za to neutrácí peníze, a táta, co by pro mě neudělal, takže to koupil..... No, každopádně žádný efekt jsme nezaznamenali po jeho návštěvě, ani po pravidelném posílání té energie.
Ale vím od mamky, že někteří lidé (třeba její bývalý šéf) si ho hodně chválí, ale Ti tam nebyli s vnitřními orgány jako já, ale spíš s pohybovým ústrojím, s nohama, klouby apod.

fachy
autor
14. pro 2013

@olusenka ach jo, tak to neni moc pozitivni. Mne ho doporucil znamy - kluk do ktereho bych to v zivote nerekla. Dlouho rge trapil s natrzenym vazem a kdyz absolvoval jednu navstevu, tak mel do tydne pokoj. Rekla jsem si, ze za zkousku nic nedam.

melodygirl
14. pro 2013

@olusenka
@fachy on je vyhlášený právě pohybovým ústrojím, chodil k němu prý Jágr. Chlapi od mých kamarádek tam právě byli s pohybovým aparátem, a pak holky kůli otěhotnění. Na mě osobně lépe působila jeho dcera - co se týče plodnosti a taky u ní to zafungovalo.

olusenka
14. pro 2013

@fachy no, jak říkám, holt je asi na pohybové ústrojí. Já u něj byla s játry. A už je to přes 20let.

fachy
autor
15. pro 2013

@olusenka
@melodygirl
@musilka
@ladus88 na to, ze na svych strankach pise, ze diky nemu se narodilo pres 1200 deti, tak to jsem cekala na konikovy vetsi ohlas.

ladus88
15. pro 2013

@fachy Bych spise rekla ze lide malo alternativni medicne veri,a hlavne spousta doktoru vse resi umelem oplodneni a lidi nenapadne jina metoda

melodygirl
15. pro 2013

@fachy Já myslím, že na koníkovi všichni nesedí. Např. z mého okolí neznám jedinou kamarádku, co sem chodí. Navíc když už, tak je to náhoda, že jsem chytla tvoji otázku, rychle zapadají a já v různých kategoriích nepátrám, na to podle mě nikdo s dítětem čas nemá, pokud sám neřeší něco konkrétního.

fachy
autor
15. pro 2013

@ladus88 nás to umělé právě čeká taky, jdeme na první konzultaci v lednu, chtěla jsem to zkusit ještě jinak, ale říkám si, jestli jen nemarním čas a peníze

rory_g
15. pro 2013

Holky, s tímto léčitelem zkušenost nemám, mám ale s dr. Kulovaným, který se zabývá jonášovou metodou a taky se chlubí počtem narozených dětí....tak přes internet jsem mu poslala datum a hodinu narození a pak jsem mu měla zavolat, udělala jsem tak a řekl mi datumy (mmch se úplně shodovaly s těmi, které mi vyplivl internet, zdarma...) a chtěl poslat 400,-Kč. Nicméně jsem byla ve sledování v CARu, o mimčo jsme usilovali 5 let, no a jaké překvapení, haha, ani jeden z jeho zaručených plodných dnů se neshodoval s mou ovulací, kterou mi lékaři sledovali přes UTZ (podotýkám bez hormonálního zásahu, že by jako ovu byla posunuta).
Tak jen zkušenost, abyste nenalítly ještě jinde...

fachy
autor
15. pro 2013

@rory_g no tak to je hrozny. Opravdu ztracim nadeji.

saralinda
15. pro 2013

Ahojky, byla jsem u nej pred par lety. Docela podivin, ale po jedne navsteve u nej jsem opravdu otehotnela (asi po mesici), bohuzel slo o mimodelozni, ale za to uz Hakl nemuze. V te dobe jsme se o mimi snazili uz pres 2 roky a ani pri IVF se doktorum nepodarilo ze me dostat kloudne vajicko a tvrdili, ze mne pomuzou jedine darovana vajicka. Takze ja Haklovi opravdu verim, prestoze mi uplne sympaticky nebyl. Taky jsem po jeho doporuceni omezila mlecne vyrobky.

melodygirl
15. pro 2013

@rory_g
@fachy Neztrácej naději, vždyť jsi tam byla teprve jednou. Hakl pracuje s energií přímo ve tvém těle a ne přes internet podle dat. To je jistě rozdíl. Kdo nezažije neuvěří. Přesně jak píše saralinda, Ty moje kámošky byly po IVF a nic až Hakl, tak bych opravdu flintu do žita neházela. Navíc jen ty 300,-za sezení a nic pro to nemusíš udělat, teda je pravda s tou stravou ano, ale to ti neřekne jenom Hakl, to je všeobecně již známé. Já až při 3 sezení cítila úplně jako mravence v podbřišku, tak se asi "něco" dělo a ten měsíc jsem hned otěhotněla.

fachy
autor
15. pro 2013

@saralinda mne rekl vynechat ml. vyrobky, bile maso, rajske a mrkev. Konecne nejaka pozitivni zkusenost. Ten potrat me mrzi.

fachy
autor
15. pro 2013

@melodygirl ted uz si bere 400, k tomu to mam k nemu 100 km, ale dam mu sanci. Zitra druha navsteva. Hodne ted bohuzel ze vsech stran slycham o podvodnicich, kteri inkasuji penize a nic z toho, proto se taky informuju.

rory_g
15. pro 2013

@fachy tak je to něco jiného, to jo..ale já jsem toho fakt vyzkoušela hodně, kyneziologii, akupunkturu, akupresuru, Grešíkovy bylinky, toho Kulovaného, ten gel na podporu plodnosti (Conceive?), Femigard, kontryhel...nevím co ještě, prostě fakt mraky. Ono to asi jako většina těhle "věcí" funguje na principu věř a víra Tvá Tě uzdraví...já tomu věřím, ale neumím zase obelhat sama sebe (říkej si jak se máš rád a začneš atd). Jsem ale asi neponaučitelná, chystám se objednat ke kamarádky mamince, je tak trochu "čarodějka" 😎 Sice z jiného důvodu, než je otěhotnění, ale i to prý "umí", tak uvidíme...

ladus88
15. pro 2013

@fachy Zalezi jake metody pouziva,my pijeme dvakrat denne bylinne caje,takze si necpeme do tela sr---y 😒 😀 Myslim ze zkusit se ma vsechno,a ten nas chce platit jen caje cca o hodnote 120kc na 3tydny takze idealni.Ja temhle vecim verim a kdyz to jde setrneji proc to nezkusit.Anebo se poohlidnout po nekom jinem ci treba homeopatii

fachy
autor
15. pro 2013

@ladus88 ja uz homeopatii i bylinkarku zkousela. Slibovali srovnani cyklu a ani to se nestalo.

bohac
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petraslava
28. únor 2014

reaguji na příspěvek pani Olusenky, pokud píšeš o p.Haklovi tak jsi velmi vedle....
1. k panu Haklovi děti chodí s doprovodem, nikdy neříká aby rodiče šli pryč.Naopak je tam vyžaduje.
2. že ti chtěl za 1000 kč vnutit minci je další nesmysl ,energii vysílal do dvacetikoruny.dej si mokrý hadr na hlavu dámo a rozmysli se komu chceš škodit. úchylka je psát o někom lži a ne pan Hakl!!!!!!!!!chodím k němu možná déle než ty a celá moje rodina .

jeepjeep
29. kvě 2014

olusenka : Mladá paní už pohled na vaši fotografii mne neklamně napovídá kam vás zařadit , s lidmi problémového tipu jako jste vy se setkávám celý život . Nejprve by jste si mněla uvědomit že i léčitel není člověk vševědoucí a nemůže mít 100% uspěšnost tak jako lékař, dále by jste se měla nejdříve zamyslet (pokud to umíte a jde vám to ne všem příroda nadělila ) nad sebou, vše co se týká zdraví potřebuje spolupráci jak s léčiteli tak s lékaři pokud nebudete chtít a nebudete spolupracovat nepomůže vám nikdo !!!
A pokud váš příspěvek má odradit ostatní od návštěv léčitele , tak vaše IQ asi nebude vysoké jelikož jak je zde vidět Vám lékaři nepomohli jinak by jste nevyhledávala pomoc u pana Hakla . Jinak kdysi mě kdosi řekl
že mi lékař nepomůže když jsem se otázal proč ? Odpověděl mi a proč by to dělal ! A nad tím at se každý zamyslí sám .J Hruška Teplice

marion14
12. říj 2014

@jeepjeep Příspěvek je tady už déle, ale teď jsem si ho přečetla a musím reagovat: Tohle je diskuse, kam lidé vkládají své názory a zkušenosti, zde konkrétně na pana Hakla. Olusenka u pana Hakla byla a napsala sem svou zkušenost, nikoho neurážela, v závěru i připsala, že někteří lidé si ho chválí. Nemám důvod jí nevěřit, sama jsem u pana Hakla před rokem byla; jeho podivné chování nechme stranou, ale co mne např. zarazilo, bylo jeho přesvědčování, že dělohu mají ženy u pupíku. To když se mě ptal, kde mě při menstruaci bolí břicho. Řekl doslova: "Kdybyste měla dělohu tam, kde ukazujete, už byste ji měla dávno perforovanou." No - při vší úctě k jeho osobě si troufám tvrdit, že co se týče počtu menstruací za život, mám před panem Haklem trošku náskok a vím lépe než on, kde mě bolí břicho. 😉 (Btw - nastudování základů anatomie by nebylo od věci. 😀 ) Byla jsem ráda, když skončil, zaplatila požadovanou pětistovku a pelášila pryč.
Takže za mě ne. A pokud bych se teprve rozhodovala, zda k němu zajít na první návštěvu a pročítala tuto diskusi, určitě by pro mě měl více vypovídající hodnotu příspěvek někoho, kdo v klidu z vlastní zkušenosti napíše svůj názor, než člověka, který druhého jen bezdůvodně uráží a s řadou gramatických chyb odkazuje na něčí nízké IQ. 🙂

marion14
13. říj 2014

Mimochodem - jediný příspěvek na celém Koníkovi uživatelů petraslava a jeepjeep a "zrovna" v této diskusi hovoří za vše. 😉

tomartina
17. únor 2015

no nehovoří,já tam byla dneska,a musím říct že naprosto souhlasí právě s petraslava a jeepjeep. jedna návštěva,sice je to čerstvé,ale zdá se že to bude dobrý a mimochodem,z pana Hakla jsem vůbec neměla dojem jak se tady píše,normální člověk. byla jsem s pohybovým aparátem.

fialkoslava
3. únor 2016

Já jsem u něj byla asi před dvěma lety, léčím se s endometriózou. Docela se mi ulevilo (po třech návštěvách), srovnala se mi menstruace. Je ale pravda, že je to takový divný chlapík, na někoho může působit jako pomatenec...:o))) Mně ale pomohl.

luckeyluckey
9. bře 2016

Nedařilo se mi otěhotnět, tak jsem zkusila pana Hakla, popravdě sem nevěřila, že by to mohlo vůbec zabrat, ale hned ten další měsíc jsem na testu našla // čárky. Za mě tedy určitě doporučuji. Navíc sem tam šla na radu kamaráda, který se snažil s manželkou léta a taky hned další měsíc.

verunkator
1. črc 2016

Ahoj. Já musím říct, ač jsem k léčitelům obecně dost skeptická (spíše protože je mezi nimi mnoho podvodníků), že pan Hakl je opravdu poctivý a umí pomoct. Mojí sestře se s novým partnerem nedařilo rok otěhotnět, pak navštívili pan Hakla, který jim řekl, že do 3 měsíců otěhotní a přesně se tak stalo - má krásného kluka. Nám s manželem také pomohl - 5x jsme otěhotněli a pokaždé potratili. Po návštěvě pana Hakla jsem opět hned otěhotněla, ale tentokrát z toho je naše vytoužená dcerka! V tom těhotenství nám přišli genetické testy, že manžel má vzácnou translokaci a to způsobuje potraty. Šance na to, že dítě bude zdravé a donosím ho je opravdu malá, takže to přikládám i panu Haklovi. Pracoval jak se mnou, tak i s manželem. Jinak je to trochu podivín, ale jinak velmi hodný pán a samozřejmě také jenom člověk, ne mašina, takže je normální, že každému třeba hned nepomůže.