• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Má jóga vliv na snažení o miminko?

26. března 2013 
ahojki, myslíte si že jóga má nějaký vliv v případě snažení o miminko ? děkuji za odpověď
13. únor 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna ma.. ten, kto cvici ma lepsi zdravotny stav.. a pri joge sa zlepsuje aj psychika, co tiez vplyva pozitivne . :grinning:
13. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já si myslím, že díky józe jsem otěhotněla, pomohla mi se zklidnit při hodně stresové práci. A to jsem chodila jen jednou týdně.
1. bře 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslím, že má. Sestra je cvičitelka jógy a po mireně otěhotněla do dvou měsíců. Neměla vůbec problém s nahozením organismu. Jiné lidi mívají problém. Sestra se i zdravě stravuje.
1. bře 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za sebe odpovídám 100% ano. I mně jóga pomohla s otěhotněním. Doporučila bych cvičit i Mojžíšku. Díky této kombinaci úspěch zaručen. ;)
4. bře 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám opačnou zkušenost...pomůže k lepší kondici, určitě je dobrá na psychiku, ale ani po roce pravidelnéh cvičení mi jóga k otěhotnění nepomohla.... :frowning2: . Jóga je super, nedám na ní dopustit...ale není to asi všelék :wink: .
4. bře 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já začala chodit na tantra jógu, zatím mi nastartovala ovulaci a jestli příjde mimi dám vědět :grinning:
26. bře 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joga urcite neuskodi. Pokud je vedena odbornikem, ktery kontroluje provadeni cviku, tak je pro kazdeho prinosem. Muze vyrazne pomoci fyzicky i psychicky, ale jistota to urcite neni. Na klasickou jogu nedam dopustit. Mam za to, ze mi k tehotenstvi pomohla, ale neprecenovala bych to. Jde o velkou spoustu faktoru, ktere do snahy o tehotenstvi vstupuji a jsou zasadni.
26. bře 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek