Léčitelé. Dopomohli vám k těhotenství?

xxy
28. kvě 2007

Ahojky, jelikož se snažíme už přes rok a půl, tak už začínáme zkoušet všechny metody co snad existují, než se vydáme do CAR.

A touto cestou jsem se chtěla zeptat, zda tu někdo je, komu k vytouženému těhu pomohl léčitel...jakou metodou, za jak dlouhou dobu, kde sídlí....

Doufám, že si nebudete ťukat na čelo 😅 Ale už jsem o tom něco zaslechla... Předem díky za info 🙂

leny2
7. črc 2009

Je, Janýsku, tak díky za info. S robertkem máš pravdu, není to to pravé ořechové. 😉

andrea.ivf
7. črc 2009

Jani, Ty jsi číslo 😀 😀 . Zdravím Tě! (Barunek, pamatuješ?)

janysek70
7. črc 2009

No Barunek, samo že pamatuji!!! Jakto že jsi se nám ztratila ze Spolubojovnic? Stále Tě vedeme v tabulce a nevíme, co je z tebou. 🙂 A co ta změna nicku?????

leny2
7. črc 2009

Nevíte někdo o nějaké dobré knížce, kde je popsaná strava podle krevních skupin?

janysek70
8. črc 2009

Leny zadej si do vyhledávače např.: "zdraví krevní skupiny" a vyjede ti spousta odkazů a zajímavého čtení

leny2
8. črc 2009

To jsem zkoušela, ale myslela jsem jestli nemá někdo tip na dobrou knížku. Oni taky na tom internetu píši všude něco jiného.

leny2
9. črc 2009

Posouvám nás dopředu, jestli někdo neporadí.

jizu
9. črc 2009

Ahoj holky,
Leny - já nemám tip na knížku, ale mám přímo od jedné doktory, co je velmi prospěšné, neutrální a zakázané pro sk. 0 a A. Tak pokud bys měla jednu z těhle skupin, tak mi písni do IP svůj mail a já ti to naskenuju. Je to oboustranná A4 a je to dost podrobné. Možná máme doma i AB. Nevím. Musím se podívat.

jizu
9. črc 2009

Jinak teda co se týče léčitelů, tak já na ně věřím a moc. Po dvou letech nezdaru jsem začala se slečnou, která mi pracuje s čakrama, dělá mi masáže. Pak jsem byla u kineziloložky. Obě dvě mají, ač na sobě nezávislé, stejné nálezy. Taky se zminily o webu www.vedomematerstvi.cz, tak koho by to zajímalo, mrkněte na to. Jinak se snažíme dodržovat i právě stravu dle krevních skupin, jíme zelený ječmen, chlorellu, maku a já ještě nějaký přírodní hormon. 😉

leny2
9. črc 2009

Jizu, pošlu ti můj email, to budeš moc hodná a jinak díky moc za odkaz na webové stránky, hned na to doma mrknu, teď jsem v robotě.

leny2
11. črc 2009

🙂 Najde se ještě někdo kdo má zkušenosti s alternativní medicínou? 🙂

leny2
13. črc 2009

Tak jsem si objednala knížku "Žijte správně - 4 krevní skupiny, 4 programy", tak jsem na ni zvědavá, četla jsem na internetu, že je osvědčená, tak uvidím.

leny2
28. črc 2009

Jenom posunuji toto téma dopředu, kdyby si ho někdo všimnul a přispěl svou zkušeností.

janysek70
4. srp 2009

Leny2, tak nám tu přispěj svojí zkušeností...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkacar
4. srp 2009

janý tak mě teda šarlatán nepomohl ,opravda hodil mě do klidu a ty jeho masage ,mi teda nepřidayi ..bolejí mě záda doteď.. 🙄

janysek70
4. srp 2009

Lenčo 🙂 , kdo ví, z čeho Tě bolejí 🙂

lenkacar
4. srp 2009

ty si blázen ,manža by na mě šáhnout nesměl a taky mě bolí ocas a ten mě předtim nikdá nebolel 😔 😔 😔

chrobacek
4. srp 2009

ahoj já mám zkušenost s jedním léčitel, ale bohužel se netrefil v naší diagnoze, řekl, že mi nefungují vaječníky ... což pravda není ... a manžel, že je OK a ten naopak má 1% dobrých spermií

strouzek
7. srp 2009

tady je moje zkušenost s léčitelem (no i když bych slovo léčitel rozhodně nepoužila, spíš podvodník)

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

leny2
4. zář 2009

Tak můžu přispět po čase do této diskuse, po návštěvě léčitele jsem hned ten měsíc otěhotněla. 😵

chrobacek
4. zář 2009

ahoj leny pri pohledu do tvého alba klobouk dolů.... a pochopitelně gratulace a jakého lečitele jsi byla?

leny2
4. zář 2009

Byla jsem u léčitele Hakla.
http://www.hakl.nymbursko.com/

veria
4. zář 2009

Leny, mohla bys prosím napsat, co s tebou dělal? Když tak do IP, děkuji.

kkamca
4. zář 2009

leny2:mě by taky zajímalo co stebou dělal..jinak gratuluji

leny2
5. zář 2009

Působil na mě energií v oblasti břicha, držel ruku na břichu dlouhou dobu, cítila jsem teplo. Pak mi něco šeptal do ucha a pak znova rukou před břichem mával. U manžela taky. Dal mi pár rad co nemám jíst a řídit se stravou podle krevní skupiny. Hlavně si nemáme lít mléko do kafe, jíst jogurty atd.

kuratkol
30. kvě 2010

Nemáte někdo nějaké další zkušenosti s léčiteli nebo přímo s p.Haklem z Pátku u Poděbrad ?

kuratkol
24. čer 2010

Nemáte někdo nějaké další zkušenosti s léčiteli nebo přímo s p.Haklem z Pátku u Poděbrad ?

horalka80
22. črc 2010

@janulik08

ahoj jani, viem, že tato diskusia je už staršieho data, tak dúfam, že sa moj dotaz k tebe dostane 🙂
u ktorého liečitela si bola? a zafungovalo to?... ceny si uvadzala v sk, tak predpokladám že na SR..vďaka

beatris
29. srp 2010

Ahoj holky - pomohl vám někomu léčitel k otěhotnění???????????????A popřípadě jaký?díky

nikaja
1. říj 2010

Nevím jestli mi pomohla léčitelka, nebo to byla náhoda, každopádně jsme byla na kineziologii a tam mi paní řekla že do 3 cyklů otěhotním a stalo se tak. 😕