Léčitelé. Dopomohli vám k těhotenství?

xxy
28. kvě 2007

Ahojky, jelikož se snažíme už přes rok a půl, tak už začínáme zkoušet všechny metody co snad existují, než se vydáme do CAR.

A touto cestou jsem se chtěla zeptat, zda tu někdo je, komu k vytouženému těhu pomohl léčitel...jakou metodou, za jak dlouhou dobu, kde sídlí....

Doufám, že si nebudete ťukat na čelo 😅 Ale už jsem o tom něco zaslechla... Předem díky za info 🙂

krista
7. črc 2009

mishka • snž • Dnes v 10:32
Ahoj,
ráda bych se zeptala, zda se najde někdo, kdo by se podělil o jakékoliv zkušenosti s léčitelem, zda vám pomohl (či nepomohl) k otěhotnění, případně koho jste navštívili a jak pracoval (bylinky, energie...). Hledala jsem podobné téma se zkušenostmi, ale nenašla jsem.. a myslím, že by to zajímalo více snažilek 🙂
Díky za všechny příspěvky 😉

rintintyna • 5tt • Dnes v 10:38
ahoj Miši, zkušenosti s léčitelem viz moje album. Potřeba dočíst do konce. Já vím Brno je trochu z ruky. Ale pan Drábek je vlastně dá se říct učněm pana Navrátila alias dědka kořenáře (Pardubice) a ten byl zase učněm pana Paseky a to je teda nějakej pojem v oblasti léčitelství (i Husák za ním dojížděl před smrtí) přeji hodně štěstí, bo existuje spousta "rádoby léčitelů" !!! Ale to tu budou holky jistě taky psát. Kdybych Ti mohla jakkoli pomoci nebo poradit, tak písní IP 😉

jaspina • snž • Dnes v 10:39
Ahoj mishka - já jsem už dřív zkoušela nějaké léčitele kvůli migrénám, ale nikdy nepomohl žádný a nedávno jednu docela uznávanou.. Napřed jsem byla nadšená - cítila jsem fakt z ní tu energii a celkem poznala problémy. Pracovala i s bylinkama. Šla jsem k ní pak ještě po asi 2 měsících a všechno dodržovala, ale změnu jsem nepozorovala. Sice mi řekla, že mám rozházené hormony, což je pravda, ale fakt jsem změnu nezpozorovala - a to jsem tomu věřila. Už tam nechodím 😒

marinka • 1d, 20tt • Dnes v 10:44
Mishko, ve Vsetíně je superní léčitel pan Vaš, jezdí k němu lidi z celé ČR a léčí na dálku i cizince. Mně dal do kupy štítnou žlázu a celkově zharmonizoval organismus.. První holčičku máme po IvF, to jsem o něm ještě nevěděla a když jsem se ho ptala na druhé otěhotnění, jak tomu můžeme pomoci, tak mi řekl, že už to není třeba, že jsem těhotná 😀 Vůbec jsem to ještě nevěděla, jen mi meškala pár dní MS, což se mi stávalo běžně 😀 Ale říkal mi, že k němu jezdí spousta párů právě kvůli neplodnosti. Ale ne každý unese, co mu řekne 😉 kdybys chtěla víc info, tak písni..

marinka • 1d, 20tt • Dnes v 10:45
jaspi, na migrénu bych zkusila spíš kineziologa než léčitele, tam bude problém spíš nějaká psychická záležitost a když se to odblokuje, tak zmizí i migréna 😉

mishka • snž • Dnes v 10:52
Holky díky moc, ani jsem nečekal, že budou reakce tak rychle po založení tématu.. 🙂
No já bydlím kousek od Prahy, ale jsme ochotni si udělat samozřejmě výlet i dál po republice. Jak se říká - tonoucí se stébla chytá.. tak přesně tak to teď prožívám. Jsem dost opatrná, co se týče těchto věcí, ale rozhodnutá to vyzkoušet.¨
A jak je to s cenami?? Kamarádka například chodila k léčiteli, který chtěl 2 tis. za sezení a byla tam asi 3x, potom prohlásil že je vše ok a nic z toho.. tato částka už mi příde vcelku přemrštěná.. ale zase co by člověk pro mimi nedal... ☹
Rintintyna - četla jsem co máš v albíčku a je to úžasné, že ti to takhle pomohlo!!Tak teď hlavně držím palce, ať je všechno jak má být 😉
Jaspi souhlasím s tou kinziologií - moje mamka jí dělá a na bolesti hlavy je to super.. 😉
Marinko díky za info a gratuluju ke krásné holčičce a teď druhému těhu 😵

marinka • 1d, 20tt • Dnes v 11:07
mishko, u Vaše je fajn, že mu jako první napíšeš mail, on se na tebe na dálku mrkne a napíše ti, jaké máš zdravotní problémy. Tak si člověk snadno ověří, že to není podvodník, protože to prostě sedí 😉 A až pak se rozhodneš, jestli do léčení půjdeš, nebo ne. Když ne, zaplatíš taky 2 tisíce, ale jsou v tom 3 měsíce léčby - během té doby k němu můžeš kdykoli zajet, zavolat mu, napsat mail, poprosit ho léčení na dálku apod. a vypracuje ti individuální léčebný program.. Penízků je to dost, ale když je to za tři měsíce, tak to není tak strašné. Já jsem ho opravdu "otravovala" skoro každý den 😀

marinka • 1d, 20tt • Dnes v 11:08
Teda chtěla jsem napsat, když do léčení půjdeš, tak zaplatíš 2 tisíce, když ne, tak samozřejmě neplatíš nic 😀

lenkacar • snž • Dnes v 11:11
čus holky já jsem byla den před Ketem u kartáře ,který i pracuje s energií a cítim se dobře ,tak jsem zvědavá na výsledek a mám i osobní zkušennost s léčitelem,který mi pomohl od příšerných bolestí zad ,takže já za sebe ...věřím,že dokáží pomoci... 😉 ,jestli mi to pomůže k otěhu zatim nevím na to je příliš brzy ,ale celkově mě moc zklidnil a i to je půl úspěchu. 😉

lenkacar • snž • Dnes v 11:13
a jinak ..ty ceny mě zde udivují 😠 😠 😠 to je dost hrozné,když to maj jako dar od boha měli by přizpůsobit ceny ,já platila 350kč za 2hod.relax

marinka • 1d, 20tt • Dnes v 11:14
lenčo, já souhlasím s tím, aby se za to platilo, protože jinak by se tomu nemohli věnovat naplno a pomohli by mnohem méně lidem, kdyby to dělali třeba jenom po práci, po večerech. Radši, ať to mají na živnosťák a věnují se lidem od rána do večera a za penízky 😉

janysek70 • 1d, snž • Dnes v 11:15
Zdar Leni 🙂 , ty jsi zase po KET? To mi nějak uniklo, na IVF moc brebentíte, tam jsem to nezvládala dočítat...

rintintyna • 5tt • Dnes v 11:17
miško, tady je odkaz na diskuzi, kterou jsem kdysi zakládala 😉 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lenkacar • snž • Dnes v 11:17
mari to ano ,ale je to hrůza tolik peněz ,vem si ,že na to každej nemá a těch sezení je potřeba více ..kdyby existoval záručák tak by se to vyplatilo ,ale je fakt ,že půlka problémů souvisí s psychikou ..ale jak si pomoci sám ,já to třeba neumim,tak uvidim jak to na mě působilo ..a jen tak pro zajímavost ,ten děda co mi pomohl před 3lety od operace si nesměl vzít peníze ,nechala jsem mu je ležet na polici a neřekl si ani taxu a takovýmu člověku člověk rád dá ... 😉

marinka • 1d, 20tt • Dnes v 11:21
leni, jsou lidi, co se rozhodnou dělat to zadarmo, znám jednu takovou paní, která je moc fajn, ale chápu i ty, co si za to penízky berou, pokud jsou to opravdu dobří léčitelé, kteří pomůžou.. 2 tisíce za jedno sezení je samozřejmě nesmysl, ale za tři měsíce to není žádná hrůza 😉

mishka • snž • Dnes v 11:21
Rintintyno tak tuto diskusi mi to vůbec nenašlo... 😨 tak jí budu muset taky načíst!
Marinko tak to je hustý, a to mu jen napíšeš mail s nějakýma základníma údajema jako datum narození a zdravotní stav on zjistí na dálku sám, bez toho abys mu cokoliv naznačovala??? 😨

marinka • 1d, 20tt • Dnes v 11:23
mishko, jj 😉 Potřebuje akorát tvé jméno, datum narození a adresu, aby se na tebe mohl na dálku napojit a nenapíchl se třeba na někoho jiného. U tebe by stačilo, kdybys mu napsala, že máte problémy s otěhotněním a on ti napíše, v čem to vězí a napíše ti i jiné zdravotní problémy, které máš..

janysek70 • 1d, snž • Dnes v 11:25
Jo Leni, tak už vím a přeji Ti, ať to nyní konečně klapne 😵 , už je u tebe taky na čase. Já jsem si ketík odložila po létě, mám tam poslední dva nanučky a čekáme na výsledky imuna. Teď jsem 2x po sobě (naposledy ve čtvrtek) také byla u léčitele, ten "léčí" energií a měla jsem dobrý pocit, má prý velkou úspěšnost v léčbě neplodnosti a už jsem slyšela i o konkrétních případech

lenkacar • snž • Dnes v 11:28
janý já taky šla za ověřeným léčitelem ,zaplatpánbůh má i lidové ceny .. 😉 😉 😉 😉 to už bych asi nezvládla Ivf a vše kolem plus léčitele ,tak přeju všem hodně úspěchů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!janý tak po dovče hrdě do toho!!!!!

jaspina • snž • Dnes v 11:29
A ta kineziologie je přesně co? U nás netrpím na migrény jen já, ale i mamka, babička..
Ta paní, ke které jsem chodila já taky poznala celkem nemoci a peníze si řekla jen za ty bylinky - cena byla stejná, jak kdybych je koupila na netu.. a navíc si nic neřekla - každý dal kolik chtěl..

janysek70 • 1d, snž • Dnes v 11:34
Leni dovča není, ale hrdě jsme se do toho pustili, páč říkal, že nevidí problém, abych otěhotněla přirozeně 😉 . Platila jsem za 1. návštěvu 300,- a za druhou 250,-. Bolelo mi potom břicho jako na mrchu a druhý den mi bolel vaječník (prý se mi rovnala děloha a rozpouštěly srůsty), brněly nohy (to prý díky proudění té energie) .....
Jo o sexu se tobě může nyní jen zdát, že???

janysek70
7. črc 2009

Tak Leni než-li jsem odeslala příspěvek, tak to zamkli, tak navazuji na ten tvůj poslední, jež tu nezkopčili o tom zavrzání do foroty......:
Tak to jste pořádně naklepali sliznicovou peřinku a snad ti to bude chvíli stačit a nebudeš tu za pár dní skučet, že ti to leze na mozek 😀

marinka
7. črc 2009

jaspi, tak to budete mít nějaké rodové zatížení, něco, co si předáváte z matky na dceru.. Já jsem byla u dvou kinezioložek, obě pracovaly s kyvadlem a hledaly jsme příčinu zdravotního problému. V jednom případě jsme šly až do minulého života (přišla jsem na to, proč mám vrozenou srdeční vadu 😉 ), v druhém případě byly problémem obavy, které na mě přenesla moje máma, když mě čekala. Bylo to velice zajímavé a musím říct, že v obou případech mi to pomohlo a problém se vyřešil 😉

leny2
7. črc 2009

Ahoj holky,
zdravím Janýska 🙂

Taky jsem byla minulý týden u léčitele, jako Janýsek, léčí energií, po jeho návštěvě jsem i špinila, říkal, že mi srovnal orgány v břiše, taky mě po tom dva dny pobolívalo břicho jako na mrchu.

janysek70
7. črc 2009

Hoj Leny, no já jsem tě vyhlížela a čekala jsem na tvé dojmy 🙂 Tak jaké máš pocity. Já jsem začala nyní po návštěvě také špinit, jen jsem měla zrovna po mrše, tak jsem to brala jako dočištění. Už zase popíjím kontryhel

lenkacar
7. črc 2009

no janý mě teda bolel po návštěvě léčitele pekelně pravej vajkečník ,že mi to až budilo v noci ,ale doktor nic neříkal .. 😉 měla jsem na něm před měsícem cystu ..

aannggiie
7. črc 2009

co to jé vajkečník?????

aannggiie
7. črc 2009

😀 😀 😀 to jsem tě drapla

lenkacar
7. črc 2009

ty si hrozná huba aan ,to je tajná indicie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janysek70
7. črc 2009

Mi bolel Leni levý, tam co mi chybí vejcouš a taky pro zajímavost říkal, že když je u ženy problém, většinou přijde o levý vejcovod (já mu neprozradila dopředu, že ho nemám) a u chlapů prý to zdravotně odnáší pravá strana

lenkacar
7. črc 2009

no každopádně to byla zajímavá zkušennost a ještě dneska jsem jak kamínka ..plus utroš ty embrouši se ve mě uvaří

ivomal
7. črc 2009

Ahojky, taky přispěji svou troškou do mlýna - zdravím tě Janýsku🙂 My po neúspěšném 1. IVF(březen09) zašli s manžou chodit k léčitelce, léčila energii a čistícími bylinkami bylinkami a nějak se to přihodilo, že jsme už 6tt+4 😀, tak doufáme, že to dobře dopadne🙂

janysek70
7. črc 2009

Ivo 😵 , jak ty to děláš 😅

lenkacar
7. črc 2009

no něco na tý energii bude já se cítila tak rozpálená že jsem ho doma hnedka seřvala 😀 😀 😀 😀

ivomal
7. črc 2009

Já vím, taky musím být v každé trinitivriti 😀 😀 😀

janysek70
7. črc 2009

Mi mrzí, že jsem tam toho svého drahouše taky nevzala, by mu třeba ta energie rozproudila pořádně libido a bez sexu by pak neusnul ani jeden den......tý jo za to bych dala třeba i ty 2.000,- 😅 😅

lenkacar
7. črc 2009

třeba by pomohlo kdybys dala manželovi ty 2tis. 😢 😢 😢 😢 ,chichi

janysek70
7. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 mě z tebe klepne 😀

lenkacar
7. črc 2009

no jo prdel musí bejt 😀 😀 😀

janysek70
7. črc 2009

Než bych mu dala 2 litry, tak bych si to raději dělala sama a něco si koupila pro sebe 😅

lenkacar
7. črc 2009

no jasně janý takový dobíjecí baterie ty jsou drahý jako prase 😉 😉 😉

lenkacar
7. črc 2009

hele a co si myslíš o návštěvě léčitele v době případného těhu ? nemlůže to uškodit?

janysek70
7. črc 2009

Myslíš jako, že kdyby jsi byla těhu a šla tam, jestli by to neublížilo? Tak z toho bych strach neměla.
S těma baterkama máš pravdu, ty nejsou nejlevnější, ale dovedeš si představit velikost té krabice, která by pravidelně dokázala chlapa držet při životě. Možná tak autobaterie a ty koncové kolíčky připnout na palce u nohou a pak ....hochu drž rytmus 😀 😀 😀

lenkacar
7. črc 2009

janý ten sex by mě asi zabil 😕 😕 😕 ,no já nevim já se cítila tak strašně rozprouděná že aby tro nevypudilo ty mimina co?

lenkacar
7. črc 2009

tak mizim ležet páčko dámy ..

janysek70
7. črc 2009

Neboj, byla jsi u něho před transferem, tak tě hezky připravil, vy jste pak doma naklepali tu peřinku a nyní už je to na těch malých broučcích 😵 , tak hezky odpočívej a DRŽ PLOD!!! 😉

mishka
7. črc 2009

To bych ty dva litry spíš investovala do pořádnýho Robertka 😝 😀 ten by mohl nonstop 😀
Lenko energie ti neublíží, ale dala bych si bacha na případné bylinky... 😉

leny2
7. črc 2009

Janýsku, jsem v pracovním procesu, tak nakukuji příležitostně, jak to jde.
Moje dojmy jsou dost dobrý, i manžel říkal, že má z toho dobrý pocit, tak uvidíme. A on ti říkal, za jak dlouho se máš objednat znova? Četla jsem vedle na diskusi, že se bude léčitel stěhovat jinam?

janysek70
7. črc 2009

Jo řekl mi, abych přišla ještě jednou, tak jsem si zavolala asi po týdnu a cca za 3 týdny mi přejel znovu. Já to mám od nás kousek.... Stěhovat se bude, ale jenom kousek, jestli jste jeli přes Kopidlno, tak hned za ním byla odbočka na Rožď. a pak 8 km... a nyní to prý bude ještě pokračovat po té hlavní a pak odbočka..., nějaký Pátek u Poděbrad, ale zatím jsem to nezjišťovala, oni to na ty stránky dají a budu to hledat, když bych tam chtěla jet. A paní do telefonu ochotně podá info...

janysek70
7. črc 2009

Míšo, když ten robertek, no není to ono, takové to správné živočišné teplo z něho nedostaneš 🙂